Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları

 • inancorganizasyon@gmail.com
 • +90 532 581 08 85

Teknede Düğün Davet Organizasyonu

Teknede düğün davet organizasyonu fiyatları İstanbul boğazda büyük gemi Potansiyeline sahip süper lüks teknemizle hizmetteyiz. 

Hayatınızın en anlamlı günü yaşamak için boğazda düğün teknesi kiralama organizasyonunu kapsamlı çalışmalarla ele alıyoruz. 

Teknede Düğün Davet Organizasyonu süper lüks

Yoğun misafir gruplarınızı karşılayacak düzeyde teknede düğün fiyatları analizini yaparken kısıtlı bütçenize destek sağlıyoruz. Size özel gecelerinizde beklemediğiniz üst düzey kalite de sizlere özel bir davet organizasyon yaşatıyoruz.

Özel düğün nişan toplantı seminer semazen gösterisi ile gönlünüze nakış işliyoruz. İslami düğünlerle ilahi ezgi grupları ve daha bir çok organizasyonlarda yanınızdayız. Çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yaparak mutluluğunuza imza atıyoruz. Büyük teknelerimiz boğazda davet teknesi kiralama hizmeti dahilinde tüm özellikleri sizlere sunuyor.

Denizin üstünde yüzen bu büyük devasa gemimiz her türlü organizasyonunuza rahatça ev sahipliği yapmaya hazır. Yılların verdiği tecrübe ile zengin menü seçeneklerimizle sizlere güzelliği en iyi şekilde sunuyoruz. Uygun fiyat seçeneklerini sizler için teknede düğün davet organizasyonu kampanyalarımızı ele alarak detaylandırdık. Programlarımızı zenginleştirerek farklı hizmetleri inanç organizasyon bünyesinde sizlere hazırladık.

Tarihinizin unutulmaz görselleri en mutlu gününüzü havalı bir şekilde yaşamak tamamen size bağlı. Fırsatlarımızı değerlendirmek istiyorsanız bizde detaylı bilgi alarak program akışınızı düzenleyebilirsiniz.

Dini düğünlerde semazenlerimizin maneviyatı ile sizleri tatlı bir semazen gösterisi sunuyoruz. İlahi tasavvuf ekiplerimizle Teknede düğün davet organizasyonu sizlere unutulmaz anlar yaşatmaya çalışıyoruz.

Teknede Düğün Organizasyonu Fiyatları

İstanbul Boğazı’nda inanç organizasyon Teknede düğün organizasyonu ile Denizin üstünde yüzen bir saray olarak tabir edildiği gibi en kalitelisini ve en güvenli olanı tavsiye etmektedir. Çeşitli organizasyonlara imza atan teknemiz boğazda davet teknesi kiralama hizmeti tüm özellikleri sizlere sunuyor.

Bizim için önemli olan sizlerin mutlu gününüzde keyifli zaman geçirmenizdir. Otantik ortamda İstanbul’un mavi sularında huzurlu bir ortamda gönlünüze Dilediğiniz gibi güzel bir program yapmaktır. Tabii bunun neticesinde kalite her zaman Pahalı değildir.

Sadece aile içinde yapmayı planladığınız bu mutlu gününüzde 50 kişilik tekne fiyatları kapsamında 3 saatlik tur programlarımızda hafta için özel uygun tarifelerimizi sizlere sunmaktayız. Hayatımızın en anlamlı gününde evliliğe adım attığınız ilk anda inanç organizasyonun fırsatlarını keşfedin. Nikah sonrası teknede eğlence fiyat paketlerini renklendirerek hazırlıyoruz. Özel menü seçeneklerimiz de dilerseniz kokteyl tarzında misafirlerinize nezih bir boğaz havasında tatlı bir tur keyfi yaşatabilirsiniz.

Biz bunu her zaman ön plana alarak sizlere Kaliteyi Elimizden geldiği kadar uygun fiyata yansıtarak bütçenizi zorlamadan Dilediğiniz gibi unutulmaz bir görsel Şölen sizlere hazırlıyoruz.

Organizasyonumuz bünyesinde sadece tekne kiralama hizmeti değil de farklı hizmetlerde sizlere sunuluyor.

Evliliğe ilk adımını atarken belirlediğiniz güne özel teknede nişan fiyatları kapsamında misafir kapa isteğinize göre sunduğumuz çeşitli teknelerimiz de beklentilerinizin üstünde ucuz maliyetler planlıyoruz.

İstanbul Tekne Turu Organizasyonları Bahar Kampanyası

Hayatımızın anlamı evlatlarımız onlar için mücadele ederek hiçbir zaman üzülmesini istemediğimiz varlıklar. Bizim için değerleri bizim için paha biçilmez bir boyutta olmaktadır. Akrabalarınızla ve yakın arkadaşlarınız da bu özel ana tanık olmaları için çocuğunuza yapacağınız teknede sünnet düğünü fiyatları ile cebinizi zorlamadan boğazın efsane güzelliğini muhabbet tadında sizlere yaşatıyoruz. Bir araya geleceğiniz dostlarınızla birlikte bugünü kutlayarak geçmişinizi paylaşmak istediğiniz duygularınıza sağlamak için özel mekanlarımızı size tahsis ediyoruz.

Birlikte dekoratif renklendirmeler süslemeler yaparak program akışını düzenliyoruz. Huzur veren akşamınız da Mehter takımı kiralama ve yeniçeri taht ekiplerimiz de olağanüstü güzellikler hazırlıyoruz. Adeta büyüleneceğiniz ortam havasında mavinin sizi aldığı sakin bir dalga da güzel bir hatıraya tanık olacaksınız.

Bunların yanında kına gecesi ekibi düğün organizasyonu ilahi sanatçılarımız süsleme tiyatro ekiplerimizle daha anlatamadığımız birçok hizmetlerimizi de İnanç Organizasyon sayfamızda inceleyerek keşfedebilirsiniz daima daima güzeli sizlere yansıtmaya çalışan firmamız sizleri memnuniyetinizi program sonunda sizlerden bilgi alarak yaptığı güzellikleri ve Hatıraları sizlerin öneri ve eleştirilerinizi dikkate alarak güncellemeye devam ediyoruz. Video izleyin

 

Süper lüks Gemimizde toplam 450 Kişilik  Bir Kapasiteye Sahiptir.

 • Boyu 42 metre
 • Eni 9 metre
 • Alt salon dikdörtgen masa kapasite 375 kişi
 • Yuvarlak masa kapasite 220 kişidir
 • Yemekli Kapasite:300-400  Kokteyl Kapasitesi:400-500
 • Açık Hava Kapasitesi:500
 • Otopark Araç Kapasitesi:150-250
 • Kapalı Alan Kapasitesi:400
 • Yemek Servisi   After Party Alanı
 • Organizasyon Firmamız ile çeşitli hizmetler
 • Engelli Girişi
 • kameracı Fotoğrafçı Getirme İmkanı
 • Menüde Değişiklik İmkanı
Puan
Lütfen Hizmetimizi Oylayınız..
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sİte İçİ Arama

TÜm Sayfalar

Sayfalar