Kürtçe İlahi Sanatçıları

Kürtçe İlahi Sanatçıları Ülkemizin yakından tanıdığı ve eserleriyle gönüllere hitap eden birbirinden değerli ilahi sanatçılarımızla hizmet veriyoruz. 

Ahmet SAVRAN

Bilal Güler

Selami GÜNEŞ

Muzaffer GÜRLER

Mahmut DURGUN

Grup Tillo

MEHMET SEYİDOĞLU

MURAT ANLAR

MURAT BELET

SITKI ÖLMEZ

Seyfullah

NUSRET SEYİDOĞLU

RECEP ASLAN

GRUP HEYBER

Mustafa Altıntop

Nurullah Kuray

Dengbej Bilal

Kürtçe İlahi Sanatçıları Fiyatları 

Menajerlik görevini üstlenerek dini düğün, İslami düğün, kutlu doğum, ramazan etkinlikleri mevlütlü halaylı düğünler ve ilahi konser organizasyonlarıyla sizlere unutamayacağınız manevi anlar yaşatıyoruz. 

İnanç organizasyon ilahi grubu olarak yurt içi ve yurt dışı ilahi konserleri, kutlu doğum programları, ramazan etkinlikleri, dini düğün organizasyonları, İslami sünnet düğünleri, dini ilahi grubu ile halaylı Kürtçe düğünler nişan programları ve şölen organizasyonlarını ilahi sanatçılarımızla gerçekleştiriyoruz. 

Özel Kürtçe İlahi Sanatçıları İle Düğün Organizasyonu 

Ahmet Savran Bilal Mahmut durgun muzaffer gürler dengbej Bilal Selami güneş grup Tillo Mehmet Seyidoğlu grup Heyber murat anlar murat Belet Seyfullah Nusret Seyidoğlu recep aslan Mustafa altıntop Nurullah Kuray cesim Akyıldız Mürsel Tuncer ve daha birçok ilahi ezgi sanatçılarımızla sizlere unutulmaz anları yaşatmayı arzuluyoruz.

  • Konser ve düğün Kürtçe İlahi Sanatçıları organizasyonlarında uygun fiyatları konser alanlarını sizler için mükemmel bir hale dönüştürüyoruz. Kürtçe İlahi Sanatçıları ilahileriyle Kürtçe ve zazaca ve Türkçe düğünlerinizi İslami çerçeveler içerisinde halaylı bir düğün yapmak isterseniz inanç organizasyon olarak Türkiye’nin bütün bölgelerinde ve Avrupa’nın her ülkesinde bulunan sanatçı kadromuzla sizlere bu mutlu gününüzde doyumsuz bir düğün yapmanızı sunuyoruz. 
  • Ayrıca çocuğunuzun erkekliğe atmış olduğu bu özel günde Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayıp kıymetli hocalarımızın tatlı dillerinden dökülen güzel sohbetleri ile gönüllerinize nakşedecek anlamlı tavsiyeleri ile sizlere her zaman güzeli ve iyiyi sunma çabası içindeyiz. 
  • Küçük bütçelere kaliteli hizmeti profesyonel Kürtçe İlahi Sanatçıları müzisyen ekiplerimizle ayrıca semazenlerimizin güzel gösterisiyle ve dilediğiniz mekana projenizde belirlediğiniz gibi süsleme yapmak bizim işimiz. Her daim mutluluğunuz bizler için önemlidir. Radyo ve televizyonlarda dinlemeye ve izlemeye doyamadığınız ilahi sanatçılarını sizlerle buluşturuyoruz. Ve yakından tanıdığınız yörenize ait ilahi gruplarınızla İslami tarzda farklı halaylı oyunlar ile  ile düğününüzü tadına harama kaçmadan doyasıya yaşamanız için sizlere çizginiz dahilinde bir program sunuyoruz. yılların vermiş olduğu ve arşivlerinizde silinmeyecek ilahilerle sizlerleyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları