Teknede Nişan

Teknede nişan fiyatlarında kalite ve cebinize göre bütçe planlaması çıkararak unutulmaz davet organizasyonları yapıyoruz. İnanç organizasyon sizlere sunduğu Devasa 12 teknesiyle ve bünyesinde bulunan bir çok tekne ve gemi modelleri ile muhteşem bir görsel Şölen sizleri hazırlıyoruz. 

Teknede Nişan Organizasyonu 

Özel davet günlerinizde İstanbul’da teknede nişan organizasyonu paketlerini düğün organizasyonu büyük firma yemeklerinizde sizlere güçlü kadrolarımız da muhteşem bir performans sergileyerek unutulmaz bir program hizmeti sizlere sunuyoruz.

Devasa 12 teknesi ile İstanbul teknede nişan organizasyonu yıllarca sizlere sunduğumuz seçeneklerle mutluluğunuz biz inanç organizasyon ekibini işine daha sıkı tutunmasına ve öncelik olarak kusursuz hizmeti ön planda tutmaktayız. 

Teknede nişan organizasyonları boğazda hoş bir vakit geçirerek sevdiklerinizle beraber görkemli boğaz manzarasını doyasıya yaşamanız için fırsatlar sunuyoruz. Teknede nişan konsepti sunumlarına göre istediğiniz çalışmaları en uygun maliyet çalışması ile kursuz organizasyonlarınızı renklendiriyoruz.

Teknede Nişan Nasıl Yapılır?

Çeşitli hizmet dallarında aktif olmamız da bu farkındalığımızı daha da güçlendirmektedir. Teknede nişan konusunda ilk etapta fikir ve bilgi sahibi olmayan değerli müşterilerimize diledikleri zaman bizimle irtibat kurarak müsait tarih belirlendikten sonra teknemizde ağırlamak isteriz. 

İnanç organizasyon her çeşit program çalışmalarını ihtiyaçlarınıza göre değerlendirmektedir. Devasa 12 teknemiz dışında tekne kiralama modellerini inceleyebilirsiniz.

Düzenlediğimiz her organizasyonda bir öncekinden daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Hangi organizasyon için bizi seçtiyseniz ona uygun şekilde teknemizi hazırlıyor ve en iyi şekilde hizmetinize sunuyoruz.  

Örneğin; Boğaz ‘da gezi turu yapmak istiyorsanız bu doğrultuda sizin hoş vakit geçirmeniz amacıyla buna uygun bir güzergâh çiziyor, buna uygun ikramlar ve imkânlar sunuyoruz. Her konseptte birçok tekne turu organizasyonu yaptığımız için iyi zaman geçirmenizi sağlayacak mutlu olacak akış ve sunumları çok iyi biliyoruz.

En büyük önceliğimiz sizleri mutlu bir şekilde aramızdan uğurlamak olacaktır. Daha önce bizi tercih eden müşterilerimizle tekrar karşılaşmak bizler için en büyük mutluluk ve bunun için her müşterimizi aramızdan mutlu ve beklentileri karşılanmış şekilde uğurlamak istiyoruz.

Teknede nişan kutlaması İstanbul

Teknede Nişan Organizasyonu Nasıl Olur?

Özel etkinliklerde teknede nişan organizasyonu nasıl ve ne şekilde akış sağlanabilir? Gibi endişeleri ayrıca tekne güvenlik açısından sorunsuz bir gezi yapılabilir mi? Gibi sorun teşkil edecek her türlü güvenlik önlemleri alınmıştır.

Teknede nişan organizasyonu davetlerinde çocuklarınızı eğlenebileceği özel alanlar, kıyafet değiştirebileceğiniz alternatif odalarımız bulunmaktadır. Bu açıdan dolayı inanç organizasyon olarak İstanbul teknede nişan organizasyonu fiyatlarını ve size özel yapılan çalışmaları görünce bu kaliteyi bu fiyatlara nasıl yaptım diye mutlu bir endişe içerinde olabilirsiniz. 

Müşterilerimizin özellikle bizi tercih etmelerinin sebeplerinin başında denizin verdiği huzur ve şehrin kalabalığından kaçma arzusu ve normal düğün salonu fiyatlarından daha avantajlı olmasıdır. 

  • Teknede Nişan İçin Ekstra Hizmetler
  • Gelin Kına çıkışı Ve Kına Ekibi Koreografisi & Taht Hizmeti ve Aksesuarları
  • Testi Kırma Seremonisi
  • Davul Show ile Damat Baskını & Davul ile Gelin çıkışı
  • Diğer yiyecek ve içecek seçenekleri
  • Pasta Kesme Seremonisi
  • Çeşitli Müzik Seçeneği
  • Canlı Müzik Gitar
  • Fotoğraf video çekimi – HD drone ve Klip

Boğaz’da Teknede Nişan Töreni

Günümüzde yapılan İstanbul’da boğazda teknede nişan töreni organizasyonları alışılmışın dışında sizleri özel hissettirecek güvenli ve lüks tekne seçeneklerimizde hayalini kurduğunuz tüm konsept çalışmalarını bir arada sunmaktayız. 

İnanç Organizasyon olarak siz değerli müşterilerimizin isteklerini ve beklentilerini takip ediyor, önemsiyor ve bu yönde çalışmalar yaparak harekete geçiriyoruz.

Tekne turları kapsamında düğün organizasyonu için yemekli tekne ve yat kiralama, doğum günü, sünnet organizasyonları gibi çeşitli hizmetlerimiz mevcut durumdadır. Bu hizmetlerimizin yanında aklınıza gelebilen her türlü tekne ve yat ile ilgili organizasyonda siz değerli müşterilerimize elimizden gelenin en iyisini kendimize görev edinmiş bir firmayız.

Boğazda nişan organizasyonu için en büyük tekne seçenek devasa 12

Teknede Nişan Organizasyonu İstanbul

Özel boğaz turlarında genel olarak teknede nişan organizasyonu İstanbul Avrupa yakası veya Anadolu yakasında ulaşım konusunda rahatlıkla ulaşabileceğiniz belirli limanlarımızda sizleri karşılıyoruz.   

Biz İnanç Organizasyon olarak yıllarca kaliteden ödün vermeden İstanbul’da düğün yapan müşterilerimize daima kusursuz seçenekleri sunmaktayız. Taleplerinizi en doğru şekilde zamanında çözerek deneyimli kadromuzla hayallerinizin ötesinde tekne veya yat kiralama yaparak aile içinde beraber olmak istediğiniz bu özel anda  yapılan nişan organizasyonu, mezuniyet, sünnet, kına geceleri, gibi  mutlu gecelerinizde sizlerleyiz.

İnanç organizasyon olarak özel araç kiralama, Servis hizmetleri, Ses ve ışık sistemleri, limuzin kiralama, ünlü sanatçılar, yöresel halk oyunları gibi hizmet sektörünün birçok alanında faaliyet gösteren bir firmayız. Bu çeşitlilik de bize doğal olarak büyük bir tecrübe kazandırıyor.

Teknede Nişan Yaparken Bilinmesi ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tekne organizasyonlarında dikkat edilmesi gereken hususlara baktığımızda; organizasyon firmalarının bu konuda yeterli tecrübesi var mıdır, organizasyon firmalarının sundukları hizmetler ve ek imkânlar nelerdir, fiyat performans dengesi nasıldır, organizasyon firmasının teknelerinin teknik özellikleri nasıldır gibi sorularla karşılaşırız.

Boğazda kına gecesi organizasyonu programı en büyük tekne devasa 12

Organizasyonu üstlenecek firma güven açısında sözleşme yapmalı ve yapılması gereken her şeyi en ince ayrıntısına kadar kağıda dökmelidir. Rezervasyon yapacağınız firmayı iyice araştırarak daha önceki yaptığı hizmetlerde müşterilerinin memnuniyeti, en önemlisi dilediğiniz zaman irtibat kurulabilir mi, sunum ve deneyimleri ne seviyede bunların bilinmesi çok önemli ayrıntılardır.

 İnanç organizasyon yıllarca müşterilerinin taleplerini zaman sınırı olmadan istedikleri anda cevap vermektedir. Öneri ve özel paket seçenekleri ile beğendiğiniz tekneyi gezerek, canlı keşif yaptırarak tüm detayları sizlerle çözmektedir.

Boğazda Nişan Organizasyonu

İnanç organizasyon yıllarca yaşadığı deneyim ile yorulmadan aynı heyecanla sizlere hizmet vermektedir. İstanbul’un incisi boğazın tarihini sizlere yaşattığı tekne organizasyonlarında boğazda yaptığı nişan organizasyonu programlarını çıraklıktan ustalığa kadar uzanan bu yolda tecrübeleri ile terfi ettiriyor. 

İkinci hususa değinmek gerekirse, tercihini bizden yana kullanan tüm müşterilerimizi uluslar arası mutfak kültürlerine hâkim aşçılarımız ve zengin menü yelpazemiz ile ağırlıyor, kendilerinin ne kadar özel olduğunu hissettirmeye çalışıyoruz. Her türlü soru ve taleplerinizi için telefon numaramızdan arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. 

Yatta nişan organizasyonu

Bir diğer ve hatta müşterilerin en dikkat ettikleri husus ise fiyat konusudur. Burada müşteriler fiyat performans dengesini gözetmelidir. Fiyatlar ne bütçenizi zorlayacak kadar fahiş olmalı, ne de kaliteden ödün verir şekilde düşük olmalıdır. 

Ortalama ve bütçenizi zorlamayacak fiyatlarımızla İnanç Organizasyon olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Son husus olarak da organizasyon firmasının teknelerinin teknik özelliklerinin nasıl olduğunu öğrenmeliyiz.

Çünkü herkes güven içinde sağlam bir teknede refah koşullarında seyahat yapmak ister. İnanç Organizasyon olarak teknelerimizin teknik özelliklerini sizlerle sitemizde paylaşmaktayız. Kaliteli ve güvenli bir tekne turu için İnanç Organizasyon’a güvenebilirsiniz.

Teknede Nişan Kutlaması

Özellikle yaz mevsiminde teknede nişan kutlaması gençler arasında yada isteklerinize göre aile ve iş arkadaşlarınız ile birlikte eğlenceli sürprizlerimiz ile kusursuz planlar yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz tarafından oldukça istek alan tekne turlarımızla ne zaman isterseniz size hizmet vermeye hazırız. 

Teknede nişan töreni İstanbul

Gezip keşfedeceğiniz yerlerin yanı sıra teknede sizler için yemek servislerimizde bulunacaktır. Siz bir anlığına da olsa şehrin kalabalık ve insanı yoran gürültüsünden uzaklaşıp, İstanbul’un eşsiz güzelliği olan boğazın mavi sularını seyrederken bizler de dilediğiniz yemek ve atıştırmalığı sizler için hazırlamakta olacağız.

Bu gezdiğiniz yerlerle özel mekanlar ile ilgili detaylı birçok bilgiyi de rehberlerimiz sizlere sunacaktır. Bu yönüyle de nişan kutlaması yaparken hem gezip rahatlamış hem de yeni yeni bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

Yatta Nişan Töreni

Baş başa küçük grup halinde eğlenebileceğiniz çiftlerimizin arkadaşları ile birlikte bu mutlu anı yatta nişan töreni yaparken boğazda size özel lazer gösterisi ile renkli duygularda buluşturuyoruz. Size özel süsleme modelleri, seçtiğiniz özel  yemek menüleri, karşılama keman sanatçısı ile sizi farklı kılan organizasyonlar için bilgi alabilirsiniz.

İnanç organizasyon yatta gerçekleşen nişan törenlerinde önceden talep ettiğiniz pasta, çiçek veya sürpriz yapmak istediğiniz şeyi sorunsuz bir şekilde hazırlayıp sizlerle paylaşıyoruz.

Hayatınızın en mutlu gecesini inanç organizasyon farkı ile keşfedin.

Teknede nişan İstanbul programları

Teknede Nişan Sonrası Kına Gecesi Yapmanın Avantajları

İnanç organizasyon belirlediğiniz tarih ve kişi sayısına göre organizasyon yaparak seçeneklerde nasıl bir akış isterseniz o şekilde hazırlıklarını yapmaktadır. Teknede nişan sonrası aile ve dostlarınızla bir araya gelmek ve teknede kına gecesi yaparak açık havada eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Özel paketlerimizi kına ile ilgili tüm detayları istekleriniz doğrultusunda düzenlemekteyiz. 

İstanbul’un mavi sularında seyahat etmenin, teknenin yanı sıra yat kiralamak da seçenekler arasındadır. Fiyatları teknelere göre daha makul olan yat turları fiyatlarımız yine sizin için en minimum seviyeye çekilmiştir. Tekneler, yatlara nazaran daha büyük ve daha uzun süreli kiralanmaktadır. Tekneler günlük kiralanırken yatlar en az 1 haftalık kiralanmaktadır. Bunun sebebi de yazın yatların çokça tercih edilmesidir.

Teknede Nişan Yemeği

Düğünleriniz yada yapmak istediğiniz nişan yemeği ikramlarında görsel olarak muntazam, lezzet ve hijyen bakımından tarifsiz bir organizasyon yaşayabilirsiniz. İkramlar için ayrıca bir bütçe ayırdıysanız, tekne veya yatta yapılan bir düğün sizler için unutulmaz, gösterişli ve uzun zaman sevdikleriniz tarafından yaşanılan bir anı olacaktır.

Denizin bizlere sunduğu eşsiz manzarayla birlikte keyifli saatler geçirmenize sebep olacak teknede nişan  seçeneği için birbirinden farklı hizmetleri detaylı olarak sunum paketlerimizde sunmaktayız.

 Ayrıca nişan bitiminde sürprizleri ile volkan şovları elemanlarımızın emeği de bu hizmetimize dahildir. Dilerseniz düğün sonrası bizden talep ederek kısa bir süre baş başa gelin ve damat olarak özel yat kiralayıp balayınız boyunca kıyı kıyı koy koy gezebilir, tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Teknede Nişan organizasyonu firması

Teknede Nişan Partisi

Sevdikleri ile birlikte teknede nişan partisi organizasyonlarında boğazın muhteşem manzarası eşliğinde seyahat etmeyi veya özel günlerini kutlamayı kim istemez ki?

Dikkat etmemiz gereken bu hususları kısaca değerlendirmek gerekirse; ilk husus olarak her türlü organizasyon hatta her türlü meslekte gereken en önemli şey tecrübedir. Tecrübe beraberinde kaliteyi de getirmektedir. Çünkü bir konuda yeterli bilgi sahibi olup olmamak sizin o meslekteki yetkinliğinizi göstermektedir.

Teknede nişan kaç saat sürer?

İnanç organizasyon tecrübeli ekibimiz ile teknede nişan program akışımız sizin fikirleriniz ile beraber teknemizin oluşturduğu program akışı ile beraber sunum, giriş, pasta kesimi, eğlence, yemek ve isteklerinize bağlı müziklerimiz ayrıca talep ederseniz farklı bir akış ile gerçekleştirebiliriz.

Ortalama 4 saat süre olarak değerlendirilebilir. Tabi sizler isterseniz bu süreyi daha kısa veya daha uzun zamanlarda rezerve yapabiliriz.

Teknede nişan organizasyonları için  talepleriniz doğrultusunda her türlü hizmeti veren bir firma olarak sizlere istediğiniz sunumu hazırlamaktayız. Bunun için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Firmamızla kurduğunuz iletişimin ardından sizlere isteğiniz doğrultusunda tekne içi hazırlanacak ve hizmet sağlanacaktır.

Ayrıca tekne turu için verdiğimiz hizmette ses sistemi, hatta aksesuar düzenlemesi de yapmaktayız.

Teknede Nişan İçin Fotoğraf Ve Video Ekibi Mevcut mu?

Siz değerli müşterilerimiz teknede nişan organizasyonunda verdiğimiz birçok hizmetlerimizin yanında bu güzel anınızı ölümsüzleştirmek için dijital fotoğraf ve kamera sistemlerimiz ile profesyonel çekimler yapmaktayız. Sizler eğlenirken bizde bu özel kareleri kayıt altına alarak daha sonra keyifle izlemeniz için özenle düzenleme yaparak sizlere hazırlamaktayız. 

Ayrıca özel drone çekimleri sevdiklerinizle mutlu karelerini farklı açılardan kayıt altına alarak en güzel şekilde hazırlıyoruz. Çekimlerden elde edilen video ve fotoğraflar ayrıntılar ve detaylar dikkatle seçerek sunuma hazır hale getiriyoruz.

Boğazda kahvaltı için en büyük tekne fikirleri devasa 12

Teknede Nişan Fiyatları 2024

20 kişilik teknede nişan fiyatı10.000
50 kişilik teknede nişan fiyatı20.000
100 kişilik teknede nişan fiyatı30.000
150kişilik teknede nişan fiyatı40.000
200 kişilik teknede nişan fiyatı45.000
250 kişilik teknede nişan fiyatı50.000
300 kişilik teknede nişan fiyatı60.000
400 kişilik teknede nişan fiyatı70.000
500 kişilik teknede nişan fiyatı80.000
İnanç organizasyon şirketi olarak Teknede nişan fiyatları 2024 güncel fiyatları ve yapılacak program akışı, ekip, yemek menüleri ve diğer detaylar ile ilgili 0532 581 0885 numaradan dilediğiniz zaman bilgi alabilirsiniz.

Kalite bir program için daima en iyisini yapma çabasındayız. En uygun paketler ve beklentilerinizin çok ötesinde uygun fiyatlarla hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Yapılacak tekne programları düğün salonu fiyatlarından daha uygun olmaktadır. Teknede nişan fiyatları farklı avantajlar sunarak boğazda sakin bir deniz havasında davetlerinizde düzenli ve lüks donanımlı teknelerimizde sizlere en özel çalışmaları yapıyoruz. Hayatınızın en değerli gecesini inanç organizasyon farkıyla sizlere yaşatıyoruz. 

Düğün salonu araştırması yaparken tekne fiyatlarını bizden almadan karar vermeyin. 

Düğün organizasyonlarınızı zengin bir konseptle uygun fiyatlara inanç organizasyon farkı ile gerçekleştirebilirsiniz. Size özel avantajlı fırsatları erkenden keşfederek karlı çıkabilirsiniz.

Boğazda iş toplantıları için en büyük tekne programı devasa 12

Teknede Nişanda Ne Giyilir?

Sizlere o güne özel nasıl bir kıyafet seçimi nasıl yapılır, diye endişeleriniz olmasın. İhtiyaç dahilinde teknede  nişanda ne giyilir gibi tereddütleriniz varsa bizlerle ortak fikir paylaşımı yaparak sizlere tavsiye edebileceğimiz şıklığınızı gösterebileceğiniz bir öneri yaparız.

İstanbul teknede nişan fikirleri alarak teknede hava durumuna göre zevkinize göre kıyafet seçimi yaparak veya  rahat bol kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Mutluluğun başlangıcı olarak bilinen teknede nişan davetleri misafir sayısına göre büyük tekne, gemi veya özel yatlarımızı tercih edebilirsiniz.

Teknede Nişan Yapanların Yorumları 2024

 İstanbul boğazında teknede nişan için hazırladığımız kampanyalı uygun fiyatlarımızı görsel yönlerimiz de güçlendirerek yapmak istediğiniz aklınızdan geçen her türlü etkinliği inanç organizasyon farkıyla sizlere tek kalemde sunarak dilediğiniz mekana geliyoruz.

Özel menü seçeneklerimiz, güçlü kadrolarımız da sizlere sunduğumuz ve özel teknemizi her türlü hizmeti sunuyoruz. Düğün, davet, sünnet, nişan ve kına gibi özel günlerinizde, doğum günü organizasyonu iş yemeklerinizde Yurtdışından gelen özel misafirlerinize güzel bir Boğaz turu keyfini yaşatmak için bulunmaz bir güzelliğe sahip teknemizi sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Boğazda ada turları için en büyük tekne ücretleri devasa 12

Teknede nişan organizasyonu fiyatları ile bütçenize uygun Boğazın en büyük teknesi konumunda olan devasa 12 teknesi yazın yolcu olarak 830 kişiye kadar büyük bir davet kitlesini Ağırlayarak hizmet verecek bir pozisyona sahiptir. Düğün salonlarının verdiği fiyatlardan daha uygun fiyatlara seçenekler sunuyoruz. Boğazın eşsiz manzarasını seyrederek muhteşem bir görsel Şölen ile sizlere sunduğumuz özel teknemiz her türlü organizasyonlarınızı karşılayabilecek yeteneğe sahiptir.

Kişi sayınızı Siz belirleyebilirsiniz. Dediğimiz gibi yani boğazın en büyük tekneleri arasında bulunan devasa 12 yaz yolcu kapasitesi olarak 830 kış yolcu kapasitesi olarak 440 kişiye kadar hizmet vermektedir.

Büyük Teknede Davet Fiyatları 2024

Özel menü seçeneklerimiz izle sizlere programına uygun farklı menüler sunuyoruz. Çevrenizdeki ve ortamınızda ki misafir topluluğuna göre misafir  yoğunluğunuza ve farklı tercihleriniz olursa onlara göre özel menü seçeneklerimizi de hazırlıyoruz.

Devasa 12 teknesi teknede nişan olmak üzere tüm programlarınızı karşılayabilecek seviyede olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Harika bir program inanç organizasyon farkıyla yaşanır. Detaylı bilgi için bizden bilgi alabilirsiniz. 0532 581 08 85 numaralı irtibat numarasından bizlere ulaşabilir fikirlerinizi danışabilirsiniz.

Aklımıza takılan herhangi bir soru da veya yapmak istediğiniz farklı önerileriniz değişiklikler olursa her konuda firmamız sizlere yardımcı olur. Uygun fiyat Üstün kalite profesyonel hizmeti sizlere sunan firmamız Sizlerin mutluluğu için en iyisini ve en güzelini daima sizlere sunuyor. Yapılan programlarımızın bir kısmını https://www.youtube.com/channel/UCGbLjyZXJIiyE3CfVl4OC7Q/videos linkten inceleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tercih ettiğiniz misafir yoğunluğuna göre küçük veya büyük organizasyonları tekne modellerimizi keşfederek inceleyebilirsiniz. Dilerseniz 20 kişiden 800 kişiye kadar seçim yapabilirsiniz.

Yatta nişan pastasını dilerseniz sizin için belirlediğiniz model ve ölçülerde biz yaptırıyoruz, yada kendiniz yapma isterseniz bizim için problem olmaz.

Yetta nişan yemeği özel davetlerinizde size özel menü seçeneklerimiz ile yada tercih ettiğiniz menüleri sizler için hazırlamaktayız.

Özel yatta size özel sürprizler hazırlayarak çeşitli süsleme modelleri ile gönlünüze göre tasarım ve süsleme yapmaktayız. 

Profesyonel çekim ekibimizle nişan organizasyon boyunca dijital video çekimleri ve bu güzel anı taçlandıracak sevdikleriniz ile beraber mutlu kareleri engüzel şekilde hazırlayıp sizlere teslim etmekteyiz.

İnanç organizasyon tercih ettiğiniz yatta nişan fiyatlarınız size özel bütçenize göre hazırlamaktadır.

Yatta nişan fiyatları ortalama 6.000 TL ‘den başlayarak 50. 000 TL  arası değişmektedir. Güncel fiyat program konsepti ve diğer paketler için bilgi alabilirsiniz.

Teknenin kapasite durumuna, yapılan organizasyona göre paket seçenekleri değerlendirilerek, inanç organizasyon avantajlı fiyatlarla en minimum maliyetleri sizler için hazırlıyoruz. 

Nişan organizasyonları maksimum 4 saat olarak belirlenmektedir. Talepleriniz doğrultusunda süre kısalabilir ve ya uzatabilirsiniz.

İnanç organizasyon tekne veya yat kiralama programlarında belirlenen konsept ve özel paketlere göre belirlenmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları