Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları

  • inancorganizasyon@gmail.com
  • +90 532 581 08 85

Teknede Düğün Fiyatları

Teknede düğün fiyatları İstanbul Organizasyonu hizmetleri için detayları inceleyin. Yaptığınız yaz sezonunda yada kış sezonunda lüks Sude teknesi ile özel davet günlerinizde sizlerleyiz.

Kampanyalı fiyat ve 1. sınıf Kaliteli malzeme üstün hizmet çalışmasını sizlere sunuyoruz. Kaliteli bir organizasyon için inanç organizasyon hizmete hazırdır.

Teknede Düğün Fiyatları İstanbul Sude Teknesi

Görkemli sunumlarda Boğazda tekne organizasyonu hizmetlerini itina ile hazırlık yaparak sunumlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Türkiye’nin her bölgesinde hizmet sunan inanç organizasyon ihtiyaçlarınız dahilinde sizlere mükemmel programları sunmaya devam ediyor. Boğazın efsanesi ve güzelliği ile bilinen birbirinden görkemli teknelerimiz de sizlere tahsis ediyoruz. Teknede düğün fiyatları dahilinde uygun paketlerimizi sunma gayreti içerisindeyiz. Kusursuz bir çalışma örneğini sizlere yansıtarak elimizden gelenin en güzelini sizler için hazırlıyoruz. Son derece titiz çalışmalar sonunda güvenlik ve konfor bakımından her türlü gereçleri bulundurmaktayız.

İstanbul’da teknede düğün fiyatları tahmin üzeri bayağı yüksek diye düşünüyor. Bu düşünceyi tamamen sizler için değiştirerek kolaylıkla ulaşabileceğiniz bütün alternatifleri ucuz maliyetlere detaylandırıyoruz . Düğün salonu fiyatlarına rezerveler yaptığımız özel teknelerimizde keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Şıklığı ve güzelliği konforu ile özel yatlarımız gemilerimiz ile sizlere muhteşem organizasyonlar sunuyoruz.

Boğazda Teknede Saatlik Düğün Ücreti

Düğün organizasyonları ile yaptığımız süsleme palyaço kiralama tiyatro ekibi tasavvuf ekibi etkinlikleri ile renk katıyoruz. Boğazın meltemini yansıtan ruhu dinlendiren Fasıl grubu İlahi Grubu gibi bir çok ekibi sizlerle buluşturuyoruz. İnanç organizasyon farkıyla kendi bünyemizde sizlere sunuyoruz. Yanı sıra boğazda teknede düğün organizasyonları sünnet merasimi detaylarında mehter takımı marşları ile giriş yapıyoruz. Kına gecesi organizasyon çeşitli seminer ve toplantılarda yemekli davetlerinizi kusursuz bir şekilde tamamlıyoruz. Sizlere hizmet veren Sude teknemiz ve birçok teknemiz ile sizlere muhteşem bir görsel şölen hazırlıyoruz.

Boğaz’da teknede düğün fiyatları inanç organizasyonu muhteşem kadrosu ve performansı ile sizlere özel Günlerinize renk katacak Tekne Kiralama organizasyonları yapıyoruz.

Yaptığımız kaliteli hizmeti ekiplerimizle birlikte özel  nice mutlu günlere. Yenilenen seçeneklerimiz güncellenen sistemlerimiz ve daha fazlası sizler için sunumlarımızda. Hazırladığımız farklı sürpriz ve kampanyalarımızı birleştirerek unutulmaz bir davet organizasyonu sizlere sunuyoruz. Yaptığınız iş yemeklerinizde muhteşem bir kadro ile mükemmel bir hizmet sizlere sunarak işyerinizin kalitesini bir nebze olsun ileriye taşımak asıl hedefimiz.

Gemide düğün fiyatları İstanbul İzmir bölgelerinde hizmet vermekteyiz. Kalitenin görselliğin ve şıklığın bir araya geldiği mekanları sizler için özenle hazırlıyoruz. Tavsiyeler üzerine bizlerden almış olduğunuz destekle sizlere özel paket fırsatlarımızı sunarak yıldızlar altında sakin ve tatlı bir ortam havası sizlere yaşatıyoruz.

İşinizin genişlemesi ve müşteri ilişkilerinizin daha ileri bir boyuta taşınması için sizlere mükemmellik adına her türlü vaziyette yardımcı oluyoruz. Uygun fiyatları ön planda tutarak kampanyalarımızı her sezon sizlere özel fiyatlarla belirleyerek bütçenize uygun sunumlar yapıyoruz.

Teknede Sünnet Düğünü Organizasyonları

Çocuğunuza yapmak istediğiniz teknede sünnet düğünü fiyatları hakkında ayrıntıları bizden talep ederek rezervasyon tarihine göre düzenlemelerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bizlere ulaşıp çeşitli farklı fikirlerinize bize yansıtmak istiyorsanız www.inancorganizasyon.com sayfamızdan ve 0532 581 08 85 numaralı irtibat numarasından İstediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz düşüncelerinizi eleştirilerinizi fikirlerinizi bizimle paylaşarak yaptığınız organizasyonunda farklı seçenekleri de sizlere hazırlamamız da yardımcı olabilirsiniz.

İstekleriniz doğrultusunda sizlere sunduğumuz özel programlarımızı inceleyin. Kına gecesi organizasyonu hizmetlerimizle teknede özel nedime şovları ile doyumsuz müzik ziyafeti hazırlıyoruz. Mükemmel deniz havasında sizlere muhteşem dolu dolu bir eğlence hizmeti sunmaktayız. Evliliğe ilk adımınızı inanç organizasyon farkıyla atabilirsiniz. Yaptığınız program da sizlere ilahi ekibi bayan tasavvuf grubu gibi birçok farklı seçeneklerimizi de sizlere sunmaktayız.

Keyifli bir gezi turu yaparken hoş sohbet tadında lezzetli ikramlarımız ve sunumlarımız ile doyasıya eğleneceksiniz. Konseptimizle uygun farklı görsel sunumlar yöresel halk oyunları ekiplerimizle horon zeybek efe ekibi gibi detayları keşfedin. Bando ekibi kılıç kalkan organizasyonu gibi birçok farklı etkinlik çalışmalarını sunmaktayız.

Unutmayın inanç organizasyona yaptığınız organizasyonlar daima kaliteli uygun ve prensipli bir şekilde yürütülür. Çalışmaları ve video izle tıklayarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Sude tekne detayları

Teknenin 24 Metre
Teknenin Eni: 8 Metre
Yuvarlak masa kapasitesi: 120 kişi
Tekne masa kapasitesi: 140 kişi
Üst kat kapasitesi: 100 kişi
Teknenin yaz kış kapasitesi: 140 kişi
Teknede ses sistemi mevcut
Teknede 4 adet WC Bulunmaktadır

Puan
Lütfen Hizmetimizi Oylayınız..
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sİte İçİ Arama

TÜm Sayfalar

Sayfalar