Brusk Azad İletişim

Değerli ses sanatçısı Brusk Azad iletişim kurmak düğün davet sünnet organizasyonu etkinliklerinde 0532 581 0885 numaralı telefondan inanç organizasyon menajerlik numarasından ulaşabilirsiniz.

Brusk azad şarkıları izle

Brusk Azad İletişim Düğün Konser Organizasyonu

Kürtçe müziğini tanınan sevilen isimleri arasında aranılan  gerek sesi gerek performansı ile rüya gibi düğün organizasyonu gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca konser etkinliklerde Avrupa’da yaşayan gurbetçilerin düğün davet programlarını gerçekleştiriyoruz. Sevilen Kürtçe şarkılar ile Brusk Azad Erebo Kürtçe Şarkı Sözleri ve bir çok seçkin şarkıları ile siz değerli dostlara eğlenceyi kalite ve mükemmellik ile sunuyoruz.

Sevilen sanatçı sizlerin dinlemeye doyamadığınız Brusk Azad – Kes Nabe Derman, Berde  ve çeşitli Potpori şarkıları ile sevenleri ile buluşturuyoruz. Sanatçı Duygusal Kürtçe şarkıları indir yaparak dinlemek isteyen hayranları tüm müzik sitelerinde ulaşarak dinleyebilirsiniz. Kürtçe şarkı ve ve şarkıcıları ile inanç organizasyon her alanda siz değerli dostlara kolaylık sağlayarak sizlerle buluşturuyoruz.

Sevilen eserler ve Karışık Kürtçe şarkılar alanında ünlü sanatçıları sizlerle buluşturarak düğün sünnet organizasyonu çalışmanızı daha kolay ve mükemmel bir kalitede sizlere sunuyoruz.

En Çok dinlenen Kürtçe şarkılar ile sanatçıları ve şarkılarını Bedava Kürtçe Müzik dinle indir yazarak bir çok platformda bulabilirsiniz

Brusk azad iletişim numarası
Brusk Azad Erebo sözleri incele

Brusk Azad Kimdir Ve Şarkıları

Sanatçı 1986 yılında Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde doğmuştur. Eğitim yıllarını ilk orta ve lise yıllarını Doğubayazıt’ta tamamladı.

Müzik aşkı Küçük yaşlarda başlayan sanatçı bir çok düğünde sahne alarak kendi grubunu kurdu. Ve yaptığı kaliteli çalışmalar ile Tüm Türkiye ve Avrupa’da adından sıkça söz ettirdi. 2012 müzik çalışmaları ile birçok albüm yaparak sesi ve yorumu ile Kürtçe düğünler alanında aranılan bir sanatçı unvanına sahip olmuştur.

Brusk Azad Nabe Derman şarkısı ve dillerden düşmeyen Jıte durımisimli  Zınga Zınga Dılêmın şarkıları ile müzik sektöründe Başarısını göstererek Kürtçe Sanatçılar arasında gözde bir isim olmuştur. Sanatçı tarzı ve ve modern bir hava katarak şarkılarına farklı bir tarz sergileyerek mükemmel şarkılar yaptı . Bestekar ve müzisyen kimliği taşıması bu işin üstadı olduğunu herkes tarafından kanıtlamıştır.

Davet Düğün Organizasyonu ile Etkinlik Çalışmaları

İnanç organizasyon Siz değerli gönül dostlarına sevdiğiniz sanatçıları özel gün ve gecelerde sizlerle buluşturarak kaliteli ve mükemmel bir davet organizasyonu sizlere sunuyor. Ayrıca Tekne kiralama etkinliklerinde boğazda tekne turu içerisinde yemekli tekne turu seçeneklerini sizlere sunuyor. Yapılan çalışmaları videoları izleyerek inanç organizasyon sayfamızda keşfedebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları