Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları

  • inancorganizasyon@gmail.com
  • +90 532 581 08 85

Boğazda Düğün Teknesi Kiralama

Boğazda Düğün Teknesi Kiralama ile  sizlere inanç organizasyon olarak Gezi Ay teknesi ile dopdolu bir düğün organizasyon hizmetleri sunuyoruz. Boğazda davet teknesi kiralama fiyatlarını en uygun bir şekilde yararlanmak istiyorsanız iletişim bölümümüzden bizlere ulaşma imkanı bulabilirsiniz.    

Boğazda Düğün Teknesi Kiralama Fiyatları 

Gemide düğün organizasyonu İzmir Antalya ve İstanbul bölgelerinde geniş tekne yat filomuz ile sizlere hizmet veriyoruz. Boğazda Sünnet Düğün Teknesi Kiralama organizasyon hizmetlerini uygun fiyatlar ile sunuyoruz. Tekne düğün organizasyon fiyatları her bütçeye göre revize edilip paketler halinde sizlere sunuluyor. Boğaz tekne kiralama fiyat seçenekleri düşüncelerinizde daha düşük fiyatlara beklemediğiniz kalitede lüks yat ve tekneler ile gezi davet sünnet organizasyonları veya çeşitli iş toplantıları yapılan organizasyonlara özel olarak tahsis edilmiş bir hizmet seçeneği ile sizlerin karşısına çıkıyor.

Boğazda Düğün Teknesi Kiralama Organizasyonu

İstanbul’da Ortaköy Eminönü Kadıköy gibi çeşitli limanlarımızda Boğazda Düğün Teknesi Kiralama ile sizlere tahsis ettiğimiz lüks tekne ve yat hizmetlerimiz ile sınırsız bir hizmet politikasını ön plana çekip kaliteli seçenekler ile lüks yemek menülerimiz ile rüyalarda bir gezinti keyfi sizlere yaşatıyoruz. 

Boğaz tekne turu nereden kalkıyor  saat kaçta hizmetler başlıyor düşüncesi varsa inanç organizasyon iletişim bölümünden detaylı bilgilerde fikir sahibi olabilirsiniz.

Boğazda Yemekli Tekne Turu

Boğazın masmavi serin sularında sizlere inanç organizasyon olarak boğazın keyfini sizlere sunuyoruz. Düğün organizasyonu sünnet organizasyonu, kına gecesi organizasyonu fiyatları Tekne’de bütçeme uygun olur mu ? tabi ki inanç organizasyon her zaman sizlerin mutluluğu için her zaman mücadelesini sürdürmeye devam ediyor. bizim için sizlerin değişik fikirleri ve düğün organizasyonları çalışmalarınızda bütün imkanları sizlerin isteğine göre tasarlayıp hizmetlerinize sunmaya devam ediyor.

İnanç organizasyon sizler için hazırladığı özel programlarda düğün tekne kiralama fiyatları ile makul bütçe planlaması yaparak sizlere kaliteli organizasyonları sunmaya devam ediyoruz. Teknede düğün yorumları bizim için çok önemli bir vaziyettedir. Çünkü biz yaptığımız işi sizlerin beğeni ve düşüncelerine göre düzenliyoruz. Teknede düğün nasıl olur program esnasında farklı sürprizler ile karşılaşır mıyım ?Diye sorularınız tabii ki olabilir. İnanç organizasyon sizlere en güzel şekilde programı paket halinde sunma gayreti içerisinde bulunarak ekstra bir maliyet kesinlikle söz konusu olmamaktadır.

Boğaz turu tekne gezisi ile aileniz ile yakın dostlarınız veya arkadaşlarınız ile keyifli bir gün geçirmeniz için kaliteli personellerimiz ile diksiyonu düzgün elemanlarımız ile her zaman sizlere en iyisini sunmaya devam ediyoruz.

 Kalite bizim işimiz ve bu konuda her zaman en güzelini sizlere sunmada rakip tanımıyoruz. Unutmayın mutlu zamanlar her zaman bizim firmamızın sizlere sunduğu kaliteli ve prensipli çalışma programları ile önünüze geliyor. detaylı bilgi için ve sayfamızda farklı hizmetlerimizden yaralanmanız videoları izleyip için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Özel kampanyalı fiyatlar daima uygun maliyet ve ön rezervasyonlarla indirim sağlanır

Davet organizasyonlarında program saatleri genel olarak 3 saat olarak belirlenir. İstisnalar ve özel isteklerde bu süre uzatılabilir.

Düğün sünnet kına ve bir çok etkinlik organizasyonlarında kişi sayısı ne kadar fazla ulursa ona göre elimizden geldiği kadar kaliteli hizmeti uygun maliyetlere sunarız.

GEZİ AY TEKNE ÖZELLİKLERİ

Gezi AY teknesi ile boğazın muhteşemini inanç organizasyon olarak sizlere sunma gururuyla hizmeti kalite ve güvenle sizlere yansıtıyoruz. Teknemiz 2013 yılında hizmete açılıp maksimum kişi taşıma kapasitesi 200 kişi ile sınırlıdır.

Yemekli düzende ise 180 kişi kokteyl şeklinde 200 kişi misafir ağırlayan teknemiz kapalı alanları ile  temiz şık yeni sistemlerle donatılmış  ve iki ayrı katlara sahip olan teknemiz birinci katında misafirlere yemek düğün kına gecesi nişan sünnet toplantı konferans iş yemekleri organizasyonlarında  davet hizmeti vermektedir.

Açık olan ikici katında görsel bir tadı yaşayarak tarihi yalıları mekanları gezerek kokteyl doğum günü tanıtım özel misafirlerinize farklı bir konsept düzeni mezuniyet baloları ve sayamadığımız bir çok hizmeti de sizler için uygun hale getiriyor…

Boy:36 metre

En:8 metre

Yemek düzeni Kare masa kapasitesi: 200 kişi

Yemek düzeni yuvarlak masa kapasitesi:180 kişi

Klima

2 jeneratör

tuvalet

Puan
Lütfen Hizmetimizi Oylayınız..
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sİte İçİ Arama

TÜm Sayfalar

Sayfalar