Ömer Karaoğlu İletişim

Prof. Dr. Ömer Karaoğlu iletişim Menajerlik Konser davet organizasyonu bilgileri detayları inceleyin. İnanç organizasyon irtibat telefonu 0532 581 0885 numaradan ulaşabilirsiniz.

Ömer Karaoğlu iletişim numarası
Ömer Karaoğlu iletişim

Ömer Karaoğlu İletişim Konser Organizasyonu

Sanatçı müzisyen ve bestekar kimliği ile şiirleri ile hafızalarımızda yer edinmiştir. İnanç organizasyon değerli sanatçının bir çok özelliğe ve yeteneğe sahip olan Ömer Karaoğlu konser ve etkinliklerde sizlerle buluşturuyoruz. Sanatçının en bilinen eserlerini canlı bir performans ile dinlemek için inanç organizasyon sayfamızı inceleyebilirsiniz. İnanç organizasyon sizlere hizmeti verirken kalite ve uygun fiyat politikasını daima üst düzeyde tutuyor.

 Yapılan hizmetlerde Türkiye’de Avrupa ve Asya bölgelerinde bir çok ilahi sanatçısını sizlerle buluşturuyor. 

Düğün organizasyonu sünnet organizasyonu ve daha ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hizmeti tek kalemde sizlere hesaplı fiyatlara sunuyoruz. 

Ömer Karaoğlu ilk albümü ilahiler ve şarkılar ile sizlere en sevilen eserleri inceleyebilirsiniz.

 1. Ömer Karaoğlu Şehit tahtında
 2. Mekke
 3. Ömer Karaoğlu arzuhal
 4. hasret kafesi
 5. Ömer Karaoğlu
 6. kuşlar
 7. Ömer Karaoğlu Kudüs
 8. Yolmu dayanır
 9. Ömer Karaoğlu la ilahe illallah
 10. Meryem gibi
 11. Ömer Karaoğlu Eyüp sabrım yok benim

Boğazda tekne kiralama gibi davet toplantı ve her türlü etkinliklerde sizlere hizmet veriyoruz. Ezgi ilahileri fon müziği inceleyin.

Ömer Karaoğlu şehit tahtında
Ömer Karaoğlu ilahiler
ömer karaoğlu irtibat numarası
Ömer Karaoğlu telefon numarası

Şehitler tahtında sözleri albümleri mp3 indir yaparak cihazlarınızda istediğiniz gibi keyifle dinleyebilirsiniz.

Ömer Karaoğlu ilahileri ezgileri ile ilahi listesi ve son albüm eserleri keşfedin. Sunduğumuz seçili eserlerden

 1. Adı için yaşamak
 2. Bilemezler
 3. Doğ ey güneş
 4. Yusuf değilim kuyuda
 5. Şehitler ölmez ilahisi
 6. Eyüp sabrım yok benim ölüm var
 7. Ölüm gibi tüm dinletilere ulaşabilirsiniz. 

DOÇ. DR. Ömer Karaoğlu hayranlarına İstanbul üniversitesi mezunu olduğunu bildirmek isteriz.

Ömer Karaoğlu kitapları  yeni ilahileri ve çalışmalarını iletişim bölümünden bilgi sahibi olabilirsiniz.

SANATÇININ YAŞAM SÜRECİ

Seven dostların meraklarını gidermek için Ömer Karaoğlu kimdir ve hayatı hakkında bilgileri sizlerle paylaştık. Müzisyen ve sanatçı kimliği taşıyan sanatçı 1967 senesinde İstanbul’da gözlerini açtı.

sanatçının babası daha küçük yaşta ilim üzerinde büyüterek büyüdüğü zaman din işlerinde memur olmasını çok istemişti.  Ömer Karaoğlu’nun 1 abisi var. Daha çocuk yaşta müziğe olan aşkı ve tutkusu ile küçük yaşta babasından izinsiz gitar çalmaya başladı.

Ve zamanla kendini geliştirerek okul korusunda görev almıştır. 1985 senesinde İTÜ bitirerek Makine mühendisliğini kazanmıştır. 

Ö. Karaoğlu Mekke
Ö. Karaoğlu iletişim şarkılar

Mühendisliğin böyle yetenekli bir insana yetmediğini düşünerek tekrar sınava girmiştir. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesini başarılı bir şekilde bitirerek hayatına başlamıştır. Arkadaşları arasında Ammar acarlıoğlu ile yakın dostlukları bulunmaktadır.

Sanatçı İktisat Tarihi bölümünde doktora yapan sanatçı 28 Şubat döneminde başörtülü kız kardeşlerimize destek vererek bu güzel düşüncesi ile haksız eğitim sistemi olduğunu ve yapılan baskılardan dolayı ihraç alan sanatçı bu görevden istifa etmiştir. Ömer Karaoğlu yaptığı özel ilahi ve ezgi tarzında yaptığı besteler ile müzik sevenlerin gönlüne hitap eden nağmeler ile hafızalarında derin bir iz bırakmıştır. Sanatçı evli ve 2 çocuk babasıdır.

ÖMER KARAOĞLU İLAHİLERİ

Sanatçı ilahi ve ezgileri Türkiye’de ve Avrupa’da verdiği çeşitli konserler ile inanç organizasyon diğer önemli ilahi ve ezgi sanatçılarını dünyaca ünlü hafız ve hocalar ile tekne kiralama açılış organizasyonu ve ihtiyaç duyduğunuz her alanda kısa çözümler ile sizlere hizmet veriyoruz.

Türkiye’nin en değerli üstadı kalitesini kanıtlamış değerli sanatçı Ömer Karaoğlu şehit tahtında eseriyle özellikle siz gönül dostlarına unutulmaz bir eser bırakmıştır. İnanç organizasyon olarak sizlere sunduğumuz farklı hizmetleriyle programınız kapsamında keşfedebilirsiniz. Etkinliklerini de yapacağınız çeşitli çalışmaları sayfamızda inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Avrupa’dan değerli sanatçımıza ulaşmak isteyen misafirlerimiz bizim iletişim numaramız da ayrıntılı bilgilere sahip olabilirler

Yapılan çalışmaları incelemek için videolar izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları