Yemekli Boğaz Turu

Yemekli boğaz turu fiyatları ile inanç organizasyon güzelliğin adresini sunuyor.

Yemekli Boğaz Turu Kristal Yat

Gösteriş ve zenginliği sizlere sunan firmamız tadına doyum olmaz bir program akışını hazırlayarak sunumunu yaparak keyif ile  Dilediğiniz bir şekilde Hizmetimizi gerçekleştiriyoruz. 

İstediğiniz bir pozisyonda yaptığı süsleme çalışmalarını özel menülerini seçeneklerini sunuyor. En güzel zamanların lüks yemekli boğaz turu fırsat kampanyaları ile yaşamak için kendinize bir vakit ayırabilirsiniz. Yemekli boğaz turu fırsat zamanında kampanyalar ile birlikte gece yemekli boğaz turu keyfini inanç organizasyonun sizlere sunduğu kristal yat özel  fiyatı ile gerçekleştirebilirsiniz. Fiyat olarak tahmin ettiğinizden daha uygun fiyat politikasını sizlere yansıtmayı bir ilke edinmiştir.

Güzellikler Konfor ve huzurlu bir zaman yoğun iş temposunda yaşanabilecek Bizce mükemmel bir dinlenme tarzıdır. Gözlerden uzak sakin kafayla sevdiğiniz dostlarınız size Arkadaşlarınızdan yaptığınız bu gezi ile özel turu Yunan adalarında ve farklı bölgelerde Dilediğiniz yerlerde günlük aylık veya haftalık kiralama seçeneklerine sahip olabilirsiniz.

İstanbul’da Yemekli Boğaz Gezisi

İstanbul’da yoğun iş temposunda yemekli müzikli boğaz turu Üsküdar Eminönü Kuruçeşme limanlarımızdan kalkış yaparak başlangıç yapıyoruz. 

Davet etmek istediğiniz sevdiğiniz dostlarınız iş arkadaşlarınız ve özel davet yemeklerinizde kaliteli lüks ve özel bir teknede yemek organizasyonu hizmeti veriyoruz. Sizlere inanç organizasyon kalitesi ile Özel geniş seçeneklerimiz kusursuz bir servis hizmeti sunuyoruz. İnanç organizasyon yaşadığınız bu anı hafızalardan silinmeyecek bir Değere sahip kılıyor.

Boğazın lezzetli havası ve Osmanlı hatıralarını bir arada sunma fırsatını sizlere sunuyoruz. Görsel olarak zengin seçeneklere sahip kristal yatımız ile fiyatımızla aradığınızı bularak gününüzü gerçekten hakkı ile tamamlayan bir etkinlik hizmeti sizlere sunuyoruz. Detaylı bilgiler için Bizden bilgi alabilir fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınızı düşüncelerinizi bize sunabilirsiniz. Bizimle irtibat kurmak İsterseniz 7/24 İnanç organizasyon sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Bizlere 0532 581 08 85 numaralı irtibat numarasını da ulaşabilir rezerve yaptırabilirsiniz. Video İzle

 Unutmayın Acele Edin Kampanyalı Fiyatlarımızdan Yararlanın !

Kristal Yat Özellikleri

Kare Masa Düzeni: Kristal yatımız: 24 kişilik, 3 tane 8’er kişilik kare masa düzeni vardır

I Masa Düzeni: Kristal yatımız 20 misafir, düz bir masa sistemi kurulmaktadır.

Arka Havuz Kısmı: 10 kişilik Özel Masa düzeni vardır

30 kişilik Yemek Düzeni: Kristal yatımız iç bölümde 24 yada 20 kişilik masa düzeni hazırlanıp , arka havuz Bölümünde 6 yada 10 kişilik masa sistemi hazırlıyoruz.

Üst Kat Yemek Düzeni: Kristal yatımız: üst katta 15 kişilik masa sistemi hazırlıyoruz.

Kokteyl düzenimiz: Kristal yatımız: Kokteyl düzeninde 30 misafir sayısına kadar hizmet sunuyoruz., FLYBRIDGE (Özel üst kat) 21 kişilik oturma düzeni kuruyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları