Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları

  • inancorganizasyon@gmail.com
  • +90 532 581 08 85
İnanç organizasyon

Ömer Faruk Bostan İletişim

Ömer Faruk Bostan İletişim

Şarkıcı Ömer Faruk Bostan İletişim Menajerlik düğün sünnet ve konser organizasyonu için 0532 581 08 85 numaralı irtibattan ulaşabilirsiniz.

Ömer faruk bostan iletişim numarası

Ömer Faruk Bostan İletişim Sahne Ücreti

Değerli sanatçı Ömer Faruk bostan erik dalı gevrektir amanın basmaya gelmez ve sevilen Şarkıları ile siz değerli dostların düğün sünnet organizasyonu programlarında  Sizlerde aranızda görmek canlı şarkılarını dinlemek ve doyasıya bir eğlence yapmak isterseniz inceleyin.

Ömer Faruk bostan sahne ücreti ve Düğün Fiyatları için detaylı bilgi alabilirsiniz. İnanç organizasyon sevilen değerli sanatçıyı sizlerle buluşturuyor. Önceden yapılan rezervasyonlarda kampanyalı ücretlerimizi gerçekleştiriyoruz. 

Sanatçının sevilen eserleri arasında dillerden düşmeyen Sendemi oldun Ankaralı, fistan biçtim dar geldi huriyem, Apçamın Dostlar Konağı, açıl ey susam açıl, Bedirhan gibi birçok şarkısı inceleyebilirsiniz.

Ömer Faruk bostan telefon numarası 0532 581 08 85 irtibattan bilgi alarak sorularınızı sorabilirsiniz.

Sanatçının seslendirdiği şarkılarda konu içinde sizlerin aşina olduğunuz eserleri hazırladık. Ömer Faruk bostan konser Etkinlikleri ile ben gidiyorum Ankara, sensiz yaşıyom, sen istedin cananım, sen yağmur ol ben bulut, sille remix parçalarla coşkulu eğlenceler sunuyor.

Ömer Faruk Bostan Kimdir

Müzisyen bestekar ve sanatçı nereli. Unvanı ile eserleri ile büyük ses getiren Şarkıcı 1984’de Ankara Sincan’da doğdu. Müzik çalışmalarına Ankara’da başlayan sanatçı eğitim gördüğü yıllarda çokça düğün salonunda sanatını icra etti.

Amer Faruk bostan irtibat numarası
Ömer Faruk Bostan telefon numarası

Müziğe olan sevgisiyle küçük yaşlarda yeteneğini keşfeden hocası ona eğitim vermiştir. Sanatçıda büyük bir öz veri ve emek sarf ederek birçok müzik aleti çalmıştır.

Sanatçı 15 yaşlarında çeşitli sahne deneyimlerinde bulunarak sazı ve güzel sesi ile müzik kariyerinde zirvede yerini almıştır. Çalışmaları Ve mücadelesi ile hedefine kavuşarak şimdi Türkiye’nin en sevilen ünlü sanatçı listesinde yer alıyor.

Ömer Faruk Bostan’ın “Erik Dalı” şarkısı büyük bir rekor kırarak büyük bir dinlenme ve videoları zirve yaptı.

İnanç organizasyon yaptığı düğün davet programları ile sevilen sanatçıları siz değerli dostlar ile buluşturuyor. Yapılan çalışmalarımızı videolarda takip edebilirsiniz. Kalitenin adresi inanç organizasyon olarak sevilen sanatçıları sizlerle buluşturuyoruz. Konser etkinlik ve diğer organizasyon seçeneklerinde tüm Türkiye genelinde ve Avrupa’da sizlere hizmet sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sİte İçİ Arama

TÜm Sayfalar

Sayfalar