Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları

Eminönü Boğaz Turu

Eminönü Boğaz Turu

Eminönü boğaz turu İstanbul’da küçük Ekru teknemiz ile sizlere güzel bir boğaz gezintisi sunuyoruz. Yakın arkadaşlarınızla dost ve aile içinde yapmak istediğiniz Ufak bir kaçamak İnanç organizasyon güzelliği ile harika bir boğaz keyfine dönüştürebilirsiniz.

Eminönü Boğaz Turu Ekru Teknesi

Özel olarak ayarladığınız Ekru teknesini Dilediğiniz zaman da istediğiniz saat kadar kiralama imkanına sahip olabilirsiniz. 

Eminönü boğaz turu inanç organizasyon fırsatları ve kampanyalarıyla devam ediyor. Sizlere keyifli vakit geçirmeniz için sizlere farklı organizasyon hizmeti sunan firmamız İhtiyacınız olan her türlü hizmeti sizlere sunmayı hedefliyor. internet sitemizde https://inancorganizasyon.com/ adresinden sizlere sunduğumuz birçok özelliği araştırarak inceleyebilir fikir sahibi olabilirsiniz. Eminönü boğaz turu fırsatları uygun fiyatları sizlere sunan firmamız keyifli bir gezi turu ayarlayarak mezuniyet günlerinizde doğum günü veya dışarıdan gelen özel misafirlerinize güzel bir boğaz keyfi  yaşatarak bütçenizi zorlamadan harika bir organizasyon keyfi yaşayabilirsiniz Dilerseniz Ekru teknemiz de günlük saatlik haftalık veya aylık  tekne kiralama imkanlara sahip olarak adımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz sizlere sunduğumuz birçok tekne gemi ve yat filolarımızdan tercih edeceğiniz tekneleri seçebilir fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Yapmak istediğiniz değişiklikleri bize sunarak organizasyon günü gelmeden sizlere özel sürprizlerimizi hazırlamaya devam ediyoruz.

Eminönü Kısa Boğaz Saatleri

Eminönü boğaz turu saatleri sizler kendi arkadaş ve ortam çevrenize göre ayarlayarak bize daha önce bilgi sunarak rezervasyon programınızı yaptırabilirsiniz. Dilediğiniz saatte Eminönü iskelesinde Kabataş iskelesinde kadıköy iskelesinde yani Dilediğiniz iskelede teknemizi sizler için hazır bulundurarak istediğiniz süslemeyi ve güzelliği sizlerin hizmetine sunuyoruz. İnanç organizasyon en küçük Tekne’den en büyük Tekne’ye kadar müşteri potansiyeline göre filosu geniş bir vaziyettedir.

 

Amacımız İsteğinizi karşılamak ve organizasyon bünyesinde A’dan Z’ye her türlü ihtiyacınızı sorunsuz bir şekilde en güzel ve Dilediğiniz bir pozisyonda hazırlamaktır. Profesyonel Ekiplerimiz ile özel fırsatları ve çalışmaları yaşayarak görebilirsiniz. Detaylı bilgi için almak için inanç organizasyon sayfamızdan bizlere ulaşabilir 0532 581 08 85 numaralı telefondan Dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz. videoları izleyebilirsiniz. Aklınıza takılan her soru her fikir ve her öneri için bizlere yorum yapabilir düşüncelerinizi bizlere aktarabilirsiniz. Eksiklerimiz varsa lütfen düşüncelerinizi esirgemeden fikirleriniz aktarmanızı istiyoruz. Ona göre sizlere sunduğumuz hizmetin daha iyisini yapmak istiyoruz. Bu yüzden ne olursa olsun her zaman desteğinize ihtiyacımız var.

Unutmayın inanç organizasyon güzellikleri dünyasıdır.

Ekru Tekne Özellikleri

Tekne Tip Eğlence ve Gezi Teknesi
TEKNE İ Ekru
Boy: 21 metre
En: 5 metre
Kat Sayı: 2
İç Mekan Yolcu Sayısı: 45 kişi
Dış Mekan Yolcu Sayısı 60 kişi
Müzik Sistem: EVET VAR
İş Güvenlik Sertifikası: EVET VAR
Mutfak: EVET VAR
Buz Dolabı: EVET VAR
WC: EVET VAR
Yüzme Platformu: EVET VAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sİte İçİ Arama

TÜm Sayfalar

Sayfalar