Muzaffer Gürler İletişim

İlahi sanatçısı Muzaffer gürler iletişim bilgileri Telefon numarası Düğün Davet Konser organizasyon programlarında 0532 581 0885 numaralı irtibattan ulaşabilirsiniz.

muzaffer gürler irtibat numarası

İnanç organizasyon Türkiye’nin en sevilen sanatçı kadrosu ile sizleri buluşturuyor.

Muzaffer Gürler İletişim Konser Düğün  İlahileri

İnanç organizasyon Düğün konser organizasyonları ile değerli sanatçıyı sizlerle buluşturarak Türkiye’nin her bölgesinde ve Avrupa’nın ve Asya’nın her bölgesinde siz değerli muzaffer gürler hayranları ile buluşturuyor.

Firmamız Sünnet organizasyonu hizmetlerinde mehter takımı Kürtçe ve Türkçe ilahi ezgiler ile mükemmel bir davet organizasyonu sizlere sunuyor.

Değerli sanatçı Muzaffer Gürler Kürtçe ilahileri Sözleri ile sevenlerine mükemmel bir müzik ziyafeti sunuyor. 

 Özellikle seslendirdiği ve sizler tarafından beğeni ile dinlediğiniz şarkıları Muzaffer Gürler ey Muhammed, senin aşkın, Ahmeda, ey dermane dilucana, gül dibare sana muhtacız, şefaat ya resulallah, can Ahmet ilahileri indir tıklayarak dinleyebilirsiniz.

Ayrıca Çok sevdiğiniz özel ilahileri canlı bir şekilde Konser ve etkinlik videolarında izleyebilirsiniz. Sevilen eserlerinden muzaffer Gürler Kürtçe Mevlüt, ey canane canana, roniya çava, eserleri ile büyük beğeni toplayarak Gönüllerde taht kurmuştur. Sizler için uzun çabalar sonucu oluşan su kasidesi ve Serveri Huba Albüm çalışması siz değerli gönül dostlarına sunulmuştur.

muzaffer gürler Kürtçe ilahileri sözleri
muzaffer gürler ey Muhammed

Merak Edilen Sanatçının Geçmişi

Muzaffer Gürler kimdir Sanatçı 1982 senesinde  Bitlis’te doğmuştur. Eğitim yılının ilk dönemini tamamladıktan sonra Gür oymak da medresede eğitime başladı.  Orta ve Lise bölümünü Bitlis İmam Hatip Lisesi’nde başarılı bir şekilde bitirdi. 2001 de lise dönemini tamamladıktan sonra İstanbul’a yerleşerek hayat mücadelesine başladı.

2001 yılından sonra  ‘’Bizden Selam-Ya Nebi’’ adını taşıyan albüm çalışması ve diğer yandan üniversite eğitimini tamamladı. 2005 senesinde radyo programcılığı yaptı. İstanbul Büyükşehir Belediyesinde 5 sene mezarlık müdürlüğünde görev aldı.  2010 da Tatvan’da  imam-hatip olarak görev yaptı. Aynı dönemde Malatya İnönü üniversitesini başarılı bir şekilde bitirdi. 

4 senelik görevden sonra  2013 de okulunu tamamladı.

Değerli sanatçı yıllarca ilim dersleri alarak hem memurluk hem de yaptığı albümler ve müziğe olan sevgisinden daima hayranları ile beraber olmuştur Muzaffer Gürler seslendirdiği ilahiler Kürtçe, Türkçe ve Arapça olarak bir çok dilde seslendirmiştir. Muzaffer Gürler iletişim ve rezervasyon için bizden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Değerli sanatçı evli ve iki çocuk babasıdır.

İnanç organizasyon Yaptığı Düğün Davet Organizasyonu ile siz değerli dostlara ilahi grubu sanatçıları ile tüm Türkiye’de hizmet vermektedir. Yaptığımız çalışmaları videolarda inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları