Geylani Karaaslan İletişim

Değerli sanatçı Geylani Karaaslan iletişim Düğün Davet Konser ve sohbetleri için 0532 581 08 85 numaralı irtibattan ulaşabilirsiniz.

geylani karaaslan nerede çıkıyor

Geylani Karaaslan İletişim Ve Sohbetlerde

 Özel gün ve organizasyonlarda kıymetli sanatçıyı aranızda görebilir sohbet ve ilahilerini canlı orkestrası ile keyifle dinleyebilirsiniz.

Dinleyicileri tarafından hep merak edilen Geylani hocanın oğlu öldü’mü soruları üzerine hocamızın film gereği senaryoda yapılan bir hikaye anlatımıdır.

Merak edilen bu konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyen gönül dostları Geylani Karaarslan oğlu gerçekten öldümü sorusu üzerine sizlere bu konunun doğru olmadığını ve Geylani hocanın bu olayı tamamen film canlandırması olduğunu bildirmek istedik.

Hocamız Geylani Karaarslan kimdir nereli hangi radyoda çalışıyor. Değerli insan bayram FM ‘de değerli dostlara sohbetleri ve güzel ilahileri ile kendini ilime ve insanları aydınlatmak için daima bir mücadele içerisindedir. 

Anlatımları ile bizi ahiretin gerçekleri hakkında daima aydınlatan sohbetleri ile gönlümüze manevi bir doyuruculuk vermiştir. Geylani Karaaslan iletişim kurmak Düğün ve sünnet organizasyonu hakkında bilgi için inanç organizasyon sayfamızda ulaşabilirsiniz. Değerli sanatçımız hayatını insanlara yardım etmek ve hayırlarla ve faydalı işlerle sürdürüyor.

Yurt dışında yaptığı bir çok önemli çalışmaları sadece insanlara fayda sağlamak için kullanan kıymetli hocamız insanlık için adeta gece gündüz bu davada mücadelesini sürdürmeye devam ediyor. 

Geylani Karaarslan ilahileri AĞLATAN Ölüm Sohbeti sözleri indir mp3 ve detaylar için inanç organizasyon sayfamızda bilgi sahibi olabilirsiniz.

geylani karaaslan bayram fm
geylani karaaslan irtibat

Dünya Hayatı ne kadar gereksiz ve ahiret günü için neler yapabiliriz ve bunun için kendimizi nasıl bir sınava tabi tutabiliriz gibi endişelerimizde Bayram efem Geylani Karaaslan Sohbetleri ile takip ederek ruhumuzu dinlendirebiliriz.

Geylani Karaaslan Sohbetleri ilahileri

İnanç organizasyon yaptığı düğün organizasyonu ile İslami davet organizasyonlarda boğazda tekne kiralama yaparak semazenli dini düğün organizasyonu programlarını gerçekleştirebilirsiniz.

İnanç organizasyon siz değerli gönül dostlarına birbirinden değerli ünlü ilahi sanatçıları ve hocaları sizlerle buluşturuyor. Düğün davet ve konser organizasyonu etkinliklerinde sizlerle buluşturarak hem manevi hem de yakından görmek istediğiniz sanatçıları görme fırsatını yakalayabilirsiniz. Daima Sizlere en kaliteli çalışmaları sunan firmamız davet organizasyonu programlarınızda sevdiğiniz sanatçıları sizlerle buluşturuyor. Yaptığımız Çalışmaları videoları izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları