Mustafa Cihat İletişim

Sevilen sanatçı Mustafa cihat iletişim Menajerlik hizmetleri telefon numarası için irtibat kurabilirsiniz. Konser düğün organizasyonu etkinliklerinde inanç organizasyon siz değerli gönül dostları ile buluşturuyor. Türkiye’nin en sevilen ve eserleri ile büyük bir dinleyici kitlesine ulaşan sanatçımız inanç organizasyon öncülüğünde ulaşabilirsiniz.

Mustafa cihat irtibat numarası
Murat Kurşun İletişim

Mustafa Cihat İletişim Konser Organizasyonu Etkinlikleri

İnanç organizasyon yaptığı davet organizasyonu alanında ihtiyaçlarımızı karşılayarak farklı seçenekleri sizler için hazırlıyoruz. Kaliteli bir etkinlik ve unutamayacağınız bu güzeli yaşayarak keşfedebilirsiniz. Nişan organizasyonu limuzin kiralama sünnet mehter takımı semazen grubu ve bir çok dalda sizlere hizmet vererek Sevile sanatçıları sizlerle buluşturuyor.

Her alanda kendini her geçen gün geliştiren inanç organizasyon ihtiyaçlarınız ve programlarınızı en kısa sürede çözüyor. 

Sizleri farklı kanallarda uğraştırmadan en özel seçenekleri sizlere sunma çabasındadır. Bizlerden bilgi olarak programlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Değerli ilahi sanatçısı Mustafa cihat ilahileri ile siz değerli sevenlerine dillerden düşmeyen özel ilahileri dinleyebilirsiniz.

  • Mustafa cihat fizani
  • Lila
  • Mustafa cihat emri olur
  • Amenna toprak ve Daha sayamadığımız bir çok muhteşem eserleri bulunmaktadır.
Mustafa cihat beyhude ömrüm
Mustafa cihat ilahileri can dedim
Mustafa cihat fizani
Mustafa cihat telefon numarası

Es geçemeyeceğimiz o kadar çok sevilen eserleri bulunan sanatçının 

  1. Mustafa cihat can dedim
  2.  beyhude ömrüm
  3. Zeyd in gözleri
  4. Can dostum
  5. Emri olur başım gözüm üstüne
  6. Mustafa cihat ilahileri cennetin kuşları indir yazara yeni ilahiler ve çalışmaları yakından izleyip dinleyebilirsiniz.

Mustafa Cihattan İlahiler

Ünlü sanatçı Mustafa Cihat Kılıç TRT 1 televizyonunda çeşitli programlar gerçekleştirmiştir. Sevilen program Kuran-ı Kerim’i Güzel Okuma yarışmasında sunuculuğunu yaparak önemli bir halka hizmet görevini yüklenmiştir.

Mustafa cihat kimdir değerli yorumcu ve söz yazarı 1976 yılında kasım ayı içinde İstanbul’da doğmuştur. 4 kardeşin en küçüğü olan sanatçı imam hatip lisesi okulunda eğitim görmüştür.

Baba memleketi olarak Ispartalı olarak bilinmektedir. Sanatçı müzik hayatına lise döneminde ilk adımı atmıştır. Radyoculuk çalışmaları ve arkadaşları ile bir grup kurarak çalışmalarını genişletmiştir.

Firmamız Değerli sanatçıları sizlerle özel programlarda sizlerle buluşturarak ayrıca tekne kiralama sünnet organizasyonu ve organizasyon alanında her türlü alternatifi ayağınıza getirerek güler yüzlü ve tecrübeli çalışma arkadaşları ile rüya gibi bir davet ve konser organizasyonu sizlere sunmaktadır.

Değerli Sanatçı Çalışmaları İlahileri

Sanatçının özellikle bilinen özel eseri emri olur isimli çalışma ile sevenleri tarafından büyük takdir toplamıştır. Bu eserle büyük beğeni alarak önemli bir yer edinmiştir.

İlahi ve ezgi alanında dünyaca ünlü ve muhteşem sesi ve yorumu ile gönüllerimize taht kurmuştur. Bildiğimiz üzere Eşref Ziya Terzi ile 1998 de beraber Marmara Müzik isimli firmayı kurmuşlardır.

Mustafa cihat albümü 2002’de ilk olarak Hüzün Mısraları adı ile piyasaya sunmuştur. Ve yayın hayatına Diyanet İşleri Başkanlığı Radyosu Genel Yayın Yönetmeni görevini üstlenerek başarılı çalışmalara imza atmıştır. Mustafa cihat Mustafa Ceceli Fizani adlı albümü ile yine tecrübelerini ve kalitesini sizlere sunmuştur.

Sanatçının Eşi Psikolog, sunucu, konuşmacı ve yazar Tuba Kılıç hanım Efendidir.

Dinlemeye doyamadığımız Mustafa Cihat’tan ilahiler ve ezgilerle gönüllerinizin pasını siliyoruz. İnanç organizasyon siz değerli Gönül dostlarımıza sunduğu bu özel hizmetlerle konser organizasyonlarında tam profesyonel kadromuzla muhteşem bir şölen sunuyoruz.

Ramazan etkinliklerinde ve birçok davet organizasyonlarında sizlere eşlik ediyoruz. Yaptığımız çeşitli çalışmalar ve uzun gayretler sonunda yepyeni faaliyetlerle hizmetlerimizi güçlendirmeye devam ediyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her alanda Türkiye’nin her bölgesinde profesyonel ekiplerimizce zamanında sizlere yetişiyoruz. Ekipleri ile daima sizlere en iyisini sunma gayretindeyiz.

Sayfamızı inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz hizmeti dilediğiniz zaman bizlerden talep edebilirsiniz. ön rezerve yaparak indirimli fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz

Yaptığımız çalışmaları ve videoları izleyerek programlarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları