Ender Doğan İletişim Menajerlik Hizmeti

Değerli sanatçı Ender Doğan İletişim Konser Davet Ve etkinlik bilgileri Program rezervasyon tarihleri için inanç organizasyon sitemizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ender Doğan İletişim Konser Organizasyonu

 

ender doğan irfan türküleri eseri

Sanatçı 1970 yılında Malatya’da  dünyaya gelmiştir. Ender Doğan sanat hayatı Eyüp Musiki Derneğinde 1984 yılında başlangıç yaptı .

Sanat hocaları olarak ülkeye bir çok değerli sanatçıyı katan Klasik Türk Musikisi camiası üniversite korosunda 5 sene süren Süheyla Atmış dört hocanın rahle-i tedrisinde eğitim gördü. Sanatçı Klasik Türk Musikisi tarzında seslendirdiği eserler ile Güzel sesi ve yorumu yanı sıra iyi bir ney üstadı olarak tanınmaktadır.

Ender Doğan Türküleri İlahileri

Sanatçı Ender Doğan ilahileri dön Allah Deyu , çay ilahisi , irfan türküleri , zatı hakta , Kevser ırmağı , deyiş , incitme ey erenler ve birçok değerli eserleri sizlere sunar. 

Ender doğan şarkılar ve güfteler ile ney üstatlığı yanında hazırladığı duygu ve düşüncelerini kağıda dökerek bestekarlık özelliğini de sizlere yansıtıyor. Sanatçı Ender Doğanın bütün ilahileri konser organizasyonları ve özellikle uşşak makamında indir yaparak cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

Ender Doğan Kimdir

Değerli Sanatçı Ender Doğan TRT Radyosu çalışmaları ile 1994 senesinde yapılan ses yarışmasında İstanbul bölgesinde ikicilik kazanmıştır.  Ve Aynı sene neyzen sanatçısı olarak TRT İstanbul Radyosunda göreve başladı. 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümünü başarı ile bitiren sanatçı 1998 yılında İTÜ de çalışmalarının sonucunda Türk Müziği Devlet Konservatuar içinde master yaparak Türkiye’nin en özel sanatçı Ünvanı’na kavuştu.

Ender D. Konseri
ender doğan Konser organizasyonu

Kıymetli sanatçı Ender Doğan ney enstrümanı ile 1987 yılında tanıştı. Yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı üstatlardan tam not ve feyiz aldı. Herkesin tanıdığı önemli şahsiyetler Aka Gündüz Kutbay ve Niyazi Sayın gibi alanında ve kaliteli çalışmaları ile bilinen sanatçıların eserlerini dinleyerek kendini geliştirdi.

Ender Doğan Görev Aldığı İstanbul Fasıl Topluluğu Ve Dergah Tasavvuf musikisi topluluğu gibi daha bir kaç toplulukta görev yaptı.

Ney Sanatçısı Ender Doğan İletişim

Değerli Sanatçı Ender Doğan ney sanatçılığı olmakla birlikte gönül verdiği ilahiler ile Avrupa ve Asya kıtasında verdiği bir çok konserini Sunuyoruz. 

Özellikle Almanya, Fransa, Hollanda, Ve Avusturya İsveç, Hırvatistan gibi bir çok ülkede sanat severler ile buluştu. Düzenlenmesi İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür İşleri Daire Başkanlığı tarafında hazırlanan İstanbul Şarkıları, ve bir çok değerli şairin şiirlerinden alınan sözlerden elde edilen besteler cd ve albüm olarak hazırlanıp siz kıymetli gönül dostlarına sunulmuştur.

Değerli Sanatçı Ender Doğan ney üstadı olarak daha çok Tasavvuf musikisine alanda çalışma yaparak önemli eserler yapmıştır. Bir Kaç Örnekle Hoş Avaz Dost Aşkına Sufi Nağmeler isimli farklı albümler hazırlamıştır.

İnanç Organizasyon sizlere sunduğu birbirinden değerli ünlü sanatçıları ile düğün davet ve etkinlik organizasyonlarında sizlerle buluşturuyor. 

Ender D. Konseri

İnanç organizasyon tüm Türkiye genelinde yaptığı özel programlarla siz değerli dostlarımızı Türkiye’nin en sevilen sanatçıları ile buluşturuyoruz. Kaliteli hizmetlerimizle sizlere ilahi Grubu ekiplerimiz de manevi duyarak muhteşem bir zaman geçirmenize olanak tanıyoruz. Yapılan konser organizasyonları ve birçok televizyon programlarında ulaşmak istediğiniz değerli sanatçıları inanç organizasyon vasıtasıyla rahatlıkla ulaşabilir rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz.

Firmamız daima kaliteyi ve özgüveni ilke edinerek sizlere ihtiyaç duyduğunuz her alanda çeşitli hizmetleri sunuyoruz. Çeşitli arayışlar içerisinde bulunmadan sayfamızı inceleyerek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Türkiye genelinde bütün illerde hizmetlerini sürdüren firmamız kendi alanında yetiştirdiği profesyonel sanatçı kadrosuyla sizlerle buluşturuyoruz. Dini düğün organizasyonu hizmetlerinizi güzel bir şekilde yaparak semazen gösterileriyle tadını doyum olmaz bir o nevi mutluluk yaşatıyoruz. Program yapmadan önce bizlerden bilgi alarak rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilir uygun fiyatlı paketlerimiz den faydalanabilirsiniz.

Ayrıca Özel seminer ve davetlerde gerçekleştireceğiniz programlarda tekne kiralama hizmetlerinde sizlere sunduğumuz kalite güven ve donanımsal olarak uygun tekne ve yatlarla Özel gün ve gecelerinizi renklendiriyoruz. Ayrıca Çalışmalarımızı merak ediyorsanız video izle linkini tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları