Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları

 • inancorganizasyon@gmail.com
 • +90 532 581 08 85

Tekne Kiralama Fiyatları

Tekne kiralama fiyatları İstanbul denildiği zaman Aware special teknesi ile organizasyonun harika 1. Sınıf malzemelerle yapılmış özel tekneleri sizin hizmetinize sunduğu bir gerçektir. 

Tekne Kiralama Fiyatları Aware Special

Geniş tekne yat filomuz da sizlere daima düğün organizasyonlarınızda yemek organizasyonu ve her türlü etkinliklerinize sizlere kaliteli imkanları sunabilecek profesyonel ekiplerimiz ile birlikte son sistem tekmelerimizi sunuyoruz.

İstanbul’da muhteşem bir düğün organizasyonu Avare special ile muhteşem bir hale dönüşüyor. Özel günlerinizi renklendirecek programlar yaparak sizlerin mutlu olacağı şekilde uygun fiyat politikamızı sürdürerek inanç organizasyon olarak tekne kiralama fiyatları İstanbul organizasyonları kapsamında daima dip seviyede tutarak hizmetin en iyisini ve en uygun fiyata verdiğimizi sizlere rahatlıkla söyleyebiliriz. 

Boğazda Gemi tekne ve yat filomuz ile hiç kimsenin yapamayacağı kaliteli ve indirimi inanç organizasyon kampanyalı fiyatları ile sizlere en güzel şekilde yapıyor.

Hayatınızı birleştireceğiz ve mutluluğunuzun dönüm noktasında hatıralarda yer edinecek muhteşem bir organizasyon istemez misiniz ? Firmamız sizlere normal düğün salonlarının verdiği fiyatlara boğazda muhteşem bir manzara muhteşem bir görsel ve Nezih bir ortamda daima söz edilebilecek harika bir düğün fırsatı sizlere sunuyor.

Kendi bünyemizde sizlere sunduğumuz dini düğün ekiplerimiz ve yöresel sanatçıların memleket havasını renklendirecek eserler ile  bay bayan tasavvuf grubu ile özel kına gecenizde ve nezih bir ortamda huzurlu bir tat yaşatmak. 

Tekne Turu Organizasyon Fiyatları İstanbul

Hayatınızı birleştireceğiz ve bu özel anda boğazın eşsiz güzelliğini en uygun tekne kiralama organizasyonları ile sizlere sunmaya çalışıyoruz. daima politikamızda kalite ve öz güven bulunmaktadır. Mutluluğunuz için birçok farklı aktiviteler de sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Ayrıca tercihlerinize göre konaklamalı yat fiyatları ile adalarda veya birkaç gün keyifli bir zaman geçirmek için sizlere güzel bir ortam hizmeti sunuyoruz. Profesyonel kadrolarımız daha sizlere hazırladığımız ekip arkadaşlarımız dahilinde 5 günlük tekne kiralama paketlerini detaylı bir şekilde bizden alabilirsiniz

Fasıl grubu ile sizlerin muhteşem Türk sanat müziği musikilerini dinleyerek boğazda tekne turu keyfini yaşayarak sizleri farklı diyarlara götüreceğimize söz veriyoruz. Yapılacak kına gecesi ekipleri semazen gösterileri programlarını gerçekleştiriyoruz. Çeşitli tiyatro oyunları daha sayamadığımız birçok hizmetimizi de sizlerin önüne seriyoruz. Sitemizi inceleyerek yaptığımız çalışmalardan haberdar olabilirsiniz.

Yaptığımız program akışlarında kaptansız tekne kiralama tavsiye etmemek ile birlikte güvenliğiniz açısından işi bilen tecrübeli profesyonel kaptanlarımızla sizlere rahat ve güvenli bir şekilde zaman geçirme olanağını tanıyoruz. Tercihleriniz doğrultusunda yat kiralama İstanbul fiyat listelerini de bizden ayrıca talep edebilirsiniz. 

İhtiyacınız olan her şeyi A’dan Z’ye inanç organizasyon sizler için tek bir kalemde Tedarik edebilirsiniz. Boğazda tekne kiralama fiyat ve paketlerini inceleyebilirsiniz. Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük organizasyon firması olan inanç organizasyon daima müşteri mutluluğu ve yaptığı hizmetin kalitesini öne sürüyor. 

Yaptığınız programda düğün menüleri ve özel special menülerimiz ve sizlere özel ortanlar hazırladık. Sizlere  bu güzelliği keşfederek farklılık yapabilirsiniz.

Ayrıca video izle tıkla butonu ile çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.

Sizlerin farklı istekleri ve o güne hayalinizde gerçekleştirmek istediğiniz projelerde olabilir. Doğal olarak bizler istekleriniz ile yola çıkıyoruz. Limanlarımızda haritalardan rota alabilirsiniz. Özel menüleri tercihleriniz dahilinde sunuyoruz. Dünya mutfağından anlayan özel aşçılarımız damak tadınıza renk katıyor. Diksiyonu düzgün güler yüzlü personellerimiz de sizlere dört dörtlük bir servis hizmeti sunuyoruz.

 • Tekne Özellikleri

 • Tekne Adı:———————AWARE SPECİAL
  Tipi-Modeli:————-GEZİNTİ-TENEZZUH
  Yapım Yeri / Yılı:—————- 2012 YALOVA
  Yenileme Yılı:——————————- 2013
  Klas Kuruluşu:———————TURK LOYD
  Tekne Boyu:————————————25
  Eni:———————————————-8
  Su Kesimi:———————————— 2,5
  Yapım Tekniği:—————————–ÇELİK
  Kayıtlı Yolcu Kapasitesi:———————-126
  Personel Sayısı:———————————-3
  TEKNİK ÖZELLİKLER
  Makine Adedi / Gücü / Markası: 2*440 MAN
  Ortalama Seyir Hızı:—————————————–12
  Maksimum Seyir Hızı:————————————–14
  Yakıt Tankı Kapasitesi :————————6000LİTRE
  Pis su Tankı Kapasitesi:————————-3000LITRE
  Su Tankı Kapasitesi:—————————-6000LITRE
  Jeneratör :———————————-1*27KW-1/-65KW
  Elektrik :—————————————-24V/220V/12V
  GPS:————————————————–GARMIN
  Radar :———————————————–GARMIN
  VHF:———————————————Telsiz  İCOM
  AIS Cihazı :———————————————–İDEAL
  KABİNLER
  Kabin Sayısı:                                 1
  Yolcu Sayısı:                               126
  Master Kabin Sayısı:                        1
  Çift Yataklı Kabin Sayısı:                0
  Duşakabin:                                     1
  Tv :2
 • Bulaşık Makinesi :                     VAR
  Sinema Sistemi :                       VAR
 • Çamaşır Makinesi
  DVD VAR
 • Oto. Söndürme Sistemi :VAR
  Uydu Alıcı: 0 Güneşlenme Minderi
  Müzik Sistemi :VAR
  Buz Yapıcı VAR Yangın Söndürücü VAR
  Can Salı Derin Soğutucu VAR
Puan
Lütfen Hizmetimizi Oylayınız..
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sİte İçİ Arama

TÜm Sayfalar

Sayfalar