Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları

  • inancorganizasyon@gmail.com
  • +90 532 581 08 85

Tekne Organizasyonu

Tekne organizasyonu ile sizleri yaptığımız özel fırsatları Tale 1 teknesi deneyebilirsiniz. Muhteşem davet organizasyonlarına hizmet veriyoruz. 

Çeşitli tanıtım iş yemekleri ve özel teknede düğün fiyatları organizasyonları etkinliklerinde kadromuzla yanınızdayız. Yaptığımız özel menü sunumları ile muhteşem bir program sizlere düzenliyoruz.

Tekne Organizasyonu Fiyatı Tale 1 Teknesi

Kalitenin ve mükemmelliğin ötesinde tekne organizasyon fiyatları paketlerini bütçenize göre ayarlayabilirsiniz. Sunduğumuz kapsamlı seçeneklerle yemekli tekne organizasyonu yaparak gelen misafirlerinize mükemmel bir ziyafet yaşatabilirsiniz.

Özel fırsatları hazırlayan firmamız özel düzen ve farklı alternatif seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Keşif edebilmek için teknolojide üst seviyede olan Tale 1 teknesi mekanında sizleri misafir etmek istiyoruz. Müsait olduğunuz bir gün de sizleri teknemiz de ağlayarak muhteşem düğün organizasyonu hizmetlerimizi sizlere sunarak keyifli bir etkinlik yaşamanıza yardımcı oluyoruz.

Dünya evine giren kıymeti çiftlerimize davetlilerin ve dostlarına mükemmel boğazın eşsiz güzelliğini tekne yemek organizasyonu özel menülerimiz de her bütçeye uygun düzenlemelerimizi sunuyoruz.

 

Tekne organizasyonu İstanbul Bölgesi’nde çeşitli Deniz araçlarımızda sizlere sunduğumuz özel fırsatları kampanyalarımız dahilinde muazzam bir organizasyon seçeneği sizlere hazırlayarak yaptığınız programda mutluluğunuzu zirveye çıkaracak tekne turu ve bundan sonraki günlerde hep bu günü hatırlayacağınız büyük bir hatıra olarak sizlere sunuyoruz.

Tekne Düğün Organizasyonu Programları

Yeni sezonun özel fırsatlarını değerlendirerek yat kiralama İstanbul bölgesinde kapsamlı çalışmaları görmek için takip edebilirsiniz. İstanbul’u anımsatan mükemmel canlı müzik keyfini inanç organizasyon farkıyla tadabilirsiniz. Bitmesini asla istemeyeceğiniz ve özlemle anacağız bu hatırayı asla unutamayacaksınız.

Sakin ve tertemiz havasında kusursuz bir çalışma örneği ile çocuğunuza yapacağınız özel daveti tekne sünnet organizasyonu dahilinde sizlere ekstra sunduğumuz mehter takımı kiralama hizmetlerini alarak Osmanlı’nın atalarımızın bize Yadigar bıraktığı özel marşları gönlünüze dokunacak ilahileri ve sohbeti ile adeta büyülü bir ortam havasına gireceksiniz.

Her şeyin titizlikle ve kusursuz bir şekilde sizlere planlayarak gününüzün dolu dolu geçmesi için elimizden gelenin en iyisini yapma çabasındayız. tabii bunun yanında yurtdışından gelen misafirlerinize veya iş yemeklerinizde ağlayacağınız özel konuklarınıza sakin bir boğaz havasında tarihi yalıları ve görkemli havasını yaşatarak kurumsal tekne organizasyonu hizmetlerini de bizden talep edebilirsiniz.

Boğazın eşsiz güzelliği ile manevi değeri masmavi Denizi ve Osmanlı Hatıraları izleyerek keşfedeceksiniz. Dışardan gelen özel misafirlerinize personellerimizin kusursuz servis sunumlarını takdir edeceksiniz. Uygun fiyata kaliteli menü seçenekleri hazırlayarak muhteşem davet yemeleri sizleri hazırlıyoruz. Yaptığımız çalışmalar Tabii ki bununla sınırlı değil sayfamızdan yaptığımız çalışmaları inceleyerek bizleri keşfedebilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük organizasyon firması olan şirketimiz geniş kapsam seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Türkiye genelinde ve Avrupa’da kendini daima en üst seviyeye taşımıştır. Müşterilerine her zaman en güzel fikirlerle ortak çalışarak uygun fiyat politikasını ön sırada tutmaktadır. Hakkıyla yaptığımız işleri sizlerin sunumuna döküyoruz.

Tekne Davetleri İstanbul

Tekne organizasyonu İstanbul bölgesinde muhteşem performanslarla kaçırılmayacak özel fırsatlar bilginize sunduk. Arşivlerimizde seçtiğimiz özel müzik albümleriyle ruhunuzu dinlendireceksiniz. Teknenin içinde özel protokol salonunda rahatça toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Doyurucu ses sistemi cihazlarımızla yaptığınız organizasyonu paha biçilmez bir doruğa taşıyoruz.

İhtiyaçlarınızı karşılayacak her türlü kişi kapasitesini alabilecek düzeyde donanımda sos son sistem deniz araçlarımızla sizlere İstanbul boğazında tekne turu organizasyonu hizmetlerini sunmaktayız.

Önceden planladığınız programınızda fiyat analizi yaparken düğün salonu içerisinde yapacağınız maliyeti teknede düğün fiyatları paketlerimiz de değerlendirebilirsiniz. Günün sonunda yaşayacağınız bu deneyimi yakın dostlarınızla ve bu ortamda ağırladığınız misafirlere tavsiye etmek istersiniz.

Sitemizde değerli müşterilerimizin yaptığımız çalışmalarla bize yaptığı düşünceleri ve teknede düğün yorumları butonumuza yaşadığınız o günün deneyimini bizlere aktarırsanız yaptığımız işin yorgunluğunu ve mutluluğunu tamamen hakkı ile vermiş oluruz.

Yeni evlenen çiftlerimize hazırladığımız eğlenceli aktiviteler hazırlıyoruz. Nikah sonrası teknede eğlence fiyat detaylarını dilediğiniz zaman bizleri arayarak istişare yapabilirsiniz. Aile arasında yaptığınız bu tür etkinliklerde birbirinden özel deniz araçlarımızı inceleyebilirsiniz. Sayfamızdaki fotoğraflarından inceleyerek canlı bir şekilde görme şansına da sahip olabilirsiniz.

Açıklamalarımızda detaya fazla girmeden kısa ve öz bir şekilde sizlere yaptığımız çalışmaları hatırlatarak teknede sünnet düğünü fiyatları ve özel paketlerimizi değerlendirebilirsiniz.

Yörenize ait menüleri tercih ederek sizlere özel olarak hazırladığımız seçeneklerde yemekli tekne turu fiyatları dahilinde en özel hizmetleri profesyonel garson ve aşçı ekiplerimiz de hijyenik ve temiz ortamda hazırladığımız lezzetleri sizlere ve misafirlerinize özel sunumlarla takdim ediyoruz.

Sizlerde böyle bir organizasyon hizmeti yaşamak istiyorsanız inanç organizasyon.com sayfamızdan bizlere ulaşabilir 0532 581 08 85 numaralı telefon Numarasından ulaşabilirsiniz.

 Videolarımızı izleyebilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü soru öneri ve görüşlerinizi bizlere sunarak farklı hizmetlerde sizlere yaşatabiliriz. Unutmayın ! inanç organizasyon Türkiye’nin en büyük tekne filosuna sahip Organizasyon firmasıdır.

TALE1 TEKNE ÖZELLİKLERİ

250 Yemek, 400 kokteyl kapasiteli

Teknik Özellikleri

2011 model Turizm belgeli lüks gemi

40 x 10 Metre

 2 MAKİNA
Profesyonel ses ve Müzik sistemi
Kaliteli Işık sistemi

2 Bar – 8 WC

Klima sistemi
Protokol salon
400 yolcu kapasitesi

Puan
Lütfen Hizmetimizi Oylayınız..
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sİte İçİ Arama

TÜm Sayfalar

Sayfalar