Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları

  • inancorganizasyon@gmail.com
  • +90 532 581 08 85

Teknede Düğün Fiyatları

Teknede Düğün Fiyatları

Teknede düğün fiyatları Organizasyonu ve yaptığınız yaz sezonunda veya kış sezonunda Lüks Sude teknesi ile özel davet günlerinizde sizlerleyiz. 

Teknede Düğün Fiyatları İstanbul Sude Teknesi

Kampanyalı fiyat ve 1. sınıf Kaliteli malzeme üstün hizmet çalışmasını sizlere sunuyoruz. Kaliteli bir organizasyon için inanç organizasyon hizmete hazırdır.

İstanbul’da teknede düğün fiyatları tahmin üzeri bayağı yüksek diye düşünüyor. Ama inanç organizasyon bu düşünceyi tamamen sizler için değiştiriyor. düğün salonu fiyatlarına rezerveler yaptığımız özel teknelerimiz ve özel yatlarımız gemilerimiz ile sizlere muhteşem organizasyonlar sunuyoruz.

Düğün organizasyonları ile sizlere yaptığımız çeşitli hizmetleri süsleme palyaço  kiralama tiyatro ekibi tasavvuf ekibi Fasıl grubu İlahi Grubu gibi bir çok ekibi inanç organizasyon farkıyla kendi bünyemizde sizlere sunuyoruz. Yanı sıra boğazda teknede düğün organizasyonları ile çeşitli sünnet merasimi kına gecesi organizasyon çeşitli seminer ve toplantılarda sizlere hizmet veren Sude teknemiz ve birçok teknemiz ile sizlere muhteşem bir görsel Şölen hazırlıyoruz.

Boğazda Teknede Saatlik Düğün Ücreti

Boğaz’da teknede düğün fiyatları inanç organizasyonu muhteşem kadrosu ve performansı ile sizlere özel Günlerinize renk katacak Tekne Kiralama organizasyonları yapıyoruz.

 Yaptığımız kaliteli hizmeti ekiplerimizle birlikte Özel yeni seçeneklerimiz de sizleri hazırladığımız farklı sürpriz ve kampanyalarımızı birleştirerek unutulmaz bir davet organizasyonu sizlere sunuyoruz. Yaptığınız iş yemeklerinizde muhteşem bir kadro ile mükemmel bir hizmet sizlere sunarak işyerinizin kalitesini bir nebze olsun ileriye taşımak asıl hedefimiz.

İşinizin genişlemesi ve müşteri ilişkilerinizin daha ileri bir boyuta taşınması için sizlere mükemmellik adına her türlü vaziyette yardımcı oluyoruz. Uygun fiyatları ön planda tutarak kampanyalarımızı her sezon sizlere özel fiyatlarla belirleyerek bütçenize uygun sunumlar yapıyoruz.

Bizlere ulaşıp çeşitli farklı fikirlerinize bize yansıtmak istiyorsanız www.inancorganizasyon.com sayfamızdan ve 0532 581 08 85 numaralı irtibat numarasından İstediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz düşüncelerinizi eleştirilerinizi fikirlerinizi bizimle paylaşarak yaptığınız organizasyonunda farklı seçenekleri de sizlere hazırlamamız da yardımcı olabilirsiniz. unutmayın inanç organizasyona yaptığınız organizasyonlar daima kaliteli uygun ve prensipli bir şekilde yürütülür. Çalışmaları ve video izle tıklayarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Sude tekne detayları

Teknenin 24 Metre
Teknenin Eni: 8 Metre
Yuvarlak masa kapasitesi: 120 kişi
Tekne masa kapasitesi: 140 kişi
Üst kat kapasitesi: 100 kişi
Teknenin yaz kış kapasitesi: 140 kişi
Teknede ses sistemi mevcut
Teknede 4 adet WC Bulunmaktadır

Puan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sİte İçİ Arama

TÜm Sayfalar

Sayfalar