Heme Haci İletişim

Kürt sanatçı Heme Haci iletişim kurmak Düğün Konser organizasyonu için için 0532 581 0885 numaralı irtibattan ulaşabilirsiniz.

Heme Haci leyla leyla yar

İnanç organizasyon sitemizden irtibat kurarak rezerve yapabilirsiniz.

Heme Haci Düğün Konser Hizmeti

Heme haci En çok albüm çalışmaları konser ve programları yıl olarak 2018 ve 2019 döneminde ve önceki seçkin eserleri. Örneğin en Çok dinlenilen neminım , berivane , ebenim , were delal , leyla leyla yar , erebo , bejna dere , kewe , keke mın , neminim , qaze , bave fexriya , mırım , ez dılgeşe gibi nadide eserler ile gönüllerde yer edindi. Ve daha bir kaç eseri kereme eli , dilberamın , ez berfim , pore delalamın sore , eserleri şarkı sözleri ve düet ettiği bir çok sanatçı ile kaliteli sanatçı kimliği ve sanata olan bağımlılığı ile gönüllere taht kurmuştur.

Heme Haci bütün şarkıları indir ve mp3 şeklinde izleyip dinle yaparak müzik ruhunuzu keyifli bir müzik zevki alabilirsiniz.  İnanç Organizasyon Heme Haci halay ve şarkılar Kürtçe müzik şarkı sözleri ile bil hassa muş düğünü programında düğün halayını coşturarak Türkiye’de unutulmaz bir davet organizasyonu yapmıştır.

Sanatçı Avrupa’da bir çok düğün organizasyonu ve konser organizasyonu inanç organizasyon katkıları ile Heme haci iletişim kurarak sizler değerli sanatçımıza ulaşabilirsiniz.

Heme Haci Kimdir  Gerçek Adı Nedir

Dengbej heme haci gerçek adı Hamit çakandır. Heme Haci nereli Sanatçı 1967 Senesinde Van’ın Muradiye ilçesinde  Doğdu. 1967 senesinde ocak ayının, çileli soğuk ve zorluk içinde hayatına başladı. 

Heme Haci telefon numarası
heme haci Düğün fiyatı

Müziğe olan sevgisi ile hayatını müziğe adayan sanatçı çıkardığı çeşitli albümlerle mükemmel bir sese sahip olması ile gönüllere taht kurmuştur. Tüm dünyada tanınan özel bir Kürt sanatçı unvanına kavuştu.

Sanatçı müziğe ve Kürtçe şarkılara karşı içindeki bu büyük aşkı güzel yüreğini ve mücadele ruhuyla besteleri ile  dünyaya duyurmuştur. Yeteneği ve muhteşem sesini insanlara duyurarak ve yıllar geçtikçe sesi ve yorumu ile gönlümüzde unutulmaz bir yer edindi.

Sanatçının Şarkıları Kürtçe müzik Ve Sözleri

Değerli üstad İlkokul eğitimini orta okul ve lise eğitim dönemini Van’ın Muradiye ilçesinde bitirmiştir. Öğrencilik olduğu dönemde ses dergisinin başlattığı liseler arası Doğu Anadolu bölgesinde olan ses yarışmasını birincilikle Kazanmıştır.

Bu başarısı ile bir anda halkın ilgi odağı ve sevgilisi olmuştur. Müziğe ve bağlamaya olan olan sevgisi Çocuk yaşta müzik olarak tamamen kendi çabası ve yeteneği ile profesyonel bir seviyede bağlama üstadı olmuştur. Güzel Sesindeki ahenk ve lezzeti , çaldığı bağlamaya nakşederek çaldığı eserlerdeki güzelliği  parmaklarındaki yetenek her insanda olamayan bir yetenekti.

Sanatçı Dengbej lik unvanı ve pamuk gibi olan nazik yüreği ile şarkılarını sadece Kürt halkına değil tüm insanlığın seveceği bir sevgi çizgisinde üretmiştir.

İnanç organizasyon tüm Dünyada bilinen ve sevilen sanatçı kadrosu ile hiç bir fark ayırt etmeden sizlerle buluşturuyor. Yaptığı hizmetler ile sünnet düğünü tekne kiralama ve bir çok hizmeti sizlere sunuyor. Gerçekleştirdiğimiz bir kaç programı izlemek isterseniz video linki ile inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları