Boğazda Kahvaltı

Boğazda Kahvaltı teknede ada turları fiyatları özel paketler hazırlıyoruz. İstanbul mavi sularında boğazın tarihi mekanlarını Karlıca 3 teknemiz hizmetinizde.

Yeni konsept programları sizler için uygun hale getirip Özel tasarımlar sergiliyoruz. Lüks bir organizasyon yapmanız için sizlere sunuyoruz. Detayları bizimle görüşerek rezervasyonu yapabiliriz.

Boğazda Kahvaltı fiyatları Karlıca 3

Kahvaltı organizasyonları karlıca 3 İstanbul boğazında hizmet vermektedir. İnanç Organizasyonun sizlere sunduğu yeni bir güzellik olarak faaliyet göstermektedir.
2012 yılında İstanbul Tuzla’da inşa edilmiştir ve Türkiye kalite standartlarında lüks bir teknedir. Boğaz turu eşliğinde kahvaltı güzelliğin firmamız geniş filosu ve profesyonel kadrolarıyla sizlere daima mutlu zamanlarınızda lezzet katmaya Özen gösteriyor..

Boğazda Özel Yemek Yerleri

İstanbul’da Boğazda kahvaltı yerleri bazen farklı yerde gelen yeni dostlarımıza İstanbul’da doğan güneşin lezzetini çıkarın. Boğazın tadıyla ve mavi suların güzelliği ile süsleyerek İstanbul’un tarihi mekanlarını inceleyin. Eserleri Eminönü turlarında gezdirerek de bu güzel keyifli gezileri tatma fırsatını yaşayabilirsiniz. İnanç organizasyon kampanyalar dahilinde Boğazda kahvaltı fırsatları size en uygun fiyatları sunuyor. Genel olarak düşüncelerde boğazda kahvaltı ne kadar pahalı mı olur acaba bir düşüncelerinizi kaldırıyoruz. İnanç organizasyon bunları da her zaman ön planda tutarak her bütçeye göre tekne yat sunuyoruz. Gemi filosu ile sizlere sürpriz paketler hazırlıyor. Özel yemek menü paketlerimiz de sizleri yormadan arkadaşlarınızın yanında sizleri mahcup etmeden keyifli ve lezzetli bir saat geçirmenizi olanak tanıyoruz.

Bizler sadece siz değerli müşterilerimizin mutluluğu ve yaptığınız işin hakkını vermek için mücadelemizi sürdürmeye devam ediyoruz. Sizler için bu mücadele bizlere mutluluk veriyor. Sizleri mutlu etmek ekip olarak mutluluğumuzun aynasıdır.

İnanç organizasyon Boğaz’da kahvaltı Avrupa yakası bölgemizin de sizlere sunduğu özel fırsatlarla ve uygun maliyetlere sunum yapılıyor. Lüks gemi tekne ve özel seçeneklerimizle keşfedebilirsiniz. Ayrıca Boğaz’da kahvaltı Anadolu yakası bölgesinde Üsküdar-Ümraniye limanlarından isteğinize göre yat ve tekne hizmetimiz bulunmaktadır. Sizlere sunduğumuz ve özel fırsatlarla inanç organizasyon kaliteli hizmetlerini profesyonel ekip arkadaşlarıyla sizlere uygun maliyetler de paket fiyatlarını hazırlıyoruz. Unutamayacağınız güzel bir tatlı boğaz turu hizmeti sizlere sunuyoruz. Boğaz manzaralı kahvaltı Avrupa yakası bölgesinde en çok tercih edilen özel fiyatlarımızda boğazın temiz havasını görkemli yalıları ve huzurlu bir ortamı yaşayabilirsiniz. Hafta sonu ve ya hafta içi Boğaz manzaralı kahvaltı inanç organizasyon ile mümkün.

Boğazda Kahvaltı Mekanları Avrupa Yakası

İnanç organizasyon geniş kadrolarımızla yapılan gezilerde eksiklerimizi görmemiz açısından gerekli bir durumdur. Sizler bizimle yaptınız programı düşüncelerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşmanız önemlidir. Kalitemizi daha da üst seviyelere taşımamıza ve sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışmamıza olanak tanır. İnanç organizasyon olarak daima sizler için en iyisini yapmak bizim en temel kuralımızdır. 

Hayatınızın en önemli zamanını bizimle keşfederek evlilik teklifi ve dostlarınızla nezih bir ortamda dostlarınızla hoş sohbet tadında bir ortam hazırlıyoruz. 

İstanbul’un karışık trafiğinde bunaltıcı havasında sizleri güzel bir sabahın keyfini Ailenizde yakın arkadaşlarınız ve dostlarınızla mükemmel bir ortam sağlıyoruz. Uzun zamandır yaşamak istediğiniz fırsatları sunuyoruz. Planladığınız Tekne organizasyonunda Kahvaltı keyfi ile sizlerin fikirlerini daima ön plana alıyoruz. Boğazda açık büfe kahvaltı mekanları ve farklı bölgeleri gezdiriyoruz. Farklı arama ihtiyacınızı ortadan kaldırıyoruz. Bizler daima uygun fiyat kaliteli hizmet ve profesyonel çalışmaları ön planda tutarak sizlerin memnuniyetinizi her daim önem unsuruna koyuyoruz. videoları izleyebilirsiniz.

22 Metre boyundaki teknemizin kapasitesi toplam kapasitesi 70 kişi düzenlenmektedir. Kokteyl düzeneğinde 70 kişi. Yemek sunumunda ise 50 kişi olarak hizmet sunmaktadır.

Karlıca 3 Tekne Özellikleri
  • Boy: 22 metre
  • En:6.30 metre
  • Su kesimi: 2.20 metre
  • Motor hacmi:2×360 HP (beygir)
  • Jeneratör gücü:1×22.50 KW

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları