Kına Gecesi Organizasyonu

Kına Gecesi organizasyonu fiyatları özel paketlerimizle en duygusal anları yaşatmak bizim işimiz. Kına geceleri programlarında gelinin aile yakınları ve arkadaşları ile geçireceği bu son gecede en duygusal en mutlu en güzel geceyi sizlere yaşatıyoruz.

Kına Gecesi Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Değerli kültürümüzün bir parçası olan kına gecesi organizasyonu eğlencelerinde geleneklerimize bağlılığımızın göstergesi olmakla beraber düğün öncesi dostlar ve akrabalarla bir araya gelip, keyifli vakit geçirerek stres atılan, hayatınızda güzel bir anı olarak kalacak değerli bir gecedir . Her yörede farklı geleneklerle kına organizasyonu nasıl yapılır ve süslenecek mekanlarda nasıl bir konsept dizayn şekli verilir diye sorularınızda en yeterli ve en şeffaf cevapları inanç organizasyon ekibinden bilgi alabilirsiniz. Genellikle Türk kültürümüzde kına geceleri genellikle kadınlar arasında yapılan eğlencedir.

Kına temizliğin ve doğallığın simgesi olarak iyi niyetin sembolü olarak kültürümüze yansımıştır. Bu sebeple gelin baba evinden çıkmadan geline kına yakılır ve bu merasim coşkuyla kutlanır. Bazı inanışlara göre de kına yakılmasının kötü enerjiden ve nazardan koruyup çifte bolluk ve bereket getirdiğine inanılır.

Kına Gecesinde Neler Yapılabilir?

Kına gecesi organizasyonlarında neler yapılabilir çeşitli saray standart ve normal bindallı ve kaftan modellerimizle renkli el güllerimiz ile muhteşem mumlarımızla Sunum yapıyoruz.

Yapılan hazırlıklarda kına gecesinde neler yapılabilir çeşitli saray standart ve normal bindallı ve kaftan modellerimizle renkli el güllerimiz ile muhteşem mumlarımızla Sunum yapıyoruz.

Yanında gelin hanımın renkli duvak modelleriyle taçlarla damat bey için hazırladığımız kostümü yelek fes gibi malzemelerle donatıyoruz. Ve tabi gelin hanımın arkadaşları içinde  kaftanlar sunuyoruz.

Şirketimiz bütün bölgelerde profesyonel çalışmalar sergileyerek sizlere mutluluğun en güzelini sunuyor. Yanında gelin hanımın renkli duvak modelleriyle taçlarla damat bey için hazırladığımız kostümü yelek fes gibi malzemelerle donatıyoruz. Ve tabi gelin hanımın arkadaşları içinde  kaftanlar sunuyoruz. Taleplere göre farklı sunumları yapılarak özel Hint kınası, DJ, Program sunucusu, Ses sistemi, Yöresel oyun ekipleri ve daha çeşitli bir çok aktiviteyi sunarak zengin bir tarzda hayallerinizi süslüyoruz.

İstanbul Avrupa yakası Kına Gecesi organizasyonu

Kına Organizasyonu Program Akışı

 Özel gün ve gecelerinizde kına organizasyon çalışmaları yaparak hayallerinizin ötesinde sizlere unutulmaz anlar yaşatıyoruz. Kına organizasyonu planlarken gecenizin kusursuz ve unutulmaz olmasını istiyorsanız aradığınız sayfadasınız.

Gerçekleşen program akışında öncelikle gelin hanımla gece öncesi yapılan provalarla tecrübeli nedime arkadaşların giriş alanında yapılan gösteri ve oyunların kusursuz bir şekilde çalışması yapılmaktadır.

Sizler için titizlikle hazırladığımız kına gecesi organizasyonlarında gelinlerimiz için özenle seçilmiş saray taht modelleri, renkli duvaklar, gelin tefi, ziller ve göz alıcı bindallı modellerimizi hizmetinize sunmaktayız.

Birbirinden güzel ve çeşitli kına gecesi malzemelerimiz ile eğlencenizin dozunu ikiye katlayıp sizlere en güzel şekilde hayallerinizi yaşatıyoruz .

Akabinde son hazırlıklar bittikten sonra çiftlerimiz için nihayet beklenen gün geldiğinde seçtiğiniz taht modelleri, kaftan, bindallı ve  diğer kına gecesi organizasyonu programında sunulan ikramlık ve malzemeleri hazırlıyoruz. Giriş için ayarlanan müzik ile nedime kızlarımızla birlikte önce gelin hanımla akışta damat beyle davul eşliğinde akış sürmektedir. 

Programa farklı bir renk katarak çiftlerimiz seçtiği dans şarkısı ile bu anı fotoğraf ve video çekimleri ile ölümsüzleştiriyoruz. Ardından pasta kesimi ve takı töreninden sora kalan zaman aşamasında doyumsuz eğlencelerle keyifli halaylar ve oyun havaları ile seçtiğiniz arşivi sizin belirlediğiniz sıralamada sergiliyoruz.

Değişik Kına Gecesi Etkinlikleri

Gelinlerimizin vazgeçilmez gecesi ve kültürümüzün kıymetli parçası kına gecelerini sizler için yepyeni fikirler ile organize edip bu kutlu gününüzde duygularınıza ortak olmaktan onur duyarız .

İnanç organizasyon sizlere boğazın muhteşem güzelliğinin yaşarken teknede kına gecesi organizasyonu kapsamında muhteşem bir davet çalışması sizin için hazırlıyor. Hayatınız boyunca unutamayacağınız farklı konseptleri sizler için hazırlayarak mavi suların güzelliğini İstanbul’un ilçesi boğaz turu ile beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyoruz.

Aile arasında yapmak istediğiniz düğün gecenizde sizler için mekanınıza gelerek evde kına gecesi organizasyonu hizmetlerimizi de profesyonel nedime arkadaşlarımızda sizleri eğlencenin doruğuna ulaştırıyoruz.

Kına organizasyonu malzemeleri konseptleri

Kına Gecesi Organizasyonu Fiyatları Nelerdir?

Kına organizasyon fiyatları artık gözünüzü korkutmasın çünkü bizler siz değerli müşterilerimiz için her şeyi en ince ayrıntısına kadar organize edip sizlere en makul fiyatlar ile sunuyoruz .

İnanç organizasyon olarak her cebe hitap eden paketler düzenleyip bütün müşterilerimizin memnuniyetini hedefliyoruz .

Masraflarınızı en aza indirip birinci kalite ekipmanlarımızı hizmetinize sunup bu değerli gecenizde bir aile sıcaklığı ile yanınızda olup sizlere destek veriyoruz .

Sektör içerisinde ün salmış inanç organizasyon olarak donanımlı ve göz alıcı ekipmanlarımızı en makul fiyatlarla siz değerli çiftlerimizi zora sokmayacak şekilde hizmetinize sunuyoruz . Evlilik yolunda olan değerli çiftlerimizi zora sokmamak ve hayallerinin ötesinde unutulmaz bir kına gecesi yaşatmak için elimizden gelenin en iyisini  yapmaktayız .

Dilediğiniz tasarımlar yaparak kına geceleri  ortalama 2000 TL İKİBİN TL olarak başlangıçta tercihlere göre şekillendirilebilir.

Kına Gecesi Organizasyonu Fiyatları

Kına organizasyonları fiyatları ile Türkiye şartlarında Dünya evine girmeye hazırlanan siz değerli çiftlerimizin mutluluğunu göz önüne alarak sizlere en güzel şekilde hizmetlerimizi sunuyoruz . Sizleri cep yakan fiyatlarla mağdur etmek yerine sizlere en uygun birinci kalite ekipmanlarımız ile hazırlıyor ve yılların tecrübesine sahip ekibimizle sunuyoruz

Kına tahtı ve arka fon seçenekleri
Gerin hanımın kaptanı aksesuarları kostümü
Nedime 2 kişi gelin hanımın duvağı farklı renk seçenekler
gelin hanıma kar spreyi
gelin hanıma yelpaze damat ve özel yeşil kına örtüsü
bayan profesyonel DJ
gelin hanımın arkadaşlarına 10 adet bindallı
misafirlere 100 adet Kuru kına
kına sepeti ve kına tepsisi
10 adet halay mendili
10 adet elmanı
10 adet tef
5000 TL
Nedime ekibi 4 kişi2000 TL
İkramlık Kuru pasta 20 TL
Kına süslemeleri1000 Tl
Sünnet Kınası3000 tl
Kına Tahtı 1500

Kına Organizasyonu Paketleri

Kına organizasyonu fiyatları ve sizlere özel kapsamlı paketleri İnanç organizasyon tercih ve bütçenize göre hazırladığı seçeneklerde ekleme veya çıkarma yapabilirsiniz. Tamamen size göre hazırladığımız kusursuz bir hizmet amacı ile yılların bize kazandırdığı deneyim ile aile ve arkadaşlarınızla geçireceğiniz bu gecede sıradan yapılan kına organizasyonları gibi değil tamamen isteğiniz üzere düzenleme yapıyoruz.

 Her şeyi en ince ayrıntısına kadar sizler için düşünüp kusursuz bir titizlikle onayınızdan geçmesi üzere siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Bu özel ve unutulmaz gecenizde gözünüz arkada kalmayacak ve eğlenceyi doruklarda yaşayacaksınız. Her zevke hitap eden güncel paketlerimiz arasında konuklarınıza görkemli bir gece yaşatacağınız gibi sade şık ve anlamlı
bir gecede yaşatabilirsiniz .

Kına Gecesi Organizasyonu İstanbul

Kına gecesi organizasyonları İstanbul bölgesinde sayısız programlara imza atan inanç organizasyon Tarihi milattan önceki devirlere dayanan kına yakma adeti geçmişten günümüze kadar taşımıştır. Toplumuzun önem verdiği bir adet olmaya devam vermiştir. Gelinlerin çokça önem verdiği bir adet olmaya devam eden kına geceleri coşku ve sevinçle kutlanmaya devam edilmektedir .

Geleneklerin ötesinde Kına organizasyon programları İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası genelinde en büyük ekip yoğunluğuna sahip olarak sınırsız hizmette yanınızdayız. Yaşadığınız bölgeye sorunsuzca ekip olarak ulaşarak kusursuz süsleme yaparak gördüğünüz mekanı adeta beklentilerinizden fazlası ile donatıyoruz. Her dönem yenilenerek yılın en tarz modelleri ile gönlünüzün içinden geçen tüm özel tasarımlar size ait görkemli sunumlarla hazırlıyoruz.

Kına Gecesi Organizasyon şirketleri

Kına gecesi organizasyonu yapan şirketler arasında farklı çalışmalar sürdüren firmamız bütün bölgelerde profesyonel çalışmalar sergileyerek sizlere mutluluğun en güzelini sunuyor. 2002 yılından bu yana sektörde bulunan tecrübeli ekibimiz ve köklü kültürümüzün kıymetli gelenekleriyle harmanlanmış modern detaylarla müşterilerimizi bu özel günlerinde telaşlarından sıyrılıp günün tadını çıkarmaya davet ediyoruz.

Özellikle yoğun çalıştığımız bölgelerde kına organizasyonu İzmir fiyatları ile 2000 TL başlangıç fiyatlarla konuşulabilir. Daima en iyisini sizlere sunmaya çalışıyoruz.

İnanç organizasyon olarak değerli müşterilerimize sunduğumuz kına organizasyon akışı şu şekildedir ;

 1. Konukları lokum ve gül suyu ikramımız ile kapıda karşılama
 2. Birini kalite atıştırmalıklar ve meşrubat ikramı
 3. Kına merasimi öncesi eğlence
 4. Gelin hanım ve nedimelerin coşkulu kına girişi
 5. İsteğe bağlı yemek ikramı
 6. Tüm ritüelleri ile kına merasimi
 7. Damat baskını
 8. İstek parçalar eşliğinde doyasıya eğlence
 9. Çiftin aileler ve dostlar ile fotoğraf çekimi
 10. Kapanış
Kına organizasyonu fiyatları 2024

Kına Yakma Merasimi

Kına gecesinin en çarpıcı anlarından biridir kına yakma merasimi. Acıklı ağıt ve türküler eşliğinde gelinin kız kardeşinin veya kız
arkadaşının sunduğu görkemli kına tepsisindeki kına gelinin avucuna yakılır.
Geleneklerden biri olarak gelin kayınvalidesi avucuna altın yerleştirmeden avucunu açmaz.

Geline kına yakıldığı gibi damada da kına yakılır. Genelde damadın evinde yapılan bu ritüel kız evinden gönderilen kınanın damadın serçe parmağına yakılmasıyla gerçekleşir. Damat kınasının bir diğer ismi de güvey kınasıdır .

Akabinde son hazırlıklar bittikten sonra çiftlerimiz için nihayet beklenen gün geldiğinde seçtiğiniz taht modelleri, kaftan, bindallı ve  diğer kına geceleri programında sunulan ikramlık ve malzemeleri hazırlıyoruz. Giriş için ayarlanan müzik ile nedime kızlarımızla birlikte önce gelin hanımla akışta damat beyle davul eşliğinde akış sürmektedir.

Kına organizasyon paket fiyatları İstanbul

Kına Eğlencesi İle Görsel Şölen

Programa farklı bir renk katarak çiftlerimiz seçtiği dans şarkısı ile bu anı fotoğraf ve video çekimleri ile ölümsüzleştiriyoruz. Ardından pasta kesimi ve takı töreninden sora kalan zaman aşamasında doyumsuz eğlencelerle keyifli halaylar ve oyun havaları ile seçtiğiniz arşivi sizin belirlediğiniz sıralamada sergiliyoruz.

Gelin ve annesini duygulandırıp ağlatmak için söylenen ağıt ve türkülerde gelin ve annesinin karmaşık duygularına şahit olmak amaçlanır. Kına yakma merasimi bittikten sonra kına eğlenceleri kaldığı yerden devam eder.
Kına gecelerinde hem ağlanır hem eğlenilir bu da halk arasında gelinler için hem ağlarım hem giderim şeklinde ifade edilir.

Duygusal anları da içerisinde barındıran kına geceleri her gelinin kusursuz geçmesini istediği bir gecedir. Bu nedenle çokça stres yapmakla beraber telaşa kapılırlar ve sürekli bir koşuşturma içerisinde olurlar. Biz inanç organizasyon olarak tecrübeli ekibimiz ile beraber bütün sorumluluğu üzerimize alıp sizleri sadece eğlenmeye davet ediyoruz .

Kına organizasyonu fiyatları 2 tasarım

Kına Organizasyon Malzemeleri

Sizler için titizlikle hazırladığımız kına gecesi malzemeleri ile gelinlerimiz için özenle seçilmiş saray taht modelleri, renkli duvaklar, gelin tefi, ziller ve göz alıcı bindallı modellerimizi hizmetinize sunmaktayız.

Birbirinden güzel ve çeşitli kına gecesi malzemelerimiz ile eğlencenizin dozunu ikiye katlayıp sizlere en güzel şekilde hayallerinizi
yaşatıyoruz. Gecenizin kusursuz geçmesi için sizler için hazırladığımız kına organizasyon malzemeleri ile kalite ve şıklığın simgesi renklerle yeni moda tasarımlarla çeşitli bindallı kaftan ve özel taht modellerimizle büyülü Bir atmosferi sergiliyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin fikir ve isteklerini önemseyip isteğinize göre kına organizasyonu yapıyoruz. Geleneksel eğlencelerden sıyrılıp daha modern kına gecesi organizasyonu isteyebileceğiniz gibi geleneklerimizle harmanlanıp onlardan kopmayarak düzenlenmiş bir kına gecesi organizasyonu da isteyebilirsiniz.

Özel günlerinizde alışılmış mekanlardan sıyrılıp farklı ve güncel mekan önerileri arıyorsanız doğru yerdesiniz çünkü güncel piyasada akışta olan inanç organizasyon geniş tecrübeli ekibi ile beraber sizlere hayallerinizin bile ötesinde duygu dolu anlar yaşatıyor.

Kına organizasyonu Bağcılar Organizasyonu

Kına Mekanları İstanbul Avrupa Ve Anadolu yakasında

İstanbul Kına gecesi mekanları Salon organizasyonlarıyla sınırlı kalmayan inanç organizasyon tekne, bahçe ve ev gibi birçok farklı mekanda da hizmet sunar .

Sizi elbiseyle malzemeyle uğraştırmıyoruz. İnanç organizasyon farkı her şeyi ayağınıza sunuyor. Kına gecenizde Mekan telaşınız varsa Kına yerleri arıyorsanız endişelenmeyin!  yanınızdayız.

Kızlarla neler dağıtılır bayan kına gecesi organizasyon ekibi ile misafirlerinizi lokum ve gül suyu İkramlarımızla karşıladıktan sonra desenli  tepsimiz ile kızlarımızın program akışını hazırladıktan sonra sunumumuzu başlatmış oluruz.

inanç organizasyon sizler için hazırladığı farklı konseptler ile bütçenize göre hazırladığımız kına gecesi organizasyonu uygun fiyat seçeneği ile ucuz ve diğer kına organizasyon paketleri Ücretleri sizin istek ve arzularınıza göre düzenleme ve değiştirme çalışması yapıyoruz. sizlerin hayatınızdaki bu günü rüya gibi yaşamanız için tüm imkanlarımızla en iyisini hazırlıyoruz. Memnuniyetinizi dostlarınıza paylaşmanızı isteriz. Tavsiyeniz  işimizi daha kaliteli yapmamıza yardımcı olur. Desteğinizle yakınlarınızın ve dostlarınızın bu güzelliği bizimle daha nice programlarda yaşamasını arzu ederiz.

Kına organizasyon fiyatları 2024 listesi

Evde Kına gecesi organizasyonu

Her bütçeye uygun ve birinci kalite malzemelerle hazırlanan organizasyonlarımızda farklı desen ebat ve modellerde ilginç kına tahtları yanında minder ve cibinliklerle ortamı cennet bahçesi gibi süslüyoruz .   

İnanç organizasyon olarak sizlere bir birinden göz alıcı süslemeler dışında isteğe bağlı farklı model araçlar tahsis ediyoruz.

Kına gecesi için alışılmışın dışına çıkıp değişik kına gecesi fikirleri düşünen gelinlerimiz için sunduğumuz görkemli kına gecesi salonları haricinde evde kına gecesi , hamamda kına gecesi , teknede kına gecesi ve bahçede kına gecesi organizasyonu gibi birbirinden güzel kına organizasyon paketleri içeren hizmetler sunmaktayız

Evde kına gecesi yapmak isteyen çiftlerimiz için çiftlerimizin istek ve önerileri dahilinde ekibimiz tarafından hazırlanan şık
süslemeleri ev içerisinde dizayn ediyor ve tecrübeli nedimelerimiz ile sizleri eğlencenin zirvesine taşıyoruz.

Gecenizin kusursuz geçmesi için sizler için hazırladığımız kına organizasyon malzemeleri ile kalite ve şıklığın simgesi göz alıcı renkler ve yeni moda tasarımlarla çeşitli kostüm ve aksesuarlar ile büyülü bir atmosfer sunuyoruz.

Hazırladığımız şatafatlı ekipmanlarımız ile hem değerli konuklarımızı eğlenceye dahil edip keyifli vakit geçirmelerini hem de sizlerin bu önemli gecenizde doyasıya eğlenmeniz için gece gündüz çalışıyoruz. sizlere unutulmaz anlar yaşatıp aileniz ve dostlarınız ile beraber değerli hatıralar biriktirmenizi sağlıyoruz .

Kına organizasyonu Ankara tasarım

Tüm Türkiye genelinde sizlere sunduğumuz kına organizasyon uygun fiyat seçenekleri ile fırsatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Geniş kadro profesyonel ekip takım çalışmasıyla bu özel günde düşüncelerinizi dikkate alarak kına organizasyon fikirleri kapsamında özel sunumlarımızı sergiliyoruz. Her bölgede yaptığımız özel çalışmalarla siz değerli müşterilerimizin hayatınızdaki en özel yeri inanç organizasyon farkı ile dolduruyoruz. Yaptığımız programlarda düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Belirlediğiniz özel mekanınızda farklı bir şölen etkinliği ile unutulmaz kareleri sizler için hazırlıyoruz.

Kına organizasyonu değişik fikirler

Kaliteyi ucuz fiyatı her zaman ön plana alıp misafirlerinize hediyelik kuru yaş kına ikramlarımızı da yapıyoruz. Bayan tasavvuf grubu sizin gecenizde bayanlar arası halay ilahi tarzında gecenizde doyumsuz anıları yaşatıyoruz. İstanbul boğazının güzelliğini Tekne kiralama yaparak kına gecelerinizde farklı bir tarz yaşatabilirsiniz. Sunduğumuz boğaz gezisini doyumsuz güzelliğini değişik fikirleri düşünceleri dikkate alarak ürün adetlerini sizin çevrenizin yoğunluğuna göre ayarlıyoruz.  Teknede kına organizasyonu hizmetimizde farklı güncel konseptler ve boğazın mavi suları eşliğinde sizlere unutulmaz anılar bırakan boğaz manzaralı bol kahkaha ve eğlence dolu bir gece yaşatıyoruz .

Alışılmış mekanların dışında temiz deniz havası eşliğinde hayallerinizin bile ötesinde bir kına daveti sunuyoruz. 

Sitemizde kına müzikleri videoları ve program akışımızı takip etmenizde fayda var. Kır bahçelerinde lüks otellerde yalılarda evlerinizde yada aklınıza gelebilecek her türlü mekanda şirketimiz sadece telefonlarınızın ucunda sizleri bekliyor.

Hayatınızdaki ilk özel günü yaşamamış gelinlerimiz kendileri için daima en güzelini seçmek ister. Bundan dolayı kına gecesi organizasyonu ile nelere İhtiyaç duyulur. Program akışı nasıl sergilenir diye sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Özel gününüzde özel araçlar tekne turları,  gemi turları, fayton gezileri, klasik araçlar ve daha sayamadığımız birçok hizmeti sitemizde bulabilirsiniz. Düşünce değişikliklerinde  önceden bizi bilgi sahibi yaparsanız sizin ve bizim için hayırlı sonuçlar olmasına olanak tanır. Unutmayın hayatınızda sadece bir kere bu günü yaşıyorsunuz sizin için kaliteli hizmet ömür boyu unutamayacağınız hatıralar bırakır. Verilen video sayfamızdan https://www.youtube.com/channel/UCGbLjyZXJIiyE3CfVl4OC7Q/videos çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.

Bize 7 gün 24 saat rahat ulaşabileceğiniz 0532 581 0885 irtibat numaramızdan görüşme yapabilirsiniz…

Kına organizasyonu Fatih organizasyonu

Bahçede Kına Organizasyonu

Açık alanda temiz hava eşliğinde dostlarınız ve akrabalarınız ile kına gecenizin tadını çıkarmayı düşünüyorsanız inanç organizasyon sizlere harika tasarımları ve tecrübeli çalışma ekibini sunarak bu özel gününüzde sizlerin yanında olur .

Gelişmiş ses sistemlerimiz ile beraber dileyen çiftlerimize özel ses sanatçısı tahsis ettiğimiz gibi dileyen çiftlerimize de laptop müzik arşivimizle hizmet sunmaktayız.

Laptop müzik arşivine dilediğiniz gibi ekleme ve çıkarma yapabilir aynı zamanda kına organizasyonu paketlerinde isteğinize bağlı değişiklerde bulunabilirsiniz.

Mutluluğunuzu ve memnuniyetinizi sağlamak için güncel fikirlerle geliştirilmiş kına gecesi organizasyon fikirlerini en güzel biçimde sizlere sunmaktayız. Kına davet paketlerimiz her bütçeye uygun olarak hazırlanmıştır ve müşterilerimizi tatmin edecek şekilde onlara sunulmuştur.

Sizleri bu tatlı telaşlarınızdan kurtarıp eğlencenin ve coşkunun tadını çıkarmanızı sağlıyoruz. Bu önemli gecenizde sizin için her şeyi en ince ayrıntısına kadar ince bir titizlikle yapıyor ve hizmetinize sunuyoruz.

Bahçede kına gecesi yapmak isteyen müşterilerimiz için yılların tecrübesine sahip ekibimizi evi içinize sinen en güzel biçimde süslemesi üzere sevk ediyoruz . Saray taht modellerimiz ve diğer kına süslemeleri ile evin ambiyansını tamamen değiştiriyoruz. Sizlerin bu mutlu ve anlamlı gecenizde huzurlu olup kına gecesi eğlencenizin tadını çıkarmanızı istiyoruz .

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan inanç organizasyon isteğe bağlı kına organizasyon paketleri içerisinde değişiklik yaptığı gibi müzik listelerini de yine isteğe bağlı düzenleyip yenilemektedir. 

Her yöreye göre farklı kına organizasyonu imkanları sunup müşterilerimizi kendi gelenek ve göreneklerinden ayırmayarak onlara
anlamlı bir kına gecesi eğlencesi yaşatıyoruz .

Kına organizasyon İstanbul fiyat

İnanç organizasyon Türkiye’nin her yerinde hizmet verir mi ?

GENİŞ PERSONEL YELPAZEMİZ VE İMKANLARIMIZ DAHİLİNDE TÜRKİYENİN  HER YERİNDE HİZMET SUNMAKTAYIZ. SADECE TÜRKİYEDE HİZMET VERMEKLE YETİNMEYEN İNANÇ ORGANİZASYON AVRUPADA DA HİZMET VERMEKTEDİR.

Her yöreye ait farklı kına organizasyonu çeşitlerimiz, birbirinden göz alıcı ekipmanlarımız ve tecrübeli ekibimiz dahilinde ülkemizin her yerine hizmet vermekteyiz.

Kına gecesi organizasyonları her yörede farklı şekillerde işlenmesne rağmen müşterilerimize tamamen istedikleri hizmetleri sunuyoruz.

Her bir ilimiz bizler için değerlidir ve bizler ülkemizin her yerinde müşterilerimizi mutlu etmekten onların önemli gün ve gecelerinde duygularına ortak olup sorumluluklarını hafifletmekten onlara unutulmaz anlar yaşatıp sevinçlerini katlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacıyla her şeyi programlı ve büyük bir titizlikle yapmaktayız . Ürünlerin kalitesinden ve size sunduğumuz kına gecesi organizasyonu dahilindeki her şeyden asla pişman olmayacağınızı temin ederiz.

Önemli gün ve gecelerinize hazırlanırken gözünüzü arkada bıraktırmayacak bir güven aşılayan inanç organizasyon her şeyin gönlünüzce olmasını diler.

Evde kına organizasyonu fiyatları

İslami Kına Organizasyonu

Bayanlar arasında yapılan İslami kına gecesi organizasyonları siz değerli müşterilerimize bayan ilahi ekibi sanatçılarımız da kur’an-ı Kerim tilaveti canlı ilahilerle standart kına program akışını sizlere İslam usullerde sunuyoruz. Bayanlar arasında yapılan kına gecesi organizasyonu İslami program akışı ile ilahilerle bayanlar arasında muhteşem sunumlar ve çalışmalarla  sunumlar yapılmaktadır.

inanç organizasyon Türkiye genelinde birçok organizasyonu imza atarak bayan tasavvuf grubu ekipleri ile kına gecelerinize canlı ilahiler ve diğer yöresel müziklerimizde renk katıyoruz.

Dini kına gecesi program akışı açılış konuşması kur’an-ı Kerim tilaveti, mevlüt canlı sohbetler eşliğinde tefli veya enstrümantal ilahilerle canlı performans sergileyerek sadece bayanlara özel ortamlarda unutulmaz bir program akışı sunmaktayız.

İstanbul kına organizasyon fiyatları

Kuranlı Kına Gecesinde neler yapılır? 

Tamamen erkeklere kapalı ortamlarda bayan hafız ve hocalarımızla doyumsuz bir kur’an-ı Kerim tilaveti sizlere sunarak mevlit programları ve sevdiğiniz ilahi eserleri bayan sanatçılarımızla sizlere keyif dolu programlar eşliğinde sunuyoruz. Bayanlar arasında rahatlıkla eğlenebileceğiniz ve tercih ettiğiniz ilahiler ezgilerle bitmesini isteyemeyeceğiniz bayan sanatçılarımızın muhteşem sesleri ile kulaklarınızın pasını silerek adeta düğünlerinizi hem maneviyatı hem coşkuyu bir arada yaşatıyoruz.

Kına organizasyonu İstanbul

Sıkça Sorulan Sorular

Siz değerli müşterilerimizin aklına takılan ve sormak istediği birkaç soru sizler için cevaplayarak daha ayrıntılı bir plan yapabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz zaman programınızla ilgili bizden bilgi alarak program akışınızı belirleyebilirsiniz.

Gelen misafirlere lokum gül suyu ikram edilerek güler yüzlü personellerimizle karşılama hizmeti yapmaktayız.

Kınalarda genellikle çerez ve pasta dağıtımı konuklara ikram edilmektedir.

Kına oynayarak kına merasimi hazırlıklarımızı da bu arada sürdürmekteyiz. Kına başlangıcında tercih edilen kına şarkısı ile gelini sahneye alarak nedime kızlarımızla güzel bir giriş konsepti hazırlamaktayız.

Giriş programı yapıldıktan sonra tercihe göre dans ve kına yakma ve merasiminde kına yakımı olmaktadır. Kına merasiminden sonra programı kaldığımız yerden eğlenceli müziklerle DJ performansı ile doyumsuz bir program akışı sizlere hazırlamaktayız.

Öncelikle tutulacak mekan ayarlanması gerekmektedir. Misafirlerinizi karşılayacağınız düğün salonu, tekne veya açık hava mekanları misafir konseptinize uyar mı?

Masa sandalye ve süsleme düzeni sizin için yeterli gelir mi?

Bu tür konulara  dikkat edilmesi gerekir.

İkinci planda kına gecesi organizasyonunuzu yapan organizasyon firmasının bulmanız gerekmektedir. İnanç organizasyon bu konuda tercihlerinizi ihtiyaçlarınızı karşılayacak geniş konseptli kına malzemeleri ve profesyonel rakipleriyle sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca kına malzemelerinde özel tasarımlarla veya standart paketlerle ne istediğinizi ve nasıl bir program akışı yapmak istediğinizi belirlemeniz gerekmektedir.

Belirttiğimiz gibi bu tür konularda profesyonel destek almak isterseniz inanç organizasyon ekibine 7/24 ulaşarak bilgi danışabilirsiniz.

İslami kına gecelerinde öncelikle tamamen bayanlara ait mekanda hazırlıklar yapılmaktadır. Bayan ekip arkadaşlarımızla mekanımızı dizayn ederek tercih ettiğiniz model ve tasarımlarla sunumlarımızı düzenleyerek bayan DJ veya bayan tasavvuf grubu ekiplerimizle açılış konuşmamızdan sonra kur’an-ı Kerim tilaveti sohbeti kısa mevlüt ve canlı ilahilerle muhteşem bir program hizmeti sizlere hazırlamaktayız.

İnanç organizasyon olarak sizlere en iyisini hazırlamakta ve ihtiyaçlarınıza en güzel şekilde cevap vermektedir.

Günümüzde töre ve adetlerimize göre bu tür etkinliklerin büyük bir kısmını erkek tarafı karşılamaktadır.

Mekan seçimi ve ikramlıklar çoğu zaman erkek tarafına ait olsa da istisnalar dahilinde bayan tarafı da bu tür konularda gönüllü olabilir. Tercih edilen kına organizasyonu ve misafire sunulan ikramlıklar kaftan ve kuaför ve ulaşım masrafları yüksek düzeyde erkek tarafına aittir. İmkanlar dahilinde bayan tarafı veya erkek tarafı bu tür konularda müsamaha göstererek ortak bir çalışma yapılabilir ya da tek taraf üstlenebilir.

Geleneksel olarak yıllardır günümüz şartlarında düğün öncesi hazırlık olarak yapılan bir eğlence türüdür. Kına geceleri zorunlu olmasa da evlenen çiftlerimiz tarafından özellikle tercih edilen ve evlilik öncesi küçük bir kutlama tarzında yapılan bir merasimdir. Genellikle kına geceleri gelinler için baba evinden ayrılmanın hüznünü bir nebze olsun unutturmak için arkadaşlarla yapılan kısa bir eğlence türüdür.

4 Yorum

 1. sunulan imkanlar ve fiyatlandırma çok dikkatimi çekti. neredeyse evden çıkın gelin biz hallederiz noktasına gelmiş. KIna ile düğün hazırlıklarını organize edebileceğini düşünüyorum. Yaz sonu için hazırlık yapıyorduk. Çok güzel olacağını düşünüyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları