Palyaço Kiralama Fiyatları 2024

Palyaço ve Animasyon hizmeti palyaço kiralama fiyatları 2024 sizler için en ucuz seviyede tutmaktayız. İnanç organizasyon ile sizlere daima en iyiye.

Palyaço ve Animasyon kiralama Fiyatları 2024

İstanbul palyaço kiralama fiyatları mümkün olduğu kadar fiyatları sabit tutmaya çalışıyoruz. İstanbul’da palyaço kiralama fiyatları bazı farklı bölgelerde yol mesafesinden dolayı farklılık gösterebilir. 

Hizmetlerimizde profesyonel kadromuzla palyaço ve animasyon çalışmalarımızla yıllarca en güzel programları siz değerli müşterilerimiz için sürpriz dolu aktivitelerle hizmet veriyoruz. Doğum günü palyaçosu çocuklarınızın hem eğleneceği hem de öğrenecekleri, arkadaşlarıyla doyasına vakit geçireceği yarışmalar ve oyunlarla sizlere yepyeni oyunlar hazırlıyoruz. 

İnanç organizasyon palyaço ve animasyon alanında sınırsız aktivitelerle çocuklarınızın için hazırladığı, farklı seçeneklerle uygun bütçelere beklentilerinizin ötesinde hizmetler sunmaktadır. Çocuğunuza planladığınız bu özel günde palyaço kiralama hizmetlerinin dışında çeşitli çizgi film karakterleri, baloncuk oyunları ve misafirlerinize sunmak istediğiniz aperatif hafif yiyeceklerde tercihlerinize göre getirebiliriz. 

Yarışma ve oyunların içerisinde Sürpriz şekerlemelerle dolu pinyata oyunu hazırlayabiliriz.

Palyaço kiralama fotoğraflar 2024

İstanbul Palyaço Kiralama Hizmeti 2024

İstanbul’da palyaço kiralama hizmetlerinde öncelikle tercih edilen doğum günü partileri, festival kutlamaları, sünnet düğünü organizasyonu gibi öncelikle belirlenen etkinliklerdir. İstanbul palyaço kiralama hizmetlerinde inanç organizasyon sevdiğiniz dostlarınızla birlikte çocuğunuza hazırladığınız bu özel programda palyaço ve animasyon seçeneklerinde birçok aktivite çeşitleri ile etkinliklerinize renk katmaktadır.

Yaptığımız hizmetlerde farklı firmaların hizmetlerini ve fiyatlarını karşılaştırdığınız zaman inanç organizasyonu kalite olarak nasıl bir derecede olduğunu daha iyi keşfedebilirsiniz. Taleplerinize göre organizasyonunuzun tüm detaylarını bizimle paylaştığınız zaman a’dan z’ye tüm hizmetlerimizi eksiksiz bir şekilde uygun paket fiyatları ile sizlere sunmaktayız. 

Palyaço kiralama hizmeti alan siz değerli müşterilerimizin öncelikle belirlediğiniz program alanını ev, sosyal alan veya farklı bir bölgede çocuk sayısını bizimle paylaşarak size özel bir çalışma programı yaparak yaptığımız organizasyonda keyifli bir deneyim sağlayabilirsiniz.

Palyaço Hizmeti Nasıl Alınır?

Palyaço hizmeti almak için öncelikle ilk olarak palyaço kiralama organizasyonu yapan güvenilir bir firma seçmelisiniz. internet üzerinden veya daha önceden bu tür hizmeti alan tanıdıklarınıza danışarak palyaço ve animasyon şirket araştırmalarınızı yapabilirsiniz. İnanç organizasyon palyaço kiralama hizmeti ve diğer farklı etkinliklerle siz değerli müşterilerine en kaliteli hizmeti mümkün olan en uygun fiyatlar doğrultusunda hesaplarını yapmaktadır.

İstanbul palyaço kostümü kiralama

Doğum günü, okul etkinlikleri veya piknik organizasyonları gibi tercihler yapabilirsiniz.

 • Animatör Kiralama
 • Doğum Günü Palyaço Kiralama
 • Tanıtım palyaço kiralama
 • Sünnet ve düğün palyaço kiralama
 • Saatlik Palyaço Kiralama
 • Palyaçoların Katıldığı Kısa Süreli Organizasyonlar
 • Okul Etkinliklerinde Palyaço Kiralama
 • Tahta bacak kiralama
Doğum günü palyaço kiralama fiyatları

Palyaço Kiralama Süreci

Palyaço kiralamak için dilediğiniz kadar süre isteyebilirsiniz. Genellikle tercih edilen palyaço kiralama fiyatları paketinde 2 saat olarak tercih edilir. Ama bu süreyi dilerseniz 4 saat veya daha uzun bir çalışma programı yapabiliriz.

Genellikle istenilen uzun saatlerde palyaço kiralama yaparak iş yeri açılışları yapmak için açılış organizasyonları sayfamızı inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

İstanbul palyaço kostümü kiralama her bedene uygun olduğu için sadece çalışma arkadaşlarımıza temin edebiliriz. İstanbul palyaço kıyafetleri çocukların seveceği renkli tasarımlarla yapılmıştır. Geçen zaman sürecinde gönlünüzce eğlenen çocuklarınızın yanında adeta çocukluğunuzu yaşayacağınız program yapıyoruz.

Palyaço Kiralama İzmir Fiyatları

Palyaço Kiralama Paketleri 2024 Nelerdir?

Palyaço organizasyon paketleri yapılan organizasyonlara göre şu şekilde sıralanabilir;

 • Yüz boyama.
 • Çeşitli oyun aktiviteleri (çuval yarışı, yumurta oyunu, ip halat oyunu) bunun gibi bir çok eğlenceli oyunlar.
 • Çocukların yaş grubuna göre hazırlanmış bir birinden eğlenceli yarışmalar.
 • Renkli çalışmalarla yapılan hayvan, şapka, kılıç ve çeşitli oyuncak figürleri.
 • Köpük sprey.
Palyaço kiralama Avrupa yakası

Palyaço Organizasyon Şirketleri

Profesyonel palyaço kiralama yaparken öncelikle daha önce bu tür organizasyonları yapan insanların memnuniyet değerlendirmeleri, yapılan yorumlar ve hizmet alacağınız organizasyon şirketlerini araştırmanızı tavsiye ederiz.

Misafirlerinize karşı sizi mahcup etmeyecek ve bu işi en iyi yapan şirketleri incelemenizde fayda görüyoruz. İnanç organizasyon olarak kalite kesinlikle kırmızı çizgimizdir. yıllarca siz değerli müşterilerine işinde en iyi olan elemanlarımızı sizlerle buluşturuyoruz.

Değerli yorumlarınızdan aldığımız desteklerle her geçen gün daha da kendimizi geliştiriyoruz. Sizlerde kusursuz bir palyaço kiralama hizmeti almak isterseniz irtibat numaramızdan dilediğiniz tarih ve saatte rezervasyonlarını yapabilirsiniz.

İzmir Palyaço Kiralama Fiyatları

Palyaço Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Palyaço organizasyonu hizmeti çocuklarınızın hem eğlenecek hem de sosyalleşmesi açısından çok önemli bir aktivite yoludur. Palyaço ve animasyon hizmetlerimizin avantajları çocuklarınız için özgüven, arkadaşları arasında paylaşım yeteneği, odaklanma gibi birçok farklı avantajları vardır.

 Tecrübeli palyaçolarımız çocuklarınızın ilgisini çekecek aktif oyunlar ve arkadaşlık konusunda sıkıntı çeken çocuklarınıza katılıma teşvik edebilecek birçok aktiviteler yaparak zaman geçirme fırsatını sunmaktadır.

Gelecekteki hayatlarında paylaşımı, sıra beklemeyi ve kendine olan güvenlerini ve arkadaşları içinde yeteneklerini geliştirmeleri açısından çok önemli bir faktördür. Çocukluk dönemlerinde bu tür aktiviteleri yaşayan çocukların gelişme döneminde, arkadaşlarıyla birlikte yaptığı bu aktiviteleri daima hatırlayacağı ve arkadaşlık bağının da gelecekteki yaşam yolculuğunda bir nevi güçlenmesine sebep olmaktadır.

kiralık palyaço ne kadar

Organizasyonlarda Bir Palyaço Neler Yapar?

Doğum günü organizasyonlarında veya farklı etkinliklerde, palyaçolar genellikle çocukların ve yetişkinlerin eğlenmesi için farklı aktiviteler sergiler. Bu tür etkinliklerde çocukların daha çok mutlu olması için ebeveynlerin onlara katılması yapılan yarışmalar ve oyunlarla onlara eşlik etmesi daha eğlenceli ve daha güzel bir ortam havası sağlamaktadır. 

Genellikle palyaçolar çocuklara yönelik oyunlar yaparak kazanan çocukları mutlu edecek hediyeler vererek başarılarının ve arkadaşlarının içinde dikkat çekmesini sağlayacak onlara güven verici bir çalışma örneğidir. 

Palyaço doğum günü konsepti mekan veya ev gibi mekanlarda isteklerinize göre düzenlemeler yapılır.

Düğünlerde palyaço kiralama organizasyonu

Palyaço Kiralama Fiyatları 2024 Nedir?

Kiralık palyaço fiyatları 2024 yapılan organizasyonlara bazı faktörlerde değişkenlik gösterebilir. Bu tür faktörler palyaçonun çalışma süresi, istenilen etkinlik organizasyonu ve uzak bölgelere göre detaylandırılabilir. 

Palyaço hizmetleri İstanbul, Ankara, İzmir gibi Büyük şehirlerde yoğun olarak hizmet vermekteyiz. programlarda palyaço kiralama fiyatları ortalama 1000 TL ve 2000 TL civarı değişebilir. İnanç organizasyon Türkiye’nin en kapsamlı çalışan firması olarak her bölgede çalışmalarını sürdürerek sizlere hizmet vermektedir.

Ucuz palyaço kiralama fiyatları ile tüm Türkiye’de geniş kadromuz ile her bölgeye yerinde hizmet veriyoruz. Başlangıç doğum günü palyaço kiralama paket fiyatımız 2 saatlik 1200 TL üzerinden başlayarak Saatlik 600 TL ücret tarifesi uygulaması gerçekleşmektedir.

havayla dans eden adam

Günlük Palyaço Ücretleri 2024 İstanbul

Genelde talep üzerine doğum günü palyaço kiralama İstanbul organizasyonlarında Avrupa ve Anadolu yakasının belirli bölgelerinde günlük palyaço ücretleri ne kadar olur? Diye palyaço kiralama fiyatları araştırmasını yapmaktayız.

Doğum Günü Palyaço fiyatı ve paketleri İstanbul bölgesinde çocuğunuza en güzel organizasyonu yapmanız için bütçenize göre çalışmalarla dilediğiniz zaman sizlerleyiz. İnanç organizasyon ucuz palyaço ve animasyon paketlerini kusursuz kaliteli hizmetlerle pekiştirmektedir. Günümüz şartlarında yükselen genel piyasa fiyatlarından dolayı malzeme yol masrafı, ve çalışma arkadaşlarımızın ücretleri yükselse de bütçenizi sarsmayacak düzeyde planlama yapmaktayız. 

Palyaço organizasyon şirketleri içinde markamızı ve yaptığımız iş tecrübesini dikkate alarak disiplinli çalışma prensibimizi her daim uygulamaktayız.

Saatlik palyaço kiralama fiyat

Palyaço kiralama Avcılar

İstanbul Avrupa yakasını en gözde bölgelerinden Avcılar ve yakın semtlerinde yıllarca her türlü düğün organizasyonu, sünnet organizasyonu ve daha bir çok farklı hizmetler vermekteyiz. Yoğun çalışmalar gerçekleştirdiğimiz Avcılar palyaço kiralama fiyatları ve paketlerinde size özel fırsatlarla hizmetinizdeyiz. 

Çeşitli çalışmalar sergilediğimiz Avcılar ve yakın semtlerinde inanç organizasyon hizmetleri ile dilediğiniz zaman yanınızdayız.

Tahta bacak kiralama İstanbul

Palyaço Kiralama Sultangazi

İstanbul’un en yoğun nüfusuna sahip ilçelerden bir tanesi olan Sultangazi bölgesi inanç organizasyonun yoğun çalışmalar yaptığı bir bölgedir. Sultangazi palyaço kiralama fiyatları paketleri ve farklı organizasyonlarınızda size özel çalışmalarımızı keşfetmek için bilgi alabilirsiniz.

Palyaço Kiralama Sultanbeyli

İstanbul Anadolu yakasında tüm ilçe ve semtlerinde sınırsız çalışmalarımıza devam ediyoruz. Öncelikle Sultanbeyli palyaço kiralama fiyatları Anadolu yakasında aynı fiyat ve paketlerle hizmet veriyoruz. 

Ayrıca diğer farklı organizasyonlarınızda Pendik, Kartal, Beykoz, Kadıköy yani kısaca hizmet istenilen tüm bölgelerde çalışmalar yapmaktayız.

Palyaço kiralama bursa organizasyonu

Palyaço Kiralama Bursa

Kaliteli bir organizasyon yapmak ve çocuğunuzun yaş kutlaması etkinliklerinde Bursa palyaço kiralama fiyatları ile siz değerli müşterilerimize, Bursa’nın tüm ilçelerinde uygun fiyatlara sınırsız hizmet vermekteyiz.

Profesyonel ekip kadromuzla belirlediğiniz program tarihini tercih ettiğiniz paketlerimize göre balon süsleme patlamış mısır arabası, pamuk şekeri kiralama, Osmanlı macunu, sünnet organizasyonu, düğün organizasyonu gibi sınırsız sayıda birçok hizmetlerimiz mevcuttur.

Bursa organizasyon şirketi olarak yıllarca birikim ve deneyimlerimizi değerli müşterilerimizle birlikte mutlu günlerinize renk katarak unutulmaz bir organizasyon hizmeti sizlere sunmaktayız.

Palyaço organizasyon şirketleri İstanbul

Günlük Palyaço Ücretleri 2024 İzmir

Günlük palyaço kiralama ücretleri İzmir bölgesinde tüm ilçe ve semtleri zamanında ulaşım sağlayarak kaliteli organizasyonlarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. İzmir organizasyon şirketi olarak palyaço ve animasyon alanında ihtiyaç duyduğunuz sınırsız hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • İzmir Sünnet düğünü organizasyonu
 • İzmir ilahi grubu
 • İzmir fayton kiralama
 • İzmir deve kiralama
 • İzmir Patlamış mısır arabası
 • Osmanlı macunu
 • İzmir pamuk şeker arabası kiralama
 • İzmir Kostümlü çizgi film karakterleri kiralama
 • İzmir Klasik araç kiralama

gibi sınırsız hizmetlerini sizlere sunmaktayız. Sosyal medyada inanç organizasyon çalışmalarını takip ederek yaptığımız işin kalitesini ayrıntılı görebilirsiniz.

İzmir’de doğum günü için günlük palyaço kiralama fiyatları özel kampanyalarla çocuklara eğlenceli sihirbaz gösterileri, çocuk tiyatrosu Hacivat Karagöz gibi bir çok alanda hizmetlerimizi sunmaktayız. Birbirinden özel hizmetlerimizden de dilerseniz çocuğunuza özel sürprizler hazırlayabilirsiniz.

Palyaço organizasyon paketleri fiyatı

Palyaço Kiralama Ankara

Türkiye’nin başkenti olan Ankara’da organizasyon çalışmalarımızla tüm bölgelerde çalışıyoruz. Ankara palyaço kiralama fiyatları ile güncel paketleri en ucuz fiyatlara  sunuyoruz.

Ankara organizasyon şirketi olan inanç organizasyon Ankara doğum günü palyaço ve animasyon hizmetleri ile bir çok seçenekte sizlere hizmet vermektedir.

Kalitenin ve güvenin doğru adresi olarak yıllarca Ankara palyaço kiralama organizasyonları ilebir çok bölgede hizmet verdik 

Sihirbaz gösterisi fiyatları

Doğum Günü İçin Sihirbaz Kiralama

Hayatımızın en varlıkları olan çocuklarımızın doğum gününü kutlamak istediğiniz zaman  düzenlediğimiz programlarda palyaçoların yanı sıra çocukların farklı bir deneyim tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı sihirbaz gösterisi ile çocuklara merak uyandıracak özel şovlarla eğlenceli bir organizasyon yapabiliriz.

Doğum gününde sihirbaz organizasyonlarında çocuklarınızla iyi bir iletişim kurarak interaktif numaralarla özel bir parti yapıyoruz. Sihirbaz kiralama fiyatları yapılan organizasyon çeşidine göre düzenlenebilir. Ucuz sihirbaz kiralama fiyatları ile deneyimli ekiplerimizle hem sizi hem de çocuklarınızı eğlenirken şaşırtacağımız gösterilerle unutulmaz bir hizmet sunuyoruz. 

Sihirbaz kaç para? Diye merak eden ebeveynlerimize detaylar konusunda belirlediğiniz konsepte göre bilgi sunabiliriz.

Kostümlü maskot kiralama fiyatları

Maskot Kiralama Fiyatları 2024

İhtiyacınıza uygun Disney kostümlü maskot karakterleri doğum günü organizasyonlarınızda çocuklarınız için olağan üstü bir deneyim yaşatabilirsiniz.

Çizgi film maskot kostümleri giyen oyun ablaları ve abileri hayal dünyasında yaşayan süper kahramanları çocuklarınız için unutulmaz bir parti olacaktır. Özel Disney maskot kostümleri ile çocukların hayranlığını kazanan karakterler farklı gösteri ve aktivitelerle coşturuyoruz.

Kostümlü maskot kiralama fiyatları Bölgeye 2500 TL veya 3500 TL arasında fiyat değişikliği gösterebilir. Detaylar için iletişim kurarak paket fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bazı tekliflerde sadece maskot kostümü kiralama yapmak isteyen müşterilerimize kişiye özel maskot kıyafeti yapıldığı için ve sağlık açısından etik olmadığı için veremiyoruz. Cinsiyet partisi kostüm kiralama hizmeti için elimizde olan modeller hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bubble Show Kiralama Fiyatı

Bubble Show Kiralama Fiyatları 2024

Bubble Show kiralama hizmeti doğum günü çocuk partilerinde farklı desen ve boyutlardaki köpüklü oyunlarla eğlencenin doruğuna ulaşacaksınız. Bubble Show diğer farklı adıyla balon gösterisi olarak bilinen balon şovları, çocuklarınızın doğum günleri okul etkinlikleri ve farklı organizasyon programlarınızda çocuklarınıza beklentilerinin ötesinde farklı bir eğlence türü olarak yapılmaktadır.

Büyüleyici dev sabunlu baloncukların içinde farklı heyecanlar yaşatarak adeta Bir masal dünyasında hissedecekleri bir yolculuğa çıkarıyoruz.

Bubble Show gösterisi ile yapılan performanslarda deneyimli oyun arkadaşlarımız ile hazzın doruğuna ulaşacak çocuklarınız grup arkadaşları ile keyifli bir vakit geçirebilirler.

Bubble Show Gösterisi Doğum Günü

Bubble Show Ne Demek?

Bubble Show nedir? diye daha önce deneyim yaşamayan çocuklarımız için konuyu şu şekilde açıklayabiliriz; Sabun köpüklerinden yapılan farklı ekipmanlarla çeşitli gösteriler yapılarak sergilenen bir eğlence türüdür. 

Bubble Show malzemeleri ile çocukların boyutlarından büyük olan kalıplarla yapılan farklı türlerde şekillerle, bu işi yapan profesyonel ekip kadromuzla heyecan veren sanat harikaları figürleri sıradan organizasyonlardan çok daha gösterişli bir çalışmadır.

Animatör kiralama İstanbul

Bubble Show fiyatları 2024

Genel olarak İstanbul bölgesinde yoğun talepleri olan bu gösteri türü 40 dakikalık bir süre zarfında yapılmaktadır. Bubble Show fiyatları 2500 TL arasındadır.

Palyaço ve Animasyon Kiralama Bölgelerimiz

En güzel organizasyon hizmetlerini sunma çabasında bulunuyoruz. Düğünlerde palyaço kiralama fiyatları İstanbul uygun maliyetlere hizmetlerinizi gerçekleştiriyoruz. 

iş yeri mekan açılış organizasyonu çalışmalarında zincir balon süsleme organizasyonu, havayla dans eden adam, çeşitli çizgi film kahramanlarınız dikkat çekici kostümleri ile müşterilerinizin ilgi ve odağını mekanınıza yönlendiriyoruz.

Türkiye’nin seksen bir (81)ilinde ilçelerinde büyük şehirlerinde hizmetinizdeyiz.

 1.  Bolu palyaço kiralama
 2. Palyaço kiralama İstanbul Anadolu yakası
 3. İstanbul palyaço kiralama fiyatları
 4. Palyaço kiralama İstanbul Avrupa yakası

İstanbul’un çeşitli semtlerinde İstanbul Avrupa yakasında kiralık palyaço etkinlikleri gerçekleştiriyoruz. Küçükçekmece, Bakırköy, Şirinevler, Bağcılar palyaço kiralama hizmetleri veriyoruz. Her türlü ekipman masa sandalye hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Bütün il ve ilçelerde aktivitelerimizi sürdürüyoruz.

İstanbul Anadolu yakasında Pendik, Ümraniye, Kadıköy, ve bütün ilçelerde palyaço kiralama organizasyonu yapıyoruz. Organizasyonlarınıza biraz tebessüm neşe katmak misafirlerinize hoş bir ortam oluşturmak için animasyon grubumuzu tercih edebilirsiniz.

Doğum Günü Palyaço Kiralama Organizasyonu

Doğum günü Organizasyonlarınıza hareket canlılık ve heyecan katmak doyasıya eğlenmek sizin de hakkınız. Kaliteli palyaçolar ve animasyon ekibi ile güldürürken eğlendiren, eğlendirirken düşündüren parodilerimizi mutlaka izleyiniz. Farklı oyun ve mizahi programlarla Nasrettin hoca, Hacivat karagöz tiplemelerini sunuyoruz. Renkli ortamlar sağlayarak doğum günü organizasyonlarınızda inanç organizasyon güzelliğini gözler önüne seriyoruz. Sadece palyaço ve animasyon çalışmaları değil ihtiyacınız olan bütün hizmetleri bir bölgede toplayıp elinizin altına sunuyor.

Uzun bacak şov, ateşle dans eden adam, şişme oyun parkurları alışıla gelmiş eski hatıralarınızı yeniden sizler eski değerini kaybetmeyen iki kişilik kılıbık oyunları, ve daha sayamadığımız bir çok farklı oyun detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çocuğunuza yapacağınız bu özel günde hayallerinizi ertelemeyin. Mekan süslemeleri ve eğlenceli aktiviteleri sizler için hazırladık. Yaptığımız hizmetlerden dolayı mutlu olmanız bizim için son derece önem arz etmektedir.

Şişme Palyaço Kiralama

Organizasyon firmamız hayal bile edemeyeceğiniz kaliteli hizmetleri en uygun ücretlere bütçenize göre düzenliyor.

Fiyatlar ve paketler için firmamız sizlere her türlü kolaylığı tanıyıp mekanınıza çeşitli süsleme Yapıyoruz.

Geniş kadro ve ekip arkadaşlarımız da özel gün ve gecelerinizde sizlere profesyonel çalışmalar sunarak mutluluğunuzu paylaşmak isteriz. Memnuniyetiniz görüşleriniz bizim için ön planda olmaktadır. Özenle seçtiğimiz palyaço arkadaşlarımızı dilediğiniz bölgede ve saatte zamanında ulaştırıyoruz. Sizlerde inanç organizasyon farkını yaşamak için vakit kaybetmeden rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havai fişek konfeti ve daha bir çok ekipman araç ve gereçleri ile mekanınızı cennet bahçesi kuruyoruz.  Detaylı bilgi için inanç organizasyon sayfamızı tıklayarak ve 0532 581 0885 numaralı irtibattan her zaman sorunsuzca ulaşabilirsiniz. Ayrıca videolarımızdan https://www.youtube.com/channel/UCGbLjyZXJIiyE3CfVl4OC7Q/videos çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.

İstanbul’un her bölgesinde hizmet veriyoruz.

Palyaço kiralama paketleri 2 saatli program aşımında ve uzak mesafelerde yol masrafına göre değişebiliyor. Palyaço kiralama paketleri standart paket dışında ekstra süsleme, pinyata, maskot ve sihirbaz eklendiğinde fiyatlara ilave yapılmaktadır.

Kiralık palyaço konusunda deneyimli uzman çalışma arkadaşlarımızda yıllardır sizlerin hizmetine sunuyoruz. Yaptığımız palyaço organizasyonu kusursuz geçmesi için ile başından sonuna kadar  kalitesini memnuniyet ve beğeni yorumlarımızdan inceleyebilirsiniz.

Palyaço kiralama saatleri en az 2 saat olarak belirlense de program durumunuza ücret mukabilinde dilediğiniz kadar ilave yaparak uzatabilirsiniz.

Palyaço ve animasyon kiralamada çocukların yaş gurubuna göre farklı yarışmalar ve oyunlar tertipleyerek, özel müziklerle doyumsuz ve eğlenceli doğum günü partileri düzenliyoruz.

Özel kahraman kostümlü ve çizgi film karakterleri ile özel maskot hizmeti vermekteyiz.

İnanç organizasyon olarak profesyonel hizmet verdiğimizden dolayı, palyaço kiralama konusunda ortalama 30 gün içerisinde rezervasyon yapabilirsiniz.

Anlaşma yapıldıktan sonra bir kısmını kaparo olarak bir kısmını da programa geldiğimiz zaman teslim alıyoruz.

İnanç organizasyon olarak kesinlikle gönlünüzün rahat etmesini söylemek isteriz.

Bazı organizasyon firmaları ve bireysel çalışan palyaçolar bu tür sorunları yaşattıklarını müşterilerim vasıtasıyla haberdar olduk.  Bizimle çalışan eleman kadromuzun disiplinli çalışma programı olduğu için müşterilerimizi hiç bir zaman mağdur etmedik ve etmeyiz. 

Çocukların hasretle beklediği ve onlara özel olan bu günü, hakkıyla yapacağımızdan kuşkunuz olmasın.

İnanç organizasyon Türkiye’nin en köklü firması olduğunda her il ve ilçede hizmet vermekteyiz.

Palyaço kiralama organizasyonunda olmazsa olmazlardan olan ses sistemi, müzik arşivi, sosis balon, kostüm ve boyaları her halükarda getiriyoruz.

Yıllardır elimizden gelenin en iyisini ve kusursuz çalışmalar yaptığımızı müşteri yorumlarımızdan inceleyebilirsiniz. 

Organizasyonunuza yönlendirdiğimiz çalışma arkadaşlarımız güzel bir doğum günü organizasyonu yapacaklarına inanç organizasyon olarak kefil oluyoruz.

Palyaçolarımız kural gereği daima program öncesi mekanda bulunmak zorundadır. Palyaço ve animasyon kiralama organizasyonunda tüm malzemeler paket dahilindedir.

Gelecek palyaço arkadaşlarımız deneyim konusunda noksandır. Tabii ki tercih konusunda kadrodaki ekip arkadaşlarımızda tercihlerinizi yapabilirsiniz.

8 Yorum

 1. Hersene 2 kere çağırıyorum 3 senedir çalışıyorum çoooookkkk memnunum bizler rahat otururken çocuklarda çok eğleniyorlar hiç aklınızda bir soru kalmiycak organizasyon

 2. 23.08.2020 kızımın doğum günü için palyaco etkinliği gerçekleştirdik palyaço zamanında geldi güzel etkinlikler yaptı çocuklar mutlu biz mutlu teşekkürler inanç org.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları