Teknede Düğün Türkiye'nin En Büyük Teknesinde 2022 Fiyatlar
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+90 532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları

Teknede Düğün , en güzel kutlamalara, tekne düğünlerine, en lezzetli düğün yemeklerine ve birlikte organize edildiği rüya gibi tekne kiralama bir düğüne hazır olun. Tekne düğün fiyatları, Boğaziçi yat kiralama ücretleri,  yat kiralama fiyatları İstanbul tekne düğünü organizasyonlarımız hakkında bilgi almak için telefon, WhatsApp, mail ve web sitemizden bize ulaşabilir, hayalinizdeki düğünü gerçekleştirebilirsiniz. Tekne düğün yapmanın avantajları da vardır. Tekne düğünü bilmeyenler veya hiç katılmamış olanlar için çok sıkıcı bir düğün gibi görünse de, tekne düğünleri öyle değildir. Tekne organizasyonu yapmanın birçok avantajı vardır. 

Boğaz turu tekne düğünleri her zaman daha güzel ve eğlencelidir. Gemide düğün çiftler için en büyük avantajı, nikâh töreninde tüm konukların hazır bulunmasıdır, bu sayede organizasyon bütünlüğü sağlanır ve bu bütünlük eğlence programları ve videolarla gösterilir.

 Çok sayıda insanın olduğu her yerde eğlence de daha iyidir. Öte yandan, karadaki lokasyonlarda kimin ne zaman geleceği belli olmadığı için organizasyon bütünlüğü ve kalabalık bir dinlenme ortamı gemilerdeki düğünlere kıyasla pek mümkün değil.

Tekne düğün, aile bireyleri için büyük bir avantajdır. Tekne düğünleri sıkıcı değil, bayan ilahi grubu aksine ailenin büyükleri tüm misafirlerle birlikte partiye katılır ve hatta çocuklarının düğününden daha çok keyif alırlar. Tekne düğünü ile ilgili en sık sorulan sorulardan biri, biri tekneden inmek isterse ne olur? İnmek isteyen olursa teknemiz en yakın iskeleye yanaşacak ve misafirlerimiz inebileceklerdir.

 Bu soru sıklıkla sorulsa da bu durum sıklıkla ortaya çıkmaz. Tekneye binen düğün konukları, boğazın güzelliği ve eğlence nedeniyle düğün sonunda bile inmeyi reddedebilir

TEKNEDE DÜĞÜN FİYATLARI

Tekne düğünlerinde fiyatlar sanıldığı kadar uçuk fiyatlı değildir. Eğlenceli tekne turları fiyatlarımızı görünce çok şaşıracaksınız. Fiyatlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir. Temel olarak kişi sayısının yanında verilmesini istediğiniz hizmetlere göre fiyatlandırılabilir. Bu da istediğiniz bütçeye göre bir ayarlanma yapılabilir demektir. Firmamızın yaptığı hizmetlerde sınır yoktur. Teknede düğün fiyatları kullanım sebebi ise göre değişiklik gösterebilir. Eğer dilerseniz evlilik teklifi, dilerseniz nişan töreni, dilerseniz kına gecesi dahi firmamız yapabilmektedir. Hayallerinizi süsleyen bir tekne düğünü için bizimle iletişime geçin. Herkesin memnun kalacağı tekne düğünlerinden birine sahip olabilirsiniz.

Teknede Düğün Firması

Teknede düğün firması denilince ilk akla gelen organizasyon firmalarındanız. Firmamız genellikle İstanbul sınırları içerisinde hizmet vermektedir. Teknede düğün firması olarak hizmetlerimiz son derece kusursuzdur. Çünkü firmamızın tüm çalışanlar son derece tecrübelidirler. Elemanlarımız bu tecrübeleri profesyonel bir hizmet vermemize olanak tanıyor. Elemanlarımız işlerini zevk alarak yapan bir ekip olmasının sebebi budur. Sizlere en güzel hizmeti veren firmamızın çeşitli güzel uygulamaları bulunmaktadır. Düğünlerinde ve aile toplantılarına renk katan bu yemekli tekne turu organizasyonlarının en güzeline layık olan müşterilerimizden biri olabilirsiniz.

Teknede Düğün Fotoğrafları

Teknede düğün fotoğrafları firmamızın üstlendiği konulardandır. Firmamız düğün için anlaşmayı fotoğrafçılarla birlikte yapmaktadır. Yani siz düğününüzün tadını çıkarırken bizim anlaşmalı olduğumuz fotoğrafçılar sizin düğün fotoğraflarınızı profesyonel olarak yapmaktadır. Teknede düğün fotoğrafları çekimden o kadar güzel pozun ne zaman ve nasıl çekildiğine şaşıracaksınız. Keza video da isteyebilirsiniz. Kameramanımız eşliğinde video çekiminde yapılmaktadır. Drone dahil her türlü video çekim hizmeti yapılabilmektedir. Bir randevu ile bizlerle görüşüp anlaşmanın şartlarına bakabilirsiniz. Yemekli tekne organizasyonu hizmeti almak istediğinizde paket çerisinde fotoğraf hizmeti de talep edebilirsiniz.

Teknede Düğün Organizasyonu

Firmamızın teknede düğün organizasyonu ayrıcalıkları hakkında şöyle söylenebilir.

  • Geniş yat ve tekne seçenekleri
  • Çeşitli düğün konseptleri ve paketleri
  • Alkolsüz menü seçenekleri
  • Gelin ve damat hazırlık odası
  • Esnek kurallar
  • Profesyonel ekip hizmeti

Boğazda tekne düğünü için muhteşem tekne ve yat alternatiflerinden birini seçebilir, kışın, yazın 600 kişilik efsanevi bir teknede evlilik teklifi yaparak özel yatımız’ la görkemli şekilde teknemizde kutlayabilirsiniz. 

Düğün teknesi sizin için tamamen hazırdır. Boğaziçi tekne düğününü tüm olanaklarıyla yaşamak isteyen çiftlerin olmazsa olmazı, en iyi açık ve kapalı alana sahip teknenin tamamı size ve misafirlerinize aittir.

Siz ve misafirleriniz için hiçbir karışıklık veya karışıklık olmayan tam bir eğlence ortamıdır. Düğünler ve tekne kutlamaları daha çok yaz ve bahar aylarında güneşin çıktığı açık havada yapılır. Tekne organizasyon fiyatları mevsimsel olarak yapılan organizasyon detaylarına göre farklılık gösterir.

Teknede Düğün İstanbul

Eşsiz boğaz manzarasına sahip bir teknede kiralama hizmeti yapmak aynı zamanda uzun süre konuşulacak düğün imzasıdır. Teknede düğün İstanbul sınırlarında boğaz köprüsünün muhteşem siluetine İstanbul’un rengârenk ışıkları da eklendiğinde misafirler unutulmaz bir düğün deneyimi ve heyecan dolu anlar yaşatacak. İstanbul’da tekne kiralama boğaz turu seçenekleri ile yapılan düğünler her zaman mutluluk getiren etkinliklerden biri olmuştur. İstanbul’daki en iyi düğün fikirlerinden biride boğazda  teknede akşam yemeği yerken eğlenceli bir düğündür.

Teknede Yemekli Düğün Fiyatları

Teknede düğün yapmanın en güzel yanlarından biride yemekli düğün yapmanıza engel olmamasıdır. Teknede yemekli düğün organizasyonları elbette ki yemeksizlerden daha pahalıdır. Fakat aradaki fark çok fazla değildir. Teknede yemekli düğün fiyatları belirleyen şeyler istekleriniz ile doğru orantılıdır. Yemek menü seçiminiz ile fiyatlarda değişime uğramaktadır.

Teknede Düğün Fiyatları 2021

Teknede düğün yapmanın en büyük avantajı günümüzdeki korona virus tehlikesinden diğer düğün törenlerine göre daha korunaklı olmasıdır. Teknede düğün fiyatları sizin yemekli veya yemeksiz ya da veya alkolsüz gibi birkaç seçiminiz ile değişecek hususlardır. Bu bilgiyi ancak firmamızdan alabilirsiniz.

Teknede Düğün Yorumları

Teknede düğün yapmak bu zamana kadar lüks olarak görülmekteydi. Fakat artık o kadarda pahalı olmamaktadır. Son dönemlerde düğün salonları fiyatlarındaki yükselişten dolayı tercihler arasına tekne organizasyonu ilgi gördü. Halen tereddütte olan müstakbel nişanlıların en çok araştırıldığı konuda teknede düğün Yorumları oluyor. Bu konuda gelen tepkiler son derece güzeldir. Herkes oldukça beğendiğini dile getiriyor. Düğüne gelen misafirler tekneden inmek dahi istemeyebilirler. Tekne düğünlerinde çekilen fotoğraflar ve görsellerin tamamı bir rüya masalını andırdığını söyleyebiliriz.

Teknede Düğün Kıyafetleri

Teknelerde yapılan düğünlerin neredeyse tamamı terasta gerçekleştiğinden, boğazın hafif esintisini hissedeceğinizi hatırlatırız. Teknede düğün kıyafetleri seçeneklerinden, kloş elbiseler ve etekler size sıkıntılı zamanlar yaşatabilir. Gelinlik seçerken uzun etek ve uzun elbise tercih edebilir ya da kısa etek tercih ederseniz gösteriş yapmaması için daha dar bir elbise tercih edebilirsiniz. Boğaziçi düğün davetiyesi, bir tekne düğünü ise elbette unutulmaz bir olaydır! Yukarıda belirttiğimiz gibi, akşamları dans etmekten yorulduğunuzda boğaz rüzgârı sizi biraz üşütebilir. Teknede bir düğüne katılırken mevsimlik bir şal getirmelisiniz.

50 Kişilik Tekne Kiralama

Muhteşem boğaz manzarasına sahip, istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz güzergâhta, Boğaz’da tekne ile birbirinden güzel tur teknelerimiz ile kişi sayısına ve bütçenize uygun tekne kiralayabilirsiniz. Doğum günü, yıldönümü, düğün resepsiyonu, düğün sonrası resepsiyon, parti, mezuniyet, kına partisi, düğün, lansman, teklif, bayi toplantısı, yılbaşı kutlaması, yüzme havuzu turu, kahvaltı turu, iftar yemeği, teknede kına gecesi gibi organizasyonlarda yapabilirsiniz. 50 kişilik tekne kiralama günübirlik teknelerimiz sadece grubunuza özel hizmet vermek üzere hazırlanmış olup, teknede görevli personel dışında misafir kabul edilmemektedir. Teknemizi yemek servisi olmadan kiralayabilir veya isteğe göre kokteyl menüsü, açık büfe menü, ızgara menü, VIP menü hizmeti, kahvaltı veya öğle yemeği menüsü servisi yarım saat olarak da alabilirsiniz.

100 kişilik Tekne Fiyatları

Firmamız teknede boğaz turu fiyatları ve size özel paketler hazırlama  konusunda profesyonelleşmiş kurumlardandır.  Her bütçeye uyum sağlaması açısından daha az kişi sayılı organizasyonlarda planlayabilirsiniz. Ya da sadece az kişinin katıldığı bir düğün de tercih edebilirsiniz. Kısaca 100 kişilik tekne fiyatları için firmamızın en güncel ve makul fiyat garantisi verdiğini taahhüt ederiz. Sizlerin yapması gereken tek şey bizimle iletişime geçmek. Ayrıca video programlarımızdan inceleme yapabilirsiniz.

Teknede düğün tekne boyutlarına göre hafta içi – hafta sonu , gündüz – akşam gibi faktörler sebepi ile fiyatlar değişkenlik gösterebilir.

Detalar için bizden bilgi alabilirsiniz.

Teknede düğün genelde 3veya 4 saat olarak sürmektedir. Müşterilerimizin tercihine göre saatler ücret karşılığı uzatılabilir.

Detalar için bizden bilgi alabilirsiniz.

Teknede düğün yemekleri ızgara menü , tavuk menü ve kokteyl  menü olarak değişkenlik gösterebiliyor.

Detalar için bizden bilgi alabilirsiniz.

Düğün teknesine İstanbul’dan farklı limanlarımızdan size en yakın olan müsaitlik durumuna göre Avrupa veya Anadolu yakasında tercihinize göre tur yapabiliriz.

Detalar için bizden bilgi alabilirsiniz.

Düğün teknesi özel turlara göre dizayn edilmiştir. Konfor ve mükemmelik yönünde keyifli rahat bir gün geçirmeniz için tasarlanmıştır.

Detalar için bizden bilgi alabilirsiniz.

Teknede Düğün ün maaliyeti ; kişi sayısı , teknenin boyutu , menü seçenekleri ve yapılan tur rotasına göre düğün salonu maaliyetlerinde tahmin edemeyeceğiniz derece makul fiyatlar ile size sunulmaktadır.

Detalar için bizden bilgi alabilirsiniz.

Teknede ses sistemi ; programlarınızı en iyi şekilde en güzel kalitede sunmanız için en iyi  cihazları sizlere sunmaktayız.

Puan
Lütfen Hizmetimizi Oylayınız..
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sİte İçİ Arama

TÜm Sayfalar

Sayfalar