Atar Davet Teknesi

Atar davet teknesi 60 kişilik misafir kapasitesi ile küçük gruplara tekne gezisi hizmeti sunmaktadır. Nişan organizasyonu, yüzme turları veya aile arasında teknede yemekli boğaz gezisi yapmak isteyen müşterilerimize keyif alacakları özel teknemizde benzersiz hizmetler sunmaktayız. Farklı kapasitelerde misafirlerinizi ağırlamak için tercih ettiğiniz boyutlarda tekne kiralama sayfamızda inceleme yapabilirsiniz.

Atar Teknesi Boğazda Tekne Gezisi Keyfi

Boğazın tatlı görüntüsünü arkadaşlarınızla dilediğiniz zaman birlikte eğlenerek paylaşabilirsiniz. İnanç organizasyon tekne gezisi yapmanız için özel yemek menülerimizle arkadaşlarınız veya birlikte zaman geçirmek istediğiniz dostlarınıza uygun fiyatlara sunmaktadır.

Teknede Sabah kahvaltısı, boğaz gezisi ile birleşince muhabbet huzur ve keyif dolu vakit geçirmek ve hafta sonu programınıza renk katmak için özel paketlerimizden faydalanmanızı tavsiye ederiz.

Atar teknesi Özellikleri

Boy21 metre
En5 metre
Kat Sayısı2
İç Mekan Yolcu Sayısı45 Kişi
Dış Mekan Yolcu Sayısı60 Kişi
Müzik SistemiVar
MutfakVar
Buz DolabıVar
TuvaletVar
Yüzme PlatformuVar
Atar teknesi ile benzersiz keyifli zaman geçirmek ve uygun fiyatlara size özel hizmetlerimizden erken rezervasyon yaparak faydalanabilirsiniz.
Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları