Murat Belet İletişim

Murat Belet İletişim Menajerlik konser düğün organizasyonları için bilgi alabilirsiniz. İrtibat için 0532 581 0885 inanç organizasyon sayfamızdan detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

murat belet telefon numarası
Murat Belet İletişim

Murat Belet İletişim Konser

Ön Rezervasyon yaparak düğün organizasyonu programlarında sizlerle buluşturuyoruz. Sanatçının dinlemek istediğiniz özel şarkılar listesinde eserleri yer almaktadır. Çeşitli eserleri sizler için beğenilerinize sunduk.

Sanatçı 1985 yılında Muş’ta ilinde Dünyaya gelmiştir. Geçen zaman sürecinde en büyük acısını yaşayarak babasını kaybetmiştir. E

Sanatçı hayatında yaşadığı sıkıntılı günleri annesi ile doldurarak hedefinden hiç bir zaman vazgeçmemiştir. Sevilen sanatçı daha çocukluk yaşlarında ilahi ve müziğe ilgisini benimsemiştir. Bu güne gelene kadar bir çok zorlu aşamaları yaşamıştır.

İlk okul dönemini Muş’ta ilinde tamamlayan sanatçımız Hayatını ticaret yaparak ailesine destek olmuştur. Büyük emek harcayarak hayatını kazanmıştır. Müziğe aşkı gece gündüz demeden müzik eğitimini tamamlamıştır. Hazırladığı Murat Belet şarkılar ve sözler ile büyük emekleri ile hazırladığı meltem ayı adındaki ilk albümünü çıkarmıştır. 

Güzel sesi ve mükemmel yorumu ile siz değerli hayranları tarafından takdir görmüştür. Sevilen sanatçı ilk albümü ile çokça kendinden söz ettirmiştir. Sünnet organizasyonu etkinliklerinde mükemmel bir program keyfi sunuyoruz.

Sanatçı’nın Hayatı

Kıymetli sanatçı Murat belet kimdir ilahi eserleri ile  bir çok konser düğün davet organizasyon sahne alarak müzik dünyasında kendinden çokça hayranları tarafından söz ettirmiştir. 

M. Belet Şarkılar
Murat Belet Nereli
murat belet hicran
Murat belet kimdir

Sanatçının yoğun istek üzerine 2007 yılında çıkardığı “Yoluna Kurban” albümüdür. Bu albüm ile sevenleri ile buluşan sanatçı sanat müzik dünyasında özel bir yere gelmiştir. Türkiye’nin en aranılan ilahi sanatçıları arasında bulunan murat belet İlahileri ile sizlerin gönlünde yer edinmiştir. 

Yaptığı bu albümü düğer albümleri gibi Türkiye’nin en çok satan albümleri listesinde yerini almıştır.

Sanatçı 2010 yılında hazırladığı “Hicran” adlı yeni albümü ile sanatçıyı Dinleyici kitlesini zirveye taşımıştır. Başarısını daha da büyüten bir seviyeye ulaşarak ilahi camiasında farklı bir yer edinmiştir.

Sanatçımız murat belet sıkı ve özel çalışmaları tanınmıştır.

Türkiye’nin en çok izlenen televizyonu TRT kanalına eser sunarak sanatçılar arasında en çok sevilen ilahi sanatçısı olmuştur. İnanç organizasyon tüm Türkiye’de ilahi grubu ekipleri ile her bütçeye uygun ekiplerini hizmetlerinize sunuyor.

En Güzel İlahi Sözleri

Uzun bir süre konser ve davetlere ara veren sanatçı yaptığı alt yapı çalışmalarında 2012’de devam etmiştir. Hazırladığı “El Emin” isimli  4. albümünü hazırladığı söz ve müzikler ile dinleyicilerine hazırlamıştır. Büyük bir çaba ve emek sarf etmiştir.

4. Albümü El Emin özel çalışmalarından farklı olarak düzenlenmiştir.  Sözlerinin ise tümünün ağabeyi Erdal belet’e bestelerinde sanatçının şahsına ait olmasıdır.

4. çalışması “El Emin” albümü Özel bir anlam taşıyarak büyük emeğin meyvesini Türkiye Kültür ve Turizm Müdürlüğünün bandrol satışları dikkate  alınarak incelenen satış rakamlarına istinaden 2012 yılında ilahi albümü olarak en çok satanlar arasına girmiştir.

murat belet konser
murat belet ilahileri

Sanatçı 2011 döneminden itibaren bir çok televizyon kanalında program yapmıştır. Program yaptığı televizyon olmuştur. Aralarında TRT 6 Kürdi, Kanal D, Euro D, TRT 1, Cine 5, Kral TV, Sky 360, TV NET gibi özel ve resmi televizyon kanallarında çeşitli projelerde bulunmuştur.

2015 in ilk haftasında büyük çabalar ile hazırlanan “Gönlüme Sor” isimli albümü sevenlerine sundu.

  1. Murat belet Ah seyda
  2. Kara sevda indir
  3. Murat belet senle Mekke Medine indir
  4.  Adem gibi 
  5. Murat belet dil tutulur
  6. Seni buldum indir
  7. Murat belet cürmümle o demde
  8. nisan yağmuru indir inceleyip dinleyebilirsiniz.

Değerli ilahi sanatçısı murat belet’in  toplamda 5 albüm ve 2 single çalışması mevcuttur. Sanatçı düğün ve davet organizasyonlarda sizlerle buluşturuyoruz. Hız kesmeden çalışmalarını sürdürüyor. .

Değerli Sanatçı evli ve 1 çocuk babasıdır.

İnanç Organizasyon diğer videoları izlemek için inceleyin.

Davet ve konser organizasyonlarının aranan ismi murat belet iletişim kurmak için İnanç organizasyon sayfamızdan ve 0532 581 08 85 numaralı telefondan Bizimle İletişim’e Geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları