Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları

Doğum Günü Tekne Kiralama Organizasyonu

Doğum Günü Tekne Kiralama Organizasyonu

Doğum Günü Tekne Kiralama Organizasyonu Karlıca 1 teknesinin ilki olan 2009 yılında Trabzon Sürmene’de yapımı sona ermiştir.

Doğum Günü Tekne Kiralama Karlıca 1

Doğum günü özel tekne gezileri seçenekleri ile 32 metre boyundaki teknemizin toplam kişi kapasite sayısı 175 kişidir. 

Alt güvertemizde hizmete sunduğumuz  kapalı salon kokteyl düzeneğinde 150  kişilik yemek düzeninde ise 120 kişilik bir kapasite alanına  sahiptir. Üst Güvertemizde hizmete sunduğumuz açık alanda 150 kişiye kadar kokteyl ve servis organizasyonu hizmetimiz bulunmaktadır.

Karlıca 1 teknesi siz değerli müşterilerimize Doğum Günü yemekli tekne kiralama hizmetini sunuyoruz. Özel günlerinizde boğazın lezzetini ve görsel zenginlikleri sizlere doyasıya yaşatıyoruz. Kampanyalı fiyatlarımızı bizimle istişare yaparak değerlendirebilirsiniz. Karlıca 1 teknemizde sizlere özel Boğazda Öğle Yemeği ile rahat ve huzurlu bir ortam sunuyoruz.

Doğum Günü Tekne Boğazda Akşam Yemeği

Doğum günü organizasyonunda tekne kiralama ile hayatınızın en mutlu günü inanç organizasyon farkı işe yaşamak mümkün. Güvenliğiniz ön planda tutup kalite ve gösterişte üst seviye bir organizasyon çalışması görmek istiyorsanız firmamız sizlere işini bilen ekip kadrosu ile konforlu lüks tekne hizmetini sunmakla gurur duyuyor.g

 Karlıca 1 teknesi sizlerin ihtiyacını karşılayayacak tüm özellikler sahiptir. Çalışma prensibi ile sizlere daima en iyisini sunmak için mücadele veren firmamız mutlu müşteri ve iyi hizmet anlayışını kusursuz bir şekilde fikirlerinize sunuyor.

Yakın dostlarınız ile karlıca 1 teknesi Boğazda Akşam Yemeği keyfini huzurlu ve sakin bir ortam havası sizler için oluşturarak keyifli zaman geçirmenize olanak tanıyoruz. Yanı sıra iş yemekleri öğlen yemekler için sizlere sunulan özel menü ve tatlarla yöresel lezzetler ile yakın arkadaş ve dostlarınıza unutulmaz bir şölen düzenleyebilirsiniz. İnanç organizasyon  video izle çeşitli iş toplantılarda mezuniyet törenlerinizde hatıralarda yer edinecek etkinlikler hazırlayarak görüş ve önerilerinizi ön planda tutarak hayal ettiğiniz gibi kusursuz bir çalışma sizlere öneriyoruz.

Boğazda Özel Gezilerde Tekne Kiralama Organizasyonu

etkinliklerinizde uygun fiyatlara süsleme ve çeşitli özel yemek menülerimiz ile sizlere sınırsız hizmet vermekteyiz .Kampanya ve çeşitli fırsatlardan yararlanmak için 0532 581 0885 numaralı irtibattan istediğiniz zaman bizimle istişare yapıp programlarınızı rezerve yapabilirsiniz. özel etkinlik hizmetleri bizimle en iyi doğrultuda yaşanır.

Karlıca 1 Teknemizin Genel Özellikleri
  • Boy:32 metre
  • En:7 metre
  • Su kesimi:2.40 metre
  • Motor:2×400 hp (beygir)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sİte İçİ Arama

TÜm Sayfalar

Sayfalar