Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları

Teknede İftar

Teknede İftar

Teknede iftar programı Bahar mavisi teknesi ile sizlere unutulmaz bir etkinlik hizmeti sunuyor. 

Teknede İftar Yemeği Organizasyonu Bahar Mavisi

Aile dostlarınız yakın arkadaşlarınız iş yerlerinizde personelleriniz ile yapmak istediğiniz özel bir İftar sofrasında sizlere muhteşem bir davet organizasyonu sunarak bay bayan ilahi tasavvuf grubu programı, semazen gösterisi ve farklı etkinlikler düzenliyoruz.

Ramazan ayında boğazın eşsiz güzelliğini Mavi deniz havasıyla dostlarınıza Teknede iftar turları yakın arkadaşlarınıza muhteşem bir program yaparak Nezih bir ortamda özel menülerimiz ile birlikte sizlere harika bir organizasyon hizmeti sunuyoruz. Bahar mavisi teknesiyle bir başka olur diye düşünüyoruz. Çünkü sizlere sunduğumuz semazen gösterisi çeşitli ilahi sanatçıları ile ilahi grupları ile dinlemek istediğiniz en güzel eserleri Nezih bir ortamda kulağınıza nakış ediyoruz.

Yanı sıra iftar yemeğinizi yerken farklı etkinlikler yaparak Çeşitli tiyatro oyunları, orta oyunları, Ateş yutan adam, Nasrettin HocaHacivat Karagöz ve birçok sayamadığımız farklı tiplemeleri sizlerin özel isteklerine göre getiriyoruz. Uygun fiyatları ve kaliteli programları İnanç organizasyon farkıyla Sizler de yaşayabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizden bilgi alabilirsiniz.

Ramazan İftar Program fiyatları

Teknede iftar fırsatları organizasyon etkinliğinde dostlarınızı sevdiğiniz Arkadaşlarınızla birlikte harika bir müzik keyfi ile sizlere hizmet sunuyoruz. 

İlahi grupları ve sizlere sunduğumuz semazen gösterisi hem güzel hem gönüllere hitap ederken maneviyatı özel bir şekilde Taşıyan inanç organizasyon güzel bir Kuran’ı Kerim tilaveti kısa sohbetler gönlünüze hitap edecek yüreğinize hizmetleri sizlere sunuyor. Boğaz turları yapılırken özel günlerimizi sizin damak tadınıza göre hazırlıyoruz Dilediğiniz günde davet yemeklerinizi personel yemeklerinizi ve çeşitli iftar sofralarında yabancı misafirlere kaliteli bir organizasyon hizmeti veriyoruz.

Teknede İftar Fırsatı

Muhteşem  fırsatları kaliteli hizmetler ve günümüze gidebilecek güzel organizasyonlar İnanç Organizasyon farkı ile yaşanır. Çok para vererek Farklı yerlerde farklı ortamlarda iftar yemeği vermenize gerek yok. Firmamız Boğaz’da teknede iftar organizasyonu sizlerin bütçesine uygun bir hale getirecek cazip tekniklerden gönlünüzce eğlenebileceğiniz ve mavi suların keyfini yaşayabileceğiniz harika bir ortama uygun fiyata sizlere sunuyoruz, Detaylı bilgi için www.inancorganizasyon.com sayfamızdan bilgi alabilir videoları izleyerek yaptığınız portre çalışmaları keşfedebilirsiniz.

 • TEKNE ADI:BAHAR MAVİSİ
 • TAM BOY:42 METRE ENİ:8.50
 • YAPIM YILI: 2015 
 • MAKSİMUM HIZ:13 DENİZ MİLİ
 • AÇIK ALAN YOLCU KAPASİTESİ:400 KİŞİ
 • KAPALI SALON YUVARLAK MASA YEMEK DÜZENİ:220 KİŞİ WC 6 ADET BAR ÜST BALKON 1 ADET ALT SALON 1 ADET
 • SALON ISITMA VE SOĞUTMA DAHİLİ KLİMA SİSTEMİ
 • ANA MAKİNELER TOPLAMI:960 BHP
 • YARDIMCILAR TOPLAMI:96 KVA
 • TAM BOY:42 METRE ENİ:9 METRE
 • YAPIM YILI: 2005 KARADENİZ EREĞLİ
 • MAKSİMUM HIZ:14 DENİZ MİLİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sİte İçİ Arama

TÜm Sayfalar

Sayfalar