Mustafa Özcan Güneşdoğdu İletişim

İlahi sanatçısı ve hafız Mustafa Özcan Güneşdoğdu iletişim için inanç organizasyon menajerlik sayfamızdan ve 0532 581 0885 numaralı irtibat numarasından ulaşabilirsiniz.

cürmüm ile geldim sana

Mustafa Özcan Güneşdoğdu İletişim Düğün Davet Rezervasyonları inceleyin.

İslami düğün konser ve davetlerde sizlere Türkiye ve Dünyada kendini kanıtlamış birbirinden değerli ilahi sanatçıları ve hocaları sizlerle buluşturuyoruz.

Değerli sanatçı Mustafa Özcan Güneşdoğdu kuran okuması gönlümüzde özel bir taht kurmuştur. İnanç organizasyon bünyesinde sizlerle buluşturuyoruz. 

 Mükemmel sesine hayranlığımızı birbirinden özel ilahileri sizlerin yakından takip ettiğiniz sanatçı bilinen eserleri Mustafa Özcan Güneşdoğdu esmaül hüsna , cürmüm ile geldim sana , gel hele , annem , medet , halimiz ne ola mahşerde , büşra lena ilahisi albümleri sözleri mp3 indir yazarak dinleyebilirsiniz.

Mustafa Özcan Güneşdoğdu iletişim kurmak için için ve inanç organizasyon Düğün Organizasyonu olarak sizlere sunduğu bir çok kapsamlı hizmetleri kısaca yazımızın devamında dile getireceğiz.

mustafa özcan güneşdoğdu ilahiler
mustafa özcan güneşdoğdu irtibat numarası

Mustafa Özcan Güneşdoğdu Kimdir

Değerli sanatçı ve hafız Çankırı köyünde dünyaya Gözlerini açmıştır. 

Almanya’da 1979 senesinde yaşayan ailesine katıldı. Alman okul eğitimi ile birlikte Hamburg İslam Kültür Merkezleri ile beraber icraat yapan Ulu Camii‘nde Kur’an eğitimine katıldı. Değerli hocası Konyalı Hafız Ramazan Minaz eğitiminde  Kuranı kerim okumayı ve geliştirmeyi başardı.. sekiz sene Bilahare imamlığını emek verdiğini ve Hamburg Merkezde İslam Toplumu Milli Görüş teşkilatlarına bağlı  Camii’nde eğitim hayatına devam etti.

Mustafa Özcan Güneşdoğdu Kaç Yaşında

Değerli sanatçı 1987 senesinde evlenerek 3 çocuk babası ve iki tatlı torun dedesidir. Yaklaşık Altı yıl süren, Arapça tedrisatından sonra, 1988-1989 senesinde Arapça pratiğini büyük bir seviyede geliştirmek üzere Şam’da zaman geçirdi.

Sene 1989 u gösterirken Almanya’da  Westfalen eyaletinde bulunan Hamm/Bochum-Hövel Mevlana Camii’nde bir süre İmam hizmetini gerçekleştirdi.

Sanatçı 2000 senesinde Almanya’da bulunan dünya fuarı Expo‘da, yaklaşık 4 aylık bir sürede Fahri İmamlık görevini gerçekleştirdi.

mustafa özcan güneşdoğdu medet

Yine yıl 1997‘de sanatçının ismi ile bilinen “İlahi Grubu” Avrupa’da yaşayan gurbetçilerimizin vazgeçilmezi olmuştur. Sanatçı ayrıca bir çok televizyon ve radyolarda program sunuculuğu yapmıştır.  1995‘yıllarında Türkiye’de sürekli olarak Hac ve Umre organizasyonlarında başkanlık görevini kafilede sürdürmüştür. Yaptığı bir çok Kur‘an Tilaveti programı yanında Tasavvuf müziği dalında bilinen eserleri , Cürmüm ile geldim sana ilahisi Esma-ul Hüsna Haydi söz verelim Medine Aşk özü yollarında Sevmeye Geldim ve Arapça yaptığı ilahiler adında çeşitli albümlere imza atmıştır.

Mustafa Özcan Güneşdoğdu İletişim Nasıl Kurabilirim ?

Firmamız tekne kiralama ile boğazda özel bir davet hizmeti yanında mehter takımı süsleme yemek ve daha bir çok hizmetlerle sizlerleyiz. Yaptığımız çalışmalarda videoları izlemek için linkten tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları