Dini Düğün Organizasyonu

Dini düğün organizasyonu fiyatları ile En mutlu gününüzü sevdikleriniz ve aileniz ile mutlu bir şekilde geçirirken İslami çerçeveler içinde kalmak istiyorsanız sizler için harika dini düğün organizasyonu hizmeti hazırlıyor hizmetinize sunuyoruz.

Mutlu gününüzün organizasyonunu dilediğiniz gibi yaptırabilir. Aynı zamanda da, dini değerlerinizi koruyabilirsiniz. Günümüzde İslami düğün organizasyonu fiyatlarının hem daha fazla olduğu düşünülüyor hem de bu organizasyonların daha meşakkatli olduğu düşünülüyor. Fakat bizler inanç organizasyon olarak sizlere hiç  bir yük bindirmeden organizasyon işlerinin tamamını hallediyoruz. Yapılan hizmetleri kusursuz bir hale dönüştürerek siz değerli müşterilerimize sunuyoruz .

İnanç organizasyon olarak hassasiyetlerinize doğrultusunda hareket edip her şeyin gönlünüzce olmasını arzu ediyoruz . Dilediğiniz konsepte uygun mekan seçimini sizlerle beraber yapıyor ve uzman ekibimiz ile beraber mekan içi organizasyonu en ince ayrıntılarına varana dek hazırlıyoruz .

 Dini Düğün Nasıl Olur?

Günümüz çiftlerinin genelinin tercih ettiği alkollü veya alkolsüz herkesin iç içe olduğu düğünlerin aksine dinimize uygun peygamber efendimiz Hz Muhammed’in  (sav) örnek gösterdiği düğünler doğrultusunda düğünlerini dini düğün şeklinde organize etmek isteyen çiftlerimiz için tecrübeli ekibimiz dahilinde hareket edip çiftlerimize hayallerinin ötesinde unutamayacakları biz organizasyon düzenliyoruz .

Hem dost ve akrabalarıyla doyasıya eğlenip hem de dinimize uygun hareket etmek isteyen çiftlerimiz için tecrübeli uzman ekibimiz ile beraber hareket edip her şeyi en ince ayrıntısına kadar büyük bir titizlikle hazırlıyoruz .

Dinimize uygun düğün yapmanın çiftlerimize her anlamda olumlu getirileri olur.  Dünya evine yeni giren çiftlerimizi huzurlu , mutlu ve rahat hissettirdiği gibi hanelerinde de bolluk ve bereket hakim olmasını sağlar .

Gelin ve damat tarafının ortak bir paydada buluşup belirledikleri düğün konseptini peygamberimiz Hz Muhammed’in (sav)  hadis ve sünnetleri doğrultusunda düzenliyoruz ve dine uygun olmayan kısımları konsept dışında bırakıyoruz .

Dini Düğün Organizasyonlarında Neler Yapıyoruz?

Dini düğün organizasyonları programlarında genel olarak Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlanan anlatım ve İlahi grubu ile canlı ilahilerle süren tatlı ve nefis bir program akışı sunmaktayız. Ayrıca programlara renk katan semazen gösterileri ile tercih edilen farklı giriş müzikleri ile konsepte ayrı apayrı bir düzenleme yapıyoruz.

Maneviyatı ve görselliği bir araya getirerek beklentilerinizin ötesinde dopdolu ve huzur verici bir program akışı sizleri hazırlamaktayız. Birbirinden değerli önemli ilahi ve ezgi sanatçılarımızla gönüllerinize hitap eden canlı ilahilerimiz ve program sunumumuzla yapılan dini düğün organizasyonu merasimlerinde gönüllerinize taht kuruyoruz.

İslami Düğün Program İçeriği

Dini düğün yapmanın zor olduğunu düşünden müşterilerimiz için dini düğün yapmanın aslında büyütülecek bir şey olmadığını en güzel biçimde gösteriyoruz . Bu anlamda müşterilerimize sadece gönüllerince hazırlanıp mekana gelmeleri ve doyasıya eğlenmeleri kalıyor.

Dileyen müşterilerimiz için organizasyonu kadınlar ve erkeklerin ayrı konumlanacağı şekilde düzenliyoruz ve rahatça vakit geçirmelerini sağlıyoruz . Yemekli düğün organizasyonu isteyen çiftlerimiz için de yine birinci kalite malzemeler ile uzman şeflerce hazırlanan yemekler sunuyoruz .

Tasavvuf ekibi

Profesyonel müzik hocalarından oluşan Tasavvuf ekibi sanatçılarımızla sizlere sunduğumuz ne kanun bendir tadında Nezih klasik bir müzik tarzıyla keyif alabileceğiniz tatlı programlar hazırlamaktayız. Ayrıca dini düğün programlarında tercihlerinize göre Kürtçe Türkçe ilahi ekiplerle orkestralarda farklı seçenekleriyle tercihlerinize göre değerlendirebiliriz.

Sema gösterisi

İslami düğün programı akışından semazen gösterisi ile canlı idarelerimizle programa farklı bir tat katarak sizleri maneviyatın üst sınırlarına ulaştırıyoruz. Sanatçılarımızın canlı okuduğu ezgilerle semazen gösterisi keyif dolu bir vakit geçirebilirsiniz.

Açılış Konuşması sunum

Günün anlam ve önemini anlatan sohbet tadında bir anlatım yapmaktayız. Çiftlerimizin program öncesi hazırlıklarında giriş müzikleri ve karşılanma pasta kesimi gibi akış düzeninde seçenekleri hazırlamaktayız.

İlahi Ekibi

Çeşitli dil ve farklı ilahi ezgilerle yörenize tarzınıza dilinize hitap eden coşkulu ilahilerimizle maneviyat dolu bir gün dahilinde keyif alabileceğiniz dini düğün organizasyonları  inanç organizasyon farkıyla maneviyatı kaybetmeden dilerseniz Semazen gösterisi ya da kadın erkek ayrı bir şekilde dilediğiniz gibi oyunlar oynayabilir halaylar çekebilirsiniz.

İstekleriniz doğrultusunda çalgısız düğün organizasyonları yapabilir gönlünüze gere seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Muhafazakar düğün salonları İstanbul

Palyaço animasyonları

Dini düğün organizasyonu programlarınızda keyifli bir vakit geçirebilmeniz için sizlere sunduğumuz palyaço kiralama hizmetleri ile çocuklarınızın güvenli bir elde oyunlar oynayarak zaman geçirmesi için ortamlar sağlıyoruz. Sizin de sevdiğiniz yakın arkadaş ve dostlarınızla birlikte kusursuz bir dini düğün organizasyonu yaşamanız için seçeneklerimizi tercih edebilirsiniz.

İlahi Sanatçısı

Türkiye’nin en seçkin ilahi sanatçıları ve dillerinizden gönüllerinizden düşmeyen ilahi eserleri ile sizlere hitap ederek canlı bir şekilde izleme mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Dini düğün organizasyonu çalışmalarında tamamen bütçenize uygun fiyat listesi ile sizlere hazırladığımız özel programlarda beklentilerinizin ötesinde bir dini düğün organizasyon programı yapmaktayız.

Fasıl ekibi

Dini düğün organizasyonları etkinliklerinde tercihlerinize göre fasıl ekibi getirerek Türk sanat müziği ve sevilen klasik müziklerle rahat edebileceğiniz sohbet tadında güzel bir müzik muhabbeti sizlere sunuyoruz.

Bayan fasıl ekibi

Bayanlar arasında yapılan dini düğün organizasyonu programlarında bayan ilahi ekibi sanatçılarımız da aile ve dostlarınızla beraber gönül rahatlığıyla hem görsel olarak hem de gönlünüze hitap ederek farklı Nezih bir akış sizlere sunuyoruz.

Dini Düğün Organizasyonları İstanbul

Dini düğün organizasyonları İstanbul programları inanç organizasyon peygamber efendimizin tavsiyeleri üzerine hassas çizgilerle hayırlı işler yapıyoruz.

Zira Enes (ra) dan nakledildiğine göre “ Resulullah Aleyhissalatu vesselam Abdurrahman İbn Avf ra ‘ın elbisesinde bir sarılık görmüş idi ve hayrola bu nedir?  diye sorduğunda; “ Bir kadınla, bir nevat mehir ödeyerek evlendim.” cevabını alınca Rasulullah sav. güzel bir hadisle konuyu anlattı.

İslami düzene uygun dünya evine girmek isteyen çiftlerimiz için her türlü kolaylığı sağlıyor kaliteli ve hoşgörülü hizmetimizi eksik etmiyoruz .

Çiftlerimizin en mutlu günlerinde her şeyle en ince ayrıntısına varana dek ilgilendiğimiz gibi konuklarımızı da unutmuyor her zaman onların da gönüllerini hoş tutmaya özen gösteriyoruz.

Dini Düğün Nasıl Yapılır?

  • Dini düğün organizasyonu yapılan uygun mekan ve konsept seçimi yapılır.
  • Sade ve şık bir organizasyon yapılır.
  • Konuklara hoşgörülü muamele edilir ve her zaman gönülleri hoş tutulur.
  • Yemek servisi eksiksiz yapılır.
  • Alkol tüketimi kesinlikle yapılmaz.
  • Dinimize uygun bir şekilde eğlence yapılır.

 Organizasyonumuza uygun tecrübeli ve sektör içerisinde tanınmış tasavvuf ekibimiz bu özel gününüzün en güzel şekilde geçmesi ve ortamın ambiyansını dinginleştirmek üzere dahil ederiz .

Yine dini düğün organizasyonlarının vazgeçilmezi olan ve kıymetli kültürümüzde büyük bir öneme sahip sema gösterisini profesyonel semazen ekibimiz dahilinde gerçekleştiriyoruz .

Sektörde tanınmış geniş sanatçı kitlemiz içerisinden dilediğiniz isimler ile oluşturulan ilahi ekibi bu özel gününüzde sizlere eşlik eder ve kıymetli misafirleriniz ile beraber doyasıya eğlenmenizi sağlar.

Her düğünün olmazsa olmazı çocuklarımızı da unutmuyor keyifli vakit geçirmeleri ve ebeveynlerinin de rahatlaması için çeşitli palyaço etkinlikleri düzenliyoruz . Zira çocuklarımızın mutlu olduğu her yerde bizler de yetişkinler olarak mutlu oluruz.

Değerli kültürümüzün vazgeçilmezi olan ve Osmanlı zamanından bu yana hala devam eden fasıl ekibi de organizasyonumuza dahildir ve dilediğiniz tarzda musikiler eşliğinde ortamı şenlendirirler.

Fasıl ekibimiz bay ve bayan fasıl ekibi olarak iki şekilde mevcuttur ve dileğinize göre hizmet verirler.

İslami Dini Düğün Organizasyonu Fiyatları 2024 Nasıl Belirleriz?

Yapılacak salon veya farklı mekanlarda gelen ekibe göre değişiklikler yapılabilir. Tercih ettiğiniz mekanlarda teknede düğün organizasyonları farklı bir deneyim yaşatabilir. Ekipler sunum ve  sanatçı ve sahne detayları bütçenize uygun fiyatlarla hesaplanır. İnanç organizasyon daima sizlere için en mükemmel olanı detaylandırarak sunumlarını hazırlamaktadır.

İlahi sanatçısı, sunum kuran tilaveti, Sohbet ilahiler3000 TL
İlahi sanatçısı, sunum kuran tilaveti, Sohbet ilahiler, semazen4000 TL
İlahi sanatçısı, sunum kuran tilaveti, Sohbet ilahiler Semazen, orkestra5000 TL
İlahi sanatçısı, sunum kuran tilaveti, Sohbet ilahiler Semazen, orkestra ,ney6000 TL

Hangi İllerde Hizmet Vermekteyiz?

Tecrübeli geniş kadromuz ile beraber yıllardır verdiğimiz kusursuz hizmetle mevlütlü düğün organizasyonu her bölgede yaparak sektörde ilk sıralarda yerimizi almış bulunmaktayız .  Siz değerli müşterilerimiz sayesinde geldiğimiz bu noktada başta İstanbul, Ankara İzmir, Bursa, Gaziantep, Konya olmak üzere Türkiye’nin bütün illerinde hizmet vermekteyiz .

Özel günlerinizde sizlerle beraber olup her türlü desteği sizlere vermekten İnanç Organizasyon olarak onur duyuyoruz . Her biri kendi alanında tecrübe kazanmış ve uzman profesyonel ekibimiz bu özel gününüzde dilediğiniz her şeyi en ince ayrıntısına varana dek sizlere sunar ve hoşgörüsünü asla eksik etmez .Sektörde uzmanlık kazandığımız ekibimiz ile verdiğimiz hizmetler sadece Türkiye’de sınırlı kalmıyor Avrupa’da da sizleri yalnız bırakmayıp uzman kadromuz ile sizlere kusursuz hizmet vermeye devam ediyoruz.

Dini düğün organizasyonları Fiyatları

İlahili Düğün Organizasyonu

İnanç organizasyon olarak bizler her zaman siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket ediyor ve memnuniyetinize şahit olmaktan mutluluk duyuyoruz .  Pop şarkılardan ziyade ilahiler eşliğinde düğün merasimlerini organize etmek isteyen çiftlerimiz için ünlü sanatçı kadromuz içerisinden diledikleri sanatçılarla oluşturduğumuz  ilahi grubu beraberinde sizlere bu özel gününüzde unutulmaz anlar yaşatıyoruz .

Sohbetli Düğün Organizasyonları

Hizmetlerimizi olabildiğince geniş tutup bu mutlu gününüzü kıymetli konuklarınız ile beraber dolu dolu geçirmenizi arzuluyoruz .  Dileyen misafirlerimiz için günün anlam ve önemine uygun sohbet ve konuşmalar yapacak, akıcı konuşma becerisine sahip ve diksiyonu iyi, alanında uzman vaiz / vaizeler güne özel konuşmalarını yapmak üzere organizasyonlarında yerlerini alırlar .

Dini düğünler nerde yapılır

İstanbul Dini İslami Düğün Organizasyon Şirketi

İnanç organizasyon olarak 15 yılı aşkın bu sektörün içerisindeyiz ve siz değerli müşterilerimiz sayesinde firmamızı farklı kitlelere duyurmaya her geçen gün devam ediyoruz . Dini düğün organizasyonu başta olmak üzere bir çok Alanlarında uzmanlaşmış ekibimiz ile beraber bir aile samimiyeti ile çalışıyor ve gün geçtikçe büyümeye devam ediyoruz . Hizmetlerimizi genişletmekle kalmıyor hizmet bölgelerimizi de genişletiyoruz . Türkiye’de her ilimizde hizmet verirken yurt dışında da uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimizin  hizmetinizdeyiz .

Dini Düğünlerde Mehter Takımı İle Gelin Alma Programı

Bu özel günlerinde heyecan arayan ve farklı eğlenceler deneyimlemek isteyen müşterilerimiz için önerdiğimiz hizmetlerimizden biri de mehter takımı ile gelin alma merasimidir. Renkli Osmanlı marşları coşkulu mehter eşliğinde ilahiler ve çıkışta dualarla yapılan görkemli bir etkinlik hazırlıyoruz. Ecdadımızın bize yadigar bıraktığı bu topraklarda örf ve adetlerimize göre gelin damat çıkışları ile adeta benimsediğimiz eski hatıraları canlandırıyoruz.

Dini düğün nasıl olur İstanbul'da

İslami Düğün Organizasyon Kampanyaları Nelerdir?

Kültürümüzde önemli bir yere sahip olan mehter takımı ekibimiz, oldukça tecrübeli ve alanında yetkinlik kazanmış profesyonel bir ekiptir. İnanç organizasyon olarak İslami düğün organizasyonu çalışmalarında her özel anınızda sizlerleyiz ve sizlerle olmaya devam edeceğiz. Çeşitli kampanyalar sizlere hazırlayarak erken yapılan rezervasyonlarda seçkin sanatçı ve ekip kadrosu ile görülmemiş bir davet organizasyonu yapıyoruz. Kalite ve sunum daima tartışılmaz olup ilkemizde her zaman bu konuya hassasiyetle davranmışızdır. 

Yeni sezonda belirlediğiniz paket ve programlarda sürpriz seçenek kampanyalarımızdan isteğinize göre seçerek faydalanabilirsiniz.

İslami Düğünlerde %100 Müşteri Memnuniyeti

15 YILI AŞKIN BİR ZAMANDIR UZMAN KADROMUZU HER GEÇEN GÜN GENİŞLETEREK SEKTÖRDE İLK SIRADA YERİMİZİ ALMIŞ BULUNMAKTAYIZ .

Her zaman değerli müşterilerimizin dilediği şekilde hizmet veriyor ve her şeyi içlerine sinen bir şekilde yapıyoruz . Her biri kendi alanında uzman ekibimiz ile beraber çalışarak bu özel gününüzde herhangi bir eksikliğin veya aksaklığın oluşmasına mahal vermiyoruz.

İslami düğün organizasyon şirketi

İslami Düğün Organizasyonu İle En İndirimli Ve Uygun Fiyatlar

İslami düğün organizasyonu ile yapılan organizasyonlar paket olarak 3000 TL başlangıçta bütçenize göre düzenlenmektedir.

Türkiye’nin önde şirketi olan inanç organizasyon bütün Türkiye genelinde yaptığı profesyonel çalışmalarla ve kurduğu ekip kadrosu ile siz değerli müşterilerine kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Avrupa genelinde ihtiyaçlarınızı karşılayacak tüm kadro ve ekip arkadaşlarımızla sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

İstanbul’un Ankara’nın ve İzmir’in her bölgesinde çeşitli dini düğün organizasyonu programları gerçekleştirerek adımızdan söz etmeye devam ediyoruz. İnanç organizasyon yörelere ve dillere Özgün çalışmalar yaparak Doğu ve batının değerlerini yansıtan Kürtçe ve Türkçe ilahiler ve sanatçılarla gönüllerinizi kazanmak en büyük arzumuzdur. Sizler de özel gün ve gecelerinize inanç organizasyonu tercih edebilir unutulmaz bir davet organizasyonu yaşayabilirsiniz. Daha fazla videolarımızı izlemek için https://www.youtube.com/channel/UCGbLjyZXJIiyE3CfVl4OC7Q linkini tıklayarak bakabilirsiniz.

Semazen neden döner detaylar

 Sıkça sorulan sorular:

Genel olarak müşterilerimizin aklına takılan ve cevap aradığı bir kaç soru ile sizleri aydınlatabiliriz. Bunun dışında farklı talep ve surarınızı dilediğiniz zaman sorabilir ayrıntılar hakkında fikir edinebilirsiniz.

Paket fiyatları bütçenize uygun en minimum seçeneklerle sizlerin taleplerine göre hesaplama yaparak değerlendiriyoruz.

Dini düğün organizasyon programları Standart 3 saat veya 4 saat olarak yapılmaktadır.

İslami düğün cemiyetinde Açılış konuşması, Kısa bir kuran tilaveti, sohbet , şiir, Anlatım, canlı ilahiler, semazen gösterisi gibi seçenekler sunulmaktadır. talep doğrultusunda paketlerimizi daha ayrıntılı yapabiliriz.

Düğünlere en az 3 kişi olarak katılabiliyoruz. Mekan ve düğün bütçesine göre ekip kadrosu 50 ve üzeri olarak hazırlanabilir.

Dini düğün cemiyetlerinde Başta İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Türkiye’de her bil ve ilçede hizmet veren ekip kadromuz bulunmaktadır.

 

İslami düğün organizasyon içeriklerinde canlı def ekibi sevdiğiniz ilahilerle dinlemek istediğiniz eserleri sizin için okuyan sanatçılarımla doyumsuz bir zaman geçirebilirsiniz.

Canlı enstrümanlar, semazen gösterileri ve coşkulu ilahiler sunulmaktadır.

Düğünlerde İlahi grubu ve semazen dışında Tasavvuf ekibi, bayan ilahi ekibi, Kürtçe halaylı ilahi ekipleri, Mehter takımı, yöresel halk ekipleri, ve daha bir çok seçenek mevcuttur.

İslami Düğün Merasimleri Genel olarak karışık aile oturma düzeninde tercih edilse de makul olan kadınların ve erkeklerin ayrı taraflarda bulunması daha doğrudur. 

İnanç organizasyon geniş çaplı oluşturduğu kadrosu ile Türkiye’nin her bölgesinde il, ilçe, belde, köy ve kasabalara ulaşmaktadır. Taleplerinize en hızlı cevabı vererek bütçe ve kalite açısından daima bütçenize dost paket ve seçenekleri sunmaktadır.

İstekler doğrultusunda İlahiler, tasavvuf müzikleri, mevlüt, kuranı kerim tilaveti, anlatım ve daha çeşitli seçenekler bulunmaktadır.

Misafirlerin oturma düzeni mekanın oturma düzenine göre düzenlenmektedir. Tercihen bayanlar ve erkekler arasına perde çekilerek rahat edebileceğiniz düzenlemeler istekleriniz içerisinde yapılabilir.

Takı töreni hemen hemen her düğün organizasyonunda gerçekleşmektedir. Bazı aileler takı törenini daha sade zarf şeklinde kabul ederken bazı aileler bu tür merasimlere ihtiyaç duymamaktadır,

İnanç organizasyon yıllardır edindiği tecrübelerle çıkış müziği olarak tamamen arzu ve isteklerinize ayak uydurarak mutlu olanız için her şeyi kusursuz hazırlamaktadır. Belirlediğiniz çıkış müziğini sizler için hazırlayarak sunum yapabiliriz.

Dini düğünlerde manevi bir ortam havasında gerçekleştiği için Allah’ın sözlerinin zikredildiği bu ortamda dans gibi eğlencelerin yapılması doğru bulunmamaktadır. 

Düğün organizasyonlarında bay ve bayanların ayrı taraflarda bulunması ve perde çekilmesi doğru bulunmaktadır. Bayanların rahat oturabileceği ortamlar hazırlanır. ve İslami düğün organizasyonları daha öncede yazımızda anlattığımız gibi sürmektedir.

Programın akışı ve misafirlerin durumuna göre 3 saat olarak uygun görülmektedir.

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları