Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları

Tekne Kiralama Boğaz Turu

Tekne Kiralama Boğaz Turu

Tekne Kiralama Boğaz Turu Akkoyun teknemiz sizlerin hizmetine sunulmuş kalitenin aynasıdır.

Tekne Kiralama Boğaz Turu Akkoyun 

 Kurumsal etkinliklerinizde düğün nişan sünnet kına gecesi organizasyonlarınızda doğum günü ve evliliğinizin yıl dönümünü dostlarınızla geçirmek için muhteşem bir ortam hazırlıyoruz.

İstediğiniz bir akşamda ve şirket yemeklerinizde toplantılarınızı rahatça  yapmak için huzurlu bir mekan. Elemanlarınıza ve grup arkadaşlarınıza manzaralı huzurlu bir ortamda buluşturuyoruz. Rahat ve konforlu yemek düzeni ile bir iş ortamını arıyorsanız İnanç organizasyon tekne hizmetleri daima emrinizde.

Boğazın mükemmel görüntüsünü keyfe dönüştüren ferah camlara sahip teknemizle her tarafı rahatça seyredip güzel bir zaman geçirmek elinizde. İnanç organizasyon Özel Davetlerinizde sizlere hizmet sunmayı severek yapmaya hazırdır.

Boğazda Kiralık Tekne

Tekne Kiralama Boğaz Turu çay ve kahve molalarınızda grup arkadaşlarınızla sabah kahvaltısı öğle veya akşam yemeği hizmetini biz yaparken sizin için İstanbul’un tarihi mekanlarını güvertemizden seyretme zevkini sizlere yaşatıyoruz. 

Çeşitli organizasyonlarda Boğazda Kiralık Tekne Fiyatları geniş bir alana sahip üst güvertemizde Avrupa ve Asya kıtasının tadını çıkarırken yemek ve çeşitli içeceklerimizden yararlanarak keyifli bir gezi keyfi yaşayabilirsiniz.

Teknede Düğün Fiyatları

Hayatınızın en mutlu günlerini firmamızın sizlere sunduğu zengin seçenekler ile rüyalarda yaşayacağınız bir hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Daha bir çok teknede  davet organizasyonu programlarında Güler yüzlü ve deneyimli takım kadromuzla geniş müzik arşivlerimiz ile teknemizin her tarafına kaliteli ses sistemlerimizle huzurlu müzikleri sizin keyfinize göre uygun fiyatlara düzenliyoruz.

Akkoyun teknemiz sahil boyundaki mimari yapıları Osmanlı hatıralarını ahşap yalıları cami ve kubbelerin maneviyatına yaşama fırsatı sunuyor. Boğazı dolma bahçe sarayını ve İstanbul’un zafer simgesi olan Rumeli hisarını anılarınızı yaşayabilirsiniz. Tekne Kiralama Boğaz Turu ile tazelerken sizlere unutulmaz bir günü yaşatmaya talip oluyoruz. Akkoyun Teknesi ile mükemmel bir davet organizasyonu yapıyoruz.

Tekne Kiralama Boğaz Turu Düğün

İstanbul’da geniş bir filoya sahip inanç organizasyon farkıyla Boğazda Düğün Davetleriniz muhteşem bir atmosferde kaliteli bir şekilde yapılıyor. Kına gecesi sünnet organizasyonu ve özel iş yemeklerinizde sizlere profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile inanç organizasyon disiplinli çalışma düzeni sizlere rüya gibi bir organizasyon sunuyoruz. Videoları İzleyin

ANA BOYUT VE ÖZELLİKLER

En:———————————————————-6,85 metre

Uzunluk:—————————————————34,30 metre

Motor tipi:——————————————-2x 470 hp, Volvo

Jeneratör:———————-Ford BD4 44Kwa +Perkins 45 Kwa

Liman:———————————————————İstanbul

Yapım yılı:———————————————————1990

Restorasyon yılı:—————————————————— 2003

Isıtma:—————————————————————–Buderus

Sigorta :———————————————————Zurich sigorta

Tekne kapasitesi:———————————yazın 175 kişi kışın 110 kişi

Güverte kapasitesi:————— 110 kişi Kapalı salon 65 kişi üst güvertede

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sİte İçİ Arama

TÜm Sayfalar

Sayfalar