Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları

  • inancorganizasyon@gmail.com
  • +90 532 581 08 85
İnanç organizasyon

Sedat Uçan İletişim

Sedat Uçan İletişim

Tasavvuf sanatçısı Sedat Uçan İletişim ve menajerlik hizmetleri ile inanç organizasyon geniş kadrosu ile sizlere hizmet sunuyoruz.

Sedat uçan iletişim numarası

 Tüm Türkiye genelinde ve Avrupa’nın bir çok ülkesinde tanınan ve bir çok hayranı tarafından sevilen ve videoları ve sosyal medya takip edebilirsiniz. Ülkemizin ünlü sanatçısı Sedat Uçan ilahi ve tasavvuf  üstadı doğu Anadolu bölgesinin insanı ile mükemmel  şehri Erzurum ilimizde dünyaya gelmiştir.

Sedat Uçan İletişim İlahileri

Yardım sever ve merhametli  toprağına ve vatanına düşkünlüğü ve dürüstlüğü ile bilinen ünlü şarkıcı Erzurum’un ilinin İspir ilçesi Ardıçlı köyünde 1975 yılında dünyaya gözlerini açmıştır. Ünlü sanatçımız Sedat Uçan lise dönemine uzanan yıllarını köyde ailesi ile beraber yaşamıştır. Köyde olduğu zaman zarfında  bile müziğe ilgisini kaybetmeyen  Sedat uçan köyünde çevresinin desteğinden tasavvuf bilgileri ile kendi yaptığı bestelerini bildiğiniz bir kaç Eseri Örneğin Sedat uçan annem ilahileri ile bilinen ve daha bir çok kaliteli eserler sizlere kazandırmıştır. 

Sanatçı ve ilahilere oldukça ilgi duyarak  güzel sesi ile çevresindeki insanların ilgisini üzerine çekmeyi başarmıştır. Sedat uçan ilahileri indir linkini tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sedat Uçan Kimdir

Sedat uçan ilahi sanatçısı Lise dönemini tamamlamak için İspir ilçesine gelerek eğitim almıştır. Sedat Uçan İspir İmam Hatip Lisesinden başarılı ve sevilen bir öğrenci olarak eğitimini tamamlamıştır.  Bundan sonraki Hayatını ilahi ezgiler ve tasavvuf müziğine Yoğunlaşarak birinci çıkarmıştır. İlk albümü Muhammed’in Hürmetine adlı  albümü ilahi severler tarafından çok güzel bir ses getirmiştir.

Yaptığı Albümden Bilinen  Eserleri Sedat uçan adına kurbanım  Ve ayrıca sevilen eserlerden  Sedat uçan inşallah geleceğim ilahileri sonra kendi ve o güzel yorumu ile tüm dünyada tanına bir isim olan Sedat Uçan birçok organizasyonlarda da sahne almıştır.  

Sedat uçan adına kurbanım ilahisi
Sedat uçan ilahi indir telefon bilgileri

Sanatçımız Sedat Uçan ilahi ezgilerini dinlemek için inanç organizasyon vasıtası ile siz değerli dostlar kolayca ulaşabilmektedir. 0532 581 0885 numaralı telefondan irtibat kurarak ulaşabilirsiniz. Yaptığı İlk albümü büyük bir beğeni toplayan sanatçı sonrasından da her sene bir albüm çıkarmayı hedeflemiştir. Bu zamana  kadar ünlü sanatçı Sedat Uçan onlarca albümü  siz değerli hayranlarına  sunmuştur. Sanatçı Sedat Uçan iletişim ve  menajerlik

Sedat Uçandan İlahiler

Sanatçı Sedat Uçan resmi menajeri inanç organizasyon üzerinden yapılan iletişimde programları ve  yakın dönemdeki programı ve konserleri öğrenebilirsiniz. 0532 581 0885 irtibattan randevu talebinde bulunabilirsiniz. ünlü ilahi sanatçısı  bir taraftan da daima sizlere yepyeni eserler hazırlayarak  gönüllerinize taht kurmaktadır.

İnanç organizasyon Düğün organizasyonu, sünnet organizasyonu konser ve her türlü davet organizasyonlarında hizmet vermektedir. Tasavvuf ve ilahi sevenlere sanatçı Sedat Uçan ile görüşme fırsatını sağlayarak programınızı organize etmektedir. Bu sebeple her türlü Düğün davet Organizasyonu ve çağrılar için Sedat Uçanın menajeri görevini üstlenen inanç organizasyonu cep telefonundan  arayarak veya  inancorganizasyon@gmail.com adresi görüşme sağlayabilirsiniz. Yapılan çalışmaları videolarda izleyebilirsiniz.

Sedat uçan Annem ilahisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sİte İçİ Arama

TÜm Sayfalar

Sayfalar