Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları

  • inancorganizasyon@gmail.com
  • +90 532 581 08 85
İnanç organizasyon

Ahmet Özhan İletişim Menajerlik Konser Hizmeti !

Ahmet Özhan İletişim Menajerlik Konser Hizmeti !

Ahmet Özhan İletişim ve konser organizasyonları için inanç organizasyon sayfamızdan ve 0532 581 0885 numaralı irtibattan ulaşabilirsiniz. 

Ahmet Özhan irtibat numarası
Ahmet Özhan İletişim

Sanatçı 1950 yılında  Şanlı Urfa da doğmuştur. Babası Polis olan sanatçımız ve orta öğrenimini çeşitli il ve ilçelerde tamamlamıştır.

Ahmet Özhan İlahiler

Sevilen sanatçı Ahmet özhan iletişim kurarak davet edebilirsiniz. Değerli ilahileri ile tüm Dünya’da tasavvuf ve ilahi alanında siz değerli müzik sever dostlara hizmet sunmuştur. Muhteşem sesi ve yorumu ile yıllarca gönüllerde taht kurmuştur. Ahmet Özhan nereli 1950 yılında Şanlıurfa’da doğmuştur. Babası Polis olan sanatçımız ve orta öğrenimini çeşitli il ve ilçelerde tamamlamıştır. Ahmet Özhan Kimdir diye hayranları bize soruyor inanç organizasyon olarak değerli sanatçının Asıl ismi Ahmet Katı güz dür.

1960 yılı sonlarında İstanbul Belediye Konservatuarı ve Üsküdar Musiki Cemiyetinde Müzik eğitimini sürdürürken konser organizasyonları İlahiler birleşmiş organizasyonlarda sahne ve plak çalışmalarını sürdürerek Türkiye’de kalite yönünde adını sıkça duyuran ve sanat alanına her daim  birinci sırada yerini korumuştur.

0532 581 0885 numaralı irtibattan bilgi alabilir konser ve etkinliklerde rezerve yapabilirsiniz. 

Değerli Sanatçı Yaşamı

İlk profesyonel sahne deneyimi 1982’de Bebek belediye gazinosunda yapımcısı 1970’li ve 1980’li yılların popülerlerine Türk Müziği yorumcusu olarak tanınmıştır. Bir çok çeşitli sahne konser etkinlik icraatları ile 1981 yıllarında İstanbul devlet radyolarında görevini sürdürerek çeşitli sanat çalışmaları sürdürmüştür. 1991 senesinde üst düzey bir çalışma sergileyerek kültür bakanlığının türkü sanat müziği üstadı olarak ve genel yayın yönetmenliği görevini alarak başarılarında unutulmaz bir insan portföyü çizmiştir.

Ahmet Özhan Sevilen şarkılar
Tasavvuf grubu
Ahmet Özhan Kimdir incele
İlahi grubu

Kültür Bakanlığı İstanbul Tarihi Türk Müziği Topluluğunun klasik tasavvuf müziği alanındaki hizmetleri ile genel yönetmeni Olan sanatçımız çokça hizmetlerde bulunmuştur. Klasik Türk sanat müziği konserleri tarihleri unutulmaz Türk eserlerini özel sesi lezzetli yorumlarıyla sergilemiştir. Türkiye’de ve Dünyanın her yerinde adından sıkça söz ettirmiştir. Değerli bir assolist seviyesine ulaşmıştır. Sanatçı topluluk çalışmalarını Konya Mevlana ihtifallerinin yanı sıra, İstanbul Festivali gibi etkinliklerde klasik ve tasavvuf müziği konserleriyle sürdürmektedir. 

Davet düğün konserlerde Özel ilahi ekibi arkadaşlarımızla programınıza renk katıyoruz.  Ahmet Özhan İlahileri Şarkıları albüm ve tecrübelerini yanı sıra, filmleri , konser ve televizyon programları ile kanallarının müzik programlarında sanatçı sunucu ve yönetmen olarak çeşitli hizmetler sunarak ortamlarda  kendi adında farklı projelere imza atarak önemli görevler üstlenmiştir. 

Müzik hayatına 1981 yılından beri dopdolu bir şekilde sürdüren ve Kültür Merkezi İstanbul Türk Müziği Topluluğu’nun kurucusu ve genel yönetmeni klasik ve tasavvuf eserleri  alanındaki gözde  çalışmalarını Konya Mevlana ve İstanbul Festivali gibi bir çok organizasyonda klasik eserler ve tasavvuf müziği  konserleriyle sürdürmektedir. Ahmet Özhan eşi Filiz Akbulut Hanım efendidir.

Ahmet Özhan Hayatı

Konya Mevlana ihtifalleri ve çeşitli festivallerde ve 1980 1984 yılından beri bulunduğu Yer Aldığı İstanbul Festivali ile Güldeste isimli klasik ettik tasavvuf müziği konserleri ettik Asya ve Avrupa konserleri ile müzik tecrübelerini sanat severlere sundu.

Tasavvuf konser organizasyonları
Ahmet özhan ilahiler

Bir iftar yemeğinde Muzaffer Özak ile tanıştıktan sonra dünyaya farklı bir pencereden bakmaya başlayacağız. Ve Türk Tasavvuf Musikisi Bir çok çalışmalarına imza atan sanatçı Genel Yönetmenlik ve solisti olduğu toplulukla Uslak-i Aşk Birinci tasavvuf müziği çalışması ile , büyük üstatların çalışmalarından oluşan bir kaset ve cd ve yine İlâhiyat-ı Kenân ile bir tasavvuf ezgi  müziği albümü yaptı.1998 yılında Devlet Sanatçısı unvanını aldı. 

Hacı Arif Bey, Aliş, Hafız Yusuf Efendi gibi çeşitli belgesel filmleri çevirdi. 1985 Amerikan devleti Singapur “da yapılan Asya Müzik Festivalinde ülkemizi temsil etti. Özel bir televizyon kanalında dört yıl süreyle Şarkılar Seni Söyler isimli bir programın yönetmenliğini, sunuculuğunu ve solistinde yaptı. Ayrıca kısa bir not olarak Ses ışık sistemi kiralama ve konser sahnesi hizmetlerini sizlere sunuyoruz. 

Konya’da Sanatçı Mevlana’yı düzenleyen Şeb-i Aruz’a konuk sanatçı olarak icabet eder. Sanatçının Saray Tekirdağ’da sıla sanatçılar sitesinde bir yazısı vardır.2013yılında Çanakkale On sekiz mart üniversitesinde başarılarından çalışmaları göz önüne alınarak fahri doktora unvanına yükselmiştir..

Ahmet Özhan Allahu Allah Yüzyılın şarkıları, Mevlana’nın Dilinden, Hüzünlü Gurbet, Rüya, Nostalji, Hoş geldin, Ömrümün Baharı, Bak yeşil yeşil gibi albümlerin Bazıları gibi Ahmet Özhan İlahileri Dinle veya you tube sayfasında Diğer sanatçı videolarını keşfedebilirsiniz ..

Ahmet Özhan Menajerlik

İnanç Organizasyon olarak her daim kaliteyi yansıtıyoruz. Filmleri  Çocuğumu İstiyorum, Bak Yeşil Yeşil, Küçük Bey Çaresiz, Hacı Arif Bey, Aliş ile Zeynep, Gönülden Gönüle, Hafız Yusuf Efendi, Sözün Bittiği Yer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sİte İçİ Arama

TÜm Sayfalar

Sayfalar