Dalga Kıran Davet Teknesi

Dalga kıran davet teknesi hafta sonu turlarında veya özel bir gün ve gecelerinizi benzersiz bir hizmet yaşamak için özel teknemizi tercih edebilirsiniz. Aileniz ve sevdiğiniz dostlarınızla keyifli bir hafta sonu turu yaparak veya özel düğün davet organizasyonlarınızda tercihen dalga kral davet teknemizi inceleyerek programlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İhtiyacınız olan her türlü seçeneği sizler için hazırlayarak keyifli bir organizasyon yaşamanız için kusursuz çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Muhteşem ve görsel olarak birbirinden farklı tekne ve yatlarımızı incelemek için tekne kiralama sayfamızdan programınıza uygun seçeneği belirleyebilirsiniz.

Birlikte zaman geçirmek istediğiniz aileniz veya dostlarınızla birlikte güzel bir hafta sonu turu yaparak geniş kapasiteli Dalgakıran davet teknemizde dilediğiniz gibi eğlenebilir ve güzel bir vakit geçirebilirsiniz. Birinci kalite malzemelerle dizayn edilmiş özel teknemizde güvenlik bakımından son derece titiz çalışmalar sergilenerek hizmetinize sunulmuştur

Dalga Kıran Davet Teknesi

Tekne ismiDalga Kıran
Tekne eni9 metre
Tekne boyu47 metre
Yuvarlak masa kapasitesi204 Kişi (17 masa)
Kare masa kapasitesi324 Kişi (27 masa)
Kokteyl masa kapasitesi300 KİŞİ
Açık Kokteyl masa kapasitesi300 KİŞİ
Dalga kıran davet teknesi yüksek kapasiteli özel teknemizde her detayı özel olarak tasarlanmış olarak hizmetiniz sunulmuştur.
Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları