Teknede Kına Gecesi

Teknede Kına Gecesi İstanbul’da inanç organizasyonun Beyzacı lüks teknede sayısız hizmetlere imza atıyoruz. 

Teknede Kına Gecesi Boğazda Yemekli Davet

Çalışmalarda teknede kına gecesi organizasyonları ile sizlere muhteşem bir program hizmeti sunuyoruz. 

Kaliteli profesyonel ekip çalışmamız ile yemek ve süsleme hizmetlerini sizleri uğraştırmadan kaliteyi huzurlarınıza sunuyoruz.

Teknede muhteşem bir kına organizasyonu yapmak isterseniz  evlenmek isteyen çiftlerimize özel fırsatları ve kendi bünyemizdeki özel kına ekipleri siz değerli dostlarımızla özet paketlerimiz ile birlikte uygun fiyatları boğaz turu keyfi lezzetini sizlere yaşatıyoruz. Gelin ağlatma merasimi davetlerin karşılanması lokum ikramı ve özel paketlerde hızlı seçeneklerle sizlere sunduğumuz Güzel fırsatları İnanç organizasyon farklı ile değerlendirebilirsiniz.

Hayatınızda yaşadığınız bu özel alan boğazın mavi sularında güzel bir ışıklı konsepti gerçekleştirmeyi düşünmez misiniz? Firmamız kendi bünyesindeki özel kendi ekibiyle sizlere sunduğu özel fırsatı Özel kına tahtları bindallıları ile damat ve gelin kostümleriyle özel yaptığı programlarla kına gecenizde akıllara kazınacak bir organizasyon hizmeti sizlere yaşatmayı hedefliyoruz. 

Teknede Kına Gecesi tur fiyatları

Türkiye genelinde ve Avrupa’da adından sıkça söz ettiren organizasyon firması olarak yaptığımız bir çok hizmetlerde daima müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her şeyi önünüze seriyoruz.

Neden Teknede Kına Gecesi ?

Teknede kına gecesi organizasyonu özellikle bayanlar tarafından düşünürsek olmazsa olmazlardan bir tanesidir. Görkem ve şıklığı zirvede yaşamak isterseniz boğazın huzur verici dalgaların ve kusursuz boğaz manzarasının eşliğinde sizlere  en özel günlerinizde mutluluğu doruklarda yaşama şansı sunuyoruz . Misafirlerinize sıra dışı organizasyonlar yaparak standart kına programları dışında konseptler hazırlıyoruz.

Denizin temiz havası ve mavinin en güzel tonları eşliğinde hayallerinizin ötesinde bir boğaz tekne turu davetinin tadını kıymetli konuklarınızla bir arada çıkarma fırsatını inanç organizasyon olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız .

Kıymetli kültürümüzün güzide parçası olan kına gecesi merasimlerini unutulmaz geleneklerimiz ve günümüzün modern organizasyon anlayışı ile en güzel biçimde harmanlayıp siz değerli müşterilerimize sunmaktayız .

Teknede Kına Gecesi fiyatları tur saati

Özel tekne kiralama hizmetlerimizden yararlanarak hem en özel günlerinizi unutulmaz kılın hem de kıymetli konuklarınıza keyifli vakit geçirecekleri bir davet sunun . Saatlik Tekne Kiralama seçeneklerimizden faydalanarak özel davetlerinize farklılık katın .

Geniş hizmet yelpazemizi siz değerli müşterilerimizin istek ve fikirleri doğrultusunda sürekli bir şekilde geliştirip iyileştiriyoruz . Bu sebeple sizlerin istek ve önerilerinize inanç organizasyon olarak  her daim ihtiyacımız var.

Kına Yerleri

İstanbul’da kına yerleri ararken bütçenize uygun fiyatlarla teknede kına organizasyonu yapabilirsiniz. Kaliteli ve şık kına mekanları isterseniz kapalı isterseniz açık alanı tercih ederek boğazda bu mutlu gününüze renk katabilirsiniz. 

Kına yerleri fiyatları araştırmalarınızda sıradan bir kına gecesi yerine uygun fiyatlara size uygun kına paketleriyle unutulmaz bir gece yaşatıyoruz. 

Teknede Kına Gecesi fiyat yorumlar

Teknede Kına Gecesi nasıl Yapılır?

Yoğun olarak İstanbul’da teknede kına gecesi organizasyonları misafir katılım sayısı belirlenen kına tahtları, bindallı modelleri, sunumlar, nedime dans giriş müzikleri ve ayrıntılı program akışı içerisinde düzenleme yapılır.

Genel olarak tercih edilen gün ve akşam mehtabında size özel sunulan menülerde kusursuz hazırlık çalışmalarımızı kusursuz olarak düğün öncesi tamamlıyoruz.

SİZE SADECE KEYİFLİ ZAMAN GEÇİRMEK VE DOYASIYA EĞLENMEK KALIYOR.

Ayrıca sunumlarımızda Hizmetlerimizde sadece teknede kına gecesi organizasyonu ile sınırlı kalmıyor. Teknede düğün organizasyonu seçeneklerimizi de sizlere kusursuz bir incelikle sunuyoruz . Manevi ve kültürel geleneklerimizi yeni yüzyılın şartlarına göre tasarlayarak eşsiz güzelliklerde boğaz tadında organizasyonlar hazırlıyoruz. Davetlerinize farklılık katacak bir ortam eşliğinde doyasıya eğlence ve kusursuz şıklığı sizlere  sunuyoruz .

Kıymetli misafirlerimiz için sektör içerisinde en makul fiyatlar dahilinde paketler hazırlıyor bununla yetinmeyip devamlı olarak da sürpriz indirimler yapıyoruz .  Sevdikleriniz ile İstanbul’un muhteşem boğaz manzarasında keyifli vakit geçirip bolca hatıra biriktirmenizi arzu ediyor bunun için de her şeyi en ince ayrıntısına kadar sizler için organize ediyoruz .

Teknede Kına Gecesi Organizasyonu İstanbul

İstanbul’da boğazın kusursuz manzarası ve denizin tatlı dalgaları eşliğinde mavinin en güzel tonlarının içerisinde unutulmaz anlar yaşatıyoruz. En özel günlerinizde siz değerli müşterilerimizi yalnız bırakmıyoruz. Büyük bir incelikle sizlere kusursuz tasarımlarla donatılmış organizasyon seçenekleri sunuyoruz . Kalitemizden ödün vermeyerek her detayını özenle işlediğimiz organizasyonlarımızda değerli müşterilerimizin memnuniyetini görmek inanç organizasyon olarak bizleri işimize daha sıkı tutunmamızı sağlamaktadır .

İstanbul boğazda tekne kına gecesi organizasyonu yapmak zor maliyetli ve meşakkatli bir iş gibi gözükse bile endişe etmenize gerek yok zira bizler uzman kadromuz ile beraber sizlerin her istek ve ihtiyacınızı karşılamak mümkün olduğu kadar kaliteyi üst seviyede tutarak uygun paket seçenekleri tavsiye etmek üzere yanınızdayız .

Boğazda İftar Organizasyonu Etkinlikleri Beyzacı turları

İstanbul’da tekne kiralama ne kadar sorusuna cevap arıyor ve devamlı uçuk fiyat seçenekleri ile karşılaşıyorsanız bizler inanç organizasyon olarak her cebe uygun fiyat paketlerimizi sunuyoruz .

Boğazda Teknede Kına Gecesi Organizasyonu

İnanç organizasyon İstanbul’da boğazda kına gecesi sizlere sunduğu geniş tekne odalarımızda ve birbirinden özel tekneler ile  yaptığınız çalışmaları unutamayacağınız bir güzellikte sizlere sunmaya devam ediyor.

Benzersiz tekneler uygun fiyatları sizleri yansıttığı bir gerçek olup Tamamen kaliteli ve 1. Sınıf malzemelerle hizmetimizi tertipli bir şekilde sizlere sunmaya gayret ediyoruz.

inanç organizasyon Türkiye’nin en büyük firması konumunda olmakla birlikte siz değerli müşterilerimize İhtiyacınız olan her şeyi tek kalemde temin etmeye gayet gösteriyor. Kına organizasyon gecenizde yapmak istediğiniz dostlarınızdan ve bekar arkadaşlarınızla planladığınız farklı programları sizlere sunarak ortak bir fikir elde edebilir ve kına gecesi organizasyonu programınıza renk katabilirsiniz.

Boğazda Açık Büfe Yemek Organizasyonu Etkinlikleri Beyzacı detayları

Yemekli Teknede Kına Gecesi organizasyonu

Gelenek ve göreneklerimize göre tasarlanan çalışmalarla boğazda yemekli kına gecesi organizasyonları bütçenize göre en uygun fiyatlar ve tam bir program listesini sizlere hazırlıyoruz.

Dünya evine giren her çiftin biriktirdiği değerli anıların başında ilk olarak mutluluğa giden yolun başlangıcında evlilik teklifi gelir. Bu an’ın her türlüsü daima özeldir. Her kına organizasyonu aynı konseptte olacak diye bir kaide yoktur. Zira herkesin zevki ve hayallerinde organize ettikleri ambiyans farklıdır.

Bizler inanç organizasyon olarak bu renkli anı yapılan tekliften sonrasında kına organizasyonu programlarında gelinin baba evinden ayrılışını üzüntüsünü tatlı bir program  yaşatarak hayatınızın en önemli anılarından bir tanesini sizlerin istekleri doğrultusunda hayallerinizin çok daha ötesinde organizasyonlar hazırlıyoruz. Kutlanmaya değer her özel gününüzü sizler için unutulmaz güzellikte hazırlıyor ve mutluluğu doruklarda yaşamanızı sağlıyoruz .

Teknede Kına Öncesi Yemekli Yat kiralama Evlilik Teklifi

Bütün gelinlerimizin beklediği o önemli sözcük “ evet “ diyeceği eşini kendileri için en güzel şekilde hazırlanmış ve en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş organizasyonlar eşliğinde yaşamak ister.

Boğazda Açık Büfe Kokteyl Organizasyonu Etkinlikleri tur saati

Evlilik teklifi organizasyonları için birçok fikir arasından en özel olanı da teknede veya özel yat kiralama yaparak yapılan evlilik teklifi organizasyonudur. Denizin tatlı dalgaları ve mavinin en güzel tonlarının eşliğinde en özel anınızı unutulmaz kılmak için tecrübeli ve alanında uzman ekibimiz ile beraber her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüp büyük bir titizlikle siz değerli müşterilerimiz için en güzel organizasyonları hazırlıyoruz .

Sizler için hazırladığımız birbirinden güzel ve bir o kadar özel seçeneklerimizden dilediğinizi seçip kendi istekleriniz doğrultusunda ekleme ve çıkarma fikirlerinizi bizlere gönül rahatlığı ile iletebilirsiniz .

Bizler inanç organizasyon olarak kıymetli müşterilerimizin fikir ve isteklerine her daim açığız zira onların mutluluğunu kalben hissederiz ve bunun için büyük bir özenle çalışırız . Kıymetli müşterilerimizin isteği doğrultusunda her dönemde hazırladığımız tekne organizasyonlarının  tabii ki istek dışında uygun olduğu dönemleri de vardır .

Tekne organizasyonları için en uygun dönem nisan ayından başlayıp eylül ve ekim aylarına kadar devam eden dönemdir. Genellikle teknede organizasyon hizmetlerimiz bu dönem içerisinde fazlasıyla rağbet görmektedir. Havanın en güzel olduğu zamanlarda sevdikleriniz ile beraber en özel günlerinizi ölümsüzleştirmek ve mutluluğu doruklarda yaşamak için denizin tatlı dalgalarında kendinizi gönül rahatlığı ile bizlere teslim edin .

Yemeksiz Teknede Kına Gecesi Organizasyonu

İnanç organizasyon bazı istisnai durumlarda yemeksiz olarak teknede kına gecesi organizasyonu tercihen gerçekleştirmektedir. Zaman ve bütçe olarak yada değişik bir sunum hazırlatmak isteyen değerli müşterilerimize kokteyl tarzında aperatif kanepe seçenekleri ve alkolsüz içeceklerle aynı kalitede kusursuz organizasyonlar yapıyoruz. Bizim için değerli olan mutluluğunuz ve geçirdiğiniz bu özel vakti kusursuz yaşamanızdır.

Bilinenin ötesinde her yılın trend tasarım ve arşiv sunumları ile daima yeni daima kusursuz hizmet sunmaktayız. Tekne organizasyonu insanlar tarafından lüks ve çok pahalı olarak bilinmektedir. Ama gerçeğe bakılırsa lüks olması doğru ama pahalı olması yanlış bilinen bir gerçektir. İnanç organizasyon her bütçe ve misafir kapasitesine göre, imkanları size özel cazip fırsatlar haline dönüştürmektedir

Tekne kiralama organizasyonları, gezi, davet, düğün, parti vs etkinlikler için yapılmaktadır. Keza Kına gecesi organizasyonu, düğün, sünnet organizasyonu, mezuniyet Tekne kiralayan ve unutulmaz bir boğaz turu yaşatan birçok sayıda firma arasında daima en çok tercih edilen ve bilinen inanç organizasyon bulunmaktadır. Bu hizmetleri kusursuz olarak veren firmalarından biri de bizim firmamızdır. 
Boğazda unutulmaz bir tur ve davet organizasyonu için gerekli tüm hizmetleri veren bir firma olarak hizmetini de vermekte ve her türlü ihtiyacı karşılamaktayız. Tekne için orkestra, malzemeler ve daha fazlası temin etmek ve keyifli bir tekne turuna çıkmak için yapmanız gereken tek şey ise firmamızla iletişim numarası aracılığıyla irtibata
geçmektir. Firmamızla irtibata geçtikten sonra ise tekne turunu ne tür bir organizasyon için istediğiniz sorulmakta ve buna göre hizmet verilmektedir.

Teknede Kına Gecesi Yaparken  Önemli Konular

Kaliteli ve uygun fiyata Boğaz teknelerini sizlere sunan firmamız sizlerin beğeni ve görüşlerinizi her zaman dikkat ediyoruz. Bizim işimiz mutluluğunuzu İstediğiniz şekilde size yansıtmak. Ve daima sevdiğiniz gösterişli bir davet organizasyonu yapmaktır. Benzersiz teknemizde uygun fiyat ve kampanyalı seçeneklerden bilgi sahibi olmak isterseniz. Bize ulaşmak için inanç organizasyon sayfamızda 0532 581 08 83 numaralı irtibat numarasını bize ulaşabilir paylaşabilirsiniz çalışmalar yapabilirsiniz.

Teknede Kına Gecesi  Yorumları

İnanç organizasyon yılların verdiği farklı tecrübelerini siz değerli müşterilerimize yapılan organizasyonlarda kusursuz çalışma programlarını akış ve zaman dilimine ayarlayarak, sorunsuz eğlencelere imza atıyor. Tecrübeli ekip kadromuz ile organizasyon alanında, tamamen size özel sunumları istişare dahilinde sunmaktayız. 

En önemli temel amacımız etkinlik sonunda sizlerle mutlu ayrılmamız ve daha sonraki organizasyonlarda aklınızda güzel izler bırakmamızdır.

50 Kişilik Kına Mekanları

Aile arası küçük kına gecesi kutlamalarında alkolsüz sunum yaparak en az 50 kişilik kına mekanları arıyorsanız, uygun paket sunum ve fiyatlarla boğazın muhteşem güzelliğini kampanyalı olarak inanç organizasyon yetkililerinden bilgi alabilirsiniz.

Gelenek kurallarına göre kına gecesi programı DJ müzik arşivi nedime dansları ile adeta rüya gibi bir zaman geçirebilirsiniz. 

UNUTMAYIN! İNANÇ ORGANİZASYON DAİMA HAYALLERİNİZİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRMEK İÇİN ÇALIŞMAKTADIR.

Kına Mekanları  Fiyatları 2024

İstanbul kına mekanları fiyatları ortalama 10,000 TL den başlayarak 50,000 TL ve üzeri kişi ve mekan ve organizasyona göre değişebilir.

En güncel listeleri erken rezerve yaparak uygun maliyetlere elde edebilirsiniz. İnanç organizasyon bu konuda maddiyat ile değil maneviyatla sizlere her konuda yardımcı olacaktır.

Gelin Kına çıkışı Ve Kına Ekibi Koreografisi & Taht Hizmeti ve Aksesuarları

Kına gecesi öncesi tüm hazırlıklar konuşularak gelin ve damat için özel tasarımlı bindallı ve kıyafetleri tercih ettiğiniz modele göre hazırlıyoruz. Program yapılacak gün öncesi hazırlıklarda dans ekibi ile nedime kızlarımızın gelin ve damat ile ayrıntılar hakkında istişare yapılmaktadır. Kusursuz bir organizasyon için her şeyi detaylandırarak özel müzik ve çıkış şarkıları liste halinde hazırlanmaktadır.

Kına tahtları, modelleri süsleme ve paketlerimizi istekleriniz doğrultusunda şekillendirerek tam donanımlı ve kusursuz bir etkinliği yeni model ekipman ve aksesuarlarla zenginleştirmekteyiz. Ayrıntılar için aklınıza takılan her türlü soruyu dilediğiniz zaman bizimle paylaşabilirsiniz.

Testi Kırma Seremonisi

Kına gecesi organizasyonlarında büyüklerimizden bize kalan eski geleneklerimiz bir parçası olan testi kırma merasimi renkli bir hatıra olarak yapılmaktadır. Gelin Hanım’ın damat Bey’in etrafında sergilediği kısa bir oyun ile keyif veren renkli anlarla heyecan veren aynı zamanda eki geleneklerimizi hatırlatan bir seremonisidir.

Davul Show ile Damat Baskını & Davul ile Gelin çıkışı

Zaman geldiği vakit Damat bey elindeki davul’ la coşkulu bir giriş yaparak profesyonel nedime kızlarımız ile renkli bir çıkış töreni yapılmaktadır. Gelin ve damat beye özel olarak yapılan farklı sürprizlerde ayrılığın üzüntüsünü sizlerden alıp eğlenceye dönüştürüyoruz.

Diğer yiyecek ve içecek seçenekleri

Genel olarak elimizden gelenin en iyisini sizlere sunarak isteklerinize göre yemek, aperatif kanepe, çerez, gibi çeşitleri hazırlamaktayız. Bilgi ve detaylar için istediğiniz zaman diliminde inan organizasyon ekibi ile istişarede bulunabilirsiniz.

Pasta Kesme Seremonisi

Genellikle program öncesi çitlerimizin çıkış programından sonra volkan gösterisi ile görkemli bir pasta kesme seremonisi yapıyoruz. çiftlerimizi arasındaki sevgi ve muhabbeti pekiştirmek, mutlu bir anı canlı olarak seyretme keyfini, inanç organizasyon aracılığı ile  yakın dost ve aileler içinde duygusal bir bağ kurulmaktadır.

Çeşitli Müzik Seçeneği

En trend müzik arşivlerimiz ile sevdiğiniz şarkıları yöresel oyun havalarını özel olarak çalınması istediğiniz şarkıları akış ve Saat’e göre sunmaktayız.

Canlı Müzik Gitar

En özel gününüzü Romantik bir şarkı ile canlı müzik gitar ile akustik bir lezzeti gönüllerinize dokuyoruz. Sevilen dans şarkıları çiftimiz mutlu anını tüm aile ve yakın dostlarla duygusal bir ambiyans yaşayabilirsiniz.

Fotoğraf Video Çekimi – HD Drone Ve Klip

Uzman çekim ekibimiz ile mutlu gününüz kaliteli fotoğraf ve video çekimleri ile ölümsüzleştiriyoruz. Arzu ettiğiniz gibi boğazda renkli lazer gösterisi ile adınızı boğaz köprüsüne yazıyoruz.

Mutlu karelerinizi özel efekt ve son sistem cihazlarımız ile kusursuz çekimler yapıyoruz.

Teknede Kına Gecesi fiyatları 2024

Türkiye şartlarında mümkün olduğu kadar elimizden geldiği kadar paket ve fiyatları makul fiyatlarla organizasyonlarınıza göre detaylandırıyor. Genel olarak fiyatlar kişi başı ortalama  150 TL –  500 TL arası düşünülebilir.

Teknede Kına Gecesi Organizasyon Fiyatları

50 kişilik teknede kına gecesi15000 TL
100 kişilik teknede kına gecesi20000 TL
150 kişilik teknede kına gecesi22000 TL
200 kişilik teknede kına gecesi25000 TL
250 kişilik teknede kına gecesi30000 TL
300 kişilik teknede kına gecesi33000 TL
350 kişilik teknede kına gecesi40000 TL
400 kişilik teknede kına gecesi50000 TL
500 kişilik teknede kına gecesi60000 TL
Güncel fiyatlar yapılan organizasyon, tekne seçenekleri, menü listesine göre değişiklik gösterebilir. Ayrıntılar için 0532 581 0885 numaralı irtibat numaramızdan destek alabilirsiniz.

Teknede Kına Gecesi Videoları

Yaptığımız çalışmalarda kısa video çekimlerimizi detaylı incelemek isterseniz  https://www.youtube.com/channel/UCGbLjyZXJIiyE3CfVl4OC7Q/videos sizlerle paylaşarak aklınızda fikir olası için ufak kareleri paylaşıyoruz. Mutluluğa giden yol inanç organizasyon öncülüğünde yapılır. Görkemli teknede kına gecesi organizasyonları yaşamak ve uygun fiyat seçenekleri ile tanışmak için vakit kaybetmeden irtibat  kurabilirsiniz.

Teknede kına gecesinde bazı zamanlar açık hava olduğundan dolayı her ihtimale karşı rüzgardan etkilenmemek için yedek olarak üst tercih edebilirsiniz.

Kına organizasyonları ortama tercihe göre 3- 4 saat olarak belirlenmektedir.

Teknede program boyunca profesyonel fotoğraf kamera çekimlerimiz ile en mutlu dakikalarınızı kusursuz kaliteli çekimlerimiz ile renklendiriyoruz.

Genel durum olarak en çok tercih edilen hafta sonu günleri olduğu için erken rezervasyonlarınız daima size avantaj sunacaktır. Hafta içi fiyatları yoğunluk durumuna göre fiyat ve paketler değerlendirilir.

Tercih edilen ekip, süsleme, kına paketleri, yemek ve diğer ayrıntılar için detayları inceleyebilirsiniz.

İstanbul’ Eminönü, Kadıköy, Beşiktaş, Bebek, Yenikapı ve bunun gibi bir kaç farklı alış noktalarımız mevcuttur.

İnanç organizasyon isteğiniz doğrultuda bayan garson ve çalışma arkadaşları ile rahat edebileceğiniz keyif alacağınız gibi hizmet sunmaktadır.

Davet teknelerimiz tamamen müşterilerimizin rahat etmesi için tasarlanmıştır. Kıyafetlerinizi değiştirebileceğiniz özel oda ve lavabolarımız mevcuttur.

İslami düğünlerde veya kadınlar arası eğlencelerde teknelerimiz 2 veya 3 kat olarak tasarlandığı için dilediğiniz gibi eğlenerek rahat ve keyifli bir vakit geçirebilirsiniz.

Tekne Özellikleri

  • 1996 yılından beri düğün ve yemek organizasyonlarına hizmet veriyor.
  • Teknesi Yemekli düzende 200 kişiye kokteyl düzende 180 kişi ye hizmet veriyor.
  • Yemekli organizasyonlarda salon bölümünde yaz döneminde 14 yuvarlak masa
  • Masalar 10 kişilik düzene sahiptir
  • 18 dikdörtgen masa
  • Kış mevsiminde  120 yuvarlak masa 140 dikdörtgen masa kurulmaktadır.
  • Karaoke düzenli kaliteli ses sistemleri mevcuttur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları