Teknede Akşam Yemeği

Teknede akşam yemeği İstanbul fiyatları İle Karlıca 2 teknemiz sizinle mutluluğu paylaşmak için buradayız. Özel gecelerinizde yatta akşam yemeği organizasyonu ile kusursuz hizmetlerle boğazın otantik havasında doyumsuz zaman geçirmeniz için inanç organizasyon paket ve fırsatlarını seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Teknede Akşam Yemeği Turu Nedir?

Boğazda yapılan teknede akşam yemeği organizasyonları sizi özel kılan etkinlik ve akış konseptleri ile büyülü bir ortamda unutulmaz bir hizmet sunuyoruz. Son zamanlarda hem turistlerin hem de ülkedeki insanların en çok yapmak istediği ya da yaptıkları eylemlerden biridir.

Oldukça gelişen teknede akşam yemeği boğaz turlarında istediğiniz zaman istediğiniz kişiler ile teknede akşam yemekleri renkli lazer gösterileri ile muazzam bir gece sizlere hazırlıyoruz. Size uygun programlar ve düzenlemeler ile sevdiklerinizle huzur dolu bir akşam yemeği tadını boğaz tadında çıkarabilirsiniz.

Firmamız tarafından anlaşarak kiralanan tekneler ile istediğiniz yere gidebilir, ya da kiralama ile uğraşmadan firmanın sunduğu tekne turlarına katılarak tekne turunu gerçekleştirebilirsiniz.

Bizler Sizlerin mutluluğu için daima Gece ve gündüz çalışma gayreti içerisindeyiz.

Neden Teknede Romantik Akşam Yemeği?

Bu turları istediğiniz özel günlerde tatil günlerinizde balayında partilerde, düğünlerinizde ve daha birçok etkinliğinizde kullanabilirsiniz. Teknede romantik akşam yemeği baş başa geçireceğiniz bu benzersiz hizmeti inanç organizasyon farkıyla sizlere sunmaktayız.

Teknede akşam yemeği yapan siz değerli müşterilerimize tur akışında yeme, içme gibi hizmetler verilmektedir. Bu hizmetlerden istediğiniz şekilde faydalanabilirsiniz. Fotoğraf çektirebilir, anın tadını içiniz rahat bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Teknede Yemek Organizasyonu

Belirlediğiniz hizmete göre Tekne kiralama modellerimizi inceleyerek teknede yemek organizasyonu yapmak istediğiniz herhangi bir zaman da organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. İster hafta içi ister hafta sonu olarak belirlediğiniz günlerde firmamız teknede akşam yemeği hizmeti vermektedir. 

İster tekneyi kendiniz kiralayarak tur yapabilir, isterseniz firmamızın size özel paketlerle sunduğu etkinlik turlarına katılabilirsiniz. Firmamızın sunduğu tekne yemekleri özel turlarda belirlediğiniz teknede düzenlemeler yaparak yapmak istediklerinize  karar verir ve saat programını belirleyebilirsiniz.

Kendi kiraladığınız özel teknede akşam yemeği davetlerinizde kiraladığınız saati  ya da günü siz belirleyebilirsiniz. İstediğiniz hizmetleri firmamız tarafından size özel hazırlanan paketler dahilinde uygun fiyata yansımaktadır.

Bu şekilde de ister kendi imkânınız ile ister de firmamızın tür hizmetleri ile sevdikleriniz ile birlikte muhteşem teknede akşam yemeği programları yapabilirsiniz. Hem ailenizle hem de arkadaşlarınızla hem çevrenizle bu muhteşem turlara katılabilirsiniz.

Romantik Akşam Yemeği Menüsü

Tekne yemekleri günümüzde her zaman rağbet gören aktiviteler arasında yer edinmektedir. Romantik akşam yemeği organizasyonu İstanbul’un kalabalık ortamlarından bir nebze osun uzak kalmak ve güzel bir mekanda teknede akşam yemek yerken size özel müzik arşivleri hazırlıyoruz. 

Boğazda küçük tekne kiralama organizasyonu karlıca 2

Dilerseniz gözlerden uzak boğazın sakin havasında eğlenerek dopdolu zaman tüneline sizleri alıyoruz. Seçeneklerimizde size uygun menüleri kişi sayınıza göre hazırlayarak kapsamlı olarak kusursuz sunum yapmaktayız.

Seçili menülerde karışık ızgara, et kavurma, tavuk kavurma, balık, ordövr tabağı, pilav, salata, sınırsız soft içecekler gibi zengin menülerimizi istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. 

Size özel hazırladığımız menülerinde damak tadınıza uygun lezzetlerle güler yüzlü ve nazik servis ekip kadromuzla rahat edebileceğiniz şekilde düzenlemeleri yapmaktayız.

Teknede planladığınız romantik akşam yemeği organizasyonu fiyatlarında inanç organizasyon olarak yüksek ödemeli gibi düşündüğünüz hizmetlerimiz hesaplarınızın çok altında paketlerle sizlere hazırlanmaktadır.

Teknede Yemek Menüsü

İstanbul Teknede yemek menüsü sunumlarımızı tatmak ve yoğun iş temposunda bedeninizi ve zihninizi rahatlatan bu tür organizasyonlarda inanç organizasyon yemekli boğaz turu sunumları ile beklentilerinizin ötesinde bir hizmet sunmaktadır. Vakit kaybetmeden hızlıca rezervasyonlarınızı yaparak en kısa sürede hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 

Boğazda küçük tekne turu kiralama bilgisi karlıca 2

Boğazda Teknede Akşam Yemeği fiyatları 2024

Tekne organizasyonları boğazda yapılan akşam yemeği fiyatları her sene yeni olarak güncellenir. Bu güncelleme ile değişen fiyatlar uygun sistemlerden kişilere bildirilir. Bu fiyatlar içindeki hizmete karşı oldukça uygun ve herkes tarafından rahatlıkla ödenecek tarzda fiyatlardır. Bu fiyatlar kişiye ağır geldiği zaman yemekli tekne turu yapmak isteyen siz değerli müşterilerimize firmamız tarafından her türlü destek ve imkân sağlanır.

İçindeki hizmet yemek, içmek, kullanılan diğer vesaire ürünler, tur için belirlenen saat sayısına göre fiyatlarda değişiklik olur. Bunun yanında teknede akşam yemeği turuna katılacak olan kişilerce ayarlanan tekne boyutu da fiyatlarda etkileme yapmaktadır. Bu fiyatlardan haberdar olmak,  ya da için bilgi almak için firmamıza başvurabilirsiniz.

İstanbul Teknede Romantik Akşam Yemeği

İstanbul’un romantik akşamlarında boğazın bir çok şiir ve şarkıya konu olmuş muhteşem atmosferi ile teknede romantik bir akşam yemeği turunun kişiye ya da kişilere sağladığı avantajlar oldukça çoktur. Bu avantajlardan en büyüğü sizin sosyal olarak genişlemenizi yeni hobiler etmenizi sağlar.

Boğazda küçük teknede kutlama yemekli tur fırsatı karlıca 2

Bunun yanında ailenizle akrabalarınızla eşinizle dostunuzla güzel vakit geçirmenizi sağlar. Klâsik hale gelmiş aktivitelerin yanı sıra farklı ve adrenalin dolu eğlence isteyenlerin başvurduğu işlerden biri tekne gezileridir. Sağladığı avantajlardan biri de oldukça uygun bir fiyata bir gününüzü sevdikleriniz ile güzel ve anlamlı geçirmenize olanak tanımaktadır.

Sevdiğiniz insanlarla bir arada güzel bir akşam yemeği yemek yüksek maliyetler çıkarır derseniz; tekne kiralama hizmeti almaya karşı maddi gücünüze göre firmamızın sağladığı hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Birlikte keyifli saatler geçirebileceğiniz teknede akşam yemeği yaz havasında özel menülerimizi sizde tadabilirsiniz. Hem uygun fiyatta olup hem de günlerinizin en güzel şekilde geçmesini sağlıyoruz.

Hem iyi bir mekân hem iyi bir eğlence alanı olan tekne romantik akşam yemeği turları için sizleri de firmamıza bekleriz.

Teknede Akşam Yemeği Fiyatları 2024 Ne Kadar?

Yaptığımız işte prensipli ve disiplinli davranan çalışma arkadaşlarımızla sorunsuz programlar gerçekleştiriyoruz.  Mutluluğunuzu yaşayacağınızı özel gününüzde en ufak bir kusur bile sizlere yansıtmadan düzenliyoruz.

Doyumsuz bir ana tanık olmanız bizim açımızdan çok önemli bir seviyededir. İnanç organizasyon teknede akşam yemeği fırsatları sizlere kampanyalı fiyat dahilinde seçenekler hazırlamaktadır.

Teknede Akşam Yemeği Fiyat listesi

2 Saatlik Yemekli Tekne Gezisi7000 TL
3 Saatlik Yemekli Tekne Gezisi10000 TL
4 Saatlik Yemekli Tekne Gezisi13000 TL
Teknede akşam yemeği fiyatları tarihe ve kişi sayısına göre tarihe güncel fiyat listesi için detaylı bilgi alabilirsiniz. Günümüz şartlarında sürekli değişen tüketim maliyetlerinden dolayı inanç organizasyon olarak bütçe durumunuza göre en uygun avantajlı paketlerle sizlere hizmet vermekteyiz.
Belirlenen organizasyon durumuna göre erken rezervasyonlarda daima avantaj sağlayacağınız yemekli tur menülerini keşfedebilirsiiz.
Teknede akşam yemeği 2 resimleri

Yatta akşam yemeği 2 kişilik fiyatları 2024

Dilediğiniz teknede yatta akşam yemeği 2 kişilik fırsatları seçeneklerini sunuyoruz. 

Ortalama 5000 TL veya 10000 TL farklı taleplere göre düzenleme yapılmaktadır. Sizlere yardımcı olarak yaptığınız organizasyonda harika bir zengin menü servisi sizlere sunuyoruz. 

Akşam yemeği yat kiralama fiyatları saatlik olarak belirlenmektedir. İnanç organizasyon sizin için seçkin aktiviteler hazırlayarak karşılama ekibi, bayan kemancı havai fişek, özel çekim, lazer gösterisi ve daha bir çok farklı seçenekleri isteklerinize göre hazırlamaktadır.

Özel yatta akşam yemeği yat turları yapmak isteyen kişiler ister kendi imkânları ile ister de firmamızın sunduğu imkânlar ile belirlediğiniz organizasyonu yapabilirsiniz. Hayatınızın en önemli anını vakit geçirmek istediğiniz özel insana sürpriz olarak hazırladığımız ve tahminlerinizin öteside zaman geçirebilmeniz için çalışıyoruz. 

İstanbul Boğazında yatta sabah kahvaltısı öğle yemeği ve iş toplantısı için mekanlarımızda ağırlıyoruz. Misafir ve dostlarınız için zengin menü seçenekleri ile güzel bir organizasyon yaşayabilirsiniz.

Teknede akşam yemeği 4 resimleri

Vapurda Akşam Yemeği İstanbul

Boğaz manzarası yanında tarihi değerlerimizi izleyerek huzurlu saatler geçirebilirsiniz. İstanbul’da yaptığımız birçok etkinlikte boğazda akşam yemeği seçeneklerini değerlendirerek sevdiğiniz dostlarla bir araya gelebilirsiniz.

İstanbul vapur gezilerinde akşam yemeği keyfini toplu halde grup organizasyonlarında rezerve edebilirsiniz. Sizlere özel damak tadınıza uygun menülerimiz de keyifli geçireceğiniz vakitlerinizi kusursuz şekilde yaşatmaya çalışıyoruz. 

Kalite ve hijyen bakımından son derece titiz davranıyoruz. Mekanlarımız da güvenli turlarda sakin havanın tadını mükemmel boğaz keyfi tadında yaşayabilirsiniz. Ailenizde yapmak istediğiniz iki kişilik romantik akşam yemeği seçeneklerini sizlere sunduğumuz özel yatlarımızla ve ayrıca sizde için tercihleriniz doğrultusunda müzik ekiplerimiz ve farklı sürprizlerimiz de değerlendirebilirsiniz.

Teknede akşam yemeği 3 resimler

Masmavi denizin sakin ve huzurlu havasında İstanbul teknede akşam yemeği fiyatları kampanyalı ve farklı seçeneklerle bütçenize uygun bir şekilde hazırlayarak geniş filomuz ile en özel fiyatlarımızı ve tekne gemi hizmetlerimizi sizlerin hizmetini döküyoruz.

Tekne Yemek Fiyatları 2024

 Yeni yılda inanç organizasyon belirlediğiniz organizasyon ve program konseptine göre davet ettiğiniz misafirlerinize Marmara denizinin efsane güzelliğini boğazda tekne yemek fiyatlarını özel menülerle hazırlamaktadır.

Teknenin kapasitesine göre 6000 TL -50000 TL arasında seçkin hizmetlerle özel ekiplerle kaliteyi düşük maliyetlerde hazırlıyoruz. Kendinizi özel hissettiren boğazda gündüz veya akşam planladığınız tekne yemeklerinde fasıl müziği, sanat müziği, klasik müziği canlı olarak sunmaktayız.

Teknede Akşam Yemeği Ne Giyilir?

Bu özel gecede rahat kıyafet tercih edebilirsiniz. Ayrıca şunu belirtmek isteriz. zevkinize göre tercih edebileceğiniz kıyafetlerinizi giyebilir keyifli bir akşam yemeği programımda güzel vakit geçirebilirsiniz. Ortamlara göre nasıl kıyafetler hazırlanır. Program akışı hakkında nasıl bir hizmet yapılır diye aklınızdan çeşitli düşünceler kalmasın. Danışmanlarımız tarafından sizler için fikir yürüterek yapacağınız programla ilgili her konuda yardımcı olmaya hazırdır.

Teknede Akşam Yemeğinde Mükemmel Müzik keyfi

Teknede romantik akşam yemeği gibi bir programınız varsa mutlaka bizden bilgi almanızı öneririz. Doğum gününüzde nişan yada herhangi farklı özel gecenizde eğlenceli sürprizler hazırlıyoruz. Sevdiğiniz insanlara karşı çeşitli bir etkinlik düzenleyerek gecenizi dopdolu ve keyif dolu saatler olmasına vesile oluyoruz.

Özel davetlerinizde kalabalık yoğun misafir topluluğumuzu karşılayacak 1000 kişiye yakın kapasite bizlere danışarak düzenlemenizi İstanbul’da gemide akşam yemeği paketlerimizi inceleyerek sizleri en uygun maliyet fiyatlarını yansıtıyoruz. Unutulmaz akşamlarda değerlerinizi en üst seviyede tutarak görkemli müthiş boğaz tadında sizleri getirdiğimiz tasavvuf müziği ekipleri ile İstanbul’un en güzel şarkılarını huzurlu bir ortam tadında yaşayabilirsiniz.

Her zaman isteriz ki yaptığımız işin karşılığını hakkıyla alalım. Bizler daima bu prensiple işlerinizi yürütme gayretinde oluyoruz. Her bakımdan tavsiyeleriniz bizler için çok önemli.

Unutamayacağınız güzelliklerde yaşattığımız için değerlendirmelerinizde biz teknede akşam yemeği yeriz diye rahatlıkla tavsiye edersiniz.

Bizim için maddiyattan öte maneviyat birinci sırada. Sizin  memnuniyetiniz bizim için her şeyden önemli. Görüş ve düşüncelerinizi  dikkate alarak korkularınızı ve programında Acaba bir aksaklık olur mu düşüncelerinizi ortadan kaldırarak sizlerden daha çok işimizin üstünde titreyerek yaptığınız programı hakkıyla yerine getirmek için son noktaya kadar mücadele vereceğimize emin olabilirsiniz.

Hizmete hazır uygun fiyatlara kampanyalarımızı dahil edip dilediğiniz tarihe göre rezerve yapabiliriz…

Sürpriz Evlilik Teklifi

Karlıca 2 İstanbul’da sürpriz evlilik teklifi İnanç Organizasyonun filosuna katılan ve  teknelerimizin arasına giren yeni ve özel bir yatımızdır. 2010 yılında İstanbul Tuzla’da inşa edilmiştir. 18 metre boyundaki teknemizin toplam kapasitesi 34 kişidir. İnanç Organizasyon videolarını inceleyin

Kokteyl düzeninde 30 Kişi yemek düzeninde 25 kişi organizasyon hizmeti verilmektedir.

Karlıca 2 teknemizin genel özellikleri

  • Boy:18 metre
  • En:5.60 metre
  • Su kesimi:2.80 metre
  • Motor hacmi: 2×225 HP ( beygir)
  • Jeneratör:1×22.5 kW ile hizmet vermektedir.

Genel olarak en çok tercih edilen boğazda özel tekne yemeklerinde sizlere sunduğumuz özel menülerimizi sunmaktayız. Ayrıca dilerseniz size göre menüler hazırlayabiliriz.

Dilerseniz kendiniz hazırladığınız yöresel yemeklerinizi getirebilirsiniz. Profesyonel ekiplerimiz ile sunumlarımızı özel olarak hazırlayarak misafirlerinize servis yapabiliriz.

Teknede verilen akşam yemeklerinde tercihen ızgara menü, ordövr tabağı, salata tabağı, sınırsız alkolsüz içecek tercih edilmektedir.

İsteğe göre ızgara menüsü balık menü olarak değiştirilebilir.

Önceden isteklerinizi not ederek tamamen belirlediğiniz gibi program akışını ve menü seçeneklerini ve diğer detayları önerilerimizle sizlerle istişare yaparak düzenlemekteyiz.

Erken yaptığınız rezervasyonlardan daima fayda sağlayabilirsiniz.

Yaz dönemi genelde yoğun olduğundan tarihiniz netleştikten sonra hemen bizi arayabilir, yerini ayırtabilirsiniz.

Akşam yemekleri genelde saat 19.00 da ve sonrası saatlerde tercih edilmektedir.

Köprüler arası geçiş güzergahında İstanbul’un tarihini ve özel eserleri seyrederek keyif alabileceğiniz güzergahlarda turlarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Akşam yemeklerinde belirlenen tur programı ,ses sistemi, süsleme, garson hizmeti, ses sistemi ve belirlenen menüler tercihe göre dahil edilebilir.

Tekne ve yatlarımızda Alkolsüz ikramlarımız dahildir.

Pakete eklenmeyen özel olarak çay kahve ekstra ücret talep edilebilir.

Yemek fiyatları 400 TL – 600 TL arasındadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları