Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları

Kiralık Yat

Kiralık Yat

İstanbul’da kiralık yat fiyatları tutku speedy günlük haftalık ve aylık gezi turları için inanç organizasyon geniş yat ve tekne filosu ile sizlere daima en güzel hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Kiralık Yat İstanbul Tutku Speedy

İstanbul’dan ucuz kiralık yatlar sizlere sunduğumuz farklı fırsatlar ve kampanyalar eşliğinde günlük haftalık ya da aylık veya sezonluk Dilerseniz ekip arkadaşlarımız elinden gelen en güzel fırsatı ve en uygun fiyatı sizler için değerlendirmeye sunacaktır.

Bizler için daima müşterimizin bütçesi bizim nazarımızda ilk sırayı buluyor. Çünkü insanlar daima hesap kitap içinde ve Kaliteyi ucuza arama peşindeler Biz bunu sizlere kalitesiz olarak değil kaliteli olarak ve yaptığımızı rahatlıkla ifade edebiliriz. keyfin tadını çıkarabilecek bir Mavi Tur hizmeti sizlere sunuyoruz İstanbul’da boğazda tarihi yazıları keşfetmek veya Adalarda veya belirlediğiniz özel mekanlarda sevdiğiniz dostlarınız aileniz veya arkadaşlarınızla güzel bir geziye çıkmak ihtiyacınızı inanç organizasyon sizlere daima en güzel şekilde ve renkli bir pozisyonda sizlere sunmaya devam ediyor ekip arkadaşlarımızla iletişim halinde olmanız takdirinde fikirlerinizi ve önerilerinizi dikkat ederek sizlerin istediği gibi bir organizasyon sizlere hazırlamaya özen gösteriyoruz

Boğazda Ucuz Kiralık Yat Fiyatları

İstanbul’da Ucuz yat kiralama denildiği zaman inanç organizasyon sizlere sunmuş olduğu kaliteli ve görseli yüksek olan araçlarımızda her türlü organizasyon hizmetinizi hakkıyla yerine getirmeye Özen gösteriyor. Sizin gezi sununda mutluluğunuzu görmek bizim en büyük arzumuz. İnanın bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız.

Tutku speedy yatımızla hızı ve güzelliği sizlere sunuyoruz.

Yatta Ada Ve Yüzme Turları

Sevdiğiniz insanlarla birlikte güzel bir vakit geçirebileceğiniz bir ortama sahiptir. Görselliği ve muhteşemi bir arada yaşamak istiyorsanız bizimle tanışmanızı öneririz. Çünkü bizim sizlere sunduğumuz olalanaksız fırsatları kaçırmak istemeyebilirsiniz. Geniş tekne ve yat filomuzda aradığınız deniz araçlarını rahatlıkla seçebilirsiniz. tatil için hayal ettiğiniz güzellikte ve konfor seviyesi üst sıralarda birinci sınıf yat ve teknelerimiz ile profesyonel ekip arkadaşlarımız ile sizlere kusursuz bir hizmet vermek istiyoruz bizlere 0532 581 0885 numaralı irtibattan istediğiniz zaman ulaşıp fikir danışabilirsiniz. Bizi videoları izleyebilirsiniz.

  • Tutku Speedy : Yat Özellikleri

  • Kapasite:10Kişilik
  • 1Kaptan
  • 1Gemici
  • Çocuk 12mt
  • İçinde: 4.1mt
  • Motorlu: 315bhpYanmar
  • Maksimum Hız: 17Knot
  • CD

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sİte İçİ Arama

TÜm Sayfalar

Sayfalar