Mustafa Demirci İletişim

Mustafa Demirci iletişim bilgileri şair müzisyen sanatçı yazar olarak tanınan  için inceleyin.

Mustafa demirci iletişim numarası
Mustafa Demirci iletişim

İnanç organizasyon ile siz değerli ilahi seven sanatçı hayranları ile buluşturuyor. İnanç Organizasyon yapılan davet düğün organizasyonu ile Türkiye’de sevilen isimleri sizinle buluşturuyor.

Sanat dünyasına kendisini adayan şair ve yazar olarak Tanınmıştır. Ülkemizde Mustafa Demirci ilahiler ile çeşitli eserleri siz kıymetli dostlara sunarak Besteci bir kimliğe girmiştir.

Mustafa Demirci İletişim Konser Organizasyonu 

Mustafa demirci ilahileri ve şarkılar ile sizlere en sevilen albümleri sizlere sunduk. Sevilenler arasında Sultanım sözleri ilahi Mustafa demirci dinle mp3 indir yaparak keşfedebilirsiniz.

İnanç organizasyon ilahi grubu ekipleri ile sanatçının sevilen eserleri şu şekilde sıralanmaktadır.

 1. Mustafa Demirci leyla
 2.  Dem bu demdir
 3. Mustafa Demirci sen ve ben 
 4. Can Allah Canan Allah
 5. Mustafa Demirci Ömrüm
 6. Ömrüm Feryad eder vakti seher , 
 7. Huvallahullezi 
 8. Mustafa Demirci  güllere vurgunum
 9. Esmaül Hüsna
 10. Mustafa demirci 18 bin aleme server olan Muhammed
 11. Tesbihat

inanç organizasyon kalitesi ile daima göz önünde sizlere en güzel performansları sergilemeye devam ediyor. Emeğimizin karşılığı mutlu görüşlerinizdir. Sizlerin güzel düşünceleri bizleri motive ederek emekle verdiğimiz çalışmalarımızda güç sağlıyor.

Mustafa demirci Ya Muhammed
Mustafa demirci ilahileri leyla
Mustafa Demirci Nereli
Mustafa demirci telefon numarası

 Geliştirdiğimiz ve tasarladığımız  birçok projeleri tercihleriniz doğrultusunda güncelliyoruz.

Türkiye genelinde özel tasavvuf grubu ekiplerimizle maneviyatı muhteşem performanslarla sergiliyoruz. 

Belediye etkinliklerini ve duymak istediğiniz ilahileri sizler için canlı performanslarla sergilemeye devam ediyoruz. Türkiye’de sevilen ilahi sanatçıları inanç organizasyon kadrosuyla toplanarak sizlere Avrupa’da ve ülkemizin her ili ilçesinde ulaştırıyoruz.

İhtiyaç duyduğunuz her alanda hizmet çeşitli hizmetler vermekteyiz. Gözlerinizin daima en güzelini ve yaşadığınız her anı tadında ve doyumsuz yaşamak için bizler ince eleyerek tasarlıyoruz. Yaptığımız çalışmaları sizler için kusursuz bir şekilde hazırlıyoruz. 

Sizlerde inanç organizasyon hizmetlerinden faydalanmak isterseniz bizlere ulaşarak ihtiyaç duyduğunuz çalışmayı bizlerden talep edebilirsiniz.

SANATÇININ HAKKINDA DUYMAK İSTEDİĞİNİZ BİLGİLER

Mustafa demirci kimdir 1969 yılında Yahyalı Kayserilidir. 

Yazar Şair bestekar ve müzisyen olarak tanındı. Değerli sanatçı Mustafa demirci İlkokulu yıllarını Memleketi Kayseri Yahyalı’da okudu.

Değerli sanatçı ilk öğretim eğitimini yüksek puan başarı ile tamamlamıştır. Sonraki aşamasında Yahyalı imam hatip lisesi eğitimini sürdürdü. Okulda başarını Marmara Üniversitesi İlâhiyat Fakültesinde tamamladı. Uzun ve zorlu  eğitimini 1993 yılında bitirerek mezun oldu. 1996 yılında Tasavvuf Tarihi bilim dalında yüksek lisans yaparak eğitim hayatında önemli bir konuma geldi.

Eğitim yılları başarılı bir şekilde devam ederken 1998 senesinde başlangıcı doktora çalışmasına azimli çalışmalarla başladı. Sanatçı üniversiteyi eğitimini başarılı seviyede tamamlayarak görevine başlamıştır. İstanbul Kadıköy imam hatip lisesi Maltepe Şubesinde eğitimci olarak hizmet vermiştir.

M. Demirci sultanım sözleri
M. Demirci Şarkılar

Özel radyoların dinlenmesi ve ve yoğunluk kazandığı dönemlerde çeşitli radyo kanallarında sunumu ve ilahileri ile uzun süre program yayıncılığı yaparak büyük bir dinleyici kitlesine kavuştu.

MUSTAFA DEMİRCİ İLAHİLERİ

Müziğe olan ilgisi üniversite yıllarının ilk zamanlarında bile hep bir çaba içinde yaşamında önemli bir hedef olarak benimsemiştir. Üç sene “MÜ İlâhiyat Fakültesi Tasavvuf Mûsikîsi Korosunda çalışmalarını sürdüren Mustafa Demirci 1990 yılında ilk albüm çalışması olan  “Göçtü Kervan” isimli albümle tamamladı.

Mustafa demirci ilahileri Tasavvuf alanında çalışmalarına yoğunluk veren sanatçı özgün çalışmalarını güçlendirerek albüm serisini devam ettirdi. İlahi çalışmaları ile birlikte konser organizasyonları aksatmadan radyo programcılığı ve çeşitli programlar ile

Kırktan fazla beste çalışmaları ve yazdığı güfteler dillerden düşmeyen eserleri ile Türkiye’de aranılan en iyi ilahi  sanatçısı olarak kendinden çokça söz ettirdi.

Yaptığı birçok televizyon programlarını sunarak sunuculuk konusunda ise kalitesi ve başarısı tartışılmaz zirve yaptı. Yaptığı eserler ile her zaman aranılan ve sevilen bir sanatçı kimliğini aldı. Sanatçı çeşitli kitaplar yaparak güzel sesi  kişiliği yanı sıra iyi bir şair unvanı kazandı.

İnanç organizasyon yaptığı çeşitli etkinlikler ile sünnet organizasyonu ile sizlere süsleme yeni çeri askerleri ile giriş ve mehter takımı kiralama ile Osmanlı ecdadımızın bize bıraktığı mirası bir nevi elimizden geldiği kadar profesyonel ekip kadrosu ile tekne kiralama organizasyonunu sizlere sunuyoruz. Ayrıca yapılan çalışmalarda videoları izleyerek keşfedebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları