Yemekli Tekne Turu , Boğazda Yemekli Tekne Turu - İnanç Organizasyon
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+90 532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları

Yemekli Tekne Turu ; Tekne turları neredeyse birçok insanın hayalidir. İstanbul’a gelindiğinde muhakkak yapılması gereken aktivitelerin başında gelmektedir. İstanbul’daki boğaz havasını aldıktan sonra teknelerden inmeyi dahi istemeyeceksiniz.

Tekne turları kafileler için daha çok tercih edilse de kendi arkadaş grubunuz içerisinde bir kutlama yapmak için birkaç saatlik veya günlük kiralayabilirsiniz. Tekne turlarının en güzel yanı İstanbul’a başka bir perspektiften bakmaktır.

Tarihte birçok kez ihtişamından söz edilen İstanbul’un turları kafileler halinde tercih edecek iseniz fiyatları oldukça uygun olmaktadır. Bu kapsamda; yemekli tekne turu fiyatları isteğe göre biraz daha artmaktadır. Mönüde seçeceğiniz yemeklerin fiyatların belirlenmesinde ki rolü büyüktür.

Yemekli  Tekne Organizasyonu

Akşam yemeği ile tekne gezisi, İstanbul’da yapabileceğiniz en eğlenceli ve ilgi çekici düzenlemelerden biridir. İstanbul’da yaşayan veya İstanbul’a gelen herkesin en az bir kez bu deneyimi yaşamasını önerilir. Bu büyülü atmosferini Boğaz’da yaşamak, yemek yerken tarihi köşkleri ve sarayları görmek gerçekten büyüleyici.

Boğaz’da akşam yemeği gezisi alternatiflerinden oluşan zengin bir menü sunuluyor. Özel tekne turlarında Yemek planı tam sizin isteğinize göre olup gezileri istediğiniz zaman ve konumda başlayabileceksiniz. Seçeceğiniz yat ile hem eşsiz Boğaz manzarasının hem de lezzetli yemeklerin tadını çıkaracaksınız.

Akşam yemeği gemisinde servis edilen tüm yemekler, restoranlardan gemiye özel olarak getirilmekte, zarif sunumlar ve güne özel dekore edilmiş göz alıcı masa tasarımları ile servis edilmektedir. Partiler, romantik akşam yemekleri, iş yemekleri, aile toplantıları ve aklınıza gelebilecek her türlü yemek organizasyonu için idealdir.

Yatlar günün anlam ve önemine göre farklı şekilde hazırlanabilmektedir. Ayrıca, yemekli tekne organizasyonu çeşitlendirilebilir. Örneğin bir yatta romantik bir akşam yemeği için masada mumlar, şamdanlar ve gül yaprakları bulunurken, bir doğum günü partisinde veya iş toplantısında bambaşka sunumlar yapılır.

Boğaz Tekne Turu Fiyatları 

İstanbul boğazında bir gezinti yapmak herkesin isteyeceği türden bir aktivitedir. İstanbul’a başka bir açıdan bakıyor olmanın keyfinin yanında bir de görkemli boğaz tekne turu ile o güzel havayı hissediyor olmak paha biçilemez.

Tekne turlarında yapılan aktiviteler ve istenilen mönülerin zahmetine göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Bu bağlamda; boğaz tekne turu fiyatları için iletişime geçmeniz şarttır. Bu müthiş boğazda gezinti deneyiminin tadına doyamayacağınız.

Akşam Yemekli Boğaz Turu

Gruplar için düzenlenen akşam yemeği ile tekne turu. Davetkar teknelerimizde düzenlenen yemekli boğaz turları, 30’dan 700 kişiye kadar her sayıda kişiyi ağırlamaktadır. Asya ve Avrupa kıyılarına bakan yolcu teknemiz Boğaz’ı bir uçtan bir uca yolculuk ettirir.

Belirlenen saatte önceden kararlaştırılan iskeleye yanaşacak olan teknemiz size Boğaz’ın tüm güzelliklerini bir arada sunmaktadır. Hidiv Kasrı’nın nezaketine, Ortaköy Camii’ne ve Hisar kalesinin muhteşem manzarasına hayran kalacaksınız.

Boğaz manzarası eşliğinde lezzetli menü ve kokteyllerin hazırlandığı davet organizasyonları ile Boğaz’ın yeniden keşfetmek isteyen herkese hitap edecek kültürel gezilerdir.

Bunların yanında; akşam yemekli boğaz turu özellikle bireyler ve gruplar için düzenlenmektedir. Programlarda saatlik, sınırsız yemekli veya daha uzun kiralamalı tekne gezileri yapılabilmektedir.

İşletmemizde, kişi sayınız ne olursa olsun, her sayıda kişiye uygun tekne ve yatlarla müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz. Yemekli tekne turları müşteri odaklı olarak yapılmaktadır.

Aile toplantıları, kurumsal organizasyonlar, boğaz turları gibi acil organizasyonlarınız için grup yemekleri ile Boğaz turlarımıza katılabilirsiniz. Müşteriler isterlerse etkinlik saatinden önce tekne ve yatları süsleyebilirler.

Boğazda Yemekli Tekne Turu

3 köprü arasında sefer yapacak olan teknemiz, Boğaz’ın tüm güzelliklerini bir anda keşfetmenizi sağlayacaktır. Aileniz, arkadaşlarınız, iş ortağınız veya sevdiklerinizle yalnız başınıza romantik bir akşam yemeği ile deniz yolculuğuna çıkabilirsiniz.

Aynı zamanda; boğazda yemekli tekne turu 2 ila 25 kişilik gruplar için uygundur. Akşam yemeği gezisi en az 2 saat olduğu sürece süreyi istediğiniz gibi uzatabilirsiniz. Cumartesi’den pazara, minimum ziyaret süresi 3 saat ile sınırlıdır.

Seyir saatleri müşteri tarafından belirlenmekte ve istenilen saatlerde yemekli seferler düzenlenmektedir. Menü kahvaltı, kokteyl veya akşam yemeği olarak hazırlanabilir. Kişilere ve gruplara ayrılmış yemeklerin olduğu bir yatta gezin.

Kuruluşa dışarıdan farklı kişi ve gruplar getirilemez. Yatımız profesyonel ses sistemi ile donatılmıştır. Tur sırasında misafirlerimizin modaya uygun stiller ile bazı favorilerin olmasını süslemeler ile sağlayacağız.

Her bütçeye uygun yatlarımızla, önceden rezervasyon yaptırmak koşuluyla, istediğiniz tarih ve saatte akşam yemekli turlar yapılabilmektedir.

Havanın yağışlı ve soğuk olması durumunda yatımızdaki açıklıklar kapatılacak ve kapalı alanlarda organizasyon devam edecektir. Boğazda yemekli tekne turu fiyatları için firma ile iletişime geçmelisiniz.

Yemekli Boğaz Turu Fiyatları 2021

İstanbul boğazında bir gezintiye çıkma deneyimi farklı fiyatlarda olabilmektedir. Tamamen sizin tercihinize kalmış bir durum olacaktır. Çünkü yemekli boğaz turu fiyatlar 2121 yılı için güncellenmiştir.

Ayrıca mönüye göre büyük artışlar yaşamaktadır. Aynı zamanda kaç kişilik ekiplerde kaç saat kaldığınızda ne yediğinizle aynı zamanda sunulan aktivitelere göre fiyat skalası oldukça değişkenlik gösterir. En güncel fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçin.

Yemekli Boğaz Turu Fırsat

Özel günleriniz, iş toplantılarınız ve evlilik teklifi gibi özel anlarınız için gruplar halinde yemekli Boğaz turları düzenliyoruz. Ayrıca, yemekli boğaz turu fırsat kampanyaları ile bu ortamda sevdiklerinizle güzel vakit geçirebilir, romantik duygular yaşayabilirsiniz.

Boğaz’ın sakin sularında, Boğaz manzarası eşliğinde akşam yemeği ile İstanbul’un farkını Boğaz’da yaşayabilirsiniz. Masmavi suların üzerinde eşsiz doğanın tadını çıkarmak ve unutulmaz anlar yaşamak için firmamızın hizmetine güvenebilirsiniz.

Firmamız Boğazda akşam yemekleri için uygun fiyatları belirler ve kaliteli hizmet verir. Boğaz’ın serin sularında yürürken, sevdiklerinizle birlikte mutlu ve unutulmaz anlar yaşarken yemek yiyebilirsiniz. Doğanın temiz havasını soluyabilecek ve bu anları sevdiklerinizle dolu dolu yaşayabileceksiniz.

Dünyanın en müstesna Boğazında, masmavi sularına yelken açmak ve aynı zamanda yemekli tekne turu ile İstanbul’da bu farkı yaşamak için firmamızın hizmetlerini inceleyebilirsiniz. Sevgililer Günü’nde sevgilinize sürpriz yapabilir, eşiniz için özel bir detay oluşturabilirsiniz.

Ayrıca, doğum günü partileriniz veya şarap partileriniz için Boğaz’da tekne gezisi iyi bir seçim olacaktır. Boğaz’ın en anlamlı ve özel anlarını aşkla uyum içinde bir tekne gezisinde yaşamak için tekne gezisinde yemekli bilet fiyatlarına bakabilirsiniz.

Teknede arkadaşlarınızla, ailenizle, akrabalarınızla, eş ve çocuklarınızla, akşam yemeği veya öğle yemeği ile mutlu saatler geçirmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Boğazı’nda, Marmara Denizi’nde, şehrin koşuşturmacasından uzak bir tekne turuna katılabilir, temiz doğal havanın tadını çıkarabilirsiniz. Sosyal hayatınıza ekstra bir fark katmak ve farklı bir gün yaşamak için tekne turumuzu tercih edebilirsiniz.

Eğlenceli Tekne Turları

Tekne turlarının birçoğu toplu organizasyonlara katılarak yapılmaktadır. Bir kafe veya bir restoran misali. Bu tarz eğlenceli tekne turları ile bazı aktiviteler yapılabilmektedir.

Tekne turuna katılan grubun yas aralığı ve yapılan tekne türünün saati göz önüne alınarak aktiviteleri değişmektedir. Örnek verecek olursak, dansçı gösterileri, hokkabaz gösterileri, canlı müzik eğlencesi, içkili eğlenceler, yılbaşı gibi eğlenceler başta gelmektedir.

Mezuniyetini kutlamak isteyenler, yıl başı, kına gecesi, sünnet gecesi, nişan gecesi kutlamak isteyenler için özel olarak tasarlanmış ve organize edilmiş organizasyon hizmeti verilmektedir. Bu nedenle tekneler isteğe göre dekore edilerek istediğiniz konsepte dönüştürülür.

Misafirlerinizle unutulmaz anlar yaşarsınız. Bu noktada tavsiyemiz firmamızda tekne kapasitesi, müzik sistemleri, ek hizmetler hakkında bilgi almak ve çalıştıkları kuruluşların video veya fotoğraflarını görmek isteyiniz.

Fiyatlandırma değişkenlik göstermekle birlikte, bu hizmetleri kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlarla yapmaktayız.

Puan
Lütfen Hizmetimizi Oylayınız..
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sİte İçİ Arama

TÜm Sayfalar

Sayfalar