Resul Dindar İletişim

Değerli sanatçı Resul Dindar iletişim menajerlik konser ve etkinlikler için irtibat numarası 0532 581 0885 numaralı irtibattan ulaşabilirsiniz.

Resul dindar irtibat numarası
Resul Dindar iletişim

İnanç organizasyon sizlere Türkiye’nin en sevilen sanatçıları ile sizleri buluşturuyor.

Resul Dindar İletişim Konser Düğün Davet Organizasyonu

Özel eserleri ile Karadeniz li sanatçı Resul dindar iletişim kurmak Ve Davet konser Düğün organizasyonları için bilgi alabilirsiniz. Yaptığı etkinliklerde sevilen Sanatçı şarkılarını sunduk.

 1. Resul dindar sevdam ile beraber
 2. Ah buğdayım
 3. Resul dindar hiç
 4. Karadeniz puslidur
 5. Resul dindar yaşlan benimle
 6. sensiz duramam derdin
 7. Resul dindar sen sevdaluk etmedun mi
 8. diz dize şarkısı
 9. kendine iyi bak şarkısı
 10. Resul dindar Hoş geldin
 11. Öptüm iki gözünden 
 12. Resul dindar kapındaki narmidur müzikleri ve düet şarkıları dinleyebilirsiniz.

Sanatçı Resul dindar Şarkıları konser takvimi ve Avrupa’daki konserleri takip edebilirsiniz. Seslendirdiği yeni şarkısı , gittiğinde anladım , Nayino , gecenin bir vaktinde , gözlerin doğuyor gecelerime indir yaparak dinleyebilirsiniz.

Düet olarak teşekkürler eserleri ile çok güzel beğeniler aldı. Sarıl bana Öykü Gürman resul dindar ile birlikte seslendirmiştir. Güçlü yorumu ile deniz toprak Resul dindar sebebi sensin eserini hazırlamıştır.

Resul dindar menekşe çelik ah buğdayım ve pek çok müzik yapımlarını gerçekleştirdi. Petek Dinçöz resul dindar teşekkürler Birlikteliğinde çalışma yapıldı.

Ülkemizin kazandığı böyle değerli sanatçıları inanç organizasyon sizlerle buluşturmak gururunu yaşıyor. Özel gün ve gecelerinizde sünnet organizasyonu etkinliklerinize ve çeşitli belediye konserleri gibi birçok farklı eğlence alanlarında sizlerle buluşturuyoruz.

Resul dindar menajerlik
Resul dindar telefon numarası
Resul D. konserleri
Resul D. konser organizasyonu

Tüm Türkiye genelinde yaptığımız geniş çaplı seçeneklerle en sevilen sanatçı kadroları sizlerle bir araya geliyor.

Yaptığımız organizasyonlarda geniş çaplı hizmet sunarak ihtiyaç duyduğunuz bir çok alanda sizlere geniş çaplı seçenekler sunarak. Tercihlerinize göre özel taleplerinizi karşılıyoruz. Avrupa’daki Türk dostlarımıza buluşturarak unutulmaz bir zaman sürecine sizlerle birlikte yaşıyoruz.

DİNLEDİĞİNİZ SEVİLEN ŞARKILARI

Resul Dindar iletişim kurarak Yaptığı müzik çalışmaları ile sevenlerinin taktirini toplayan sanatçı kaliteli çalışmaları ile inanç organizasyon sizlerle buluşturarak doyasıya bir müzik keyfi yaşatıyoruz.

 

Dinlemeye doyamadığınız şarkıları içinde resul dindar dalgalan Karadeniz öptüm, gezma sevduğum, eyvallah, yangın yeri, gelin havası, yakarsan yanarsın, aşk ı meşk, seni ben unutmak istemedim ki, sen gel bari, kış masalı, seslendirdiği Türk sanat müziği eserleri ile örneğin bir kızıl goncaya benzer dudağın, gözlerim doğuyor gecelerime, sorma ve türküleri sen bana yangın ol efendim, adını dağlara yazdım, neyleyim köşkü neyleyim albümleri, sarayı şarkı sözleri ve bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Karadenizli şarkıcı ve düğünlerde yakından tanıdığınız Ömer Faruk bostan iletişim ve menajerlik hizmetleri için bilgi alabilirsiniz.

RESUL DİNDAR KİMDİR

Hayranlarının yakından tanımaları için bilgileri sizinle paylaşıyoruz. Sanatçı Resul Dindar nereli Artvin, Hopa’da dünyaya gelmiştir. 

resul dindar ah buğdayım
resul dindar sevdam ile beraber

Sanatçı 24 Ocak 1982 yılında doğmuştur. Hayatının büyük çoğunluğunu Hopa‘da doldurmuştur. 2005 yılında İstanbul‘a yaşamaya başlamıştır. 

Önünde görülen yol garsonluk yapmak iken Türkiye’nin sevilen sanatçısı olmuştur.

Sanatçı Müzik Hayatını İstanbul’da sürdürmeye karar verdi. Bundan sonraki yaşantısında grup arkadaşları ile bir süre uzun çalışmalar yaptı. Uzun çabalar sonucu kurdukları grup dağıldı. Zorlu mücadele sonunda başarısı ve öz güveni ile memleketin en sevilen sanatçısı oldu.

Sanatçı Resul Dindar 4 arkadaşı ile kurduğu  Karmate grubu İlk yaptıkları albüm çalışması  “Divane” ismi olarak tanıtıldı. Sanatçı seslendirdiği şarkıları Türkçe  Hemşince Megrelce Gürcüce Lazca ve olarak çeşitli dillerde sevenlerine seslendirdi.

İnanç organizasyon Türkiye’de en sevilen sanatçıları konser düğün ve etkinlik organizasyonları ile siz değerli dostlarla buluşturuyoruz. Ayrıca tekne kiralama hizmetlerinde boğazda tekne turu yat ve özel ada turları ile unutulmaz rüya gibi bir eğlence keyfi sizlere yaşatıyoruz. Öncelikle düğün davet sünnet organizasyonları ile sizlere en özel tekne ve yatlarımız ile hizmet veriyoruz. Yaptığımız çalışmalarımızı videoları izleyerek inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları