Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları

Teknede Akşam Yemeği

Teknede Akşam Yemeği

Teknede akşam yemeği İle Karlıca 2 teknemiz sizinle mutluluğu paylaşmak için buradayız. 

Teknede Akşam Yemeği Fiyatları Karlıca 2

Bizler Sizlerin mutluluğu için daima Gece ve gündüz çalışma gayreti içerisindeyiz. 

Yaptığınız işte prensipli ve disiplinli davranan Çalışma arkadaşlarımızdan mutluluğunuzu yaşayacağınızı özel gününüzde en ufak bir kusur bile sizlere yansıtmadan Doyumsuz bir ana Tanık olmanız bizim açımızdan çok önemli bir bir seviyededir. İnanç organizasyon Teknede akşam yemeği fırsatları sizlere kampanyalı fiyat dahilinde

Dilediğiniz teknede akşam yemeği fırsatları seçeneklerini sunuyoruz. İnanç organizasyon sizlerin özel günde arkadaşlarımızda veya dostlarını ile Teknede akşam yemeği ne giyilir nasıl bir program yapılır gibi düşüncelerinizi de sizlere yardımcı olarak yaptığınız organizasyonda harika bir zengin menü servisi de sizlere sunuyoruz. İstanbul Boğazında sabah kahvaltısı öğle yemeği ve iş toplantısı için misafir ve dostlarınız ile zengin menü seçenekleri ile güzel bir organizasyon yaşayabilirsiniz. 

Masmavi denizin sakin ve huzurlu havasında İstanbul teknede akşam yemeği fiyatları kampanyalı ve farklı seçeneklerle bütçenize uygun bir şekilde hazırlayarak geniş filomuz ile en özel fiyatlarımızı ve tekne gemi hizmetlerimizi sizlerin hizmetini döküyoruz.

Teknede Akşam Yemeğinde Ne Giyilir ?

ortamlara göre nasıl kıyafetler hazırlanır veya nasıl bir hizmet yapılır diye aklınızdan çeşitli düşünceler varsa inanç organizasyon danışmanları sizler için fikir yürütmek ile hem yapacağınız programla ilgili sizlere her konuda yardımcı olmaya hazırdır. teknede romantik akşam yemeği yemek gibi bir programınız varsa Doğum gününüzde Nişan ve ya herhangi farklı bir özel gecenizde sizler için farklı sürprizleri hazırlayarak sevdiğiniz insanlara karşı çeşitli bir etkinlik düzenleyerek gecenizi dopdolu ve keyif dolu saatler olmasına vesile oluyoruz. Her zaman isteriz ki yaptığımız işin karşılığını hakkıyla alalım. Bizler daima bu prensiple işlerinizi yürütme gayretinde oluyoruz. Neden diye sorarsanız çünkü sizin tavsiyeleriniz bizler için çok önemli.

Bizim için maddiyattan öte maneviyat birinci sırada. Sizin Memnuniyetiniz bizim için her şeyden önemli. Görüş ve düşüncelerinizi  dikkate alarak korkularınızı ve programında Acaba bir aksaklık olur mu düşüncelerinizi ortadan kaldırarak sizlerden daha çok işimizin üstünde titreyerek yaptığınız programı hakkıyla yerine getirmek için son noktaya kadar mücadele vereceğimize emin olabilirsiniz.

Hizmete hazır uygun fiyatlara kampanyalarımızı dahil edip dilediğiniz tarihe göre rezerve yapabiliriz…

Sürpriz Evlilik Teklifi

Karlıca 2 İstanbul’da sürpriz evlilik teklifi İnanç Organizasyonun filosuna katılan ve  teknelerimizin arasına giren yeni ve özel bir yatımızdır. 2010 yılında İstanbul Tuzla’da inşa edilmiştir. 18 metre boyundaki teknemizin toplam kapasitesi 34 kişidir. İnanç Organizasyon videolarını inceleyin

Kokteyl düzeninde 30 Kişi yemek düzeninde 25 kişi organizasyon hizmeti verilmektedir.

Karlıca 2 teknemizin genel özellikleri

  • Boy:18 metre
  • En:5.60 metre
  • Su kesimi:2.80 metre
  • Motor hacmi: 2×225 HP ( beygir)
  • Jeneratör:1×22.5 kW ile hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sİte İçİ Arama

TÜm Sayfalar

Sayfalar