Gemi Turları

Gemi turları sizlere sunduğumuz özel fırsatlarla Karaca 4 teknesi ile muhteşem bir düğün davet organizasyonu gerçekleştiriyoruz. Özel davet yemeklerini sizlere boğaz turu eşliğinde Sunmaya devam ediyoruz.

Gemi Turları Hafta sonu Karaca 4 Teknesi

Hafta sunu yapacağınız düğün davet organizasyonlarında kampanyalara devam ediyoruz. 

Hafta sonu gemi turları ile yapacağınız özel davetlerde Yapacağınız iş yemeklerinde sizlere sunduğumuz kampanyalı fiyatları inanç organizasyon dahilinde gerçekleştirmeye ne dersiniz.

Şirket programı dahilinde yaz ve kış sezonu olmak üzere hazırladığımız özel kampanyalı fiyatları sizlerin bütçesine uygun olarak hazırlıyoruz. Boğazın muhteşem gezisini ada turları gezisinde masmavi denizin havasını size güzel bir fırsat kapsamında sunuyoruz.

Çeşitli seçenekleri incelemenizi tavsiye ediyoruz. Boğazda güzel bir davet yemeği veya kına organizasyonu programında kendi ekibimiz ile sizlere hazırladığımız programları gönlünüzce eğlenerek yaşayabilirsiniz. Düğün organizasyonları İnanç Organizasyon eşliğinde boğazda en büyük tekne ve yat filosuna sahip firmamız sizlere hafta içi hafta sonuna özel paketler hazırlıyoruz.

Dilediğiniz bir organizasyonda düşük ücretleri sizlere hazırlayarak masmavi suları sakin ortamını dostlarınız ve sevdiklerinizle muhteşem bir etkinlik yapmayı düşünürseniz firmamız daima sizlere 7/24 hizmet sunmaya devam edecektir.

Gemi Organizasyonlarında Mükemmelliği Yaşayın.

Özel gemi turları organizasyonu hizmetlerinde inanç organizasyon sizlere mükemmel bir davet organizasyonu sunarak kaliteli hizmetleri sizlere sunmaya devam ediyor. İstanbul’un en görkemli büyük gemileri ve tekneleri inanç organizasyon bünyesinde sizlere hizmet vermeye hazırdır. İki kişilik kapasiteden 1000 kişilik kapasiteye kadar tekne yat ve gemilerimiz de sizlere sınırsız hizmet ve mükemmel bir yemek organizasyonu tadında dostlarınızla boğazın güzelliğini ve sohbet tadında bir davet organizasyonu sizlere yaşatıyoruz.

En geniş organizasyonları üstlenerek özel seçenekleri fikirleriniz vasıtası taşıyarak sizlere boğazda yemek organizasyonu seçeneklerini dünya mutfağından anlayan aşçılarımız ve özel menülerimiz de dopdolu eğlenceli bir program keyfini sizlere yaşatıyoruz. Türkiye’nin en sevilen sanatçıları grupları ve tasavvuf grubu ekipleri ile sizlere alkolsüz hizmet sunarak maneviyata ve güzelliğe sizleri doyuruyoruz. Kalitenin simgesi İstanbul’un incisi boğazı görkemli ve müthiş yapılarıyla mavi Deniz’in huzurlu tadına varacaksınız. Keyifli bir etkinlik için bizlerden bilgi olarak programınızı netleştirebilirsiniz.

Her türlü fikir önerilerinizi dikkate alarak özel menü seçeneklerinden ve sizlerin belirlediği özel farklı seçenekler olursa biz bu etkinliğinize ekstra çalışmaları tabi tutarak herkesin yapmadığı sizlere özel sürprizler hazırlayarak kaliteli bir organizasyon hizmeti sizlere sunuyoruz. Boğazda tekne kiralama isteğinizde firmanızın belirlediği açılış ve özel yemek toplantılarını profesyonel kadromuz ile sizlere mükemmel servis hizmeti yaparak güler yüzlü kibar davranışlarla müşterilerinize ve misafirlerinize kusursuz bir çalışma programı sunuyoruz.

Boğazda Gemi Turları Organizasyonu

Boğazda gemi turları Dilediğiniz zaman şirketinizin sizlere sunduğu özel seçeneklerden unutamayacağınız güzellikte Hazırlıyoruz. Görkemli bir davet programında gemide düğün programı ile yapacağınız bu özel çalışmayı sizlere düğün salonu fiyatlarına sunarak bütçenize yardımcı oluyoruz. Farklı aktiviteleri siz değerli dostlarımıza keyifli organizasyonlarda düğün organizasyon kına organizasyon ekibimiz sizlere sunduğumuzu beyan ediyoruz. Yanı sıra iftar programları Ramazan’da size getirdiğimiz Yeniçeri ekipleri orta oyunları ve İhtiyacınız olan her türlü hizmeti sizlere kusursuz bir şekilde sizleri uğraştırma ile sunuyoruz.

Sizler etkinlik organizasyonlarınızda görmek istediğimiz çeşitli halk sanatçıları fasıl gurubu tasavvuf ekibi  sizlere sunduğu canlı ilahiler ve Türk sanat müziği ve ezgi eserleriyle, kılıç kalkan ekibi ve çeşitli yöresel halk oyunları gibi yaptığınız etkinlikte getirdiğimiz sürprizleri tek kalemde her türlü ihtiyacınızı karşılıyoruz. Etkinlikleri uygun fiyatları hazırlayarak beklemediğimiz bir uygun ücret karşılığında muhteşem bir davet ve gezi turu sizlere sunuyoruz.

Detaylı bilgi için 0532 581 08 85 numaralı irtibat numarasını bize ulaşabilirsiniz. çalışmalarımızı sizlerin desteği ile daha güzel yaparak etkinlikleri gerçekleştiriyoruz. Soru ve önerileriniz bizden esirgemezseniz bizi çok mutlu edersiniz. Yeniliklere açık olan inanç organizasyon daima güzel fikirleri dikkate alarak yaptığı işte en iyisini sunmaya devam edecektir. Yaptığımız çalışmaları videolarımızı izleyerek aklınızda farklı düşüncelerde olabilir bizi takip etmenizde fayda var.

Karaca 4 Tekne Özellikleri

Karaca 4 Tekne Boy:                       33 metre

Karaca 4 Tekne En :                          8 metre

Tekne kokteyl kapasitesi:                 250 kişi

Tekne yemek  kapasitesi:              200  kişi

Can yeleği:                         230 adet bulunur.

wc  sayısı:                                      4 adet

jeneratör sayısı :                               3 adet

400x 2 ana Makine

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları