Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları

  • inancorganizasyon@gmail.com
  • +90 532 581 08 85
İnanç organizasyon

Resul Dindar İletişim

Resul Dindar İletişim

Değerli sanatçı Resul Dindar iletişim konser ve etkinlikler için 0532 581 0885 numaralı irtibattan ulaşabilirsiniz.

Resul dindar irtibat numarası

inanç organizasyon sizlere Türkiye’nin en sevilen sanatçıları ile sizleri buluşturuyor.

Resul Dindar İletişim Konser Düğün Davet Organizasyonu

Özel eserleri ile Karadeniz li sanatçı Resul dindar iletişim kurmak Ve Davet konser Düğün organizasyonları için bilgi alabilirsiniz. Yaptığı etkinliklerde sevilen Sanatçı resul dindar sevdam ile beraber, ah buğdayım, hiç , Karadeniz puslidur, sensiz duramam derdin, Hoşgeldindiz dize, öptüm iki gözünden kendine iyi bak ve bir çok yeni şarkısı müzikleri ve düet şarkıları dinleyebilirsiniz.

Sanatçı Resul dindar konser takvimi ve Avrupa’daki konserleri takip edebilirsiniz. Seslendirdiği yeni şarkısı , gittiğinde anladım , Nayino , gecenin bir vaktinde , gözlerin doğuyor gecelerime indir yaparak dinleyebilirsiniz. Düet olarak teşekkürler, sarıl bana Öykü gürman resul dindar, deniz toprak resul dindar sebebi sensin, resul dindar menekşe çelik ah buğdayım ve ayrıca petek dinçöz resul dindar teşekkürler Birlikteliğinde çalışma yapıldı.

Dinlediğiniz Sevilen Şarkıları

Resul Dindar iletişim kurarak Yaptığı müzik çalışmaları ile sevenlerinin taktirini toplayan sanatçı kaliteli çalışmaları ile inanç organizasyon sizlerle buluşturarak doyasıya bir müzik keyfi yaşatıyoruz.

Resul dindar menajerlik
Resul D. konserleri
Resul D. konser organizasyonu

Dinlemeye doyamadığınız şarkıları içinde sen sevdaluk etmedun mi, resul dindar dalgalan Karadeniz, öptüm, gezma sevduğum, eyvallah, yangın yeri, gelin havası, yakarsan yanarsın, aşk ı meşk, seni ben unutmak istemedim ki, sen gel bari, kış masalı, seslendirdiği Türk sanat müziği eserleri ile örneğin bir kızıl goncaya benzer dudağın, gözlerim doğuyor gecelerime, sorma ve türküleri sen bana yangın ol efendim, adını dağlara yazdım, neyleyim köşkü neyleyim albümleri, sarayı şarkı sözleri ve bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Resul Dindar Kimdir

Hayranlarının yakından tanımaları için bilgileri sizinle paylaşıyoruz. Sanatçı Resul Dindar nereli Artvin, Hopa’da dünyaya gelmiştir. sanatçı 24 Ocak 1982 yılında doğmuştur. Hayatının büyük çoğunluğunu Hopa‘da doldurmuştur. 2005 yılında İstanbul‘a yaşamaya başlamıştır. 

Önünde görülen yol garsonluk yapmak iken Türkiye’nin sevilen sanatçısı olmuştur.

İstanbul’a yerleştikten sonra müzik çalışmalarını geliştirmek için arkadaşlarıyla gurup çalışmalarına başladı. Kurulan bu gurup 2 yıllık çalışmadan sonra dağılmıştır.

Sanatçı Resul Dindar 4 arkadaşı ile kurduğu  Karmate grubu İlk yaptıkları albüm çalışması  “Divane” ismi olarak tanıtıldı. Sanatçı seslendirdiği şarkıları Türkçe  Hemşince Megrelce Gürcüce Lazca ve olarak çeşitli dillerde sevenlerine seslendirdi.

İnanç organizasyon Türkiye’de en sevilen sanatçıları konser düğün ve etkinlik organizasyonları ile siz değerli dostlarla buluşturuyoruz. Ayrıca tekne kiralama hizmetlerinde boğazda tekne turu yat ve özel ada turları ile unutulmaz rüya gibi bir eğlence keyfi sizlere yaşatıyoruz. Öncelikle düğün davet sünnet organizasyonları ile sizlere en özel tekne ve yatlarımız ile hizmet veriyoruz. Yaptığımız çalışmalarımızı videoları izleyerek inceleyebilirsiniz.

resul dindar ah buğdayım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sİte İçİ Arama

TÜm Sayfalar

Sayfalar