Abdurrahman Önül İletişim Menajerlik Organizasyonu

İlahi sanatçısı Abdurrahman Önül İletişim Kurmak için 0532 581 0885 numaralı irtibattan  ulaşabilirsiniz. 

Abdurrahman önül Medine gülü

Gönüllerin sanatçısı yılların tecrübesi ile siz gönül dostlarına kazandırdığı birçok ilahiler le gönüllerimize taht kurmuş bir sanatçı unvanını taşıyor.

Abdurrahman Önül İletişim İlahiler

inanç organizasyon olarak Abdurrahman Önül ilahiler ve program ve düğün davet organizasyonlarında da canlı bir şekilde görmek mümkün. inanç organizasyon sizlerin Abdurrahman Önül ilahi sanatçısı ile buluşturuyor.

Türkiye’de ve Avrupa’da tanınan sanatçının eserlerini dinlemek için Abdurrahman Önül ilahi indir linkinden ilahilerini dinleyebilirsiniz.

 Özellikle unutamayacağımız Medine gülü , Annem , ilahisi , babam , döne döne , neredesin eserleriyle gönüllerinize taht kuran sanatçı inanç organizasyon farkıyla sizlerle buluşuyor. Abdurrahman Önül iletişim ve konser düğün davet organizasyonlarında inanç organizasyon iletişim bölümünden bizlere ulaşarak sanatçımıza ulaşabilirsiniz

Özellikle adından söz ettiren unutulmayan Abdurrahman Önül cennette , açılsın yollar ve çeşitli şarkıları ile siz değerli dostlara hizmetimizi sunuyoruz.

Abdurrahman Önül Kimdir

Abdurrahman önül ilahi programı
Abdurrahman önül telefon

İlahi ve tasavvuf sanatçısı Abdurrahman Önül 1 Aralık 1973 senesinde  Bayburt ilinde  doğmuştur. Okul Eğitimini İstanbul Fatih İmam Hatip lisesinde Başarılı bir şekilde  tamamladı. Sanatçı Daha Küçük yaşta müziğe ve ilahilere müziğe karşı büyük bir isteği bulunuyordu.  Çeşitli özel kurslardan müzik eğitimi alarak Ses güzelliği yanı sıra müziğe aşırı tutkulu biri olduğu için bir çok enstrüman Çalan bu değerli isim siz değerli gönül dostlarının desteği ile bu günlere gelmiştir.

Abdurrahman Önül İlahi Sözleri

Gerekse söz yazarlığı Bestekarlık yetenekleri ile sizlerin sevdiğin eserleri yazan ve yorumlayan kıymetli sanatçımız siz gönül dostlarına inanç organizasyon farkıyla canlı ilahilerini sunmaya devam ediyor. Ramazan programlarında düğün ve konser organizasyonlarında Abdurrahman Önül iletişim kurmak için inanç organizasyon sayfamızdan detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 

İnanç Organizasyon düğün organizasyonu çalışmalarında sizlere ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü imkanı tek tıklama ile sizlere ulaştırıyor. Sunduğumuz hizmetler arasında kısaca yöresel halk oyunları kına ekibi sünnet organizasyonu , Mehter takımı , tekne kiralama , yat turu , ve uçak kiralama , organizasyonu semazenli düğün organizasyonu seçenekleri. İnanç organizasyon sayamadığımız bir çok hizmetleri web sayfamızda inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları