Sinan Yılmaz İletişim

Sinan Yılmaz iletişim menajerlik konser düğün sünnet organizasyonu. Detaylar Avrupa Türkiye hattı 0532 581 08 85 numaralı irtibattan ulaşarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Sinan Yılmaz İletişim Menajerlik Organizasyonu

Sevilen sanatçı konser ve Düğün organizasyonu programlarında rüya gibi bir eğlence sizlere sunuyoruz. Muhteşem sesi yorumu ve sahne performansı ile büyüleyici programlar yapıyoruz. Sanatçı canlı orkestra eşliğinde doyumsuz bir zaman tüneline götürüyoruz.

Dillerden düşmeyen Sinan Yılmaz Şarkıları ile coşkunun  eğlencenin kralı sizlerle buluşuyor.

  1. Karadenizli Sinan Yılmaz yarim sensiz nasıl yaşarım
  2. Dedemin Dedesi
  3. Sinan Yılmaz Lingo Lingo Şişeler
  4. ismini sayıkladım
  5. Sinan Yılmaz Akıllara zararsın

Dar bana yar sözleri remix şarkılarını çeşitli şarkılarla programınıza renk katıyoruz.

Tüm Avrupa’da yaptığımız birçok programları ve mükemmel performansıyla sizleri büyülü bir ortam havasına koyuyoruz. Kusursuz çalışmaları başarısı dillerden düşmeyen sevilen bir isim olarak birçok hayranla doyumsuz müzik keyfi sunmaktadır.

Sevilen sanatçı Sinan yılmaz Kolbastı hoptek horon şarkıları yıllarca zevkle dinlenmiştir. Çeşitli Karadeniz şarkıları ile sizlerle Beraber oluyor.

Sinan yılmaz şarkıları listesi tüm platformlardan inceleyebilirsiniz.

  1. Sinan yılmaz çayır biçiyom çayır
  2. şelale
  3. acılarla dolu iken bu dünya

Sinan yılmaz Trabzon kolbastısı ve damar şarkıları eserlerini inceleyebilirsiniz.

Sinan yılmaz Avrupa bilgileri
Sinan yılmaz iletişim numarası
Sinan yılmaz konser

Sinan Yılmaz Kimdir

Sanatçı 1978 senesinde Trabzon Maçka ilçesinde dünyaya gelmiştir. 6 yaşında ailesiyle birlikte Adapazarı’na yerleşmiştir. İlk ve orta eğitimini Adapazarı bölgesinde tamamlayarak Lise eğitimin yarısında Almanya’da tamamlamıştır.

Sanatçı müzik hayatına Almanya’da başlayarak büyük bir yol kat etmiştir. Türkiye’nin en seçkin şarkıları ile takdir gören sevilen sanatçısı olmuştur.

Sanatçı uzun bir dönem Almanya’da grup kurarak düğün ve eğlencelerde sahnelerde program yapmıştır. 1989’da ilk albümü Sevgi Dünyası ile müzik sektörüne hızlı bir giriş yaparak  1992’de Gurur adlı albümü 1996’da  Kralını tanımam isimli albümünü piyasaya sürmüştür.  Sanatçı Sende Kaldı isimli albümle büyük bir ses getirmiştir.

Albümünün içinde olan Kolbastı şarkısı çeşitli beğeniler almıştır. Şarkılarıyla geçlere hitap ederek dinleyici zirvesine ulaşmıştır. Sanatçı performansı ile Karadeniz müziğini farklı bir zirveye ulaştırmıştır.

Yaptığı özel şarkılarla gönüllerinize hitap ederek büyük bir hayran kitlesi oluşturmuştur. Yıllarca hedefinden ve amaçlarından vazgeçmeyen kıymetli sanatçı daima sizler için en iyisini hazırlamak için enerjisini kaybetmemiştir. Sizlerden aldığımız bu güç ve destekle daha iyisini yapmak için çalışacağız. Katkılarınız güzel düşünceleriniz ve yorumlarınızdan dolayı sizlere teşekkür etmekteyiz. Konser ve davetlerde büyük bir kitleye yoğunluğu ile destekleriniz yaptığımız emeklerin karşılığını bizlere göstermektedir.

Sevilen Şarkıları Kolbastı Klip

Sanatçının Kolbastı parçası o kadar beğeni kazandı ki  bütün eğlencelerde genç yaşlı demeden coşkuyla hep çalındı. 

Sinan y. Karadeniz şarkıları
Sinan yılmaz telefon numarası

Yoğun istek üzerine bu şarkıya klip yapan sanatçı Gümüşhane ilinin Karaca Mağarası olarak bilinen mekanda Klibi’ni yaptı. Torul Belediyesine inanç organizasyon ekibi olarak teşekkürlerimizi sunarız.

İnanç Organizasyon yaptığı bir çok seçenekler ile siz değerli dostlar için organizasyon alanında Limuzin kiralama ve her alanda geniş hizmetlerle tüm Türkiye ve Avrupa Asya’da birbirinden değerli sanatçıları sizlerle buluşturuyor. Tekne Kiralama hizmeti ile düğün davet ve şenliklerde doyasıya bir eğlenceyi boğaz keyfi ile sizlere yaşatıyoruz.

Yıllar boyu kusursuz çalışmalar gerçekleştirerek sizler için en özelini hazırlamaktayız. Sevdiğiniz sanatçılarla bir araya gelerek onlarla tanışarak onların konser organizasyonlarında doyasıya eğlenmek için bizden ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. İhtiyaçlarınız dahilinde sizlere sunduğumuz birçok fırsat ürün ve çalışmaları sayfamızda inceleyerek görsellerimiz den inceleyebilirsiniz.

Genel amacımız sizlerin mutlu günlerinize renk katarak unutulmaz bir gün yaşatmaktır. İnanç organizasyon profesyonel ve güler yüzlü ekipleri ile kusursuz çalışmalar sağlayarak hataya müsamaha etmeden hakkıyla işini yapma çabasındadı

,Yapılan çalışmalarımızı videolarda inceleyerek takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları