Abdullah Beyhan İletişim

Değerli sanatçı Abdullah Beyhan iletişim ve menajerlik için 0532 581 0885 numaralı irtibattan bilgi alabilirsiniz.

Abdullah Beyhan telefon numarası
Abdullah Beyhan iletişim

Abdullah Beyhan İletişim Konser Düğün

Yeni albümünün çıkış parçası olan sübhanallah ilahisine klip çekerek ilahi sevenlerin dikkatleri üzerine çekerek hayranları arasında muhteşem bir kariyere ulaştı.

Sanatçının kendi firması Öz Beyhan Prodüksiyon ismi ile hayranları ile bir araya gelmiştir.

ilk albümdeki büyük başarı elde edilmiştir. Bir yıllık çalışma sonunda sen yarattın albümü sunmuştur. Özenle ve büyük uğraşlar sonucu piyasaya giriş yapmıştır.

Değerli sanatçı 2 yıl çalışmalarına ara vermiştir. Yeniden hızlı bir girişle 2008 yılında sevenleri ile buluştu.

Yeni albüm çalışması s.a.v isimli babası İsmail Beyhan yönetmenliğini üstlendiği  (S.A.V)  albümü ile gönül dostlarına  tekrar bir merhaba diyerek ilahi albüm piyasasında iyi bir çıkış yaptı.

Yeni albümü hakikat albümünü hazırlayarak kendi alanında yep yeni bir dönem açtı.

Sanatçı yaptığı konser ve düğün organizasyonlarında sizlerle buluşuyor. Çalışmalarında büyük bir ilgi ile siz değerli hayranlarına yaptığı bu mükemmel eserleri sunmuştur. İnanç organizasyon böyle kıymetli üstatları siz değerli gönül dostlarına Sunma gururunu yaşıyor. Değerli sanatçı birbirinden özel şarkılarıyla konserler ile sizlere muhteşem programlar sunmaya devam ediyor. Sevilen sanatçı Abdullah Beyhan ilahileri ile sizlere Her dilde hitap ederek seslendiriyor. 

Abdullah Beyhan irtibat numarası
Abdullah Beyhan İrtibat telefonu
Abdullah Beyhan Sübhanallah Dinle
Abdullah Beyhan Sübhanallah Eseri

Özel eserlerden oluşan albümü yurt dışında sayısız Avrupa Asya ülkelerinde adından sıkça söz ettirdi.

Konser Organizasyonu etkinliklerinde sizlere samimi ve mükemmel ilahi ezgiler sunarak Her dilde gönlünüzü mest etti.

Abdullah Beyhan’dan Sevilen İlahiler

Bazı eserleri olan Abdullah Beyhan ilahileri sübhanallah, ferman, kardeşim sen özgürsün, Esmaül hüsna, ey insan gibi sayısız eserleri ile siz gönül dostlarına sunuyor. Dilediğiniz zaman sevdiğiniz sanatçıları sizlerle buluşturuyoruz.

İnanç organizasyon sevilen sanatçıları sizlerle buluşturuyor. Özel gün davet organizasyonlarınızda unutamayacağınız özel anları sizlere sunma gururunu yaşıyoruz.

Yaptığımız birçok çalışmalarla sizleri hiçbir şeyle uğraştırmadan tüm seçenekleri web sayfamızda inceleyerek keşfedebilirsiniz. Detaylı ayrıntılar için dilediğiniz zaman bizlerle irtibat kurabilirsiniz. Tasarladığınız ve olmasını istediğiniz siz değerli müşterilerimize yaptığımız hizmetleri en doğru şekilde sunuyoruz.

Yeni sezonun en güzel programlarını sizler için hazırlıyoruz. Yaptığımız rezervasyonlarda bütçenize uygun fiyat çalışması yapıyoruz. Sizlere hizmetin en güzelini Suna gayreti içerisinde bulunmaktayız. Sizlerde bizimle böyle özel programları gerçekleştirmek isterseniz dilediğiniz zaman bilgi alabilirsiniz. Fikirlerinizi bizimle paylaşarak düşük maliyetlerle farklı hizmetleri paket olarak sunabiliriz. Sahne kurulumu yemek organizasyonu ve daha birçok hizmeti de ayağınıza getiriyoruz.

Sizler için özel olarak sunduğumuz profesyonel ilahi grubu arkadaşlarımızla davet organizasyon uzu mükemmel bir hali dönüştürüyoruz. Programımıza renk katan semazen gösterisi ile sizleri büyülüyoruz. Unutamayacağınız manevi değerlerin inanç organizasyonla yaşayabilirsiniz. İnanç organizasyon ve daha sayamadığım birçok etkinlikleri sizlerle paylaşıyor. İslami sünnet organizasyonu programlarınızda farklı sürprizler sunuyoruz. Çeşitli aktivitelerle doyumsuz organizasyon hizmeti sizlere hazırlıyoruz.

İnanç organizasyon düğün organizasyonu sünnet ve davet organizasyon programları ile siz değerli gönül dostlarına hizmet sunmaya devam ediyor.

Ayrıca özel davet toplantı ve yurt dışı misafirlerinize limuzin kiralama tekne kiralama özel helikopter ve uçak turu hizmetleri açılış  masa sandalye giydirme ve süsleme etkinlikleri ve bir çok detaylı çalışmaları inanç organizasyon sayfamıza bakarak ve you tube linkini tıklayarak yaptığımız çalışmaları inceleyebilirsiniz inceleyebilirsiniz.

İhtiyaç duyduğunuz her alanda dilediğiniz zaman bizlerle irtibat kurarak ihtiyaçlarınızı en kısa sürede ekonomik ve paket şeklinde yaptığımız uygun maliyetlerle elde edebilirsiniz. Daima mutluluğunuz bizim için ön planda olmaktadır. Yaptığımız işte memnuniyetinizi alarak tavsiyeleriniz ve düşünceleriniz bizim açımızdan büyük bir öneme sahiptir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları