Yat Turları

Yat turları denilince ilk akla gelen boğazdan geniş tekne ve yat filosuna sahip olan inanç organizasyon akla gelir. 

Yat Turları İstanbul Aware Klasik Yat

Müşterilerimize sunduğumuz Aware klasik yat ile kolaylıkları uygun Yat turları fiyatları ve üstün Kaliteyi gören müşterilerimiz yaptığı hizmeti bir daha yaşamak istiyor. 

Sizler de bu etkinliğe katılmak isterseniz sayfamızdan yaptığınız çalışmaları inceleyebilir kampanyalı fiyatlarımızı keşfedebilirsiniz.

Aware klasik yat özel fırsatları kampanya hizmetleri sürdürmeye devam ediyor. Özel etkinliklerinize özel misafirlerinize güzel bir Boğazda gezi keyfi yaşatarak özel menülerimiz de lezzetli bir yemek keyfi yaşamak isterseniz inanç organizasyon sizlere sunduğu bu özel fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Yat turları İstanbul Antalya Bölgelerde Bir çok tekne ve yat filomuz da sizlere sunduğumuz farklı seçenekleri kampanyalarımız dahilinde inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Yanı sıra Firmamızın yaptığı çalışmalarla tekne ve yat değil bir çok sektörde Türkiye’de Kendinden söz ettirmiş bir pozisyonda bulunuyor. 

Türkiye genelinde yaptığımız çeşitli hizmetlerde Yat turları İstanbul fiyatları mersin, Bodrum, Göcek, İzmir organizasyonlarını sunuyoruz. Sünnet Organizasyonu düğün organizasyonu mehter takımı ve sayfamızda inceleyebilirsiniz. Çeşitli kategori hizmetleri sizlerin hizmetine sunuyoruz. bizimle iletişime geçebilir www.inancorganizasyon.com sayfamızdan çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz. Yeni sezonda sunduğumuz farklı kampanyalı fırsatları değerlendirerek yaptığınız etkinlik programı muhteşem bir şekilde uygulayabilirsiniz.

Özel Yat Gezileri İstanbul Fiyatları

inanç organizasyon Şirketinizin özel davet günlerinde, nişan organizasyonu kuruluş yıl dönümlerinde akşam yemeği
sabah kahvaltısı ile yatta boğaz turu keyfini yaşayabilirsiniz. tekne kiralama yıl sonu eğlenceleri özel menü seçeneklerimiz ile yemekli veya yemeksiz programlarda sizlere hizmet vermekteyiz.
Misafir veya bayiler ile yapacağınız özel toplantı ve özel eğlenceler için küçük veya büyük yat tekne filomuz kapsamında kişi sınırı olmaksızın unutulmaz keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Şirketinizin özel misafirlerine muhteşem bir gece yaşatmak yaptığınız ticari ilişkilerin bir adım daha öteye gitmesini sağlamak amacımız.

Yat kiralama hizmetlerimiz de faydalanmak isterseniz kampanyalarımız dahilinde bizlere 0532 581 08 85 numaralı irtibat Numarasından ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için aklınıza takılan her türlü soru öneri ve fikirlerinizi bizler de rahatlıkla paylaşabilir ortak bir noktada Fikir alışverişi yapabiliriz yaptığımız çalışmaları videoları izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz

Aware Klasik Yat Özellikleri

Tipi-Modeli: Motor yat
Yapım Yeri / Yılı: 2013 TUZLA
Yenileme Yılı: 2013
Yat Boyu: 19 metre
Eni: 5 metre
Su Kesimi: 1,6
Yapım Tekniği: AHSAP
Kayıtlı Yolcu Kapasitesi:20
Personel Sayısı: 2
TEKNİK ÖZELLİKLER
Makine Adedi / Gücü / Markası: 2*400BHP IVECO
Ortalama Seyir Hızı: 12KNOT
Maksimum Seyir Hızı: 18 KNOT
Yakıt Tankı Kapasitesi: 2000LITRE
Pis su Tankı Kapasitesi: 1100LITRE
Su Tankı Kapasitesi: 1800LITRE
Jeneratör: 27KW ARTORMARIN
Elektrik: 12V/220V
VHF Telsiz: RAYMARIN
AIS Cihazı: İDEAL
Kabin Sayısı: 2
Yolcu Sayısı: 20
Master Kabin Sayısı: 1
Çift Yataklı Kabin Sayısı: 1

Duş kabin: 2 Adet
Sinema Sistemi: VAR
Tv sistemi : VAR
DVD: VAR
Sinema Sistemi: VAR
Müzik Sistemi: VAR
Çamaşır Makinesi: VAR
Oto. Söndürme Sistemi VAR
Güneşlenme Minderi: VAR
Sürat Botu: Yok
Buz Yapıcı: VAR
Yangın Söndürücü VAR
Can Salı: yok
Derin Soğutucu VAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları