Teknede Mezuniyet

Teknede mezuniyet ucuz fiyatları ve yatta mezuniyet balosunda sizlere okul sonrasında arkadaşlarınızda güzel bir organizasyon yapmak için özel teknelerimizi ve yatlarımızı size özel paketlerle sunuyoruz. Erken rezervasyonlarda avantajlı paketlerimizden faydalanabilirsiniz.

Teknede Mezuniyet Nedir?

İstanbul boğazda öğrencilere özel yapılan teknede mezuniyet organizasyonları yoğun geçen bir dönemin sonunda okul arkadaşları ile birlikte yeni bir çalışma hayatına atılan bir adımdır.

Bir dönemin zor ve sıkıcı çalışmanın sonunda mezun olan gençlerimize arkadaşları ile doyasıya eğlenecekleri mükemmel bir ortam hazırlıyoruz. 

Küçük grup öğrencilerimize de 15 kişilik mezuniyet mekanları sunarak uygun fiyatlara yemekli ve ya kokteyl tarzında özel isteklerinize göre konseptler hazırlayarak sunumlarımızı yapmaktayız.

İnanç organizasyon az kişilik mezuniyet mekanları arayan değerli öğrencilerimize cafe’de yapılan maliyetlere yakın çok uygun fiyatlar hazırlamaktayız. 

Mezuniyet organizasyonu konusunda arayışta iseniz biz inanç organizasyon ekibi ile size mekan fiyat ve diğer merak ettiğiniz konularda yardımcı olmak isteriz.

Teknede mezuniyet nedir indir

Yılların verdiği deneyimle sizler için en kalitesini ve bütçenize göre çok özel paketleri hazırlayarak benzersiz bir tekne mezuniyet balosu yapıyoruz. Size özel teknelerimizde 10 kişiden 500 kişiye kadar geniş kapasiteli tekne ve yatlarımızda salon ve küçük mekan fiyatlarına boğazda muhteşem bir kutlama partisi sizlere sunmaktayız.7

Teknede Mezuniyet Balosu Nasıl Yapılır?

Teknede mezuniyet balosu tekne turu organizasyonlarında tercihleriniz doğrultusunda öğrencilerimizin sınırsız eğlenebileceği özel aktivitelerle renklendiriyoruz. İnanç organizasyon yıllarca deneyimlediği bu tür özel etkinliklerde daima en uygun fiyat paketlerini geçlerimize özel yapmaktadır. 

Boğazın gürültüsüz ve nesih havasında yoğun geçen okul hayatını bir nebze olsun rahatlamanız için en dolu sunum görsel ve detaylarla sizlere hizmet vermekteyiz. organizasyon alanında Orkestra, düğün, tekne, yat gibi birçok hizmeti veren organizasyon firmalarından biri de bizim firmamızdır.

İşinde ehli bir firma olarak verdiğimiz bu hizmette boğaz tekne turu, boğaz gezileri gibi hizmetler sunmaktayız. Müşterilerimize son derece kaliteli bir biçimde verdiğimiz bu hizmette ayrıca farklı seçeneklerde sunmaktayız. Bu seçenekler sırasıyla; düğün organizasyonu, nişan organizasyonu, doğum günü, parti gibi etkinliklerdir. Eğer firmamızdan kiralayacağınız tekneyi bu amaçla alıyorsanız, hizmet aşaması sırasında bunu belirtmeniz yeterlidir.

Yatta Mezuniyet Eğlencesi Nasıl Yapılır?

İstanbul Boğazda yatta mezuniyet eğlencesi nasıl yapılır ? diye fikir sahibi olmak, detaylar için ve arkadaş gruplarınız ile istişare yaparken, program akışını, yemek ve eğleneceğiniz zaman dilimlerini sizinle birlikte planlayarak organize ediyoruz. Toplu taşımalarda rahatlıkla ulaşabileceğiniz limanlarımızda size en yakın buluşma noktalarını sunarak program sonunda zorluk çekmeyeceğiniz şekilde planlama yapmaktayız.

Okulların sene sonu öğrencilerle özel aktivite programları son sistem donanımlı davet teknelerimizde gönül rahatlığı ile düzenledikleri partilerde sadece size ait olan tekne ve yatlarımızda dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz. Stresli dönemin yorgunluğunu atlatarak arkadaşlarınız ve hocalarınız ile birlikte deşarj olamaz ve yeni hayata daha enerji dolu bakmanızda fayda sağlamaktadır. 

Teknede mezuniyet eğlencesi İstanbul

Yatta mezuniyet yaparken dilerseniz özel DJ, ve orkestra ekipler, kamere video çekimleri, lazer gösterisi ve bunun gibi birçok seçeneği sunabiliriz. Tamamen size özel olan bu programda kıyafet olarak dilediğiniz gibi rahat ve şık kıyafetleri tercih edebilirsiniz. 

Unutmayın önceliğimiz sizin mutluluğunuzdur.

İnanç organizasyon olarak kişi sayınıza göre 10 kişiden 500 kişiye kadar kapasitenizi tekne kiralama sayfamızdan ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

İstanbul Teknede ve Yatta Mezuniyet Fiyatları 2024

Öğrencilerimize özel paketlerle İstanbul teknede mezuniyet fiyatları listelerini size özel hazırladık. İstanbul’un en özel tekne filosuna sahip inan. organizasyon lüks ve görkemli teknelerimizde kendini özel hissedin. Temel amacımız yapılan organizasyonlarda tamamen isteklerinize göre akış hazırlamak ve kusursuzca sizlere en iyisini sunmak. Özel yemek menüsü seçeneklerinde ızgara veya tavuk menü listesini değerlendirebilir, isteklerinize göre menü hazırlayabiliriz.

İstanbul Teknede kutlama fiyatları süsleme, DJ, Orkestra ve daha bir çok detay için bilgi alabilirsiniz. Elimizden gelenin en kalitesini uygun fiyatlara sizlere sunarak bütçenize uygun yemekli paketleri sizin için hazırladık.

Teknede Mezuniyet Fiyatları 2024

Mezuniyet Tekneleri20 KİŞİ50 KİŞİ80 KİŞİ100 KİŞİ200 KİŞİ250 KİŞİ300 KİŞİ500 KİŞİ
1. Özel Tekne2250 TL2000 TL1750 TL1500 TL1250 TL1100 TL950 TL900 TL
2. Özel Tekne2150 TL1850 TL1600 TL1400 TL1150 TL1000 TL850 TL800 TL
3. Özel Tekne2000 TL1750 TL1500 TL1300 TL1050 TL900 TL800 TL750 TL
4. Özel Tekne1900 TL1700 TL1400 TL1300 TL950 TL850 TL750 TL700 TL
5. Özel Tekne1800 TL1600 TL1300 TL1200 TL900 TL800 TL700 TL650 TL
6. Özel Tekne1700 TL1500 TL1200 TL1100 TL850 TL750 TL650 TL600 TL
7. Özel Tekne1200 TL1000 TL750 TL500500500500500
8. Özel Tekne1200 TL950 TL700500500500500500
Teknede mezuniyet fiyatları kişi sayısına göre ve yapılan organizasyonlara yemek menülerine göre güncel fiyatlar için inanç organizasyon irtibat numaramızdan dilediğiniz zaman bilgi alabilir, randevu alarak teknemizi ziyaret ederek detaylı inceleyebilirsiniz.
Öğrencilerimize özel indirimli kampanyalı fiyatlarımız için lütfen iletişime geçin.

İstanbul yatta mezuniyet fiyatları küçük kapasiteli öğrenci gruplarına özel paket ve fiyatlarla alkolsüz menü seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Kalitenin ve temizliğin ön planda tutulduğu özel davet yat kiralama organizasyonlarımızda hijyenik ortamda menü ve detaylar hakkında fikir danışabilirsiniz.

Yat mezuniyet organizasyonları küçük arkadaş gruplarını rahatlıkla kaldırabilecek yat kiralama fiyatları tur saatleri ve organizasyon seçenekleri için kaliteden ödün vermeden yapılabilen en düşük bütçe çalışmasını sizlere yapıyoruz.

İstanbul’un en özel organizasyonlarında yat kiralama fiyatları mezuniyet balosunda lise ve üniversite öğrencilerimize beklentilerinizin çok altında fiyat çalışmaları yapmaktayız. Türkiye’nin geleceği yeni nesil gençlerimize inanç organizasyon olarak çok önem vermekteyiz. 

Yatta Mezuniyet Fiyatları 2024

Mezuniyet Yatları10 KİŞİ20 KİŞİ30 KİŞİ50 KİŞİ
1. Özel yat fiyatı2750 TL2500 TL2250 TL2000 TL
2. Özel yat fiyatı2500 TL2250 TL2000 TL1800 TL
3. Özel yat fiyatı2000 TL1700 TL1500 TL1200 TL
4. Özel yat fiyatı1500 TL1000 TL800 TL600 TL
Özel yatta yapılan mezuniyet fiyatları organizasyon detayları ve menüler ile size uygun güncel fiyat listesini bizden bilgi alarak inceleyebilirsiniz.
En düşük uygun paketleri kampanyalı yatlarımızda erken rezervasyon yaparak karlı çıkabilirsiniz.

İstanbul Boğazda Teknede ve Yatta Mezuniyet Partisi

Mezuniyet partisi için özel tekne kiralama ve yat kiralama hizmetini veren bir firma arıyorsanız, bizim firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Çünkü biz kalite esaslı verdiğimiz hizmette, düğün davet teknesi kiralama işlemini en kısa sürede tamamlamakta ve tekneyi, size özel teknede mezuniyet partisi için en şık hâle getirmekteyiz. Boğazda bir geceliğine güzel bir tekne turu istiyor ve düğününüzün bu şekilde renklendirmek istiyorsanız inanç organizasyon hizmetinizdedir.

Boğazda uygun tekne fiyatları konsept, yemek, düzenleme, müzik ve daha fazlasını mezuniyet organizasyonunuz için ayarlayan ve sizlere keyifli bir yatta mezuniyet partisi hazırlayan firmamızdan özel paketler ve fiyatlar hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için iletişime geçmeniz yeterlidir. 

yat mezuniyet partileri ve diğer detaylar hakkında firmamızla iletişime geçtikten sonra sizlere hizmetlerimiz ve boğaz turu paketleri yat kiralama fiyatları mezuniyet ile ilgili detaylı bilgi verildikten sonra hizmet aşamasına geçilmektedir. Aynı zamanda yalnızca teknede mezuniyet organizasyonları değil, farklı organizasyonlar ve gezi içinde firmamızdan tekne kiralayabilirsiniz.

İstanbul teknede mezuniyet organizasyonu

Teknede Mezuniyet Kutlaması

Okul sonrası kafa dağıtmak arkadaşlarınızla ve da eğlencesi olarak bilinen teknede mezuniyet kutlaması işlemini en ince detayına kadar sizin için değerlendiren bir organizasyon firması olarak hizmet talebinizin hemen ardından halletmekteyiz. İşinde ehli bir firma olarak verdiğimiz bu hizmette 1 gece kadar teknede kalabilir ve teknede keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Bununla birlikte düğün için tekne kiralama hizmeti de vermekteyiz. Evlilik hazırlığı yaparak düğün öncesi teknede vakit geçirmek veya düğünü teknede yapmak istiyorsanız, bunun içinde hizmet vermekteyiz. İster yat ister gezi olarak kiralayacağınız teknenin kiralama fiyatı ise talep ettiğiniz hizmete göre değişmektedir.  Aynı zamanda talep ettiğiniz tekne turu organizasyonlarının da farklı fiyatları mevcuttur.

Gemide Mezuniyet Organizasyonu

 Büyük gemide mezuniyet organizasyonu geniş kapasiteli gemilerimizde sınırsız eğlenebileceğiniz büyük davetlerde 500 kişiye kadar hizmet vermekteyiz. Genellikle okul gezilerinde veya özel etkinliklerde gemide mezuniyet kutlaması yapmak ve düğün salonu fiyatlarına nazaran daha düşük bütçelere boğazda muhteşem bir hizmet sunmaktayız. 

Yatta mezuniyet yerleri
 Güvenlik açısından son sistem önlemler alınmış büyük gemilerimizde rahat edebileceğiniz ve sadece size özel tahsis edilen gemilerimizde deniz havasın keyfini çıkarın.

Yatta Mezuniyet Balosu

Yaz güzelliğini arkadaşlarınız ile bu tatlı ayrılığın daha farklı zamanlarda pekişmesi için sizlere sunduğumuz yat mezuniyet balosu programları rahat bir nefes alabileceğiniz huzurlu ve keyif dolu zaman geçirebileceğiniz şekilde tasarlıyoruz. Uygun fiyat politikamızı siz değerli geçlerimize uygun konsept çalışmaları gerçekleştiriyoruz. 

Dünya’nın en keyif verici gezilerinden olan denizler aynı zamanda birer görsel mükemmelliktir. Bu görsel mükemmelliğin içerisinde kendinize bir yer edinmek isterseniz şayet, biz sizler için en iyisini, en donanımlı şekilde ayaklarınızın altına sermek için izin isteriz.

Mezuniyet yat kiralama yaparak Dalgaların o huzur veren sesinden muhabbetin ve temiz havanın aynı anda sizlerle buluşturuyoruz. İstanbul’da gerçekleştirdiğimiz sayısız organizasyonlarda denizin verdiği huzuru hissetmeden bazı güzelliklerin tadına varabileceğinizi ve duyduğunuz fırsatları uygun paket fiyatlarını kaçıracağınızı düşünmüyoruz açıkçası.

Yatta mezuniyet Partisi İstanbul

Boğazda uygun yat mezuniyet balosu saatlik tekne fiyatları ile sizleri finansal olarak yormada bu hasreti, bu gizemli duyguyu hissetmek, hissettirmek ne hoş, ne güzel.

Sizler için düzenlediğimiz, düzenleyeceğimiz her şey 2002’den bu yana edindiğimiz tecrübe süngerlerimizden süzülerek en uygun ve güvenli şekilde sizlerin bu görsel zevkin doruklarına çıkmanızı sağlayacak.

Fiyata Dahil Olmayan Ekstra Hizmetler Nelerdir?

Yapılan organizasyon çeşitlerini göre paketlerimizi isteklerine göre hazırlamaktayız. Görsel ve kalite olarak mükemmel donanımlar yaptığımız tekne ve yatlarımızda beklentilerini karşılayacak tüm hizmetleri sunmak birinci görevimiz. Sunduğumuz paketlerde isteğe göre süsleme detayları, yöresel menüler, orkestra ve karşılama ekibi olarak bando takımı gibi özel istekler ekstra eklenecektir.

Hareket ve Varış İskeleleri

Genel olarak Eminönü, Bebek, Beşiktaş, Haliç, Kadıköy, Yenikapı limanlarından siz değerli misafirlerimizi alarak tur sonunda aldığımız yere aynı şekilde bırakıyoruz.

Rezervasyon, Kaparo(Ön Ödeme) İşlemleri;

Program detayları ve rezervasyon netleştikten sonra belirlenen işlemler doğrultusunda sözleşme gereği bir miktar kaparo almaktayız.

Yatta mezuniyet fiyatları ne kadar

Teknede Mezuniyet Kutlaması Fiyatları 2024

Tarih saat ve belirlenen kişi sayısına göre ortalama 6,000 TL ve 50,000 TL olarak fiyatlar düşünülebilir. Türkiye şartlarında maliyetlerden dolayı güncel fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Şartların el verdiği makul fiyatlar ile inanç organizasyon her konuda kaliteli ve hesaplı paketleri nokta maliyetleri hesaplayarak sunum yapmaktadır. Amacımız imkanlar elverişli olduğu süre daha çok kitleye daha cazip fiyatlarla yardımcı olmaktır.

Teknede Mezuniyet Kıyafetleri  Evren Teknesi

İnanç organizasyon düğün nişan organizasyonlarında sizlere muhteşem etkinlikler hazırlayarak özel yeni seçeneklerimizi uygun fiyatları sunuyoruz.

Özel organizasyonlarda sizlere sunduğumuz özel fırsatları güçlü kadromuzla uygun fiyatları sizlere hazırlıyoruz. İnanç organizasyon Yaptığı tüm organizasyonlar ve etkinliklerde müşterilerin tam isteği doğrultusunda hizmet sunmaya devam ediyor. Hizmetlerimizi sizlerin fikirleri ile düşünceleri ile aklınızdan geçen farklı tasarımlarla süsleme düğün ve teknede kına gecesi hizmetlerimizi yapıyoruz.

Teknede mezuniyet fiyatları doğrultusunda istediğiniz sanatçı ve istediğiniz müzik organizasyonu şirketimiz tarafından sizlere özel olarak rezerve edilir. Dilerseniz inanç organizasyon sayfamızdan bizi inceleyerek yaptığımız birçok hizmeti inceleyebilirsiniz. Tüm Türkiye genelinde ve Avrupa genelinde yaptığımız büyük çalışmalarla inanç organizasyonun dünya çapında yaptığı geniş hizmetleri de keşfedebilirsiniz. Boğazın eşsiz güzelliğini yaşayarak arkadaşlarınızda uzun süre gösterdiğiniz çabanın güzelliğini uygun fiyatla muhteşem bir etkinlikle yapmaya ne dersiniz. 

Böyle bir düşünceniz varsa inanç organizasyon daima sizlerin yanında bulunuyor.

Yemekli Mezuniyet Gezileri

Özel günlerinizde sizlere eşlik edebilecek Evren teknesi yeni fikirlerle 1. Kalite malzemelerle profesyonel personel ekipleri ile sizlere yaptığınız etkinliğin muhteşemin gözler önüne seriyor. Çeşitli organizasyonlarda müşterilerimize daima istekleri doğrultusunda plan yaptığımızı her zaman beyan etmiş bulunuyoruz.

Yaptığınız organizasyonda Farklı fikir vererek değişik şeyler iletmekle yardımcı olabilirsiniz. Sene boyu uğraştığınız ve hedefinizi tutturmak için mücadele ettiğiniz bu zor günlerin güzelliğini bu gece arkadaşlarınızla birlikte muhteşem bir yemekli tekne turu eğlencesi yapmaya ne dersiniz. İnanç organizasyon bir çok dalda verdiği hizmetlerle sizlere Yaptığımız imkanı bütçenizi zorlamadan Evren teknemiz ile 120 kişiye kadar Arkadaşlarınızı davet etme imkânına sahip olabilirsiniz.

Fikirlerinizi Düşüncelerinizi eleştirilerinizi ve yorumlarınızı bizden esirgemezseniz çok memnun oluruz. Bizler daima yenilikçi fikirleri açıyoruz. Kendi yaptığımız hizmeti daha iyisini yapmayı hedefliyoruz. Türkiye ve dünyada birçok sektörde adından söz ettiren inanç organizasyon tekne kiralama hizmeti ile boğazdan birçok tekne yat ve Gemi filosu ile siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetleri her fırsatta kampanyalarımızı sürdürmeye devam ederken uygun fiyatları ve 1. Sınıf hizmeti kesinlikle eksik etmiyoruz. 

Yatta mezuniyet balosu İstanbul

Siz de böyle bir hizmeti yaşamak istiyorsanız 0532 581 08 85 bize ulaşabilir videoları https://www.youtube.com/channel/UCGbLjyZXJIiyE3CfVl4OC7Q/videos izleyebilirsiniz. Fikirlerinizi ve yorumlarınızı bizden esirgemez iseniz seni çok memnun oluruz. Unutmayın inanç organizasyon daima yeniliklere ve muhteşem etkinliklere imza atan bir firmadır…

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul boğazda özel teknede mezuniyet fiyatları kişi sayısına göre belirlenmektedir. 

Teknede mezuniyet balosu ortalama 4 saatlik tur programı ile doyasıya eğlenebileceğiniz uzun bir zaman sürecini 

Teknede mezuniyet partilerinde tercihinize göre çeşitli konseptlerle yapılacak parti alanını renklendiriyoruz.

Teknede mezuniyet organizasyonları için kişi sayısı belirlenen saat ve tarih incelenerek organizasyon öncesi sizleri teknemizde ağırlayarak detaylar hazırlandıktan sonra sözleşmeyi hazırlayıp kesin rezervasyonu yapıyoruz.

İnanç organizasyon tekne mezuniyet programlarında paket dahilinde DJ, ses sistemi, yemek menüsü, 4 saatlik boğaz gezisi gibi dolu paketleri sizlere sunmaktadır.

Yatta yapılan mezuniyet partileri yata göre seçilen süsleme yemek ve kişi sayısına göre değişmektedir.

Güncel fiyatlar değişkenli gösterdiği için kişi başı 700 TL – 2000 TL civarı değişebilir.

İnanç organizasyon sizlere hazırladığı efsane paketlerle beklediğiniz fiyatların çok altında bütçeler sunmaktadır. Sıradan mekan fiyatlarına yat ve teknelerimizde muhteşem organizasyonlar için 0532 581 0885 inanç organizasyon yetkili ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Öğrencilere özel mezuniyet partilerinde küçük arkadaş gruplarınız ile size tahsis ettiğimiz yatlarımızda 2 saatten başlayarak 4 saat olarak sürenizi uzatabilirsiniz. Detaylı bilgi aldıktan sonra detaylar hakkında isteklerini göre seçenekler sunulabilir.

Bütün teknelerimizde özel kıyafet giyinme odaları mevcuttur. Teknelerimizde istediğiniz gibi ön hazırlıklarınızı yaparak arkadaşlarınızla beraber size özel teknelerimizde eğlenebilirsiniz.

İnanç organizasyon olarak birinci önceliğimiz dilediğiniz şekilde organizasyonunuzu planlamanızdır. Bizler bu konuda elimizden geldiği kadar size göre planlarımızı yapmaktayız. Mümkün olduğu sürede yemek menülerini belirlediğiniz şekilde hazırlayabiliriz.

Yatta mezuniyet pastasını dilerseniz sizin için yaptırabilirsiniz. Tabii kendiniz yapmak isterseniz bizim açımızdan kesinlikle sorun olmaz.

İnanç organizasyon Bütün yat ve teknelerinde alkolsüz hizmet vermektedir.

Kendinize özel olarak sipariş ettiğiniz mezuniyet pastasını getirebilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız servis ve sunumlar konusunda yardımcı olabilir.

İnanç organizasyon kampanyalı paketlerini uygun fiyatlara rezervasyon yapmak isterseniz erken  davranmanız halinde karlı çıkabilirsiniz.

Okul öncesi ve sonrası veya okulların öğrencilere hazırladığı etkinlik programlarına göre değişebilir.

Lise ve üniversite öğrencilerini yoğun sınav streslerini atlattıktan sonra arkadaş grupları ile birlikte kutlama partisi olarak düşünülebilir.

Ülkemizin enflasyon durumuna göre fiyatlar güncellenmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları