Ömer Döngeloğlu iletişim

[vc_row][vc_column][vc_column_text]İlahiyatçı yazar Ömer Döngeloğlu iletişim konser seminer ve düğün davet organizasyonu resmi iletişim sitesi inanç organizasyon 0532 581 0885 numaralı irtibattan ulaşabilirsiniz.

Ömer Döngeloğlu iletişim bilgileri

İlahiyatçı yazar Ömer Döngeloğlu çeşitli  Televizyon kanallarında gerçekleştirmiştir.[/vc_column_text][us_single_image image=”19269″ size=”tnail-masonry” align=”left” link=”url:https%3A%2F%2Financorganizasyon.com%2Fgrup-tillo-iletisim%2F||target:%20_blank|”][vc_column_text]Bulunduğu dini sohbet programları ile tüm Türkiye’de gönüllerde taht kurmuş samimi ve düzgün bir karaktere sahip kişiliği ile İslami sohbet ve anlatımları ile konser seminer ve davetlerde inanç organizasyon öncülüğünde sizlere hizmet veriyoruz. inanç organizasyon düğün organizasyonu başta olmak üzere sizlere sunduğu bir çok fırsatlar ile hayatınızın en özel gün ve gecesini yaşamanız için tekne kiralama bir çok alanda

Ömer Döngeloğlu Kimdir

Türkiye’de sevilen güzel sunum ve sohbetleri ile sizlerinde tanıdığı ilahiyatçı ve sunucu Ömer Döngeloğlu evli ve 5 tane çocuğu vardır. 1968 yılında Tokat Zile dünyaya gelmiş, tüm araştırmaların kaynaklarında 1 Ocak doğumlu olarak söylenmektedir.[/vc_column_text][us_single_image image=”19268″ size=”tnail-1×1-small” align=”right” link=”url:https%3A%2F%2Financorganizasyon.com%2Fsedat-ucan-ilahi%2F||target:%20_blank|”][vc_column_text]Bu sebeple tam olarak bilinmese’de burcu oğlak olarak bilinmektedir.

İkametgah olarak Yaşantısını İstanbul’da devam etmektedir. Tokat Zile Altın yurt İlk okulu okuyarak lise dönemini Zile İmam Hatip Lisesinde devam ederek Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesini başarı ile bitirerek  mezun olmuştur.

İyi bir seviyede İngilizce ve Arapça lisanını iyi bilmektedir. Ömer Döngeloğlu aslen Tokat Zile lidir. Uzun dönem Zile’de İmam Hatip olarak görev yapmıştır.

Ömer Döngeloğlu Sohbet

Genellikle Ramazan ayı içerisinde iftar, sahur ve özel dini günlerde çeşitli televizyonlarda Ömer Döngeloğlu sohbetleri ve anlatımları ile İslami bilgiler ile aklınıza takılan her soruyu aydınlatarak cevap veriyor.[/vc_column_text][us_single_image image=”19270″ size=”tnail-1×1-small” align=”left” link=”url:https%3A%2F%2Financorganizasyon.com%2Fabdurrahman-onul-iletisim%2F||target:%20_blank|”][vc_column_text]İslami bilgilerle hayatımızda yanlış yaptığımız ve bilmediğimiz bilgileri anlatarak  bilgilenmemiz  faydalanmamız için gerçekleştirdiği özellikle çok istenen Kerbela sohbeti ile programlar ile başarılı yayın hayatına siz değerli gönül dostlarının desteği ile devam etmektedir.

İlahiyatçı yazar 2000 yılında yazdığı Hz. Peygamberin İzinde isimli kitabı ile başlangıç yaparak 2012 yılında Peygamberimizin Dostları ve çalışmalarına bir sürev ara verdikten sonra 2014 yılında Allah Resulünü Görenler adlı kitabını sizlere sunmuştur.[/vc_column_text][us_single_image image=”19271″ size=”tnail-1×1-small” align=”right” link=”url:https%3A%2F%2Financorganizasyon.com%2Fabdullah-beyhan%2F||target:%20_blank|”][vc_column_text]Kendini ilme ve faydalı işler yapmaya adayan mükemmel insan Dillerden Düşmeyen 100 Dua & Sözün Miracı Dua ve Mus’ab b. Umeyr adlı  6 tane kitap sizlerin görüşlerine sunmuştur.

Ömer Döngeloğlu Neden Çıkmıyor

İlahiyatçı yazar ve sunucu Ömer Döngeloğlu önden gidenler programına bir süredir yayınlarına ara verdiği için seven dostları sürekli mesaj atarak Ömer Döngeloğlu iletişim kurmak için linkine tıklayarak inceleyebilirsiniz. Ömer Döngeloğlu neden çıkmıyor hangi kanalda Programı ne zaman başlayacak diye sürekli bilgi arayışındalar. İnanç Organizasyon hizmetlerimizden faydalanmak için yaptığımız çeşitli çalışmalarımızda videoları izleyerek keşfedebilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları