Grup Tillo İletişim

Grup Tillo iletişim için Düğün Ve konser Etkinliklerinde GRUP TİLLO TELEFON NUMARASI 0532 581 0885 numaralı irtibattan ulaşabilirsiniz.

Düğün davet konser ve ramazan etkinliklerinde Türkiye’nin en büyük düğün organizasyonu şirketi inanç organizasyon şirketinin Etkinlik hizmetlerinden Faydalanabilirsiniz.

Grup Tillo İletişim Konser Davet Organizasyonu

İnanç organizasyon grup tillo düğün fiyatları listesini inceleyerek Türkiye’nin tanınan gözde sanatçılarını sizlerle buluşturuyoruz. Siz değerli gönül dostlarımızın internet sitemizde yaptığımız sayısız hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz. Bizimle irtibat kurarak mutluluğu kalite ile birleştirerek ölümsüzleştirin. Yapacağınız düğün etkinliklerinde tüm Türkiye ve Avrupa’da sizlere sınırsız hizmet vermekteyiz. Kıymetli sanatçı grubumuzu sizlerde programlarımızda görmek isterseniz bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Grup bilgileri Kimdir

Hayranları ve sevenleri tarafından merak edilen ekibin sanatçı kadrosu isimlerini sizlere sunuyoruz.

Hacı Celal İnan Mustafa Kadaş Küçük Kardeşleri Veysi Ata tarafından kurulmuştur. Grup Tillo kimdir denildiğinde ilk olarak 1991 senesinde Diyarbakır’da tanıtıldı.

 • Grup tillo şarkıları
 • Özel konserleri
 • Grup tillo ortağız bir namusa
 • Kürçe ilahileri
 • Grup tillo vakit Türkiye vakti
 • Muhteşem mevlit okunuşu
 • Grup tillo Müslüman
 • Avrupa konserleri
 • Grup tillo merhaba
 • Profesyonel orkestra ekibi canlı dinletiler
 • Grup tillo orada

Ramazan programları Grup Tillo hamurumuz birdir bizim eserlerini dinleyebilirsiniz.

grup tillo telefon numarası
Grup tillo iletişim
grup tillo kimdir
grup tillo ilahileri

Bölgeye ait olan Grup tillo ilahileri icra ederek Diyarbakır halkının dili olarak bilinmiştir. Kürtçe, Türkçe  Zazaca ve Arapça olarak seslendirdikleri olarak dinleyip izleyebilirsiniz.

Başarılı sanatçılar tükenmeye boyun eğmiş Erbane (def) sanatını yeniden  tanıtmaya Başladılar.  Yaptıkları çalışmalarda ilk albümlerini 1992 yılında “Ağla Gönül” isimli albümü yaptılar.

Doğu Anadolu’nun bilinen Büyük şair ve Alimi Üstad Ahmed-i Hani’nin yaptığı eserlerden yol alınmıştır. Yapılan ”Divan-ı Hani” kaseti çalışmalara eklenmiştir. Grup sizlere üç adet özel albüm daha sunuldu.

Büyük çalışmalar sonucu 2010 senesinden beri hayranlarına doyumsuz sahneleri ile beraber olmuştur. Dört yıl süren Ramazan programlarını TRT 6’da sevenleri ile buluştular.

Sevilen İlahileri

Grup Tillo İlahileri ve sözleri ile gönlünüzde yer edinmiştir. Doğu’da süren terör olayları yöre insanının anlamlı bir ses yükselmesi düşünce özgürlüğünü yansıtmıştır. Birlik beraberlik düşüncesi ile “Ortağız Bir Namusa” isimli albümüne anlamlı bir video klip çektiler.

Sizlere daha iyi hizmet vermek için gece gündüz çalışan inanç organizasyon ekibi tüm kadrosuyla her zaman yanınızda. Sizlere sunduğu özel sanatçıları ve birbirinden değerli ilahi ezgileriyle gönlünüze taht kurmuştur

Arapça, Kürtçe, Türkçe ve Zazaca olarak hazırlanan sözlerden oluşan “Ortağız Bir Namusa” isimli albüm düzenlenmiştir. İlk defa Yenikapı’da düzenlenen sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da teşrif ettiği “Teröre Karşı Tek Ses” isimli eserle mitinginde halkla buluştu.

Türkiye ve dünyanın bütün yerel ve genel yayın kanallarında seslerin ve görüntülerin de yer aldığı şarkı tanıtıldı. 

grup tillo Konser düğün fiyatları
grup tillo düğün fiyatları ne kadar
Kürtçe ilahi organizasyonu
Kürtçe mevlit organizasyonu

Ülkenin birlik beraberliğini bozmaya çalışan hazırlanan oynanan oyunlara dikkat etmemiz ve beraberliğimizi korumak için davranışlara dikkat çeken “Ortağız Bir Namusa” isimli albüm milletimiz tarafından  büyük beğeni kazandı. Ülkemiz ve kardeşliğimiz üzerin düzeni bozan oyunlara duyarsız kalmayan Grup Tillo ‘’Özgürlüğe Kaçış Belgeseli‘’ için hazırlan “Umut Dolu Yarınlar” ilahisine de bir Video Klip çektiler.

Kültürü insanları ile tanına ve tarihimizde önemli bir ilim merkezi arasında bilinmektedir. Siirt’in Tillo köyünün alan Grup üyelerinin büyük bir bölümü Diyarbakırlı olup, gelecek zamanda Diyarbakır’da yaşamaktadır.

Konser Organizasyonları Fiyatları

İnanç organizasyon grup Tillo ekibi ile tüm Türkiye genelinde birçok programlara imza atmış birçok belediye etkinliğinde siz değerli gönül dostlarımıza muhteşem performanslar sergilemiştir. 

Memleketimizin ortak mücadelesi birliği ve beraberliğini daima gönüllerinden eserlerine taşıyan ekibimiz sizlerin büyük desteği ve ilgisi ile bu başarıyı sağlamıştır.

Diyarbakır’da Harput ve Kerkük havzasına özgü hançere ve nağme renkleri ile dikkatleri üzerine çeken Grup Tillo inanç organizasyon öncülüğünde yurt içi ve yurt dışında yaptıkları konser müzik çalışmalarını sürdürmektedir. Tüm Dünya genelinde sizlerle buluşuyor. İnanç organizasyon Türkiye’nin en özel sanatçılarını sizlerle buluşturuyor. Yapacağınız sünnet organizasyonu programlarında ekibimizin özel sahnesine doyamayacaksınız. Yanı sıra tekne kiralama kına organizasyonu limuzin kiralama konser davet açılış etkinlikleri ile sizlere geniş bir hizmet ağı oluşturuyor. Yaptığımız çalışmalarda videolarımızı inceleyebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları