Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları

  • inancorganizasyon@gmail.com
  • +90 532 581 08 85

Grup Tillo İletişim

Grup Tillo İletişim

Grup Tillo iletişim için Düğün Ve konser Etkinliklerinde GRUP TİLLO TELEFON NUMARASI 0532 581 0885 numaralı irtibattan ulaşabilirsiniz.

grup tillo Konser düğün fiyatları
Grup tillo

Grup Tillo İletişim Konser Davet Organizasyonu

Düğün davet konser ve ramazan etkinliklerinde Türkiye’nin en büyük düğün organizasyonu şirketi inanç organizasyon şirketinin Etkinlik hizmetlerinden Faydalanabilirsiniz.

İnanç organizasyon grup tillo düğün fiyatları listesini inceleyerek Türkiye’nin tanınan gözde sanatçılarını sizlerle buluşturuyoruz. Siz değerli gönül dostlarımızın internet sitemizde yaptığımız sayısız hizmetlerimizi inceleyerek bizimle irtibat kurarak mutluluğu kalite ile birleştirerek ölümsüzleştirin. Yapacağınız düğün etkinliklerinde tüm Türkiye ve Avrupa’da sizlere sınırsız hizmet vermekteyiz. Kıymetli sanatçı grubumuzu sizlerde programlarımızda görmek isterseniz bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Grup Tillo Kimdir

Hayranları ve sevenleri tarafından merak edilen ekibin sanatçı kadrosu isimlerini sizlere sunuyoruz. 

Hacı Celal İnan Mustafa Kadaş Küçük Kardeşleri Veysi Ata tarafından kurulan Grup Tillo kimdir denildiğinde ilk olarak 1991 senesinde Diyarbakır’da tanıtıldı.

Bölgeye ait olan Grup tillo ilahileri icra ederek Diyarbakır halkının dili olan Kürtçe, Türkçe  Zazaca ve Arapça olarak seslendirdikleri olarak dinleyip izleyebilirsiniz.

Grup  tükenmeye boyun eğmiş Erbane (def) sanatını yeniden  tanıtmaya Başladılar.  Yaptıkları çalışmalarda ilk albümlerini 1992 yılında “Ağla Gönül” isimli albümü yaptılar.

Doğu Anadolu’nun bilinen Büyük şair ve Alimi Üstad Ahmed-i Hani’nin yaptığı eserlerden yapılan ”Divan-ı Hani” kaseti çalışmalara eklenmiştir. Grup sizlere üç adet özel albüm daha sunuldu.

Ve yapılan büyük çalışmalar sonucu 2010 senesinden beri dört yıl süren Ramazan programlarını TRT 6’da sevenleri ile buluştular.

Grup Tillo İlahileri

Doğu’da süren terör olayları yöre insanının anlamlı bir ses yükselmesi düşünce özgürlüğünü yansıtmıştır. Birlik beraberlik düşüncesi ile “Ortağız Bir Namusa” isimli albümüne anlamlı bir video klip çektiler.

Sizlere daha iyi hizmet vermek için gece gündüz çalışan inanç organizasyon ekibi tüm kadrosuyla her zaman yanınızda. Sizlere sunduğu özel sanatçıları ve birbirinden değerli ilahi ezgileriyle gönlünüze taht kurmuştur

Arapça, Kürtçe, Türkçe ve Zazaca olarak hazırlanan sözlerden oluşan “Ortağız Bir Namusa” isimli albüm düzenlenmiştir. İlk defa Yenikapı’da düzenlenen sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da teşrif ettiği “Teröre Karşı Tek Ses” isimli eserle mitinginde halkla buluştu.

Türkiye ve dünyanın bütün yerel ve genel yayın kanallarında seslerin ve görüntülerin de yer aldığı şarkı tanıtıldı. Ülkenin birlik beraberliğini bozmaya çalışan hazırlanan oynanan oyunlara dikkat etmemiz ve beraberliğimizi korumak için davranışlara dikkat çeken “Ortağız Bir Namusa” isimli albüm milletimiz tarafından  büyük beğeni kazandı. Ülkemiz ve kardeşliğimiz üzerin düzeni bozan oyunlara duyarsız kalmayan Grup Tillo ‘’Özgürlüğe Kaçış Belgeseli‘’ için hazırlan “Umut Dolu Yarınlar” ilahisine de bir Video Klip çektiler. 

Kürtçe ilahi organizasyonu

Kültürü insanları ile tanına ve tarihimizde önemli bir ilim merkezi arasında bilinmektedir. Siirt’in Tillo köyünün alan Grup üyelerinin büyük bir bölümü Diyarbakırlı olup, gelecek zamanda Diyarbakır’da yaşamaktadır. 

İnanç organizasyon grup Tillo ekibi ile tüm Türkiye genelinde birçok programlara imza atmış birçok belediye etkinliğinde siz değerli gönül dostlarımıza muhteşem performanslar sergilemiştir. Memleketimizin ortak mücadelesi birliği ve beraberliğini daima gönüllerinden eserlerine taşıyan ekibimiz sizlerin büyük desteği ve ilgisi ile bu başarıyı sağlamıştır.

Diyarbakır’da Harput ve Kerkük havzasına özgü hançere ve nağme renkleri ile dikkatleri üzerine çeken Grup Tillo inanç organizasyon öncülüğünde yurt içi ve yurt dışında yaptıkları konser müzik çalışmalarını sürdürmektedir. Tüm Dünya genelinde sizlerle buluşuyor. İnanç organizasyon Türkiye’nin en özel sanatçılarını sizlerle buluşturuyor. Yapacağınız sünnet organizasyonu programlarında ekibimizin özel sahnesine doyamayacaksınız. Yanı sıra tekne kiralama kına organizasyonu limuzin kiralama konser davet açılış etkinlikleri ile sizlere geniş bir hizmet ağı oluşturuyor. Yaptığımız çalışmalarda videolarımızı inceleyebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sİte İçİ Arama

TÜm Sayfalar

Sayfalar