Teknede Kına Gecesi , Teknede Kına Gecesi Organizasyonu 1 numara
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+90 532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları

Teknede kına gecesi inanç organizasyon tecrübesi ile yıllardır en seçkin sunumları hazırlıyoruz. Dilerseniz tekne kiralayarak yemek hariç veya her şey dahil akşam yemeği ile kına partinizi teknede gerçekleştirebilirsiniz.

Kına organizasyon grubunu kendiniz de oluşturabilirsiniz veya tüm organizasyonu biz sağlayabiliriz.

Bunlarla birlikte; tekne kına gecesi fiyatları her bütçeye uygunken tekne düğünleri için de sayfamızı inceleyebilirsiniz. Akşam yemeği ile kına akşamınız için dilediğiniz boğaz turu fiyatları menüyü seçebilirsiniz.

Menülerde değişiklik yapılabilir.

Ayrıca kendi yemeğinizi de getirebilirsiniz. Ekibimiz sadece servis ve sunum yapabilir.

Akşam yemeği ile kına gecesinde, aperatif kokteyl sonrası yemek yeme süresi yaklaşık bir saat sürer. Yemekten sonra kına organizasyonu başlar ve mükemmel bir gece sizi bekler.

Teknede Kına Gecesi Yorumları

Genel itibariyle teknede kına gecesi yorumları, teknede organizasyon planlayan kişilerin tereddüt etmeleri normaldir. Fakat rahatlık olarak kapalı yemekli boğaz turu karada olan düğün salonlarından bir farkı bulunmamaktadır.

Deniz havası insana katacağı ekstra ferahlık ile stresi minimuma indirecek bir ortam sağlanmaktadır. Gelenler tekneden organizasyonları çok beğenip gecenin daha uzun sürmesini istemektedirler. yatta düğün Sizlerin de bu güzel ailenin içinde görmekten mutluluk duyarız.

Teknede Kına Gecesi Fiyat

Tekne turları ile dilediğiniz her türlü organizasyonunu gerçekleştirebilirsiniz. Unutmayınız ki teknede kına gecesi yapmak herkesin ulaşabileceği bir şey değildir. Teknede kına gecesi, düğün organizasyonu, nikah töreni, sünnet düğünü organizasyonu ve daha birçok kutlama için tercih edilmektedir.

Son dönemlerin en çok tercih edilen organizasyon şekli yat organizasyonları olmuştur. Ayrıca, teknede kına gecesi fiyat tamamen size bağlı olmaktadır. Çünkü dileklerinizde bir sınırlama olamaz. Firmamız en iyi fiyatları verecek olduğuna emin olmalısınız.

Teknede Kına Gecesi Fiyatları İstanbul

Geniş kapsamda, teknede kına gecesi fiyatları İstanbul piyasasının en iyisini vereceğimizden emin olmalısınız. Fiyat politikamız her zaman müşterilerimizin lehinedir. Teknede kına organizasyonu son dönemlerin en tercih edilen kutlamalarındandır.

Özel ekiplerimiz ile sizlere hizmet sunmaktayız. Dilerseniz kendiniz de süsleme yapabilirsiniz. Kına geceniz başlamadan önce gelip dilediğiniz kadar boğaz turu ne kadar süsleme yapabilirsiniz. Sizin tüm beklentilerinizi karşılamayı hedef edinen misyonumuz ile bu gecenin tadını çıkarın.

Profesyonel hizmet ekibimizin özel ilgisi ile karşılaşmadan karar vermeyin. Kına gecesi organizasyonu alanında lider olma yolunda ilerlemekteyiz. Firmamız sadece kına değil düğün, nişan, söz, sünnet düğünü, evlilik teklifi, after parti, bekarlığa veda gecesi gibi sınırsız hizmetimiz bulunmaktadır.

Kapalı açık ve yarı açık mekânlarımız ile yemekli yemeksiz, alkollü alkolsüz tüm istekleriniz için hazır bulunuyoruz. Bir randevu talep ederek tekende akşam yemeği tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Aynı zamanda organizasyon mekânımıza da bakabilirsiniz.

100 Kişilik Tekne Fiyatları

Tekne düğünü fiyatına hafta sonu Cuma, Cumartesi ve Pazar olmak üzere hafta sonu tarifesi ve diğer kalan günler ile hafta içi tarifesi uygulanmaktadır. Bu kapsamda; 100 kişilik tekne fiyatları davetli sayısının katılımıyla gerçekleşecek olan ister düğün ister nişan töreni ister kına partisi olsun aynı fiyatlar uygulanmaktadır

Fiyatları değiştirecek şeyler ekstralardır, bu sebeple kesinlikle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Teknede düğün ücreti her şey dahil kişi başı olarak hesaplanmaktadır. Firmamız belirtilen fiyatın ötesinde ek ödeme talep etmemektedir.

Müşterinin talebi üzerine, organizasyon süresi ek bir ücret karşılığında uzatılabilir. Davetkâr teknemiz, profesyonel ses sistemine sahiptir. Canlı müzik grubu ve orkestra fiyatlandırması tekliflerimizi keşfedin. En güzel hatıralar ile ayrılacağınız bir tören için hazır bulunmaktayız.

Teknemiz iskeleden ayrılarak Asya ve Avrupa kıyılarında saatlik bir boğaz turu ile birlikte hareket edecektir.

Davetiye organizasyonu teknemizin açık alanında küçük bir kokteyl ile başlar. Mini kokteylin ardından misafirlerimiz teknemizin içindeki boğazda kiralık tekne yemek alanına davet edilir ve yemek servisi hizmete açılır.

Teknemizde yemek menüleri şeflerimiz tarafından hazırlanmakta olup, tekne kiralama  garson kadromuz tüm masalara aynı anda hizmet verebilecek kapasitededir.

Eğer ki isterseniz dışardan da yemek getirebilirsiniz. Yemek sonrası teknemizde açık havada misafirlerimize kokteyller, sıcak ve soğuk içecekler servis edilmektedir.

200 Kişilik Tekne Kiralama

Tekne düğünü fiyatına alkollü içecekler dahil olmayıp, talep edilmesi halinde limitli ve limitsiz alkolsüz içecekler sonradan fiyata eklenecektir.

Olumsuz hava koşulları teknemizin denize açılmasına engel olmaz. Yağmurlu havalarda etkinlik teknemizin klimalı iç alanında gerçekleşir. Yaz aylarında (Nisan – Eylül) çiftler düğün için hazırlanır, düğünden önceki gece kına yakılır ve düğün sonrası teknede düzenlenen eğlenceler düzenlenir.

Düğün tarihinizi belirlemeden planlarınızı önce gemilerimizin müsait tarihlerini sorgulayabilir, müsait tarihlerimize göre düğün tarihinizi öğrenebilirsiniz. Rezervasyonlar etkinliğin düzenlendiği davet teknesinde firma yetkililerimiz ile görüşülerek yapılmaktadır.

Kalan ödeme organizasyon bitiminde firma temsilcimize nakit olarak verilir. Kişi sayısında azalma olması durumunda, kararlaştırılan miktardan ödeme yapılır.

Ayrıca, 200 kişilik tekne kiralama ücretine ek konuk sayısında artış olması durumunda, mutabık kalınan miktara göre konuklardan kişi başı ücret tahsil edilecektir.

Kına Kiralama

Kına gecelerinin uzun yıllara dayanan gelenek ve göreneklerimiz arasında özel bir yeri vardır. Günümüzde bekarlığa veda partisi başta olmak üzere, birçok farklı konsept kullanılsa da hala geleneksel ve özgün halini korumaktadır.

Hem evliliğin hem de yepyeni bir hayatın duyurusu olan bu özel gün için teknede kına partisi ve nihai bekarlığa veda partisi konsepti hâlâ seçenekler arasındadır.

Tekne Turu Organizasyonu olarak her özel gün gibi teknede kına yat kiralama  partisi organize ederken de detayları isteklerinize göre şekillendirerek tekne kına partinizi planlıyoruz.

Teknedeki kına partimizde gelinin dileklerini, aile beklentilerini, davetli sayısını, alternatif etkinlikleri ve tören için eğlenceyi ve tüm alternatifleri bir araya getiriyoruz. Siz istediğinize göre teknede akşam kınası için hazırlanın, biz süslemeler ve düzenlemeler ile uğraşırız.

Dilerseniz düğün odası, davullar, trompet ve daha birçok detayın tekrarlanıp mükemmelleştirilmesini seven tüm misafirlerinizin maksimum düzeyde eğlenip mutlu ayrılacağı teknede kına partisi düzenlemek ayrıcalıklıdır.

Boğaziçi Kına Gecesi’nde herkesin elinden gelenin en iyisini yaparak teknede evlilik teklifi dilediği gibi oynamasını ve başta gelin ve damat olmak üzere herkesin mutlu olmasını sağlıyoruz. Misafirler ellerinde teflerle şarkı söylerken gelinler keyif ve zarafet içinde kuğular gibi sallanır.

Teknede kına yakılırken biz de anın bir parçası olmaktan mutluluk duyarız. Güler yüzlü personelimiz ve birinci sınıf bu güzel mekân hizmet.

Aynı zamanda; kına kiralama yapılan gecede gelinin dökülen gözyaşları sevinç gözyaşlarına dönüşecektir.

Yatta Eğlence Fiyatları

Tekne düğünü fiyatları, misafir sayısı, teknenin kalitesi, kalkış ve varış noktaları ve seçilen menüye göre değişmektedir. Teknesinde yapılan düğün rezervasyonları Müşteri İlişkileri Departmanları ile detaylı bir görüşme yapılarak gerçekleştirilir.

Ayrıca, yatta eğlence fiyatları tercihlerinize bağlı olarak değişiyor. Tüm ihtiyaçlarınız doğrultusunda detaylı bir rezervasyon sözleşmesi hazırlanır. Hayatınızı birleştireceğiniz bu mutlu günde kına yerleri aramak ve fiyat konusunda kendinizi sıkmanıza gerek yok.

Düğün İçin Kiralık Yat

Teknede düğün yapmak sabit odalardan çok daha keyifli, misafirlerin eğlenebileceği ve düğünün her anında farklı bir bakış açısı yaşayabileceği farklı bir atmosfer hazırlanıyor. Bu konuda son dönemlerin en popüler mekanları düğün tekneleridir.

Organizasyonlarınızı istediğiniz kapasite ve konseptlerde kapalı, yarı açık ve tamamen açık mekânlarda organize edebilirsiniz. Bu noktada; düğün için kiralık yat akşam veya gündüz tercih edilebilir.

Tekneler arasından misafir sayınıza uygun tekneyi kiralayarak tüm organizasyon işlemlerini yapabilirsiniz.

Resmi nikâh memurları gemimize gelerek nikâh töreni yapabilirler. Düğünün tekneye getirilmesi organizasyonu misafirler tarafından gerçekleştirilir. Dilerseniz kaptan nikah töreni firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılabilmektedir. Ayrıntılı video programlarımızı inceleyebilirsiniz.

Teknede yapılan kına geceleri seçtiğiniz taht ve bindallı modellerini tercihlerinize göre düzenleme yapıyoruz.

Teknede kına programları genelde 3 saat veya 4 saat olarak tercih edilmektedir.

Teknede kına paketleri inanç organizasyon kına gecesi organizasyonu sayfamızda ayrıntılı olarak inceleme yapabilirsiniz.

Kişi kapasitesi ve özellik ve şıklıkları ile sizlere özel olarak tasarladığımız gemi, tekne ve yatlarımızla rüya gibi davetlerinizi boğaz tadında bütçenize uygun şekilde planlıyoruz.

Puan
Lütfen Hizmetimizi Oylayınız..
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sİte İçİ Arama

TÜm Sayfalar

Sayfalar