Rumeli Hisarı Kahvaltı

Rumeli Hisarı kahvaltı keyfin sizlere sunduğumuz Ekru 3 yat keyfini yaşayın. Sunduğumuz teknelerimiz de sizlere özel fırsatlar sunarak muhteşem bir muhabbet ortamı sağlıyoruz. 

Rumeli Hisarı Kahvaltı Ekru 3 Yat İle Keşfedin

Rumeli hisarı kahvaltı mekanları aramanıza Ekru yatı varken ihtiyaç duymayacaksınız. Kargaşadan uzak sakin ve nezih bir ortamda akşam yemeği keyfini yaşayın. Mehtabın güzelliğini seyrederek öğle yemeği sabah kahvaltısı gibi özel ikramları Ada turları sizlere sunuyoruz.

İstanbul’da keyifli bir Rumeli hisarı fırsatları teknede yaşayacağınız farklı bir hizmet diye düşünüyoruz. özel teknelerimiz boğazdan güzel bir gezi yaparken sizlere farklı seçenekler sunuyoruz. Düğün organizasyonu için sizlere daima uygun fiyata en iyisini tavsiye ediyoruz. Kampanyalarımızdan faydalanmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Yaptığımız sürprizlerimizi Keşfetme şansına sahip olabilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü soru ve öneri düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Değişiklik yapmak istediğiniz farklı konularda bizden yardım alabilirsiniz.

Hayatınızın en güzel ananı inanç organizasyon farkıyla yaşayarak iş streslerinden sizlere özel hazırladığımız fırsatlardan faydalanarak yaptığınız etkinlikleri özel Gezileri Ada turları ve daha çeşitli programlarımızda sizlere her daim özel fiyatlarla düğününüze renk katacak çeşitleri ve fırsatları sunuyoruz. Türkiye genelinde yaptığı farklı hizmetlerle her zaman taktir kazandık. Kalitesini ilk Sıraya taşıyan inanç organizasyon müşterilerin ihtiyaçlarına isteklerini düşüncelerine göre tasarlıyor. Yapmak istediğiniz gibi program akışını değiştiriyor ve güzelleştiriyoruz. Sizlerde özel günlerinizde firmamızın çeşitli seçeneklerinden faydalanmak istiyorsanız bizlere 0532 581 08 85 numarasından ulaşabilirsiniz.

Rumeli Hisarı Nezih Ortam Havası

Rumeli Hisarı Boğaz manzaralı kahvaltı fırsatları ile inanç organizasyon sizlere mükemmel yat kiralama seçenekleri sunuyor. Sizlere özel hazırladığımız Seçkin menü seçenekleri ile Anadolu Hisarı kahvaltı fırsatlarını uygun maliyetlere sizler için düzenliyoruz. Keyifli bir İstanbul gezisinden sonra sizlere sunduğumuz bu özel fırsatlarla inanç organizasyon sizlere limuzin kiralama keyfini yaşatarak sahilin güzelliğini ve İstanbul incisi boğaz turu ile seçeneklerini de sizler için düzenliyoruz.

Yurt dışından gelen özel misafirlerinize tasarladığımız farklı çalışmalarla Hisarüstü kahvaltı seçeneklerini Ada turlarıyla renklendirerek doyumsuz bir gezi keyfi yaşayabilirsiniz. Rumeli kavağı kahvaltı fiyatları ve oralarda yapacağınız özel boğaz turu fırsatları ile inanç organizasyon kampanyalarını inceleyerek bütçenize uygun fiyat analizi yapabilirsiniz.

İnanç organizasyon Arka bahçe Rumeli Hisarı kahvaltı fiyat menülerini tercihlerinize göre düzenleyerek doyumsuz bir zaman geçireceğiniz tertemiz havasıyla bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak modern ve güvenli fiyatlarımızla hizmet vermekteyiz.

Boğazın güzelliğini Mükemmel Kahvaltı Turu ile Yaşayın

Tabii tercihleriniz doğrultusunda özel toplantı yemeklerinizde misafirlerinizi karşılayacak ve yoğun misafir kadromuzu 1000 kişiye kadar yakın tekne kiralama hizmetlerimiz de özel yemek menülerimiz ve farklı müzik grubu ekiplerimiz ile sunum yapıyoruz.
Sanatçı dostlarımızla sizleri boğaz gezisi yaşarken zamanın geçmesini istemeyeceğiniz renkli bir keyif tüneline atıyoruz.

Rumeli Hisarı kahvaltı keyfi ile Nezih bir ortamda yapılan özel davetlerde güzel bir ortamı ev sahipliği yapıyor. Yıllardır güzelliği ile bilinen ve manevi değeri yüksek olan bir bölge halindedir. İnanç organizasyon çeşitli organizasyonlarda ihtiyaç duyduğunuz her türlü etkinlikte düğün davet organizasyonu yaparak fiyatları hazırlıyoruz. Birlikte muhteşem Boğaz gezisi yaparak İstanbul’da renkli bir hava halinde yaşamanıza yardımcı oluyoruz.

Fayton kiralama ile bölgenizde eski hatıraları canlandırarak tatlı bir esinti sağlıyor. klasik araçlar ile görkemli eski model Amerikan arabalarının değişmeyen tasarımlarını tekrar yaşamanıza yardımcı olur. Sözlerle ifade edemediğimiz bir çok hizmeti firmamız size sunuyor. Detayları incelemek için sitemizi takip edebilirsiniz.

Yaptığımız programlarda  videolarımızı izleyerek yaptığımız çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.

Ekru 3 Yat Özellikleri

Tekne Tipi—————————————-Motor Yat

Tekne ismi:——————————————–Ekru 3

Boy:————————————————-19 metre

En:————————————————–5,5 metre

Kat Sayısı:—————————————————-2

İç Mekan Yolcu  Sayısı:————————————–10

Dış Mekan Yolcu Sayısı:————————————–10

Müzik sistemi:————————————————Evet

İş Güvenlik Sertifikası:————————————– Evet

Plazma Ekran:———————————————— Evet

Wc:———————————————————– Evet

Mutfak:——————————————————— Evet

Buzdolabı:—————————————————– Evet

Yüzme Platformu:———————————————- Evet

Plazma Ekran :————————————————- Evet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları