Boğazda Lüks Yat Kiralama Fiyatları

 Boğazda Lüks Yat Kiralama Fiyatları hizmetleri ile  tekne filosunu genişleterek hizmet sunuyoruz. Motor yatlar ve lüks tekneler sınıfında sizlere hizmetin en dolusunu yaşatıyoruz. 

Kampanyalarla süsleyerek bütçenizi zorlamadan profesyonel bir düzeyde gözde bir kurumsallık kalitesine ulaşma gururunu sizlerden alan bir firmadır.

Boğazda Lüks Yat Kiralama Fiyatları Sessiz Fırtına

İnanç organizasyon yapılan çalışmalar ile her daim mutluluk ve memnuniyeti ön plana alarak çalışmalarını sürdürüyor.

 Tercihleriniz bizim için önemlidir . Talebinize göre program önceliğinde her şeyi muntazam bir şekilde hazırlayarak sürprizlerimiz ile sizleri karşılıyoruz.

Özel Yat Kiralama

Türkiye’de turizm grubu tarafından düzenlenen davetlerde her zaman en iyi performans ödüllerine layık görülmüştür. Hizmetlerinde İstanbul’da ismi ile kendini kanıtlamış otellerin seçkin misafirlerine organizasyon şirketlerine ve yurt dışından gelen yabancı misafirlerimize Özel Yat Kiralama hizmet sunuyoruz.

İnanç organizasyon olarak asıl hedefimiz müşterilerimize en güzeli ve en dolu hizmeti sunma ve Boğazda Lüks Yat Kiralama Fiyatları ile bütçenize göre günlük haftalık veya aylık senekler ile kaliteli yat filomuz ile kusursuz bir hizmet sizler için ön plana çıkardık. Çeşitli Yunan Adası ve çeşitli Ada turlarında aileniz veya yakın akraba ve dostlarınız ile dopdolu heyecanlar inanç organizasyon farkı ile sizlere sunma çabasını sürdürüyoruz. 

Günümüzde her zaman bilinir boğazda yemek yemek acaba bütçemizi ne kadar zorlar yetiştirebilir miyim diye çeşitli düşünceleri aklınızdan atın ve firmamızın kampanyalı fiyat farkları ile sizlere yansıtıyoruz. videolar için.

Boğazda Tekne Yat Vip Yatlar Ne Kadar

İnanç Organizasyon büyümeye ve yenilikleri sizler ie paylaşarak sizlerin desteği ile kalitesine öz güven ve başarılarına katmıştır. Firmamızca filomuza her geçen gün yeni modeller katma çabasındadır. Bu sebepten dolayı düşünceler ve program akışınızı sizlerin isteğine göre şekillendirmek en önemli kuralımızdır. Firma olarak çalışma arkadaşlarımız ve fikirleriniz ile geniş ve düzgün çalışma sistemi uyguluyoruz

İstanbul denildiğinde akla her zaman İstanbul Boğazı geldiği gibi, boğaz denilince de akla her zaman İnanç organizasyon firması sizin için sunduğu çalışmalar ve hizmetler geliyor. sizleri en yakın zamanda, bu büyülü ortamda en içten misafirperverliğimiz ile aramızda görmek istiyoruz. İncelemeler içim düğün organizasyon sayfamızı inceleyin ve farklı hizmetlerden yararlanın.

İnanç organizasyon sizlere sunduğu etkinlik ve davet programlarında en uygun tekne kiralama fiyatlarını yeni sezonda sizler için hazırlamıştır. Planladığınız gezi etkinliklerinizi inanç organizasyon farkı ile yaşayarak keyifli ve doyumsuz bir ortam içinde zaman geçirebilirsiniz. İstanbul’un harika güzelliklerini akşam yemeği tadında dostlarınızla ve yakın arkadaşlarınıza muhteşem bir eğlenceyi alkolsüz sunumlarımız da son sistem tekne ve yatlarımızla sizlere sunuyoruz.

Kaliteli ve uygun bir hizmet almak için bizlere fikir danışabilir detayları öğrenebilirsiniz. Özel gezilerde haftalık Ada turları ile sizlere tahsis ettiğimiz birbirinden özel fiyatlarımızı sayfamızda inceleyerek yat kiralama organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Zevkinize uygun bir hale dönüştürerek size özel 5 günlük tekne kiralama programın yapabilirsiniz. Paket halinde sunduğumuz birçok etkinliklerimizde sadece boğaz turu ile ilgili hizmetlerimiz kısıtlı olmadığında ayrıca ihtiyaç duyduğunuz davetlerde nişan organizasyonu özel iş yemekleri özel davet yemekleri ve mezuniyet programları ile muhteşem bir hizmet sizlere sunuyoruz. Yaz sezonunda planladığınız aktivitelerinizi ertelemeden öyle rezervasyon yaparak haftalık yat kiralama ücretlerini ve size sunduğumuz birçok farklı sunumları keşfedebilirsiniz.

Sessiz Fırtına Teknik Özellikleri

 • Kapasite: 12 Kişilik
 • 1 Kaptan
 • 1 Gemici
 • Boy: 21.50 mt
 • In: 4.70 mt
 • Motor: 2 x 306 HP Volvo Penta
 • Full ekipmanlı mutfak
 • Maksimum hız 15 Knot
 • Elektrikli su ısıtıcı
 • Jeneratör: 10 KW Onan
 • Elektrik sistem 220 V-24 V-12 V
 • Uydu anten
 • CD Çalar
 • Klima
 • 6 Kişilik 15 HP Suzumar Bot

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları