Eşref Ziya Terzi İletişim

Ses sanatçısı ve müzisyen Eşref Ziya Terzi İletişim bilgileri için 0532 581 0885 numaralı irtibattan ve inanç organizasyon sayfamızdan ulaşabilirsiniz.  Sanatçı Müzisyen Kimliği yanı sıra sinema filmi oyunculuğu da yapmıştır.

Eşref Ziya Terzi İletişim Menajerlik

eşref ziya terzi nereli
eşref ziya terzi İrtibat bilgileri

Değerli Sanatçı Konser organizasyonları ve ramazan etkinlikleri programlarında siz değerli hayranlarına verdiği ilahi ve ezgi keyfi ile tüm Türkiye genelinde ve Avrupa’nın hemen her bölgesinde sayısız konser etkinliği düzenlemiştir.

Sanatçının en sevilen bir kaç tane eserini sizlere sunduk. Örneğin Eşref ziya terzi ne hallerdeyim, kalksam dirilsem, zaman, ağlama karanfil, bir güneş doğuyor ilahileri ile gönüllere taht kurmuştur. Ayrıca gül Ahmedim, sensiz , infilak, söyle İstanbul , hüzün türküsü, minareler süngü, esensin gülüm, karanlık gibi daha birçok eserleri müzik dünyasına katmıştır. Eşref ziya terzi albümleri indir yaparak şarkılar ve ilahileri ezgileri dinleyebilirsiniz.

Değerli sanatçının , sevilen şarkı sözleri ve daha hakkında birçok bilgiye inanç organizasyon aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Eşref Ziya Tezi Kimdir

Sanatçı 20 Temmuz 1969 tarihinde  İstanbul’ da gözlerini dünyaya açmıştır.

Okul hayatında Sarıyer İmam Hatip Lisesini bitirdikten sonra İstanbul Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden başarılı bir şekilde mezuniyetini gerçekleştirdi. Saygı değer Necmettin Erbakan’ın kurduğu Refah Partili dönemde Recep Tayyip Erdoğan ile beraber yapan müzik ve kültür alanında önemli bir isim olan sanatçı ayrıca Sarıyer Milli Gençlik Vakfı İlçe Başkanlığı görevi yaptı.

Eşref Z. T. zaman
Eşref Z. T. Kalksam dirilsem
Eşref ziya terzi albümleri indir
Eşref ziya terzi albümleri dinle

Ve daha sonraki zamanlarda Sarıyer Refah Partisi İlçe Başkan Yardımcılığı ve Refah Partisi İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeliği görevini gerçekleştirdi. 2011 yılında gerçekleşen genel seçimlerinde AK Parti’den milletvekili aday adayı talebi oldu.  Sanatçı siyasi bölgelerde olmasına rağmen aktif bir siyasetin arasında bulunmadı.

İnanç Organizasyon Sizlere Düğün organizasyonu hizmetini sunarak Değerli sanatçıları sizlerle buluşturuyor. Verdiğimiz hizmetlerde sektörün en geniş kapsamlı çalışan firma unvanı ile tüm Türkiye genelinde ve Avrupa’da bulunan ekiplerimiz ile organizasyon alanında istediğiniz her şeyi pakat fiyatını olduğu kadar minimuma getirerek sizlere sunuyoruz.

Eşref Ziya Terzi Albümleri 

Güzel sesi ve muhteşem yorumu ile Sanat ve kültürel açıdan ilahi ve ezgi sanatçısı olarak özel bir sanatçı unvanı alarak Türkiye’de en çok sevilen ve dinlenen eserlere imzasını attı. Türkiye’de bulunan bir çok ulusal radyo ve televizyonlarda yer almıştır. 

Sanatçı Marmara FM in ilk kurucusu ve yayın yönetmeni olarak başarıları üst seviyelere taşımayı başardı. Sanatçının devam eden görevi Marmara Grup Yönetim Kurulu Başkanı olarak sürmektedir.  2005 senesinde THE İMAM isimli sinema filminin baş rolünü Emrullah Hacıoğlu karakterini canlandırdı. Değerli Sanatçı Evli ve dünya tatlısı 3 çocuk babasıdır, orta seviyede İngilizce ile Arapça lisanını bilmektedir.

Türkiye’nin ilahi Ezgi sanatçıları arasında yakınlığı ile bilinen kıymetli sanatçımız Mustafa Cihat ilahileri ve akından tanımak istediğiniz bir çok kıymetli sanatçılarla firmamız aracılığıyla irtibat kurabilirsiniz.

Eşref ziya terzi telefon numarası
Eşref ziya terzi İletişim

Türkiye’nin en Saygın sanatçıların sizlerle buluşturarak düğün organizasyonu konser organizasyonu ve birçok etkinlikleriniz de sizlere hizmet vermekteyiz. Başarımızı sizlerden aldığımız desteklerle güçlendiriyoruz.

Avrupa’da ve Türkiye’nin birçok noktasında sizlerle bu gururu paylaşıyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere her türlü organizasyon hizmetlerini sunan firmamız birbirinden değerli özel sesleri sizlerle buluşturarak unutamayacağınız bir zamanı sizlere yaşatıyoruz.

Hala günümüzde yaşanan Müslüman coğrafyasındaki zulümler ve bitmeyen çile  başörtüsü yasağını ele alan eserleri sevilerek söylenen  Eşref Ziya Terzi Türkiye’deki  bir çok belediyenin  Ramazan etkinliklerinde sahne alarak doyumsuz konserler vermiştir. İnanç Organizasyon olarak boğazda tekne kiralama hizmetleri ile düğün davet sünnet toplantı ve eğlence turları düzenliyoruz. Ayrıca Çalışmalarımızı video linki tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları