Tekne Organizasyonu

Tekne organizasyonu ile sizleri yaptığımız özel fırsatları Tale 1 teknesi deneyebilirsiniz. Muhteşem davet organizasyonlarına hizmet veriyoruz. 

Tekne Organizasyonu Nedir?

Denizler medeniyettir. Denizler özgürlüktür. Denizler cesarettir. Denizler bu dünyanın aslı olan damarlarıdır. Kısacası dünyanın akan kanı sudur, sular da denizlerde, okyanuslarda mevcuttur.

Sizler istediniz biz de gerçekleştirdik. İstanbul tekne organizasyonu düşüncesi olan siz değerli müşterilerimize en büyük zaafımız olan isteklerinizi gerçekleştirmektir.

Tekne organizasyonu genel olarak tercih edilmesinin en önemli sebebi; Boğazda ve huzurlu bir hava eşliğinde yapılan eğlence programları olarak değerlendirilebilir. 

Tekne organizasyonları, günümüzde en çok tercih edilen etkinlik mekanı olarak özel davet organizasyonlarınızda düğün, nişan, sünnet, ve toplu iş toplantılarınızda gözlerden uzak rahat edebileceğiniz ve boğazın efsanevi güzelliğini bir arada yaşayacağınız bir etkinlik hizmetidir.

Yemekli tekne organizasyonu yapan şirketler

En İyi Tekne Organizasyon Firması

Tekne organizasyonlarında güvenli olarak dizayn edilmiş misafir kapasitenize uygun yat, gemi, orta boy tekne ve büyük vapurlarda tercihlerinize göre ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. inanç organizasyon olarak özel davet organizasyonları planlamalarınızda sizlere uygun bütçe hazırlamaktayız. 

Türkiye’nin en iyi organizasyon firması olarak sınırsız seçeneklerle Bir araya gelmek istediğiniz dostlarınızla tekne organizasyonu davetlerinizde özel yemek menülerimizi sizlere sunarak keyifli bir vakit geçirmeniz için olanak sağlamaktayız. Her türlü dizayn ve donanımları sizlerin görüş ve düşüncelerine göre tasarlayarak beklentilerinizin çok ötesinde geçmesi kusursuz bir tekne organizasyonu planlaması yapmaktayız.

Özel Anlarınızı Denizin Büyüsüyle Taçlandırın!

Sizler için hazırlamış olduğumuz düğün ve diğer farklı tekne organizasyonu etkinlikleriniz adeta büyülü bir ortam havasında davetlerinizi gerçekleştiriyoruz. Bu tür için çeşitli davet ve etkinliklerinizde modellerimizi incelemek isterseniz tekne kiralama sayfasından size uygun teknelerimizi inceleyebilirsiniz.

Tekne organizasyonu içerisinde sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı fırsatlar bütünlüğünde gözlerden ırak sevdikleriniz ve yakın çevrenizi kaplayan bu özel gününüzde sizler için sunmuş olduğumuz programları denemenizi tavsiye ederiz.

Tekne organizasyonu keşfet

Tekne Organizasyonları İstanbul Boğaz Turu

İstanbul’da tekne organizasyonları planlamaları yaparak farklı bir etkinlik için bizce bu özel gecenizde, özel ziyaretçilerinize de bir düğün davet teknesi kiralayarak, sizlerin yanınızda olmasını sağlamak ne büyük bir keyif olacaktır.

İnanın her keseyi kapsayan fiyatlarımız doğrultusunda sizlere hizmet etmeye çalışıyoruz. Tekne organizasyon İstanbul paketlerimiz dahilinde sizler istediğiniz gibi kesenize uygun, cebinizi yakmayan fiyatlarla karşı karşıya kalacağınızdan emin olmanızı isteriz.

Hayat akıp giderken birlikteliğinizi taçlandıran bu özel günde, hem sizlerin üst düzey bir gün geçirmenizi, hem de eş dost birlikteliğinizin daha da pekişmesini canı gönülden isteriz. Bunun için üst düzey bir teknik ekiple kolay bir şekilde yapacağımızı temenni ederiz.

Tekne organizasyonu eğlencesi

Hizmet Memnuniyettir

Sizlerin en keyifli günlerinizde evlilik teklifi teknede doğum günü organizasyonu gibi farklı sevinçlerinizde sizlere eşlik ederek her daim bir adım uzaklığınızda olma hedefindeyiz.

İstanbul’da Boğaz tekne turu ile sizleri kaliteli ve gizemli bir yolculuğa çıkarıyoruz. Mavinin derinliklerine hep beraber eğlenceli bir yolculuk yapıyoruz.

Sizlere hizmetlerimizde birkaç seviye yukarı taşımak adına yemekli tekne organizasyonu ve yat kiralama hizmetlerinden yararlanarak hayatınızda yaşayacağınız eşsiz günlerden birine de tanıklık edebilirsiniz.

Tekne Organizasyonları Düğün Törenleri

Sizlere güzel ülkemizin nadide şehirleri arasında kendine yer bulan Türkiye’nin en çok nüfusa sahip şehrinde bulunan boğazına davet ediyoruz. Boğazın güzelliği arasında kendinizi kaybedebilirsiniz.

Boğazda tekne organizasyonu ile kendinizi bu büyülü şehrin muhteşem havasına ve suyuna kaptırmanız da kuvvetli muhtemeldir.

Her zaman söyledik ve yine söylemek isteriz ki hizmetimiz memnuniyetinizdir.

Çeşitli tanıtım iş yemekleri ve özel teknede akşam yemeği organizasyonları etkinliklerinde kadromuzla yanınızdayız. Yaptığımız özel menü sunumları ile muhteşem bir program sizlere düzenliyoruz.

Tekne organizasyonu fiyatları Ada turu

Tekne Organizasyonu Fiyatları

Kalitenin ve mükemmelliğin ötesinde tekne organizasyon fiyatları paketlerini bütçenize göre ayarlayabilirsiniz. Sunduğumuz kapsamlı seçeneklerle yemekli tekne organizasyonu yaparak gelen misafirlerinize mükemmel bir ziyafet yaşatabilirsiniz.

Tekne organizasyonu fiyatları 2024 yeni yılında kişi başı ortalama 500 TL – 1500 arasında Yemekli veya yemeksiz misafir yoğunluğuna göre değişmektedir

Özel fırsatları hazırlayan firmamız özel düzen ve farklı alternatif seçenekleriyle tekne organizasyonu kampanyalı fiyatları değerlendirebilirsiniz. Davet öncesi keşif edebilmek için teknolojide üst seviyede olan birbirinden kaliteli teknelerimizle sizleri misafir etmek istiyoruz.

 Müsait olduğunuz bir gün de sizleri teknemiz de ağlayarak muhteşem düğün organizasyonu hizmetlerimizi sizlere sunarak keyifli bir etkinlik yaşamanıza yardımcı oluyoruz. Dünya evine giren kıymeti çiftlerimize davetlilerin ve dostlarına mükemmel boğazın eşsiz güzelliğini tekne yemek organizasyonu özel menülerimiz de her bütçeye uygun düzenlemelerimizi sunuyoruz.

Tekne organizasyon fiyatı akşam

Yıl Dönümü Kutlamaları

Hayat arkadaşınıza yapacağınız sürprizlerle evlilik yıldönümü kutlamalarında aileye özel hazırladığımız çalışmalarla unutulmaz bir akşam yemeği tadında zaman geçirebilirsiniz. 

Tercihlere göre kalabalık aile ve ortam grubunuzda kişi kapasitesine uygun büyük tekne ve gemilerimizde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Tekne organizasyonu İstanbul bölgesinde çeşitli deniz araçlarımızda sizlere sunduğumuz özel fırsatları kampanyalarımız dahilinde muazzam bir organizasyon seçeneği sizlere hazırlıyoruz. Yaptığınız programda mutluluğunuzu zirveye çıkaracak tekne turu ve bundan sonraki günlerde hep bu günü hatırlayacağınız büyük bir hatıra olarak sizlere sunuyoruz.

Tekne organizasyonu resimleri boğaz

Boğazda Yat organizasyonu

Yeni sezonun özel fırsatlarını değerlendirerek yat kiralama İstanbul bölgesinde kapsamlı çalışmaları görmek için takip edebilirsiniz. İstanbul’u anımsatan mükemmel canlı müzik keyfini inanç organizasyon farkıyla tadabilirsiniz. Bitmesini asla istemeyeceğiniz ve özlemle anacağız yat organizasyonları ile bu hatırayı asla unutamayacaksınız.

Kendinize ayırdığınız ve arkadaşlarınız ile güzel bir vakit geçirebileceğiniz 2 kişiden 70 kişiye kadar kapasitesi olan yatlarımızda boğazda stresten bir nevi uzaklaşmak mümkün.

Boğazın güzelliğini yat organizasyonu kapsamında yaşamak, inanç organizasyon fırsat ve fiyatları ile çok daha kolay. Size özel yeni yılda kampanyalarımızda faydalanmak için detaylı bilgi alabilirsiniz.

İzmir tekne organizasyonu kiralama

Tekne Düğün Organizasyonu Programları

Sakin ve tertemiz havasında kusursuz bir çalışma örneği ile çocuğunuza yapacağınız özel daveti tekne sünnet organizasyonu dahilinde sizlere ekstra sunduğumuz mehter takımı kiralama hizmetlerini alarak, Osmanlı’nın atalarımızın bize Yadigar bıraktığı özel marşları gönlünüze dokunacak ilahileri ve sohbeti ile adeta büyülü bir ortam havasına gireceksiniz.

Kurumsal Tekne Organizasyonu

Her şeyin titizlikle ve kusursuz bir şekilde sizlere planlayarak gününüzün dolu dolu geçmesi için elimizden gelenin en iyisini yapma çabasındayız. Tabii bunun yanında yurtdışından gelen misafirlerinize veya iş yemeklerinizde ağırlayacağınız özel konuklarınıza sakin bir boğaz havasında tarihi yalıları ve görkemli havasını yaşatarak kurumsal tekne organizasyonu hizmetlerini de bizden talep edebilirsiniz.

Boğazın eşsiz güzelliği ile manevi değeri masmavi Denizi ve Osmanlı Hatıraları izleyerek keşfedeceksiniz. Dışardan gelen özel misafirlerinize personellerimizin kusursuz servis sunumlarını takdir edeceksiniz. Uygun fiyata kaliteli menü seçenekleri hazırlayarak muhteşem davet yemeleri sizleri hazırlıyoruz. Yaptığımız çalışmalar Tabii ki bununla sınırlı değil sayfamızdan yaptığımız çalışmaları inceleyerek bizleri keşfedebilirsiniz.

Tekne organizasyonu resimleri 3 İstanbul

Tekne Organizasyonu Tadında  Bekarlığa Veda Partileri

Arkadaş grubunuzla birlikte bekarlığın son gecesinde doyasıya eğlenebileceğiniz açık havada rahatlıkla kurtlarınızı dökebileceğiniz eğlence programları hazırlıyoruz.

İstanbul boğazında tekne organizasyonu özel aktivitelerinde bekarlığa veda partisi Alkolsüz menülerimizle dilediğiniz gibi dekorasyon ve süsleme yaparak günün önemine göre hazırlıklarımızı yapmaktayız. Dilerseniz size özel canlı orkestra getirerek canlı müzik eşliğinde arkadaş ve dostlarınızla şarkılara eşlik edebilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük organizasyon firması olan şirketimiz geniş kapsam seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Türkiye genelinde ve Avrupa’da kendini daima en üst seviyeye taşımıştır. Müşterilerine her zaman en güzel fikirlerle ortak çalışarak uygun fiyat politikasını ön sırada tutmaktadır. Hakkıyla yaptığımız işleri sizlerin sunumuna döküyoruz.

Tekne organizasyonu resimleri 2 İstanbul

İş Toplantıları Ve Etkinlikleri İstanbul Tekne Organizasyonu

İstanbul’da iş toplantıları ve seminerleri için oldukça ilgi çekici rahat edebileceğiniz hem eğlenerek hem de boğaz manzarası eşliğinde oldukça farklı bir deneyim yaşatabilirsiniz.

İstanbul’un stresi trafiği ve Boğucu havasından bir nebze uzaklaşmak ekip kadronuzla iş toplantılarınızı yaparak bir arada da tatil niteliğinde tatlı bir tekne organizasyonu keyfini yaşayabilirsiniz.

iş toplantısı için katılımcı sayısı ve etkinlik durumuna göre belirlediğiniz tekne seçimini konforlu bir ortam havasında size uygun teknelerimizi inceleyebilirsiniz. Yapacağınız bu organizasyonda genel olarak 4 saatlik bir program akışı hem dinlenmeniz hem de işinizi rahat bir kafayla çözmeniz açısından mükemmel bir olanak sağlamaktadır.

Sizin için hazırladığımız özel yemek menülerimizde damak tadınıza uygun keyifli bir muhabbet tadında yemek yiyebilirsiniz. Tekne organizasyonu iş toplantılarında belirlediğiniz şekilde tekneye farklı dizayn ve değişiklikler yapabilir, oturma düzeni yiyecek içecek servis gibi ayrıntıları da programınızın akış durumuna göre değişiklikleri yapabiliriz.

 İstanbul hava şartlarında bazı durumlarda değişkenlik gösterilebilir, bu tür durumlarda alternatif olarak tercih ettiğiniz teknemizi veya yatımızı veya alt katında tekne organizasyon planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Tekne Davetleri İstanbul

Tekne organizasyonu İstanbul bölgesinde muhteşem performanslarla kaçırılmayacak özel fırsatlar bilginize sunduk. Arşivlerimizde seçtiğimiz özel müzik albümleriyle ruhunuzu dinlendireceksiniz. Teknenin içinde özel protokol salonunda rahatça toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Doyurucu ses sistemi cihazlarımızla yaptığınız organizasyonu paha biçilmez bir doruğa taşıyoruz.

İhtiyaçlarınızı karşılayacak her türlü kişi kapasitesini alabilecek düzeyde donanımda sos son sistem deniz araçlarımızla sizlere İstanbul boğazında tekne turu organizasyonu hizmetlerini sunmaktayız.

Önceden planladığınız programınızda fiyat analizi yaparken düğün salonu içerisinde yapacağınız maliyeti teknede düğün fiyatları paketlerimiz de değerlendirebilirsiniz. Günün sonunda yaşayacağınız bu deneyimi yakın dostlarınızla ve bu ortamda ağırladığınız misafirlere tavsiye etmek istersiniz.

Yeni evlenen çiftlerimize hazırladığımız eğlenceli aktiviteler hazırlıyoruz. Nikah sonrası teknede eğlence fiyat detaylarını dilediğiniz zaman bizleri arayarak istişare yapabilirsiniz. Aile arasında yaptığınız bu tür etkinliklerde birbirinden özel deniz araçlarımızı inceleyebilirsiniz. Sayfamızdaki fotoğraflarından inceleyerek canlı bir şekilde görme şansına da sahip olabilirsiniz.

Açıklamalarımızda detaya fazla girmeden kısa ve öz bir şekilde sizlere yaptığımız çalışmaları hatırlatarak teknede sünnet düğünü fiyatları ve özel paketlerimizi değerlendirebilirsiniz.

Sizlerde böyle bir organizasyon hizmeti yaşamak istiyorsanız inanç organizasyon sayfamızdan bizlere ulaşabilir 0532 581 08 85 numaralı telefon Numarasından ulaşabilirsiniz.

 Videolarımızı https://www.youtube.com/channel/UCGbLjyZXJIiyE3CfVl4OC7Q/videos izleyebilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü soru öneri ve görüşlerinizi bizlere sunarak farklı hizmetlerde sizlere yaşatabiliriz. Unutmayın ! inanç organizasyon Türkiye’nin en büyük tekne filosuna sahip Organizasyon firmasıdır.

TALE 1 TEKNE ÖZELLİKLERİ

  • 250 Yemek, 400 kokteyl kapasiteli
  • 40 x 10 Metre
  • 2 MAKİNA
  • Profesyonel ses ve Müzik sistemi
  • Kaliteli Işık sistemi
  • 2 Bar – 8 WC
  • Klima sistemi
  • Protokol salon
  • 400 yolcu kapasitesi

Belirlenen güzergahlarda toplu taşıma araçlarına yalın güzergahlarda yolcularımızı alıyoruz.

Araçlarınız size belirlediğimiz limanlarda otoparklarda güvenle bırakabilirsiniz.

Sahil organizasyonu tercih edilirse isteğe göre hizmet verebiliriz.

Yaptığımız organizasyonlar yemekli eğlenceli boğaz turu olarak yapılmaktadır.

Size özel yat organizasyonu yaparak bu talepleriniz yapılabilir.

Havai fişek belirli güvenli ve serbest alanlarda yapılabilir. Havai fişek fiyatları güncel fiyatları program tarihinize göre belirlenebilir.

Belirlenen tur saatinden en geç 30 dakika önce gelmeniz gerekmektedir.

Belirlenen tur programlarında yaş sınırını aşan çocuklarda kişi sayısına dahildir.

Anlaşma yapılan organizasyonlarda keyfi iptal yapılamaz. Zorunlu durumlarda erteleme ve iptal yapılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları