Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları

  • inancorganizasyon@gmail.com
  • +90 532 581 08 85
İnanç organizasyon

Murat Kurşun İletişim

Murat Kurşun İletişim

Ünlü Sanatçı Murat Kurşun İletişim bilgileri için 0532 581 08 85 numaralı irtibattan ulaşabilirsiniz. 

Murat Kurşun İletişim Konser Düğün Organizasyonu

Ayrıca Düğün davet ve konser organizasyonu programlarında canlı performans keyfi yaşayabilirsiniz.

murat kurşun nereli

Değerli Ses sanatçısı murat kurşun Düğün Sünnet organizasyonu tekne kiralama ve bir çok hizmeti sunan inanç organizasyon siz değerli müşterilerimize Türkiye’nin en sevilen ünlü sanatçıların ile buluşturuyor. Dillerden düşmeyen Murat Kurşun Şarkıları Adana Köprü BaşıAşkımı Sana YazarımArapça ŞARKILARIAdana ya Gel GidekAdana’ya gidek miMardinli Güzel yarim murat kurşun sevenler gece ölür gibi özel eserleri canlı dinleyebilirsiniz.

Sevilen Şarkıları Ve Albümleri

Murat Kurşun Son Albüm ve Şarkılar ile özel seçme Kilis Antep Türküleriiyiki varsın, sevdana gönül verdimsen olmazsanaşkımı sana yazarım, ille de senben yoruldum hayat mp3 indir Gibi seçme eserleri yaparak dinleyebilirsiniz.

Ayrıca murat kurşun erik dalı şarkısıyla müzik listesinde zirve yaparak şarkıya mükemmel bir renk katarak Konser düğünlerde canlı bir şekilde dinleyebilirsiniz. İnanç organizasyon sevilen sanatçıları sizlerle buluşturarak Türkiye’nin ve Avrupa’nın her bölgesinde Düğün Davet organizasyonu Limuzin Kiralama Masa sandalye açılış ve bir çok sınırsız hizmetler sunuyoruz.

Murat kurşun dan türküler ve Potpori eserler ile muhteşem sıra geceleri düğünlerde muhteşem bir performans sergiliyor.

Sizleri yoğun olarak dinlediği murat kurşun ahım senin olsun, illede senyalan sevgilersevdalandımben yoruldum hayatseni severdimiyi ki varsınsen olmazsanvur gitsin beni ve daha bir çok eserler ile murat kurşun albümleri

Murat Kurşun Kimdir

Murat Kurşun İletişim kurmak ve hakkındaki merak edilenler. Sanatçı nereli 1974 yılında Mardin’de dünyaya gelmiştir.  

Murat Kurşun son albüm
murat kurşun sevenler gece ölür

Murat Kurşun’un karısı Asena Toprak evliliğinden Murat Can isminde  bir evladı vardır. Sanatçı birinci izdivacını sanatçı Ceylan ile imza atmıştır. Bu izdivaçları 1 sene devam etmiştir. 7 yıl bir takımda profesyonel futbol oynamıştır.

Usta sanatçı ve müzisyen Murat Kurşun 7 yaşından itibaren müzik ile hayatında önemli bir yer vermiştir. Çaldığı enstrümanlar org, Bateri, Darbuka ve Saz gibi çeşitli müzik aletleri çalarak yetenekli bir kişiliğe sahiptir. Yanı sıra Bestekar kimliği ile bir çok ünlü ses sanatçısına beste yapmıştır.

Müzisyen kimliğinin yanında profesyonel bir futbolcu olan sanatçı hayranlarına bir çok eserleri ile kalitesini daima zirvede tutmuştur. Şimdiye kadar bir çok albüm çalışması yaparak Türkiye’nin en çok sevilen sanatçılar unvanı almıştır. Yapılan çalışmalarımızı ve videoları izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sİte İçİ Arama

TÜm Sayfalar

Sayfalar