Dursun Ali Erzincanlı İletişim

Değerli sanatçı Dursun Ali Erzincanlı iletişim kurmak için inanç organizasyon Sayfamızdan bilgi alabilirsiniz. 

dursun ali Erzincanlı Seminer
Dursun Ali Erzincanlı iletişim

Konser seminer ve davet organizasyonlarında irtibat kurmak için 0532 581 0885 numaralı telefondan ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dursun Ali Erzincanlı İletişim Konser Davet Rezervasyon

İnanç Organizasyon sizlere sunduğu düğün organizasyonu davet konser tekne kiralama ve daha bir çok hizmet veriyor.

Yanı sıra değerli Dursun Ali Erzincanlı 40 yaşındasın sen yoksun ilahisi ile beğeni toplamıştır. Bir çok değerli şiir ve ilahilerle ile siz kıymetli dostlarımızın özel gün ve davetlerinde sizlere hizmet sunuyoruz. 

Türkiye’de ve Avrupa’nın her bölgesine seven dostlarımız ile buluşuyoruz. Dursun Ali Erzincanlı şarkılar, ilahileri, 40 yaşındasın , inşirah duası, sen yoksun, ilk yıldızlar, uhud yağmur geçer, direniş, Kudüs, en sevgiliye eserleri ve yeni albüm çalışmalarını dinle yazarak görebilirsiniz

Sanatçının Yaşamı Ve Nereli

Dursun Ali Erzincanlı nereli Türkiye’nin yetiştirdiği Şair Müzisyen, Oyuncu ve Tasavvuf Müziği Sanatçısı olarak  1969 yılında Erzurum Doğumludur. Babası Osman annesi Meliha Erzincanlı dır. Dursun Ali Erzincanlı başladığı eğitim hayatına Abdurrahman Şerif Beygu İlk Okulunda başlamıştır. 

Sanatçı Erzurum Müftülüğünde ve Gürcü kapı Cami’de, 3 sene süresince Kur’an-ı Kerim ve din ve ilim dersleri almıştır. Lise dönemini Erzurum İmam Hatip Lisesinde bitirmiştir.

dursun ali Erzincanlı nereli sevgili
dursun ali Erzincanlı nereli Kaç yaşında
Dursun ali Erzincanlı Telefon bilgileri
Dursun ali Erzincanlı Telefon numarası

1992 senesinde eğitimine İstanbul Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Edebiyat bölümünü başarılı bir şekilde tamamladı. Okulunu bitirdikten sonra ailesi ile İstanbul’a yerleştiler. Sanatçı 1993 yılına kadar 1 yıl kadar devam eden özel film yapım sürdü. Firmasında kıymetli yönetmen Mesut Uçakan ile film çalışmalarına devam ettiler. Sene 1993 temmuz ayı içinde Radyoculuk hayatına Moral FM’de programcı olarak başladı. Bu çalışmalar sanatçının kaliteli program yapması ile sevenlerinin ısrarı üzerine Yaklaşık 10 sene Moral FM’de sürdü.

Dursun Ali Erzincanlı Şiirleri

Radyoculuk hayatına 3 yıl boyunca Radyo On beşte icra ederek devam etti.

Haftalık yaptığı programları her pazar günü saat 00:45’te devam ediyor. 

Aşk-ı Şeyda isimli programı Son 5 yılı özellikle biricik peygamber efendimizin hayatını ve ona övgüler yaparak okudu. Şiirlerini ve onun mübarek yaşantısını ele alarak muhteşem yorumu ile şiirsel bir anlatımla sunmaya özen gösteriyor. Yaptığı yoğun çalışmaları istinaden yaklaşık her yıl bir albüm hazırlayarak siz değerli gönül dostlarına sunmaya çalışıyor.

Genel olarak çıkardığı  albümleri ramazan ayına denk getirmeye özen göstererek hayranlarına sunmaya çalışmıştır. Değerli sanatçı 2000 senesinde hazırladığı ilk Naat-ı Şerif’i ile sunulan ve devam eden çalışmalarında “Faran Dağları’nda Açan Sevgili” şiirini  albüm olarak düzenledi.

Sizin  bildiğiniz En Sevgiliye ismi ile  hazırlanan bir serinin ilk çıkış albümü olarak piyasaya sunuldu. Biricik Hz. Muhammed’in (sav) hayatını ve yaşantısını konu alan özel çalışmalarda bulunmuştur. 

Dursun A. E. ilahileri Mp3
Dursun A. E. ilahileri dinle

Yapılan bu şiir albümlerinin sekizincisi olarak çıkan “Adın geçer” albümü sene olarak 2009 ‘da sizlere sunuldu. Dursun Ali Erzincanlı şiirleri ve albümleri ile ruhunuza sıcak bir manevi rahatlık nefesi sergiliyor.

Dursun Ali Erzincanlı İlahileri

Yapılan Veysel Karani filminin Yönetmenliğini üstlenen Nazif Tunç ve bu çalışmadan sonra ara verilmeden Rabia filmlerinde başrolde oynamıştır. Çalışmaları ile sizlerin sevgisini kazanmıştır. Dursun Ali Erzincanlı İlahileri ve şiirlerine kattığı bu sevgi ile çok sevilen bir baba unvanını taşımıştır. Değerli sanatçı evli ve üç çocuk babasıdır. Sizlere dahi iyi hizmet vermek için Türkiye’nin en özel sanatçılarını sizlerle buluşturuyoruz. 

İnanç organizasyon Dursun Ali Erzincanlı iletişim sohbet şiir konser düğün davetler için bizimle irtibat kurabilirsiniz. inanç düğün organizasyonu mehter takımı sünnet organizasyonu olmak üzere ihtiyaç duyduğunuz bir çok hizmeti sizlere sunuyor. Ayrıca İstanbul boğazda tekne kiralama yat kiralama limuzin ve klasik araç kiralama hizmetlerini de sizlere sunuyoruz. Yapılan çalışmaları izlemek için videolar linki ile izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları