Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları

  • inancorganizasyon@gmail.com
  • +90 532 581 08 85

Teknede Nişan

Teknede nişan denildiği zaman inanç organizasyonun sizlere sunduğu Devasa 12 teknesiyle muhteşem bir görsel Şölen sizleri hazırlıyoruz. 

Teknede Nişan Organizasyonu Devasa 12 gemisi

Özel davet günlerinizde nişan organizasyonlarınızda düğün organizasyonu büyük firma yemeklerinizde sizlere güçlü kadrolarımız da muhteşem bir performans sergileyerek unutulmaz bir program hizmeti sizlere sunuyoruz.

Devasa 12 teknesi ile sizlere teknede Nişanda ne giyilir o güne özel nasıl bir kıyafet seçimi nasıl yapılır diye endişeleriniz olmasın.  İhtiyaç dahilinde bizlerle Ortak fikir paylaşımı yaparak sizlere önerebileceğimiz tavsiye edebileceğimiz şıklığınızı gösterebileceğiniz bir öneri yaparız.

Teknede nişan yapanlar için hazırladığımız kampanyalı uygun fiyatlarımızı görsel yönlerimiz de güçlendirerek yapmak istediğiniz aklınızdan geçen her türlü etkinliği inanç organizasyon farkıyla sizlere tek kalemde sunarak Dilediğiniz mekana geziyoruz.

Özel menü seçeneklerimiz de güçlü kadrolarımız da sizlere sunduğumuz ve özel teknemizi her türlü hizmeti sunuyor. Düğün, davet, sünnet, nişan ve kına gibi özel günlerinizde sunuyoruz. Ya da Doğum günü organizasyonu iş yemeklerinizde Yurtdışından gelen özel misafirlerinize güzel bir Boğaz turu keyfini yaşatmak için bulunmaz bir güzelliğe sahip teknemizi sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Teknede nişan organizasyonu fiyatları ile bütçenize uygun Boğazın en büyük teknesi konumunda olan devasa 12 teknesi yazın yolcu olarak 830 kişiye kadar büyük bir davet kitlesini Ağırlayarak hizmet verecek bir pozisyona sahiptir. Düğün salonlarının verdiği fiyatlardan daha uygun fiyatlara seçenekler sunuyoruz. Boğazın eşsiz manzarasını seyrederek muhteşem bir görsel Şölen ile sizlere sunduğumuz özel teknemiz her türlü organizasyonlarınızı karşılayabilecek yeteneğe sahiptir.

Kişi sayınızı Siz belirleyebilirsiniz. Dediğimiz gibi yani boğazın en büyük tekneleri arasında bulunan devasa 12 yaz yolcu kapasitesi olarak 830 kış yolcu kapasitesi olarak 440 kişiye kadar hizmet vermektedir.

Büyük Teknede Davet Fiyatları

Özel menü seçeneklerimiz izle sizlere programına uygun farklı menüler sunuyoruz. Çevrenizdeki ve ortamınızda ki misafir topluluğuna göre misafir  yoğunluğunuza ve farklı tercihleriniz olursa Onlara göre özel menü seçeneklerimizi de hazırlıyoruz.

Devasa 12 teknesi teknede nişan olmak üzere tüm programlarınızı karşılayabilecek seviyede olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Harika bir program inanç organizasyon farkıyla yaşanır. Detaylı bilgi için bizden bilgi alabilirsiniz. 0532 581 08 85 numaralı irtibat numarasından bizlere ulaşabilir fikirlerinizi danışabilirsiniz.

Aklımıza takılan herhangi bir soru da veya yapmak istediğiniz farklı önerileriniz değişiklikler olursa her konuda firmamız sizlere yardımcı olur. Uygun fiyat Üstün kalite profesyonel hizmeti sizlere sunan firmamız Sizlerin mutluluğu için en iyisini ve en güzelini daima sizlere sunuyor. VİDEOLARI  İZLEYİN

Puan
Lütfen Hizmetimizi Oylayınız..
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sİte İçİ Arama

TÜm Sayfalar

Sayfalar